Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.28 05:23:37

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Kyosho
HozzászólásElküldve: 2013.08.28 08:14:47 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.08.28 08:07:58
Hozzászólások: 2
Heló most akarok venni használt kyosho elektromos autót. Valaki esetleg tapasztalat ,
A srác mondta hogy szervo meg csapágy kell bele, én mondtam neki hogy akkor kb 10-12ezret adok érte. Ez reális ár? S még annyi milyen szervot vegyek bele? Már mint a nyomatékosabb a jó vagy a kevésbé nyomatékos ? A pénztárcám is úgy engedi h max. 5ezerig s ha lesz pénzem akkor veszek bele jobbat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kyosho
HozzászólásElküldve: 2013.08.29 07:34:18 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.03.03 10:32:16
Hozzászólások: 24
mercedes190E írta:
Heló most akarok venni használt kyosho elektromos autót. Valaki esetleg tapasztalat ,
A srác mondta hogy szervo meg csapágy kell bele, én mondtam neki hogy akkor kb 10-12ezret adok érte. Ez reális ár? S még annyi milyen szervot vegyek bele? Már mint a nyomatékosabb a jó vagy a kevésbé nyomatékos ? A pénztárcám is úgy engedi h max. 5ezerig s ha lesz pénzem akkor veszek bele jobbat


Ez engem is érdekelne, mert van egy másik srác aki el akar adni egy Toyota személygépkocsit. Szerinted az milyen? A srác mondta hogy önindító és légszűrő kell bele, én mondtam neki hogy akkor adok érte 99-102ezret. Ez reális ár? S még annyi milyen légszűrőt vegyek bele? Már mint sport, vagy valami jó direkt gombaszűrőset?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kyosho
HozzászólásElküldve: 2013.08.29 08:13:26 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
:)

Biztos érteted kukacmuki jelző értékű hozzászólását.

Amit leírtál az annyira nagy vonalakban írja le, hogy te mit akarsz, hogy erre senki sem fog válaszolni. Amikor leírtok egy ilyen kérdéshalmazt, még ha nem is tudjátok a választ, de próbáljátok értelmezni a saját kérdéseteket, mielőtt rányomtok a küldés gombra.

Gondolom, nem csak be akartál írni ide, hanem tényleg érdekel valami. Nekünk nem derül ki az írásodból, hogy mi.

Szaladj neki még egyszer.

_________________
Team Durango DNX408 Norbi mod :)
Team Durango DEX408
Novarossi Bonito,HobbyWing
Sanwa MT4
Savox 1268,1267
VP-PRO Blade
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség