Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.12 00:57:25

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 252 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.10 11:50:31 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.03.31 18:40:51
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: budapest,18ker
sorry, nemtaláltam a témát...ezért ide írom
na, használjak after run olajat vagy ne? mer olyat hallottam hogy szétcsesz valamit a motorba??
lécci segítsetek
kössz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.10 12:09:38 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.01 04:17:47
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Budapest
Levél írta:
sorry, nemtaláltam a témát...használjak after run olajat vagy ne?


Mert nem kerestél...

Itt olvashatsz elég hasznos dolgokat: viewtopic.php?t=564

üdv.: Csabi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.10 20:40:11 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.10.24 15:51:01
Hozzászólások: 211
Tartózkodási hely: 13ker
tg11 írta:
annak azért nem 1.5 - 2 V kell hanem 1.5 V
Ha meg tudod oldani ezt akkor az is használható, bár egyszerübb és elegánsabb megoldás a beépitett izzitás
üdv


1.3v-2v is megfelel megfelel (én már találkoztam 2v-osal),és ez a rotostartból kivezetet megoldás sztem attól egyszerübb hogy nem kell autóba való akkut tölteni és az autónak se kell +súlyt cipelnie de most meg az ugrot be hogy a vevő akkuból is kilehetne vezetni a megfelelő áramot
:lol: ilyenkor ajánlatosabb ni-cd aksit használni ugye?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.11 09:19:01 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.08.08 10:26:46
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: budapest
Mindegy!
Én nem vitára bocsátásnak szántam a mondandóm hanem leirtam egy már müködö módszert. De miért vennéd el az áramot a vevőtöl?Az izzitás elég sok áramot zabál. Én 2db 1600 mah-s Ni-Mh akksit használok mert azok nem érzékenyek ha össze-vissza töltöd őket. Ezt most komolyan mondod,hogy 2 ceruza akksi akkora plusz súly? De ha te is a gramm agyúak közé tartozol akkor ne ezzel kezd hanem cserélj le minden csavart titánium ötvözetüre mert azok könnyebbek mint a sima csavarok. pl. :-D
üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.12 21:21:48 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.03.31 18:40:51
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: budapest,18ker
szerintetek lesz valami ha ni-cd -s töltővel ni-mh-s elemet töltök hosszú távon :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.12 21:22:28 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.03.31 18:40:51
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: budapest,18ker
bocsánat, aksikat :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.22 10:10:40 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.03.31 18:40:51
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: budapest,18ker
képzeljétek megfejtettem mitől szabadulhat el karbizásnál :-D
megnéztem a kocsimhoz való dvd-t és amikor az alacsony fordulati tű túl alacsonyon van akkor :!: :!: :!: :!: :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.24 13:39:28 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.03.09 21:01:52
Hozzászólások: 15
Sziasztok!
Teljesen kezdő vagyok a témában, tegnap kaptam kézhez az első autómat, egy 1/8-as méretarányú truggyt, ma szeretném kipróbálni beindítani, bejáratni.
Tegnap volt már egy próbálkozásom de nem volt eléggé feltöltve az izzítóm, így egyszer sikerült beföffentenem de le is fulladt rögtön.
Ha valaki a 11.ker környékén ráérne ma délután, és kedvet érez hozzá, szívesen venném ha segítene az első lépések megtételében.
Köszi!
Bálint


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.25 09:46:21 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Kitöröltem a tegnapi hozzászólásainkat mert kicsit off-lett és reklamáltak :) Pü-ben elérjük egymást

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.27 17:25:41 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.12.16 21:54:10
Hozzászólások: 102
Blint írta:
Sziasztok!
Teljesen kezdő vagyok a témában, tegnap kaptam kézhez az első autómat, egy 1/8-as méretarányú truggyt, ma szeretném kipróbálni beindítani, bejáratni.
Tegnap volt már egy próbálkozásom de nem volt eléggé feltöltve az izzítóm, így egyszer sikerült beföffentenem de le is fulladt rögtön.
Ha valaki a 11.ker környékén ráérne ma délután, és kedvet érez hozzá, szívesen venném ha segítene az első lépések megtételében.
Köszi!
Bálint


STARTPAD! vegyél egyet, és az élet olyan szép és egyszerű lesz... Startpad nélküil motorbejáratásnál beállításnál akár 4-5 órát is elvacakolhatsz, míg beindul. Sokkal könnyebb beindítani, beállítani a motort startpaddall!

_________________
HPI Hellfire Lrp Z28R
Kyosho Madforce Brushless
Kyosho Inferno GT
Ofna Titan Deluxe Lrp ZR30
Tamiya TB-02
Hirobo XRB Lama


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.28 13:58:45 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.07 11:23:34
Hozzászólások: 322
Tartózkodási hely: Veszprém Megye ->Csetény TEl: 06-30-605-16-30
Hali!


Széttszedtem a t-15-ös motoromat meglesni hogy nincs-e valami nagyobb kopás amit csrerélni kellene! De amikor raktam össze nem emlékeztem rá hogy hogyan kell a dugót belerakni! aA kipufogó fele vagy a felömlő fele!

Előre is kössz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.29 13:55:19 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
kistrojak írta:
Hali!


Széttszedtem a t-15-ös motoromat meglesni hogy nincs-e valami nagyobb kopás amit csrerélni kellene! De amikor raktam össze nem emlékeztem rá hogy hogyan kell a dugót belerakni! aA kipufogó fele vagy a felömlő fele!

Előre is kössz!
fotózd le és megmondom

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.29 13:56:05 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Tarack írta:
Blint írta:
Sziasztok!
Teljesen kezdő vagyok a témában, tegnap kaptam kézhez az első autómat, egy 1/8-as méretarányú truggyt, ma szeretném kipróbálni beindítani, bejáratni.
Tegnap volt már egy próbálkozásom de nem volt eléggé feltöltve az izzítóm, így egyszer sikerült beföffentenem de le is fulladt rögtön.
Ha valaki a 11.ker környékén ráérne ma délután, és kedvet érez hozzá, szívesen venném ha segítene az első lépések megtételében.
Köszi!
Bálint


STARTPAD! vegyél egyet, és az élet olyan szép és egyszerű lesz... Startpad nélküil motorbejáratásnál beállításnál akár 4-5 órát is elvacakolhatsz, míg beindul. Sokkal könnyebb beindítani, beállítani a motort startpaddall!
a srác vett rotohátlapot.egyébként nagyon szépen,könnyen indult a moci berántóval is

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.01 08:56:31 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.03.09 21:01:52
Hozzászólások: 15
nagyg írta:
Tarack írta:
Blint írta:
Sziasztok!
Teljesen kezdő vagyok a témában, tegnap kaptam kézhez az első autómat, egy 1/8-as méretarányú truggyt, ma szeretném kipróbálni beindítani, bejáratni.
Tegnap volt már egy próbálkozásom de nem volt eléggé feltöltve az izzítóm, így egyszer sikerült beföffentenem de le is fulladt rögtön.
Ha valaki a 11.ker környékén ráérne ma délután, és kedvet érez hozzá, szívesen venném ha segítene az első lépések megtételében.
Köszi!
Bálint


STARTPAD! vegyél egyet, és az élet olyan szép és egyszerű lesz... Startpad nélküil motorbejáratásnál beállításnál akár 4-5 órát is elvacakolhatsz, míg beindul. Sokkal könnyebb beindítani, beállítani a motort startpaddall!
a srác vett rotohátlapot.egyébként nagyon szépen,könnyen indult a moci berántóval is





Sziasztok!
Köszi a tippet de megoldottuk berántóval.
Nagyg: köszi mégegyszer a segítséget!
Egyébként azóta sem szereltem be a rotostartot, mert gond nélkül megy pullstarttal is.
üdv:
Bálint


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.31 19:28:23 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.20 20:13:36
Hozzászólások: 200
Tartózkodási hely: Magyarország\Ausztria
sziasztok!!
HSP Tornado-ra milyen üzemanyagot lehet használni??
most éppen 5%-os üzit használok :? :? :?
azért másik üzi kéne de nem tudom hogy hány %-os üzit birja mocija..
motorja: 3,5 ccms ,,3,5 LE

_________________
Üdv.:HUNGARY


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.31 19:40:58 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.23 12:28:56
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Hungary írta:
HSP Tornado-ra
hát az autódra teljesen mindegy mit csurgatsz..akár vizet is nemlesz jobb semmivel.
bazz tanulj már meg érthetően írni!!! nemtudom hogy a valóságban is ennyire hülyén beszélsz, vagy csak itt fórumon, de ezen gyorsan változtass.
Amúgymeg 16%osat adhatsz neki nyugodtan.

_________________
Üdv.: Ákos
Abbahagyta a modellezést.
Hong nor x1 crt pro Truggy eladó:
viewtopic.php?t=11750


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.31 21:51:48 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.11 18:47:22
Hozzászólások: 86
Tartózkodási hely: Ferencváros (FTC 4 EVER)
25% attol ugy fog menni mint a villám :twisted: :twisted:


amugy ha rendesen beállítanádd akkor lehet hogy jobban menne.

mert hát ahogy olvasom 3,5ccm és 3,5 lóerö az nagyon pöpec kis moci lehet!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:

_________________
Totenkopf!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.31 21:56:42 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.05.17 16:13:39
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: szigetszentmiklós
Hűha jó reklám szöveget találtatok! Ezek nagy kamuk ám, hogy ennnyi meg annyi lóerő gondolj bele pl.: egy 50ccm-es robogó 10-15 lóerő akkor egy 3,5 cmm , hogy lehet 3,5 Lóerő azért kicsit számoljatok utána szerintem mert tuti nincs anyi hiába írnak rá minden jót!

_________________
Savage 25
Tuned by: Carbon chassis,GRP,Mugen,LRP engine,3 gang,Hellfire suspension, Hellfire body


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.31 22:05:47 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Kedves Endi,
Igazad van. Egy 3,5ccm-es moci soha az életben nem lesz 3,5LE. De Hungary
"kollégának" nézzük el ezt a "kis" botlást. :lol: Az STS D28M az 3,7LE. Legalább is papíron. De az is már 4,66ccm :!: És tény, hogy nyomatékos kis "dög". :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.01 02:41:46 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.08.30 21:15:37
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Zamárdi
Endi írta:
Hűha jó reklám szöveget találtatok! Ezek nagy kamuk ám, hogy ennnyi meg annyi lóerő gondolj bele pl.: egy 50ccm-es robogó 10-15 lóerő akkor egy 3,5 cmm , hogy lehet 3,5 Lóerő azért kicsit számoljatok utána szerintem mert tuti nincs anyi hiába írnak rá minden jót!


Csak az elgondolkoztató, mitől áll kétkerékre egy Savage X, és hogyan tud olyan jól gyorsulni... furcsa ez. Valamint 60 fölött van a végsebessége. És a kettő együtt igaz!

Ja igen... lehet, hogy a HPI szellemeket fizet, és azok emelgetik a kocsi elejét, ami 2 kiló. Figyelembe véve a lóerő/súly arányt kb. egy Dodge Charger-t kapunk, ami kb. ugyan igy áll két kerékre.

Kérdés ezek után: ki hazudik és miért? :roll: Nagyobb cégek miért nem rontják másik cégek hazugságainak leleplezésével a dolgot? :?: Ha nincs szinte nincs nyomaték, de majd 40.000 a fordulat, a majd 40.000es fordulatból vajon megfelelő áttételekkel nem lehet kisajtolni hatalmas erőt a motorból? :!: Miért lőerőkkel kezdtek el hazudni, miért nem valami mással ... hiszen nem csak ez az egy mértékegység létezik. Mást is kamuzhattak volna, ami hihetőbb, hogy ne legyen a fórumokból ezen vita. :idea: A fenébe! Ezt mégsem gondolták át eléggé, amikor a több milliós gépeket sorozatgyártásra programozták! Irjunk nekik e-mail-t, hátha beismerő vallomást tesznek, és beperelik saját magukat a nevünkben, majd lefizetik a birót, megnyerjük a pert és multi-milliomosan folytathatjuk életünket... ;) Ebből már akármennyi kamu-feliratos nitro-motort vehetünk.

Persze ne felejtsük el azt sem, hogy a nitro motorhoz nitrometán is kell majd. Vajon ez viccből drágább mint a benzin? :? Lehet! :shock: Vagy esetleg jobban ég, egy picit, árnyalatnyival, és ezek után már össze sem lehet hasonlitani a robogó motorjával... Jajj de miket is irok, hiszen ehhez már gondolkozni kell!!! :(

:arrow: Konzekvencia1: gondolkozzunk reálisan, és okosabbak leszünk!
:arrow: Konzekvencia2: bizzunk a nagyobb szervekben, hogy nem engedik meg, hogy többszázezer vevőt átverjenek, ugyan azzal a sablonos hazugsággal.

Have a nice day :!:

_________________
Üdvözlettel:
BunDevil


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 252 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség