Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.30 04:14:21

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 52 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.29 20:11:55 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.12.28 17:36:42
Hozzászólások: 11
Szerintem amcsi gyártmány! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.29 20:27:19 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
azé ne sértegesük őket Kínával. A HPI/Hot Bdodies gyára Californiában van. A Tamiya Japán

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.29 23:44:53 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.12.28 17:36:42
Hozzászólások: 11
Én se tudtam!!! :? :-D

Ja, igaz kaptam már infót a Gravel Houndról de tudna még valaki vagy akár Te Roli még infót küldeni??
Itt arra gondolok amit úgy általánosságba kell tudni róluk!
+ adatok
Válaszodat köszi!


U.i: Privátba tudnál róla képeket küldeni e-mailbe: gravelhound@freemail.hu
Köszi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.03 16:31:31 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.01 08:08:47
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Budapest
Nekem tamiya rising storm -om van 21 körös Formula motorral + 12 körös szabályzoval+meg némi fogaskerék tuningal.
Sztem nagyon jo kocsi idáig hibátlan attol eltekintve hogy elöl a rugotartó műanyag egy nagyobb ugratástól eltörik.De nekem teljesen hozzánött a szivemhez... Kb a 60-70-et simán viszi egy jó 3300 as akksival.
Ugyhogy én a Tamiyát csak ajánlani tudom legalábbis buggy-ba Ott nekem nagyon bevált!!!

üdv

_________________
Tamiya Rising Storm :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.05 21:04:49 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
777gergo írta:
Nekem tamiya rising storm -om van 21 körös Formula motorral + 12 körös szabályzoval+meg némi fogaskerék tuningal.
Sztem nagyon jo kocsi idáig hibátlan attol eltekintve hogy elöl a rugotartó műanyag egy nagyobb ugratástól eltörik.De nekem teljesen hozzánött a szivemhez... Kb a 60-70-et simán viszi egy jó 3300 as akksival.
Ugyhogy én a Tamiyát csak ajánlani tudom legalábbis buggy-ba Ott nekem nagyon bevált!!!

üdv


nekem is DF02-m van, a klubtársamnak olyan mocival mint neked és közel sem megy 60-70et még 17 körössel sem, nem kell nagyzolni

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.06 15:32:22 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.01 08:08:47
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Budapest
Amugy irtam hogy nekem még fogaskerék tuning is van meg egy baromi jo akksi... ugyhogy megy kb annyit vagy ha szted ez sok akkor szted mennyit megy???

_________________
Tamiya Rising Storm :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.06 17:13:51 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.24 19:34:12
Hozzászólások: 468
Tartózkodási hely: Siófok
Sziasztok!

Az enyém megy 70 körül, de nem lehet kiautózni rendesen úgysem.
Nekem Novak Velociti Brushless van benne.

Nem hizsem, hogy megy egy 21 körössel annyit.

ByE!

_________________
Akinek még a fűnyírója is elektromos...:)

"Van aki füvezik, van aki fázik, van aki barom mégis pofázik... " :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.08 08:27:00 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
777gergo írta:
Amugy irtam hogy nekem még fogaskerék tuning is van meg egy baromi jo akksi... ugyhogy megy kb annyit vagy ha szted ez sok akkor szted mennyit megy???


figyelj ne állíts már hülyeségeket. tudod mennyi 70 egy RC autónak? ahogy az írásaidból látom még nagyon kezdő lehetsz, hisz ilyeneket írsz, hogy fogaskerék tuning?? na az meg mi a pénisz, ha arra gonbdolsz, hogy ráraktál egy 62es spurt, meg valami más piniont az nem tuning. az csak sima áttétel csere. nem tudom, hogy lehet tuningolni egy fogaskereket, de biztos vagyok benne, hogy sehogy. hiába van akár Fat Boy akksi vagy más 15-20 ezer forintos válogatásod soha nem mész egy 21 körössel 70et, a végsebessége az olyan 35 körül van.
70et max egy BL szettel tudsz menni, úgyhogy nem kell össze-vissza nagyot mondani, mert nem megy annyit, de gyere el a következő versenynre és megnézzük, hogy otthagysz-e? hisz a te buggyd 70et megy. azt hiszem mindenki 21 körös Team Oriont venne. vajon miért nem veszünk??
talán a 12 körösök tudnak ilyen sebsséget, de sztem még azok sem, főleg nem egy buggyban, főleg egy DF-02-ben ahol akkora a veszteség a hajtáslánc egyes részein, hogy az nem igaz.

csak ennyit akrtam mondani. elegem van már azokból akik rögtön úgy kezdik, hogy 70et megy, mennyivel megy?? etc.

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.08 08:46:47 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
oceanearth írta:
777gergo írta:
Amugy irtam hogy nekem még fogaskerék tuning is van meg egy baromi jo akksi... ugyhogy megy kb annyit vagy ha szted ez sok akkor szted mennyit megy???


figyelj ne állíts már hülyeségeket. tudod mennyi 70 egy RC autónak? ahogy az írásaidból látom még nagyon kezdő lehetsz, hisz ilyeneket írsz, hogy fogaskerék tuning?? na az meg mi a pénisz, ha arra gonbdolsz, hogy ráraktál egy 62es spurt, meg valami más piniont az nem tuning. az csak sima áttétel csere. nem tudom, hogy lehet tuningolni egy fogaskereket, de biztos vagyok benne, hogy sehogy. hiába van akár Fat Boy akksi vagy más 15-20 ezer forintos válogatásod soha nem mész egy 21 körössel 70et, a végsebessége az olyan 35 körül van.
70et max egy BL szettel tudsz menni, úgyhogy nem kell össze-vissza nagyot mondani, mert nem megy annyit, de gyere el a következő versenynre és megnézzük, hogy otthagysz-e? hisz a te buggyd 70et megy. azt hiszem mindenki 21 körös Team Oriont venne. vajon miért nem veszünk??
talán a 12 körösök tudnak ilyen sebsséget, de sztem még azok sem, főleg nem egy buggyban, főleg egy DF-02-ben ahol akkora a veszteség a hajtáslánc egyes részein, hogy az nem igaz.

csak ennyit akrtam mondani. elegem van már azokból akik rögtön úgy kezdik, hogy 70et megy, mennyivel megy?? etc.


Lehet, hogy igazad van, de kérlek, hogy ez próbáld meg kultúrált formában a köz javára hozni! Köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.08 08:52:28 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
oceanearth írta:
777gergo írta:
Amugy irtam hogy nekem még fogaskerék tuning is van meg egy baromi jo akksi... ugyhogy megy kb annyit vagy ha szted ez sok akkor szted mennyit megy???


figyelj ne állíts már hülyeségeket. tudod mennyi 70 egy RC autónak? ahogy az írásaidból látom még nagyon kezdő lehetsz, hisz ilyeneket írsz, hogy fogaskerék tuning?? na az meg mi a pénisz, ha arra gonbdolsz, hogy ráraktál egy 62es spurt, meg valami más piniont az nem tuning. az csak sima áttétel csere. nem tudom, hogy lehet tuningolni egy fogaskereket, de biztos vagyok benne, hogy sehogy. hiába van akár Fat Boy akksi vagy más 15-20 ezer forintos válogatásod soha nem mész egy 21 körössel 70et, a végsebessége az olyan 35 körül van.
70et max egy BL szettel tudsz menni, úgyhogy nem kell össze-vissza nagyot mondani, mert nem megy annyit, de gyere el a következő versenynre és megnézzük, hogy otthagysz-e? hisz a te buggyd 70et megy. azt hiszem mindenki 21 körös Team Oriont venne. vajon miért nem veszünk??
talán a 12 körösök tudnak ilyen sebsséget, de sztem még azok sem, főleg nem egy buggyban, főleg egy DF-02-ben ahol akkora a veszteség a hajtáslánc egyes részein, hogy az nem igaz.

csak ennyit akrtam mondani. elegem van már azokból akik rögtön úgy kezdik, hogy 70et megy, mennyivel megy?? etc.


Köszönjük a kimeritő és precíz szakvéleményt! Én is hozzáfűznek 2 dolgot!
1. A legtöbb kezdőnek hasonlóak a kérdései mint 777gergo-nek. Szerintem nem szerencsés ilyen hangnemben lereagálni!
2. A f.sz és társai szavak, nem használatosak egy szakmai fórumon sem.
üdv:
F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 08:43:00 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.03.25 07:49:50
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Miskolc
helló mindenki!
Segítségeteket szeretném kérni!
A www.modellzona.hu ról szeretnék venni valami elektromotoros autót csak foggalmam sincs hogy milyet vegyek :?: :?:
30000 ft ért vannak jók??
Inkább valami on-road ot szeretnék ami megbízható és ha infókat is kapnék róla. :lol: :lol:
Mondjuk mindeggy hogy milyen honlapról van csak megbízhatólegyen egy kezdő számára!
Elöre is köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 10:30:21 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
lotusz írta:
helló mindenki!
Segítségeteket szeretném kérni!
A www.modellzona.hu ról szeretnék venni valami elektromotoros autót csak foggalmam sincs hogy milyet vegyek :?: :?:
30000 ft ért vannak jók??
Inkább valami on-road ot szeretnék ami megbízható és ha infókat is kapnék róla. :lol: :lol:
Mondjuk mindeggy hogy milyen honlapról van csak megbízhatólegyen egy kezdő számára!
Elöre is köszi!


Szia!

Ha on-roadot szeretnélk egy kicsit eltévedtél, mert ez egy off-road fórum. inkább gyere át ide:
http://forum.rcmodell.hu/viewforum.php? ... af5602ba3c
a kérdésedre válaszolva 30000ért már lehet kapni RC autót, azonban ahhoz még kell egy adó, vevő, 1db szervó töltő és akku. Ha újjonnan vásárolsz távirányítót, akkor ahoz általábamn adnak vevőt és 2db szervót.
ha on-road érdekel én tudom neked ajánlani a Tamiya TT-01et. ez egy alapmodell, énb inkább vagy a Tamiya TB02-t vagy pedig a TT01D-t javaslom.
ha valami kérdésed lenne a másik fórumba tedd föl

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 52 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség