Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.30 10:18:59

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: HBX Max V 2
HozzászólásElküldve: 2009.02.23 18:43:33 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.01.27 17:06:13
Hozzászólások: 16
hali mindenkinek gondoltam ha van bonzetes topik miért is ne lehetn a tesója Max nek is egy topikja mert nekem például Max -om van szeretnék ötleteket tapasztalatokat gyülyteni ról kb másfél éve van meg V2 -es verzio de csak most kezdtem el foglalkozni vele igazán akinek van róla tapasztalata esetleg ötletei kissebb tuning modositás nyugodtan irja meg ....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: hi
HozzászólásElküldve: 2009.02.25 17:39:49 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.01.27 17:06:13
Hozzászólások: 16
Na mi van ennyi embernek van ötelet ? ne tolongjatok már srácok biztos hogy vannak itt öreg Rókák akik el tudják indítani a bütykölgetés utjábn az embert ...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.15 17:46:41 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.07.14 18:15:16
Hozzászólások: 3
Na hello.
nekem is ienem van kemény 9 napja. Azt szeretném kérdezni, hogy ehez lehet-e kapni alu lengőkart. És hogy a szabi nektek nem melegszik-e túl?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.19 12:51:11 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.04.05 15:07:54
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: apaj
Nekem is ilyenem van eddig tetszik viszont a szervó elhalálozott. Pontosabban van maga a szervó gy műanyag ház, az csatlakozik a kormányműhöz na a kettő elvállt egymástól. Ahogy láttam egy csavar fogta össze a kettőt és "kiszakadt a csavar" illetve a szervót az alvázhoz 2 csavar tartja na ez is letört maga a szervó hazról annyira hogy látszanak a fogaskerekek. Valószínűleg már gyengélkedet de nem gondoltam volna hogy törik. Mot tanácsoltok vegyek új komplett szervót vagy ragasztgassak. Esetleg akinek van küldene képet a szervóról illetve arról hogy is kapcsolódik a kormányműhöz.
Valami fém házba kellene bele rakni sztem és ezt a műanyagot elfeljteni egy életre.

S3003 as szervó de amit láttam képen webshopba az enyémen van némi eltérés.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.19 16:38:04 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.04.05 15:07:54
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: apaj
Közben találtam szervó házat igy sztem az akkor csere lesz, viszont a szervókar (közben ezt is megtanltam hogy így hívják kérdésben elakadtam. Valaki küldene képet a szervóról és a szervókarról hogy mi hogy néz ki. illetve nekem nicns robbantot ábrám az rc ről gyárilag adtak hozzá akinek van tudna küldeni nekem egyet? Sajnos most áll a kicsike amig a szervó kérdésem nem oldódik meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Mit csináljak?
HozzászólásElküldve: 2009.07.19 19:54:05 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.07.14 18:15:16
Hozzászólások: 3
Hello!
Van egy hbx buggym egy új 3000-es aksim és 10e forintom. Szerintetek mit kéne csinálnom elöszőr kb. egy hete vettem az autót de a szabi mindig túlmelegszik. Szabi cserén már gondolkodtam és ezt találtam:
http://www.modellzona.com/Szabalyzok/RS143.aspx
mit szoltok hozzá szerintetek megéri? VAgy csináljak mást vagy vegyek másfajta szabit?
Remélem tudtoksegiteni...
Üdv: Qweri

_________________
Ha TE mondod és úgy is vany, akkor valószinű.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.23 06:46:43 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.04.05 15:07:54
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: apaj
úgy láto emz a topic nem nagon yakar menni.sajnos.
LEhet hogy komolytalannak tartják a hbx max ot?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.23 08:09:00 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2009.02.14 20:11:21
Hozzászólások: 264
Szia qveri!
Szerintem ha szabit veszel akkor olyat vegyél amiben van előre-fék-hátra!
Mert amit te mitattál abban nincs fék!Ha pedig a difikre is szeretnél egy kis ffigyelmet fordítani akkor sztem olyat vegyél amiben van vék opció is.... ;)
Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.25 07:04:16 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.04.05 15:07:54
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: apaj
Milyen akkut ajánlotok a max ba? mekkorát? Lipo mehetne bele? töltőt is kellene venem, csak nem tudom milyet vegyek azért nem szeretnék nagyon drágáért venni. De az alap akku az nagyon gyengus.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.26 16:34:01 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.03 16:41:31
Hozzászólások: 862
Tartózkodási hely: Budapest II.ker
Szia!

Nekem Bonzerem volt én akkor egy 4000mAh-es LRP aksit használtam benne, ami lényegesen a teljesítményt is növelte!
Viszont, ha beruházól egy aksira, akkor elötte egy Jobb szabira is ruházz be, hogy megelőzd a túl melegedést!

...ja és szabi vételnél, gondolkodj előre és olyat vegyél, ami később esetleg egy nagyobb teljesítményű motorhoz is jó!

Szerintem olvasgasssátok végig a Bonzeres topicot, hisz szinte ugyanaz a két gép, csak a kaszni és a kerekeik más, mellesleg ott is van Max-os megszólalás, és rengeteg ötlet, magával ezekkel a TL01-es vázas gépekkel!

ebencz

_________________
Traxxas Revo™ 3.3 + kisebb átalakítások, itt-ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.26 17:11:26 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.04.05 15:07:54
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: apaj
köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.27 17:08:05 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.04.05 15:07:54
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: apaj
AMi érdekes nálam hogy semmi nem melegszik a motor sem olyan vészesen, kivéve az akku na az forró a szabályzó is megfogható kicsit langyos 10 perc csutka gázon. Ez olyan próba volt hogy mit bír és a 10 perc az nem valami sok. 3600 as akkuval arányosan nő az üzemidő?jövő héten veszek akkumulátort meg töltőt. a szabályzót feltétlen kellene cserélni? A gumi meg eléggé kopik az elsők középen már majdnem simák a 10 perc beton után kopott 1 mm biztos. Lehet puhább gumi kellenne vagy aszvalton középen a simaság csak előny, "terepen" úgy is nagyobb helyen fekszik fel. Illetve ha veszek rá bronzer gumit az nagyobb emelkedik a hasmagasság, mert így is le ér elég sokszor az alváz.

Azért ide írkálok mert a másik topic eléggé halott de végig olvastam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.29 19:00:21 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.04.05 15:07:54
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: apaj
sajnos ma kicsit megbetegedt a kocsi. Be ment a fogaskerekekhez egy csomó kicsike kavics és egyszer csak széthullott. A hátsó kerék ugye van egy tengely ami aluminium az bele megy a kerékbe. NA a másik végén ami a kúp fogaskerékhez csatlakozik van egy fogas anya amibe bele megy az alu tengely na az teljesen elveszett kerestem ahol mentem a kocsival de nem találtam meg sajnos azt lehet pótolni? A fogaskerekek amik műanyagok nagyon megsínylették a kavicsokat kitisztítottam most egész jó de a fogakat kicsit roncsolta a kavics.ki lehet cserélni ezeket fémre. Nem gondoltam volna hogy oda be tud menni a kavics de bejutott nagyon aprók voltak sajnos. DE most mivel az a "izé" eltünt nagy a baj.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség