Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.23 02:38:06

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.08.14 12:57:29 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.08.11 17:31:06
Hozzászólások: 49
tama-1996 írta:
Gonda.M!
Szerintem nem valami jó autó, maga az alváz lehet de elég lassu meg kicsi a hatótávja , szerintem kikéne cserélni az elektronikát hogy érjen is valamit!
az sokbavan...jólgondolom?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.08.14 13:11:35 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.01.12 09:45:26
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Bp, Budaörs, Telki
Gonda.M írta:
tama-1996 írta:
Gonda.M!
Szerintem nem valami jó autó, maga az alváz lehet de elég lassu meg kicsi a hatótávja , szerintem kikéne cserélni az elektronikát hogy érjen is valamit!
az sokbavan...jólgondolom?


Gonda.M

Mennyit akarsz rászánni?? Minden a pénztárcádtól függ... a határ a csillagos ég pl egy brushlessz szettel... de lehet egyszerübb jó motorokat használni, amik persze nem mennek olyan nagyon de még mindig meggyőző tud lenni az erejük (és az áttétellel is variálhatsz)

_________________
E-Revo BL, E-Maxx; Wheely King


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.08.14 13:13:15 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Gonda.M írta:
bocsi hogy hízlalom a topikot de elfelejttem kérdezni hogy elektromosba se szabad használtat venni vagy csak robbanósba?köszi! :oops: :oops:


Hi!

Inkább kérj meg egy hozzáértőt (nincs az ismeretségi körödben valaki? Vagy a környékeden?)
A topicot is kíméled, meg magadat is. Kérd meg aztán majd, hogy menjen el veled megnézni, amikor veszel autót. Ha még nem igen foglalkoztál RC-vel, akkor jobban jársz. Itt, a fórumban sosem tudsz annyi kérdést feltenni, hogy profi legyél, másrészt pedig ha még nem értesz hozzá, akkor kérdezni sem igen tudsz.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.08.14 13:28:37 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.08.11 17:31:06
Hozzászólások: 49
Butyok85 írta:
Gonda.M írta:
tama-1996 írta:
Gonda.M!
Szerintem nem valami jó autó, maga az alváz lehet de elég lassu meg kicsi a hatótávja , szerintem kikéne cserélni az elektronikát hogy érjen is valamit!
az sokbavan...jólgondolom?


Gonda.M

Mennyit akarsz rászánni?? Minden a pénztárcádtól függ... a határ a csillagos ég pl egy brushlessz szettel... de lehet egyszerübb jó motorokat használni, amik persze nem mennek olyan nagyon de még mindig meggyőző tud lenni az erejük (és az áttétellel is variálhatsz)
hát olyan 20-25öt de csak ugy jáccadozni de mésge baba kocsi legyen :-D ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.08.14 13:30:57 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.08.11 17:31:06
Hozzászólások: 49
Ramses írta:
Gonda.M írta:
bocsi hogy hízlalom a topikot de elfelejttem kérdezni hogy elektromosba se szabad használtat venni vagy csak robbanósba?köszi! :oops: :oops:


Hi!

Inkább kérj meg egy hozzáértőt (nincs az ismeretségi körödben valaki? Vagy a környékeden?)
A topicot is kíméled, meg magadat is. Kérd meg aztán majd, hogy menjen el veled megnézni, amikor veszel autót. Ha még nem igen foglalkoztál RC-vel, akkor jobban jársz. Itt, a fórumban sosem tudsz annyi kérdést feltenni, hogy profi legyél, másrészt pedig ha még nem értesz hozzá, akkor kérdezni sem igen tudsz.

:Ramses Ramses :Ramses
szia,pécsi vagyok sajnos csak onroados van ki nem igazán ismeri az offroad autókat...de vele is csak nagyon ritkán találkozok sajnos... meg most itt a suli is....
és ha veszek autót nem én megyek hanem webshopból futárral....
értem..köszi!akkor majd lesz valami...sziasztok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség