Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.30 11:52:45

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 67 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Ford F-150 1/10 (TAO2)
HozzászólásElküldve: 2004.06.03 19:40:08 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.05.16 12:20:44
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Budapest VI. ker
Üdv minden R/C rajongónak! :integet
Azért nyitottam ezt a topikot mert ezt a kocsit szemeltem ki megvételre és érdekelni róla mások véleménye. Így akinek van ilyen R/C je vagy ugyanilyen TAO2 alapú kocsija azt arra kérném írja le ide véleményét, jót-rosszat egyaránt. Előre is köszi mindenkinek. :-D
Csumi! hurra

_________________
Ford F-150+some tunning+fullgas!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.03 20:04:13 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.24 19:34:12
Hozzászólások: 468
Tartózkodási hely: Siófok
Szia!

Én még a TT-01-em előtt sokáig kergettem egy ilyen darabot, aztán lebeszéltek róla, hogy kb 10 éves konstrukció, nem szabad vele foglalkozni, alkatrész sincs hozzá.
Pl. ird be a tower keresőjébe, hogy TA 02, és csodálkozz! :shock:
Minden, amit kapsz hozzá, az egy duratrax által gyártott csapágykészlet.
És ugyanigy fognak nézni a modellboltosok. Ezután írj be egy TL 01 -et, vagy TT-01-et.
TL-01-hez minden árok partján kapsz alkatrészt, és nem azért dícsérem, mert nekem is ilyen volna...Nincs.
Én is hozzájutottam volna egy TA02-höz, 15 ezerért, de hát....

Tudom, hogy kecsegtető az ár, de kérdezz körbe a boltosoknál, ha valahol van alkatrészutánpótlás, hát hajrá.

Remélem segítettem!

Szia! :integet

_________________
Akinek még a fűnyírója is elektromos...:)

"Van aki füvezik, van aki fázik, van aki barom mégis pofázik... " :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.04 05:43:51 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
szia!
haveromnak ugyanez van,együtt raktukössze,jó kis alváz meg minden,csak ét dolog szar benne:
1. a gumik borzalmasak
2. a Tamiyánál ez a típus egy ősmaradvány,pont idén vették a forgalomból,de mégha lehetne is kapni valahol, Mo.n biztos nem...

két nagy Tamiya forgalmazó volt Mo.n(Mega modell,Fabulis)
azóta a Fabulis leadta a Modell részét,és az üzlet vezető a haverom átment a Megamodellbe,de ha nagyon érdekel megdumálhatom vele,vagy adok egy számot,vagy ha személyes akarsz lenni menny el a Bajcsy zsilinszki uton lévő Megába,de leghamarabb 14 ike után!!!(mert csak akkortól kezd ott dolgozni)

tehát lényegében jó kocsi,haveromnak is nagyon, tetszik(alapból adnak hozzá olajos lengéscsillapítót(amit neked kell összerakni) nagyon komoly...

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.04 05:45:09 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Tucsok írta:
szia!
haveromnak ugyanez van,együtt raktukössze,jó kis alváz meg minden,csak ét dolog szar benne:
1. a gumik borzalmasak
2. a Tamiyánál ez a típus egy ősmaradvány,pont idén vették a forgalomból,de mégha lehetne is kapni valahol, Mo.n biztos nem...

két nagy Tamiya forgalmazó volt Mo.n(Mega modell,Fabulis)
azóta a Fabulis leadta a Modell részét,és az üzlet vezető a haverom átment a Megamodellbe,de ha nagyon érdekel megdumálhatom vele,hogy van e még,vagy adok egy számot,vagy ha személyes akarsz lenni menny el a Bajcsy zsilinszki uton lévő Megába,de leghamarabb 14 ike után!!!(mert csak akkortól kezd ott dolgozni)

tehát lényegében jó kocsi,haveromnak is nagyon, tetszik(alapból adnak hozzá olajos lengéscsillapítót(amit neked kell összerakni) nagyon komoly...


bocs csak kijavítottam

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.04 16:05:29 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.05.16 12:20:44
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Budapest VI. ker
Először is mindkettőtöknek köszönöm a segítséget. Sajnálattal hallom :( ,hogy már beszüntették a modellt, viszont ha tényleg nem lehet hozzá alkatrészt kapni talán jobb is hogy nem veszek. Nézegettem a Toweren az ehhez hasonló kocsikat és találtam egy ehhez hasonlót, bár nem túl sokat írnak róla.http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... P=0#combos Azért nekem ez éppen ideális. A TB 01-esekkel az a bajom, hogy mindegyiknek túl alacson a hasmagassága ami már eddig is elég sok bosszúságot okozott a mostani autommal. Bár nem tudom lehet-e ezeket (TB-01) off-road-osítani. Ha valaki tudja , hogy mi ezekkel a helyzet légyszi írjon.
Csumi. hurra
bali

_________________
Ford F-150+some tunning+fullgas!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.04 16:20:16 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.05.16 12:20:44
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Budapest VI. ker
bali írta:
Először is mindkettőtöknek köszönöm a segítséget. Sajnálattal hallom :( ,hogy már beszüntették a modellt, viszont ha tényleg nem lehet hozzá alkatrészt kapni talán jobb is hogy nem veszek. Nézegettem a Toweren az ehhez hasonló kocsikat és találtam egy ehhez hasonlót, bár nem túl sokat írnak róla. Azért nekem ez éppen ideális. A TB 01-esekkel az a bajom, hogy mindegyiknek túl alacson a hasmagassága ami már eddig is elég sok bosszúságot okozott a mostani autommal. Bár nem tudom lehet-e ezeket (TB-01) off-road-osítani. Ha valaki tudja , hogy mi ezekkel a helyzet légyszi írjon.
Csumi. hurra
bali
http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXGA76&P=0#combos
Boccs. Megpróbálom kijavítani.

_________________
Ford F-150+some tunning+fullgas!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.04 16:38:29 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.05.16 12:20:44
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Budapest VI. ker
Végsősoron ez se egy új darab és ez még elég újj is. Az ára se rossz és hasonlo konstrukció a TA02-höz.
http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXUV00&P=0

_________________
Ford F-150+some tunning+fullgas!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.04 18:59:10 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
szia!
rtr-rt a a towertől ne rendeéj( a kristály miatt,meg a felszereltség is röhej...)

én a TL01et csináltam meg offroadát,nem nagyon,de ajánlani tudom ezt a kocsit,a
ha veszel hozzá hosszabb lengőkart,az autó nagyon masszív(ha megnézed avideóimon meglátod

bali írta:
Először is mindkettőtöknek köszönöm a segítséget. Sajnálattal hallom :( ,hogy már beszüntették a modellt, viszont ha tényleg nem lehet hozzá alkatrészt kapni talán jobb is hogy nem veszek. Nézegettem a Toweren az ehhez hasonló kocsikat és találtam egy ehhez hasonlót, bár nem túl sokat írnak róla.http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... P=0#combos Azért nekem ez éppen ideális. A TB 01-esekkel az a bajom, hogy mindegyiknek túl alacson a hasmagassága ami már eddig is elég sok bosszúságot okozott a mostani autommal. Bár nem tudom lehet-e ezeket (TB-01) off-road-osítani. Ha valaki tudja , hogy mi ezekkel a helyzet légyszi írjon.
Csumi. hurra
bali
[/url]

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.04 19:07:22 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
szia!
rtr-rt a towertől ne rendeéj( a kristály miatt,meg a felszereltség is röhej...)
a tL01st ajánlom!!
én a TL01et csináltam meg offroadát, ajánlani tudom ezt a kocsit,a
ha veszel hozzá hosszabb lengőkart,elég offroados...,az autó nagyon masszív(ha megnézed avideóimon meglátod

Mo.n kb 30 rongy natura(ehez már csak :táv töltö aksi kell)
nagyon jó kis járgány a legjobban átalakítható autó,szinte mindent tudsz belőle csinálni

Franciinak,nem tudom meg van e még a TL01 buggyjuk(ami eladó!!) nagyon jó kis járgány,merem kijelenteni hogy a Tamiyánál ez a legjobb Onroad/offroad kocsi

ha nagyon ott vagy,talán még repülöt is lehetne belőle csinálni... :lol: :wink:

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.04 19:08:55 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
ezt törljétek plííz

Tucsok írta:
szia!
rtr-rt a a towertől ne rendeéj( a kristály miatt,meg a felszereltség is röhej...)

én a TL01et csináltam meg offroadát,nem nagyon,de ajánlani tudom ezt a kocsit,a
ha veszel hozzá hosszabb lengőkart,az autó nagyon masszív(ha megnézed avideóimon meglátod

bali írta:
Először is mindkettőtöknek köszönöm a segítséget. Sajnálattal hallom :( ,hogy már beszüntették a modellt, viszont ha tényleg nem lehet hozzá alkatrészt kapni talán jobb is hogy nem veszek. Nézegettem a Toweren az ehhez hasonló kocsikat és találtam egy ehhez hasonlót, bár nem túl sokat írnak róla.http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... P=0#combos Azért nekem ez éppen ideális. A TB 01-esekkel az a bajom, hogy mindegyiknek túl alacson a hasmagassága ami már eddig is elég sok bosszúságot okozott a mostani autommal. Bár nem tudom lehet-e ezeket (TB-01) off-road-osítani. Ha valaki tudja , hogy mi ezekkel a helyzet légyszi írjon.
Csumi. hurra
bali
[/url]

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.04 21:31:59 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.05.16 12:20:44
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Budapest VI. ker
Szia Tucsok. Köszi a segítséget. Amúgy mit értessz az alatt hogy a felszereltség röhej és a kristály is rossz. Légyszi fejtsd ki bővebben mert szerintem nem olyan rossz kis auto. Ha csak mert a Tower-nél rossz, láttam Tamiya-nál is a Mitsu-t RTR-ben. A Tamiyák-ról még nem hallottam sok rosszat, ezek szerint ott a minőség RTR-ben valamivel jobb.
De lehet hogy tévedek. Légyszi alaposan tárgyaljuk ki, mert per pillanat ez az RC tetszik a legjobban és nemigen van más típus ami nagyon bejönne.
Előre is köszi: :integet
bali

_________________
Ford F-150+some tunning+fullgas!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.04 21:39:39 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.24 19:34:12
Hozzászólások: 468
Tartózkodási hely: Siófok
Sziasztok!

Bali! Nem rossz az az autó, de ha on-roadozni is akarsz, kiélvezheted a TL-01-es sokféleségét!
Egy ideig mi is nézegettük a Mitsubishit:)
Jó autó az.
Meg a Tamiya is :twisted: hurra

Bye!

_________________
Akinek még a fűnyírója is elektromos...:)

"Van aki füvezik, van aki fázik, van aki barom mégis pofázik... " :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.05 08:16:22 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
szia,
a kristáky azért rossz,mert amerikában más a frekvencia van,tehát ha 75Mhz-es az RTR akkor itthon lehet hogy belenyulsz valami más folyamba(erről már elé sok vita folyt,főleg mert Slip 75oset akart)
de ha 27 mhz,az ok,csak akkor talikon nem tudsz mit kezdeni magaddal( a válasz a frekvencia listán)
a felszereltség alatt főleg a töltőre gondolok,annak legalább 1 nap mire az 1000 mAh aksit feltölti,amit egy normális töltö persze10-20 perc alatt feltölt,meg egy normális töltö tudna távot meg meg ceruza elemet is (persze erre neked nincs zükséged,mert az RX töltse csak nitros autónak kell...) nekem egy 3500 mAh-es töltöm van amivel egyben távot is töltök...meg az RXet

azt nem láttam hány mAh-es az akjsi de nem lehet több...1000-1500 mAhnál

meg kéne látni az alvázát...

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.05 08:48:16 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
szerintem ez a neked való:http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXGA30&P=7

TL01 váz(amihz van alkatrész bőven nem úl drága..és elektromos,és az alváz is maszív...

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.05 11:19:21 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.05.16 12:20:44
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Budapest VI. ker
Szia Tucsok! A kristállyal kapcsolatban írtakat értem, de ki lehet cserélni a kristálypárt viszonylag olcsón. Én is már sokat nézegettem a TL-01 est, de valahogy az alváz felépítését túl bonyolultnak tartom. Nem akarom leszólni, semmi kétség, sokak véleménye szerint az egyik legjobb elektromos R/C, de szerintem könnyebben hozzáférhető, szerelhető egy más alapú auto. On road-ozni pedig nem akarok, azt a mostani R/C-mel már élvezhettem már amennyit kimentem egy pályára. :wink:
Ami a Misubishit illeti az alapot én sem láttam, de a méretekből ítélve ugyanolyan mint a TA 02 csak újabb kivitelezés és ezáltal alkatrész is több kapható hozzá. De mondom ez csak találgatás, a jövő hét környékén elmegyek a Tamiya boltba és kérdezgetek, míg a boltosok agyára nem megyek! :twisted:
Csumi! hurra
bali

_________________
Ford F-150+some tunning+fullgas!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.05 12:07:35 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.05.16 12:20:44
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Budapest VI. ker
Sziasztok. A Hummer alvázát már biztosan tudom hogy milyen mert a Tamiya oldalán találtam egy ugyanolyan kocsit mint ez csak egy szar régi ruhamkocsis kasztnival. Írtó ronda :lehanylak ! De ha a képre kattintunk viszonylag nagyban mutatja az alvázt. http://www.tamiya.com/english/products/58326light_armored/index.htm Szerintem nem rossz remélem alkatrész is van hozzá elég.
Csumi!
bali

_________________
Ford F-150+some tunning+fullgas!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.05 19:51:23 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.03.03 23:16:42
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

A TA-01 és TA-02 -höz még mindig van alkatrész(polcról), mindent lehet hozzá venni ,annak ellenére hogy ősrégi darabok. Sőt még magát a típust is lehet kapni. Gyakorlatilag elpusztíthatatlan...
A hummer 1 TA-01 es autó , csak a hátrafelé meg van hosszabbítva a tengelytáv. remek triálautót lehet csinálni belőle 1 80körös motor segítségével.
A TB-01 et is meg lehet csinálni terepre ugyanis fel lehet tenni rá a TL-01B(Baja Champ ,Baja King) hosszú lengőkarjait, de ugyanezek a lengőkarok vannak a robbanós Mad Bison avagy a két villanymotoros Wild Dagger vagy Twin Detonator autókban, és igy felmennek rá ezen autók kerekei is...

Balázs
(1 tamiya rajongó)
ha kell tamiya alkatrész:
www.modellzona.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.06 11:51:03 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.05.16 12:20:44
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Budapest VI. ker
Szia Manfred!
Megnéztem a modellzona oldalát és tényleg voltak alkatrészek TA02-höz, de magát a típust nem találtam az oldalon. Igaz elég gyér a termék bemutatójuk :? néhány kocsi meg kép de semmi szöveg. Na mindeggy. Amúgy te láttad már ezt a típust idén Tamiya boltba? Én még idén nem voltam ott, csak pár évvel ezelőtt, de most fogok megint elmenni és fény derűl mindenre. :idea:
Köszi az infot.
Helo mindenkinek!
bali

_________________
Ford F-150+some tunning+fullgas!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.07 18:23:30 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.05.16 12:20:44
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Budapest VI. ker
Mi az mindenki elhegedülte hegedü a nótáját és csá. Na mindegy megkérdeztem a Tamiyánál és azt mondták csak nagyon elvétve lehet kapni a Mitsubishit, és a Hummer-ről még nem is hallottak. Amúgy még mindig lehet kapni TA02-est csak most nincs nekik.
Minden jót mindenkinek!
bali :integet [/quote]

_________________
Ford F-150+some tunning+fullgas!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.07 22:35:29 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.03.03 23:16:42
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Bali!

Hol nem hallottak hummerről?


Manfred


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 67 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség