Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.16 00:47:17

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.22 18:05:29 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2009.01.26 10:39:52
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Nagyatád
Kínából érkező cuccokat is megfoghatja a vám!

_________________
Mugen MBX 5T BL with Mamba Monster
LRP S8BXe
LRP Shark
MONO I,II,III
FSR-e-eco
F1v-3,5 powerd by Novarossi
F1e-1kg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.22 18:19:17 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.07 11:23:34
Hozzászólások: 322
Tartózkodási hely: Veszprém Megye ->Csetény TEl: 06-30-605-16-30
300 csomagon vagyok tul kínábol (hongkong) és 1-et sem fogtak meg! USA-bol 250$ felettieket mindet megfogták eddig!
Egy kicsit kell érteni angolul és megkéred az eladót hogy ne irjon rá értéket és ne rakjon bele számlát és nem fogják meg a vámon!
Ennyi!


Kistrojak

_________________
Sanwa MX3FHSS
Robitronic Mantis Axial .32
Carson E-Specter Brushless 2000W with A123 6/7S
--->>>Ebay, Towerhobbies, Rcmart<<<---


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.22 18:25:35 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2009.01.26 10:39:52
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Nagyatád
Ez így igaz ahogy mondod!

_________________
Mugen MBX 5T BL with Mamba Monster
LRP S8BXe
LRP Shark
MONO I,II,III
FSR-e-eco
F1v-3,5 powerd by Novarossi
F1e-1kg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.22 19:25:07 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.07 11:23:34
Hozzászólások: 322
Tartózkodási hely: Veszprém Megye ->Csetény TEl: 06-30-605-16-30
Idézet:
Z01 írta:
Hello Lackó
5, azok a szabik nem 1:8 autóhoz vannak tervezve, elfüstölnek egy perc alatt.
üdv: Z'


Szevasztok!

Ezt azért nem mondanám, amit ajánlottál ezrun 150A-s szabit az eléggé egy hulladék szabályzó! Nézz körül külföldi fórumokban és megtudod hogy nem csak a levegőbe beszélek tartós teszt során a szabályzóknak a 10%-a élte túl a 10 ciklust

Van 2 ismerősöm akik ilyen szettet vettek és 1 töltést sem ment el egyiksem!
Nekem is "zsugorcsöves" szabályzom van és már több mint egy éve nyúzom 6-7 cella lipoval vagy 6-7 cella A123-al 300 ciklus biztos van benne talán több is és télen is ugyan ugy autóztam mint nyáron!
A márkát meg nem ugy hívják hogy Ezrun, Xerun meg Turnigy meg az összes kinai átcimkézett valami hanem ugy hogy Castle, Novak, SpeedPassion, Tekin, LRP stb..

Amennyiért megvennéd az ezrunt abból külföldről megrendeled a Mamba Monster szettet és nem fals adatokat írnak hogy 1080A pillanatnyi meg ilyenek...!

Mindig nézd meg a külföldi fórumokat és ne a 2 mondatról ítélj meg valamit hanem a tapasztalatokból!

nézz körül itt:
global.ebay.com
Az ezrun az kínábol jön ezért nem fogják meg a vámon, a mambát sajnos már megfoghatják mert amerikai termék de még igy sincs annyiban mint itthon az ezrun!

Kellemes ünnepeket!


Kistrojak



Áruld el Z01 miért törölted ki a HSZ-t? Ird le melyik feltételnek nem felel meg?
Attol függetlenül hogy támogat Syl attol még nem kell agyon linkelgetned mindent az ö cuccaival!
Nemtudom hogy mennyi pénzt kapsz ezért de attol függetlenül nem helyes a többi modellezővel szemben!


Most nem linkelgetem be a külföldi fórumokat, de bárki beirhatja a google-ba hogy "Ezrun 150A problem" és megtudja mi a szar meg mi a jó!

Ez az egész már csak a pénzről szól! Szar alakok vagytok mindannyian akiknek csak a dollárjelek forognak a szemeiben és szó szerint szopatják a kezdőket!


Kistrojak

_________________
Sanwa MX3FHSS
Robitronic Mantis Axial .32
Carson E-Specter Brushless 2000W with A123 6/7S
--->>>Ebay, Towerhobbies, Rcmart<<<---


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.22 19:52:07 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.05 07:13:01
Hozzászólások: 533
Tartózkodási hely: Budapest XXI.
kistrojak írta:
Áruld el Z01 miért törölted ki a HSZ-t? Ird le melyik feltételnek nem felel meg?

Honnét veszed, hogy bármit is kitöröltem??? Miután ma csak most kerülök gépelé!
kistrojak írta:
Attol függetlenül hogy támogat Syl attol még nem kell agyon linkelgetned mindent az ö cuccaival!
Nemtudom hogy mennyi pénzt kapsz ezért de attol függetlenül nem helyes a többi modellezővel szemben!

Semmien pénzt nem kapok, egyszerüen csak csapattag vagyok, ezért ne kezd el kostolgatni engem!!! És miután a Lackó is a Sylkába jár, a hyper7-ét a Csabi járatta be, igy olyan helyröl ajánlok neki amit ismer! Kicsit olvass vissza miröl szolt a kérdés, arrol hogy rendeljen-e az usa-ból, illetve arrol, hogy a repcsis-hajos szabályzó jó-e 1:8 autoba.
az elözöre te is ugyanugy megadtad a választ mint én, hogy az usa necces a vám miatt, az utobiba meg gondolj bele csak egy kicsit egy 1,5 kg jármü mozgatására kitalált szabályzóval mi történik ha 3,5 kg kell mozgatnija? Elég ideje versenyzek már elektromos autoval, igy tisztában vagyok vele mik a jó szabályzok, ugyhogy teljesen felesleges okoskodnod!
kistrojak írta:
Ez az egész már csak a pénzről szól! Szar alakok vagytok mindannyian akiknek csak a dollárjelek forognak a szemeiben és szó szerint szopatják a kezdőket!
Kistrojak


na ezt nem kellett volna!!! Pont velem szemben, aki szivesen segitek minden kezdönek, és nekem köszönhetöen jó páran elkezdtek modellezni, és élvezni a modellezést. mert olyat ajánlottam nekik amivel érdemes kezdeni, és azt nem feltétlenül a sylka kinálatából. Nagyon sürgösen vegyél vissza az arcodbol és a stilusodból!!! ezen a forumon ez a stilus nem elfogadott !!! De most pár nap pihenés rádfér.
Üdv: Z'

_________________
http://www.youtube.com/user/darusZoli


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.22 23:46:08 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
kistrojak írta:
Ez az egész már csak a pénzről szól! Szar alakok vagytok mindannyian akiknek csak a dollárjelek forognak a szemeiben és szó szerint szopatják a kezdőket!
Kistrojak

OFF:
Na ez durva volt! Főleg így karácsony előtt, minden ok nélkül!
Z-nél és a Sylkaéknál segítőkészebb embereket nem találsz! Mindenkit hozzájuk küldök én is, mert megérdemlik! Nekem is sokszor segítettek, és azzal viszonozom, hogy küldök vevőket. Ennyi. Nem csapnak be senkit, csak meg akarnak élni a modellszakmából. Nem minden kereskedő szemét...

ON:
Az EZRUN ilyesforma hibájáról még nem is hallottam, ezek után nyomozok picit, mert tavasszal egy XERUN szettet akartam venni az 1:8 E-Revóba. De lehet mégis mamba lesz, ha ennyire gázos az EZRUN. A XERUN talán jobb lett, új széria. Csak erről még alig van tapasztalat.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: re
HozzászólásElküldve: 2009.12.23 00:52:51 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.09.13 09:00:05
Hozzászólások: 25
Sziasztok.
Castle, Novak, SpeedPassion, Tekin, LRP stb.. ---Ezekre a márkákra is keressetek rá nyugodtan mellékelve a problem szavat és jönnek a hibák busásan.
Nem az a lényeg hogy kínai vagy top márka, mert a top márkák belsejében is
minden kínai ez tuti.Hanem az a lényeg hogy ezeket a szetteket hogy használjuk .(Megfelelő aksival?,jó motorpárosítással?Kapott e ütést a csapatás során?,Kapott e vizet?,STB
És szerintem csak olyan fórumozó tud tanácsot adni aki az adott témában
jártas vagy saját cuccai hibáit tudja elmondani tapasztalatai alapján.
Az nem aki csak hallott róla.
Üdv:Jeremy
KELLEMES ÜNNEPEKET

_________________
HBX Bonzer
HPI E-savage
Hpi X-4.6 savage
HPI Wheely king CRAWLER BL
HIROBO SHUTTLE SCEADU 50 3d
HSP Brontosaurus
Traxxas E-maxx 3906 XERUN BL 2,4Ghz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.23 08:45:22 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2009.01.26 10:39:52
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Nagyatád
Kb. 4 hónapjha sikerült beszereznem a buggyba egy Ezrun 80 A combo szettet. Semmi problémám nincs is vele de csak azért mert külföldi fórumokon utánna olvasgattam hogy a ESC beprogramozásakor a punch 5 alatt ne legyen ha nem akarom leégetni a motort. ( EZT A GYÁR IS AJÁNLJA )
Az egyik barátom vett egy ilyet
http://hobbyking.com/hobbycity/store/uh ... 350Kv/150A
na ez tökéletesen megegyezik az Erzun combo szettel. Na de a lényeg 1 próbakör kb. 3 perc után a az autó stop motor ki jön a szaga kuka! Gyors motorrendelés talán a motor volt hibás. Következő próbakör 5 perc után a motor 80 fok és stop. ELTÖRÖTT A MOTOR FORGÓRÉSZE!!!!!!!!!!!!!!!!
Pedig ugyanaz a szett másik autóba megfelelő áttételel semmi gond!
Egyébként itt egy link ahol nyugodtan lehet csemegézni hasznlói véleményekről:
http://hobbyking.com/hobbycity/store/pr ... oduct=9127

_________________
Mugen MBX 5T BL with Mamba Monster
LRP S8BXe
LRP Shark
MONO I,II,III
FSR-e-eco
F1v-3,5 powerd by Novarossi
F1e-1kg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: bl szett
HozzászólásElküldve: 2009.12.25 01:06:02 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.09.13 09:00:05
Hozzászólások: 25
Szia pepi.
Most akkor mi a tanulság abból amit írtál,az hogy az Ezrun jobb mint a Turnigy? Vagy az hogy a Turnigy is jó lett volna a barátodnak ha jól van beállítva az ESC-n
a PUNCH (Azaz az indulás erősége)És akkor ennél sem ment volna tönkre a
moci?
üdv:Jeremy

_________________
HBX Bonzer
HPI E-savage
Hpi X-4.6 savage
HPI Wheely king CRAWLER BL
HIROBO SHUTTLE SCEADU 50 3d
HSP Brontosaurus
Traxxas E-maxx 3906 XERUN BL 2,4Ghz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.25 11:27:10 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2009.01.26 10:39:52
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Nagyatád
Nem mindíg az olcsóbb a jobb sőt sokszor a szarabbik szettet megveszi az ember, hogy spóroljon de a végére az lessz a drágább! És erről nagyon nagyon sokat tudnának véleményeket írni.

_________________
Mugen MBX 5T BL with Mamba Monster
LRP S8BXe
LRP Shark
MONO I,II,III
FSR-e-eco
F1v-3,5 powerd by Novarossi
F1e-1kg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.27 20:44:44 
Offline
Nitrofügg&otilde;

Csatlakozott: 2007.10.26 15:17:40
Hozzászólások: 200
Haladtam valamennyit az autóval, mostmár kezd körvonalazódni a gép. A felfüggesztésen kívül minden saját készítés, fogalmam sincs, hogy fog menni. Azért készül, hogy kipróbáljak néhány "drasztikus" ötletet.

Kép
Kép
http://kepek.rcoffroad.hu/public/Eper2.jpg
http://kepek.rcoffroad.hu/public/Eper3.jpg
http://kepek.rcoffroad.hu/public/Eper4.jpg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.27 23:29:12 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Zoli!

A teljesen egyenes (tálca jellegű) alváz amennyire sejtem jobban hajlik mintha valamilyen formában hajlított lenne, ez így első nekifutásra elég extrémnek tűnik. (persze kérdés hogy milyen vastag és kemény anyagból van)

Center difi nem lesz?

Egyébként le a kalappal, ez az igazi modellezés! ;)

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.28 07:39:23 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.05 07:13:01
Hozzászólások: 533
Tartózkodási hely: Budapest XXI.
Uristen!!! dehulyevagyok mi lesz az autombol? Zoli ez a végén még tényleg trolli lesz. :lol:

további jó munkát a Kállai féle cl-1 épitéséhez, üdv: Z'

_________________
http://www.youtube.com/user/darusZoli


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.28 12:44:22 
Offline
Nitrofügg&otilde;

Csatlakozott: 2007.10.26 15:17:40
Hozzászólások: 200
Idézet:
A teljesen egyenes (tálca jellegű) alváz amennyire sejtem jobban hajlik mintha valamilyen formában hajlított lenne, ez így első nekifutásra elég extrémnek tűnik. (persze kérdés hogy milyen vastag és kemény anyagból van)



Ami az alvázat illeti, a középső részen a gyáriakhoz képest sokkal kifejezettebb a pereme, ez jól merevít. Az első-hátsó traktust jól erősítik az alulra szerelt acél csíkok (a 4-es képen jól látszik). Ezek a kopástól is védik az alumíniumot. Aki látott már terepen használt alvázat, tudja, hogy ez miért hasznos. A két, merevítést szolgáló megoldás átfedésben van, hogy ne legyen a váznak gyenge vonala.
A szerkezetet egészben vizsgálva, a gyári átlós merevítő, plusz a teljesen végig futó felső váz (szintén 3D-sítve) nagyon stabillá teszi az autó szerkezetét. A motortartó 3-ik rögzítési pontja a csavarodási merevséget szolgálja. A statikus merevség így jobb, mint az eredeti. Ugyanakkor vannak félelmeim a sokkszerű, ütés jellegű terhelések kezelését illetően, ehhez pont a rugalmas kialakítás lehet jobb. Remélem, hogy az alacsony súly és a kerekek által jobban védett, középre koncentrálódó elhelyezés segít abban, hogy ez a félelem ne válljon komoly problémává. Végleges választ csak a pályán történő nyúzás után kapunk.

Idézet:
Center difi nem lesz?

Elmélkedjünk a középső diffiről. Mivel ezeknek az autóknak sokkal nagyobb a nyomatékuk, mint amit a kerekek a talajra vihetnének, középső diffi nélkül a hátsó kerekek könnyen kipöröghetnének, megpördítve az autót is. A közép diffi lehetővé teszi, hogy a hátsó kerekeken csökkenjen a nyomaték, amikor az autó eleje kezd emelkedni, túlforgatva az első kerekeket. Ez a rendszer robbanómotor használatakor jól bevált, szükséges is, mivel a robbanómotor nyomatéka, fordulatszáma csak lassan reagál a vezérlésre. Más a helyzet azonban az elektromos meghajtásnál. Amellett, hogy a motor azonnal reagál a vezető mozdulataira, rendelkezésre áll több, beállítható szolgáltatás is, mellyel, igen nagy pontossággal, korlátozni lehet a maximális nyomatékot, a tapadás, vezetési stílus stb. figyelembe vételével (áramkorlát, gáz felfutási idő beállítása, ABS jellegű funkciók).
A közép diffi elhagyása megszünteti a tapadást vesztett első kerekek túlzott mértékű felpörgését, kímélve azokat, és remélem a kerekek tapadására is jótékony hatással lesz, mivel azok, a talajjal való újra érintkezéskor, megfelelő fordulatszámot tartanak, nem kell lefékeződniük.
Ezen elméleti megfontolások mellett, a középső diffi elhagyása tette lehetővé az alváz szélességének és a súlynak nagymértékű csökkentését.
Aki meg kétkerekezni szeretne, ez maga a kánoán.
Természetesen, amíg a gyakorlat nem bizonyít, ez csak spekuláció, de egyszer ki kell már próbálni.
Idézet:
Uristen!!! mi lesz az autombol? Zoli ez a végén még tényleg trolli lesz.

Z: a legrosszabb, ami történhet, hogy csak tapasztalat lesz az autódból, ne izgulj, megmaradt minden eredeti alkatrész. Különben mi a bajod a trolikkal?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.01.01 16:32:00 
Offline
Nitrofügg&otilde;

Csatlakozott: 2007.10.26 15:17:40
Hozzászólások: 200
Mostmár szerkezetkész az egész autó:

Kép

Kép

A súly, a képeken látható állapotban 2587g. A szabályzó 100g, kaszni kb. 70g, egyéb rögzítőelemek (akku, karosszéria kb. 70g), rádió 20g.
Marad 360g az akkura. Ez 3300-3600 mAh-t jelent.
Úgy tűnik lehet tartani a 3200 g-os súlyt, bár valószínüleg belefér 200 g-nyi plusz, így használható az általános 5000 mAh,
így sem nehezebb a gép a legkönnyebb robbanósoknál.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.01.01 19:05:48 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.07 13:22:20
Hozzászólások: 401
Tartózkodási hely: future
Nagyon pöpec lett a gép! Ha megengedsz egy észrevételt, úgy még nyerhetnél pár grammot, ha lefektetnéd a kormányszervót az alvázra és ott rögzítenéd, persze ha a vázszerkezet kialakítása engedi. Ugye készítesz majd videót a próbakörről?
Üdv. Matyi.

_________________
HPI Sprint 2 "PinkFairlady" drift 5.5t BL
Savage X LRP Z.28r spec3
HSP XSTR 15t


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.01.02 05:10:39 
Offline
Nitrofügg&otilde;

Csatlakozott: 2007.10.26 15:17:40
Hozzászólások: 200
Köszönöm az észrevételt, magam is sokat forgattam a szervót mire döntöttem a helyéről. Csak úgy férne el lefektetve, ha szélesebb lenne az alváz vagy túl lógna azon. A rudazat is elég nyakatekert helyzetbe kerülne.
A fektetett elhelyezés mellett szól még a súlypont mélyebbre kerülése, de a szervó az össztömegnek mindössze kb. 1/60-da, így ez kevesebb, mint 0,2 mm.
A próbákig még eltelik 2-3 hét- kitaláltam, hogy a fogaskereket is nekem kell legyártani, remélem hasznos tapasztalat lesz.
Remélem akad majd valaki, a videó készítéshez.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: LRP S8BX E házilag
HozzászólásElküldve: 2010.01.13 14:00:12 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.02.27 11:40:41
Hozzászólások: 35
Helló Tuningerek.
Én is csatlakozom az átalakítók egyre népesebb táborához. Az áldozat egy LRP S8BX team kit, amibe egy Xerun 80A-s szettet sikerült beépítenem 2db 3200Mah-ás lipóval. Sajnos túl sokat még nem sikerült tesztelnem, kb.20 perc után ledarálta szettben lévő réz piniont , így lecserélem egy Robinson Racing extra keményre(beszerzés alatt).Észrevételeim a következők: az átalkítás előtt egy Hyper 21 8P hajtotta a gépet, de ezt a brushless simán tudja négy cella lipóval. Talán a végsebesség nem akkora , de ezt még lehet finomítani a szabályzón is(alapbeállításon van)vagy az áttétellel(jelenleg 15/44).
Íme a képek:
http://kepfeltoltes.hu/100113/P1130001_ ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100113/P1130002_ ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100113/P1130003_ ... es.hu_.jpg

Az autón mindenhol a gyári lyukakat használtam fel, egyetlen plusz furat van, így bármikor visszaalakítható nitróssá.
Ezen projekten felbátorodva elgondolkodtam a GS XUT AD truggym átalakításán is, bár abba egy nagyobb szett kellene, na de majd meglátjuk mit hoz a jövő.
A tartós tesztről majd később.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: motortípus
HozzászólásElküldve: 2010.01.15 13:17:00 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.05.17 13:33:31
Hozzászólások: 37
Szevasztok!

EcoZoli ha szabad kérdeznem milyen motor az a képen? Nem egy külső forgórészes?
Végigolvasva a topicot, inspirációt kaptam egy elektromos buggy elkészítéshez. Úgy látom lesz helye egy versenyfélének is, így még izgalmasabb a dolog. Egy majdnem új, erősített első futóművű olasz Crono buggy porosodik a polcomon, ő lesz átalakítva.
A jövő az elektromotoroké!

Sanyi bátyó :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.01.15 16:30:41 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2007.04.22 00:30:46
Hozzászólások: 297
Itt található egy rövidke videjó EcoZoli buggyjáról ;)
Jól néz ki ahogy a kutya bedől a kanyarban ahogy a buggyt kergeti :-D :-D :-D

:arrow: http://sylkamodell.hu/hirek/?p=570

_________________
SG Modellsport
http://www.sgmodell.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség