Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.28 05:49:53

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: HPI Washer 5x10x3mm
HozzászólásElküldve: 2004.07.30 22:24:11 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.02.09 17:21:37
Hozzászólások: 30
Szeretnem en is a segitsegeteket kerni, mert ez mar "turhetetlen". Eloszor is maximalisan megvagyok elegedve a savage-el, de most van egy problemam vele, ami mar lassan tobb mint egy honapja nem "szunik" meg. Szoval: a fotengelyen a Clutch bell utan van az a sarga Washer 5x10x3mm alatet ami kevesebb mint egy fel gallon utan "le"kopik a fotengely vegerol es egy utal a clutch bell kozeledik a spur gear-hez es ez altal a fogak is kitornek. Tegnap a Washer 5x10x3mm alatet moge raktam meg egy vekonyabb, de erosebb alatetet, gondolvan, h az majd nem kophat el olyan gyorsan. Es mi tortent??? :kinyirlak :kinyirlak :kinyirlak :kinyirlak :kinyirlak
Egy nem egesz tank utan a Clutch Bell megszorult, pedig a fotengely csavart nem huztam meg teljesen, sot mondhatnam, h lazara hagytam es meg igy is megszorult......
Szoval ha van valakinek valami okos otlete van vagy hasonlo problemat "orvosolt" mar akkor legyen szives ossza meg velem. Koszonom
Ja, es meg valami, h mind a ket motorom az eredeti .25 es a Picco .26 -nal is ugyan ez a problema!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HPI Washer 5x10x3mm
HozzászólásElküldve: 2004.07.31 09:05:15 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.02 18:26:20
Hozzászólások: 407
Tartózkodási hely: Budapest XII
Szia!
Az nem tul jo otlet hogy nem huzod meg rendesen a zaro csavart! nemugyvanaz
Szerintem a clutch bell es a csuszocsapagy koze erdemes egy nagyon vekony alatetet tenni, a lenyeg az hogy teljesen sima legyen a felulete es vekony legyen! A washer-nek ket oldala van am!! :bizonyitek A bordazott kell a csapagy feloli reszen legyen!!
Ha mindez megvan es megis nyalja a spur oldalat, akkor nem lehet hogy ki kene cserelni a clutch-ban a csapagyakat, mert beallnak??
Amugy terheletlenul egyenletesen gordul? (Motor nelkul, a spurt forgatva kezzel?) Ha nem akkor a motor nincs centrikusan, vagy a fotengely csámpa! (Na ez nagy kibaszas lenne!)
De ha kuplung nincs a helyen az is tolja a clutch bellt!!

Most igy reggel csak ennyi jutott eszembe, remelem vmelyik seggggít!


-Az seggít?
-Nem az pi.át!

_________________
:cola fuj ez nem sör!

SANWA M11
HB D8/ Ninja JX21B
HB D4
LOSI XX-4 WE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HPI Washer 5x10x3mm
HozzászólásElküldve: 2004.08.01 02:19:54 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.02.09 17:21:37
Hozzászólások: 30
Szia!

Eloszor is koszi, h valaszoltal. En a Washer-t ezek szerint rosszul rakom fel, mert en eddig ugy raktam fel a washer-t, h a bemelyedes NEM a csapagy fele nezett, hanem a csavar fele. Nem tudom, h szamit-e az, h a belso csapagynal is kellenne lennie egy vekony alatetnek amit en nem rakok be, mert ha berakom akkor a fotengely vegen levo anyat nem tudom fixre meghuzni! Vagyis, h meg tudom huzni, de akkor megszorul a clutch bell. Ja, minden uj ( clutch, shoes, csapagyak...minden ) es ahogy irtam, mind a ket savagem-nel ugyan ez a hiba jelentkezik, pedig az egyik egy Picco .26 a masik pedig az eredet savage motor. Szoval biztos, h en csinalok valamit rosszul csak meg nem jottem ra, h mit, de mar kibaszottul unom szetszedni es osszerakni minden egyes racingolas utan!!! :kinyirlak :kinyirlak :kinyirlak :kinyirlak :kinyirlak


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HPI Washer 5x10x3mm
HozzászólásElküldve: 2004.08.01 09:35:56 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.02 18:26:20
Hozzászólások: 407
Tartózkodási hely: Budapest XII
Szia!
Rosszul mondtam a washer es a csapagy koze nem kell alatet, csak amikor kopott a W. en tettem! Ha ZSIR uj a W. akkor eloszor meghuzod izombol a zaro csavart es piciket visszaengedsz belole, amig szorulas nelkul porog a clutch, de ezt szerintem sejted.
Szerintem marad a csapagy, vagy az hogy nincs tokeletesen vonalban a motor! De szerintem az utobbi a valoszinu!

_________________
:cola fuj ez nem sör!

SANWA M11
HB D8/ Ninja JX21B
HB D4
LOSI XX-4 WE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HPI Washer 5x10x3mm
HozzászólásElküldve: 2004.08.06 21:06:31 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.02.09 17:21:37
Hozzászólások: 30
Igazad volt a washer volt rosszul, mert amiota ugy rakom ahogy mondtad nem kopik el. Koszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HPI Washer 5x10x3mm
HozzászólásElküldve: 2004.08.07 03:09:58 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
Truckzilla55 írta:
Igazad volt a washer volt rosszul, mert amiota ugy rakom ahogy mondtad nem kopik el. Koszi!



Na akkor ez is megoldodott :mrgreen:
Ennek orulok
Es mar dumalhatnank :mrgreen:
:integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HPI Washer 5x10x3mm
HozzászólásElküldve: 2004.08.07 08:34:40 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.02 18:26:20
Hozzászólások: 407
Tartózkodási hely: Budapest XII
Truckzilla55 írta:
Igazad volt a washer volt rosszul, mert amiota ugy rakom ahogy mondtad nem kopik el. Koszi!


Cégünk mindig az Ön rendelkezésére áll aszonyom :wink: , kérem nyomja meg a piros gombot és nyugodjon békében! (Macskafogo)
AHOL TUDUNK SEGÍTÜNK!!

_________________
:cola fuj ez nem sör!

SANWA M11
HB D8/ Ninja JX21B
HB D4
LOSI XX-4 WE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség