Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.02 18:50:26

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Traxxas SUMMIT 1:16 VXL
HozzászólásElküldve: 2010.10.26 19:44:39 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31 10:44:32
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Pécs
Üdv! A mai nap nézegettem a Trxx honlapját és rábukkantam erre a szépségre...

Kép

Kép

Kép

Csini az biztos, de hogy semmi újdonságot nem mutatott vele a Traxxas, az is biztos. Kicsit unalmas már ez a Mini Revó alapra épülés... Szerintem ez a járgány polcdísznek tökéletes lesz, de ha nekem ilyen a kezem közé kerülne, az biztos hogy le se tenném a földre. :lol: :) Ugyan az a VXL-3 szabi, és a 8 (?) körös brushless motor.... Bár a kerekek használhatóak lesznek egyéb dolgokra ...:)

http://www.traxxas.com/products/electri ... mitVXL.htm


Üdv.

_________________
Traxxas E-Revo 1:16


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Traxxas SUMMIT 1:16 VXL (!!!!!!)
HozzászólásElküldve: 2010.10.26 20:28:45 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.10.05 20:51:01
Hozzászólások: 45
Jó kis gép. Bár ha ugyan az az ára mint az E-revo nak akkor inkább azt venném.
Szerintem ennek is 75-80000 körül lesz az ára.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Traxxas SUMMIT 1:16 VXL (!!!!!!)
HozzászólásElküldve: 2010.10.30 20:58:18 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.12.16 15:20:16
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Budapest IV. ker.
Lehet hogy naiv a kérdés, de nem láttam difi zárat, mint a nagy testvérnél :? .

...mert akkor ha jól néztem -túl a kasztnin, és a kerekeken-, csak a lengőkar utak illetve a kihajtás a különbség ?!

üdv
Banditos

_________________
Shark 1/18 Mamba szett


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.30 22:25:15 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Csak kinézetre summit, lehúzták a 4. bőrt mi a mini revóról... Mikor lesz már egy TRUGGYjuk??????????

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.31 08:37:29 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.20 16:08:52
Hozzászólások: 71
Tartózkodási hely: gyál
én elolvastam az autóról a az rc gams riportját van difizár, és ami érdekes kapcsolható sebeség egy gyors a mókázásokra és egy lassú trialra a modellfutár forgalmazza már 145990 FT-ért


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.31 09:03:24 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.08.19 09:55:41
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
razor111 írta:
én elolvastam az autóról a az rc gams riportját van difizár, és ami érdekes kapcsolható sebeség egy gyors a mókázásokra és egy lassú trialra a modellfutár forgalmazza már 145990 FT-ért

Itt nem az eredeti summitról van szó, hanem az új 1:16-os summitnak nevezett új modellről, ami sajnos csak egy sima e-revo belül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.31 09:05:52 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.20 16:08:52
Hozzászólások: 71
Tartózkodási hely: gyál
elnézést a pontatlanságért


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.31 09:10:43 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31 10:44:32
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Pécs
Szerintem, a Traxxas cégnek itt van a vég... Nem tudnak semmi újdonsággal előrukkolni, bár igaz hogy letettek valamit az "asztalra" de hogy tovább tartsák a jó nevüket, egy ilyen laza bőr lehúzás nem elég...Kicsit szegényes...Bár gyűjtők szempontjából jó lehet.

_________________
Traxxas E-Revo 1:16


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.31 20:47:21 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
MIKOrcboy írta:
Szerintem, a Traxxas cégnek itt van a vég... Nem tudnak semmi újdonsággal előrukkolni, bár igaz hogy letettek valamit az "asztalra" de hogy tovább tartsák a jó nevüket, egy ilyen laza bőr lehúzás nem elég...Kicsit szegényes...Bár gyűjtők szempontjából jó lehet.


Na azért nem kell leírni őket! Sorra jönnek ki a ránc felvarrott modellek! De egy igazi újdonság igazán jó lenne. Egy buggy, vagy egy truggy! Vagy a revo 2.0! :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.31 21:11:59 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.22 14:00:38
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Ajka
Háát egy 1/8 buggy-t tolhatnának már igazán....

Üdv B.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.11.01 09:24:51 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
MIKOrcboy írta:
Szerintem, a Traxxas cégnek itt van a vég... Nem tudnak semmi újdonsággal előrukkolni, bár igaz hogy letettek valamit az "asztalra" de hogy tovább tartsák a jó nevüket, egy ilyen laza bőr lehúzás nem elég...Kicsit szegényes...Bár gyűjtők szempontjából jó lehet.


Szia!
Te melyik bolygóról jöttél. Az összes újdonságuk, rendszeresen és tartósan hiánycikk. Akkora a kereslet rá, hogy a gyártó kapacitás tűnik a szűk keresztmetszetnek.
Annyit adnak, el amennyit nem szégyellnek.
Üdv:

F_Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.11.01 21:59:13 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
Gyuri Te ezt nem érted, neki nem tetszik valami = szar.

Valamint ha neki nem tetszik akkor senkinek, és Ő egyébként egymaga testesíti meg az amerikai célcsoportot akikből a traxxas amúgy él.

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.11.15 15:35:38 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31 10:44:32
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Pécs
reechee írta:
Gyuri Te ezt nem érted, neki nem tetszik valami = szar.

Valamint ha neki nem tetszik akkor senkinek, és Ő egyébként egymaga testesíti meg az amerikai célcsoportot akikből a traxxas amúgy él.


Szia!
Kezdődjön az adok-kapok :lol: :?:

1, Én csak elmondtam a véleményem, egy rossz szót nem mondtam Rólad, se a Traxxasról.. (főleg hogy azt nem hogy "szar" csak a véleményt...).. :roll: Mivel ez egy fórum, úgy gondolom hogy, közzétehetem azt amit gondolok, egy adott dologról, jelen estben egy cégről. Ha nem így van kérem javíts ki...
Sajnos nem én testesítem meg azt az "amerikai célcsoportot" amelyikből él a Traxxas... De ha esetleg megkérhetnélek arra hogy, oszd meg velem hogy mi a vélemény arról hogy a Traxxas minden modelljébe beledob egy Velineon Brushlesst, és dob rá egy új kasznit, meg 4x4-es hajtás.. de semmi új "fejlesztés" vagy egyéb technika...Gondolom te is megunnád egy idő után hogy ugyan azt veszed csak ránc felvarrottan ..
De ez csak az én véleményem az egészről, mindenkinek más- és más, szóval szerintem egy kicsit értelmetlen volt az alábbi hozzászólásod, ami más szempontból nekem egy kicsit sértő hisz egy rossz szót se szóltam, és kaptam a gúnyolást..... ;) Vagy csak velem van a baj?
U.i: véleményes részre remélem nem azt a választ kapom hogy A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de mindenki leszarja...Mert az eddigi 1000 hozzászólásodból értemlesebbnek néztelek Téged.. :? :roll:
Üdv: Mikó

_________________
Traxxas E-Revo 1:16


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.11.16 18:01:21 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
Gyuri a nem szakmait töröld szerintem (az enyémet is).

MIKO tök mindegy nekünk mi tetszik mert veszik mint az állat az USA-ban, és az hogy itt magyarországon mi történik nem oszt vagy szoroz a traxxasnak, őket az a piac jobban érdekli. (picit nagyobb és jobb vásárlóerő)

Sok rosszat a velineon brushlessről nem olvastam itt, gondolom nem véletlen rakják azt mindbe.

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.12.04 00:58:03 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.05 16:38:38
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Salgótarján
Idézet:
Szia!
Kezdődjön az adok-kapok :lol: :?:

1, Én csak elmondtam a véleményem, egy rossz szót nem mondtam Rólad, se a Traxxasról.. (főleg hogy azt nem hogy "szar" csak a véleményt...).. :roll: Mivel ez egy fórum, úgy gondolom hogy, közzétehetem azt amit gondolok, egy adott dologról, jelen estben egy cégről. Ha nem így van kérem javíts ki...
Sajnos nem én testesítem meg azt az "amerikai célcsoportot" amelyikből él a Traxxas... De ha esetleg megkérhetnélek arra hogy, oszd meg velem hogy mi a vélemény arról hogy a Traxxas minden modelljébe beledob egy Velineon Brushlesst, és dob rá egy új kasznit, meg 4x4-es hajtás.. de semmi új "fejlesztés" vagy egyéb technika...Gondolom te is megunnád egy idő után hogy ugyan azt veszed csak ránc felvarrottan ..
De ez csak az én véleményem az egészről, mindenkinek más- és más, szóval szerintem egy kicsit értelmetlen volt az alábbi hozzászólásod, ami más szempontból nekem egy kicsit sértő hisz egy rossz szót se szóltam, és kaptam a gúnyolást..... ;) Vagy csak velem van a baj?
U.i: véleményes részre remélem nem azt a választ kapom hogy A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de mindenki leszarja...Mert az eddigi 1000 hozzászólásodból értemlesebbnek néztelek Téged.. :? :roll:
Üdv: Mikó




Szia...sziasztok!


Hát,nézzük csak ezt az új kaszni meg 4×4 hajtást.
A E-revo vxl nehéz terep és aszfalt gép,a Rally csak aszfalt,a Summit inkább csak nehéz terep,a Slash könnyű terep és részben aszfalt gép.
Ezek a ránc felvarrások ahogy hívtad felfüggesztésben eléggé különböznek,mindegyik mondhatni a saját terepén állja meg igazán a helyét,mert ha már ennyire úgymond egy kaptafára gyártódnak ahogy te gondolod(igaz az alváz és elektronika ugyan az) próbálj már meg egy Rally vxl-el eljátszani ott ahol egy Summit elmegy... ha már annyira csak ráncfelvarrás van....

_________________
www.nogradrc.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.05.01 21:31:42 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.06.17 19:53:19
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy a VXL és a kefés verzió közti árkülönbség, a teljesítményekben is ennyire markánsan érzékelhető. Megéri a VXL-t választani? A kefés verzió is tud fickósan viselkedni? Ha nem, akkor nem érné meg jobban, az utólagos átalakítás?

Vásárlás előtt állok, ezért ha valakinek van tapasztalata mindkét verzióval kapcsolatban, szívesen vennék egy részletesebb beszámolót.

Köszi előre is!
Üdv,

_________________
Attila

mukkendro@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség