Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.30 11:09:57

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Hpi E10 Mustang elektromos touring.
HozzászólásElküldve: 2009.06.22 20:04:52 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2009.02.03 18:24:38
Hozzászólások: 120
Hello mindenki! Ezt a kocsit néztem ki magamnak. Lenne pár kérdésem.....Aki tudt válaszoljon legjobb tudása szerint. Köszönöm...
Érdemes megvennem? Aggódom,hogy csavrral rögzitik a kereket anya helyett. Van különbség? Lehet ezeket tuningolni? Meddig bírja 1 feltöltéssel és meddig kell tölteni az aksiját (gyári)? ha órákat akarok játszani ezzel a géppel sokat kell rákölteni? Valóban át lehet szerelni a motort hátulról előre és akkor mehet a drift?? Egyenlőre ennyi. Köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.22 20:20:54 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.07 13:22:20
Hozzászólások: 401
Tartózkodási hely: future
Van itt pár oldal, amit érdemes átgyalázni:
www.hdsteam.hu(drift)
www.drccentral.com(drift, részletes, angol)
www.google.hu(nagyon fasza)
www.hpieurope.com(gyártó honlapja, angol)

Namost mivel jó kedvem van és van 1 kis időm leírom neked, amit a fent leírt oldalakon megtalálhatsz.(ez nem jelenti azt, hogy ne nézd át őket)
A HPI az E10-essel egy olcsó, mindenes onroad autóra vágyó közönséget próbált megcélozni, válaszul kínálni a Tamiya tt-01-es családjára. Egy teljesen menetkész autóról van szó, egy ratyi akksival és szintén ratyi töltővel, ezt mind a 2-t érdemes hozzá utólag venni. Ha nagyobb játékidőt akarsz, akkor érdemesebb az áttétellel variálni, csökkenteni az ellenállást(minél jobb csatlakozókat használni, forrasztani, ahol lehet).Az előre-hátra pakolhatós moci csak azért van, hogy legyen, ettől még nem lesz drift gép. Ahhoz, hogy drift gép legyen le kell zárni a hátsó diffit, az elsőt felkeményíteni és nem utolsó sorban szükséged lesz drift abroncsokra. Így viszont nem fog tudni rendesen menni, mert össze-vissza fog csúszkálni nagy gázon. Egyelőre ennyit, ha van még kérdésed(és elolvastad a házit), írj és válaszolok.

_________________
HPI Sprint 2 "PinkFairlady" drift 5.5t BL
Savage X LRP Z.28r spec3
HSP XSTR 15t


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.22 20:42:45 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2009.02.03 18:24:38
Hozzászólások: 120
Ami azt illeti per pillanat van egy Cen Subarum ami robbanós de a hócipőm tele lett az állandó szerelgetéssel ráadásul az elektrónikájával is van valami mert hol veszi a jelet,hol nem, hol pedig össze vissza és ez volt az utolsó csepp a pohárban pedig márciusban vettem újjonnan. Még francos 1 gallon üzemanyagot sem tudtam vele elhasználni ezért gondolkodom azon,hogy lecserélem.
Ha tudsz ajánlani valamit csupa szem vagyok...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.22 20:59:38 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.07 13:22:20
Hozzászólások: 401
Tartózkodási hely: future
Én a sprint 2-est ajánlanám, most vettem egyet múlt héten, csak pozitívat lehet róla mondani, hallani, olvasni. Mivel szíjas agyon lehet tuningolni, én is egy 6600kv-s mocival használom, tuning van hozzá bőven, bár hobby használatra nem kell hozzá semmi, csak a menetes teleszkópok(http://www.rcmart.com/catalog/rc-damper ... 21571.html), ugyan is az alap müanyag telók, rugók elég szarok, de ez a 3racing szerencsére nem egy nagy tétel. Esetleg még lehet hozzá HPI golyós difiket venni, ezek nem szükségesek, de az alapnál jobbak egy fokkal. Elnézést az offért, én csak a kérdésre válaszoltam. Ezzel szerintem a topik zárható is, én a kérdést alapból a kezdők segítségkérő topikjába tettem volna fel.

_________________
HPI Sprint 2 "PinkFairlady" drift 5.5t BL
Savage X LRP Z.28r spec3
HSP XSTR 15t


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség