Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 18:40:10

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.18 18:28:31 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Krisz25 írta:
Dodge!.
Senki sem fog rád semmit. A viselkedésed megrázó.
Thief barátom arra célzott, hogy ez a fórum azért működik és tölt be vezető szerepet, mert pár ember keményen dolgozik és akár törli azokat a hirdetéseket ,amiket ok nélkül folyamatosan előretolnak ,és azokat is akik nem tartják be a szabályokat.
Ez egy fórum. Szabályok vannak. Aki nem tud ezeknek a szabályoknak eleget tenni, az mehet....Nem kötelező itt lenni.
Ez a fórum, az RCOR autómodellező egyesület fóruma.
Te itt, és máshol, nyilvánosan sértegetted ennek a fórumnak az egyik moderátorát, aki apád lehetne, még akkor is, ha ez neked nem jelent semmit. Ezek után mintha misem történt volna, beszélgetsz azon a fórumon, akiket sértegettél.
Mivel ez az egyesület olyan barátokból, modellező társakból áll, akiknek nézeteik azonosak, mindenkit megsértettél, aki tagja ennek a társaságnak. Mi nagyra értékeljük a moderátorok tevékenységét.
Amikor regisztráltál a fórumon, elfogadtad, hogy a moderátor törölheti, szerkesztheti hozzászolásod,ha az a fórum szabályaival ellentétes. Az ö joga azt eldönteni, hogy min változtat. Ha te ezekkel az elvekkel nem értesz egyet, nem tudsz tisztességesen viselkedni, ne látogasd a fórumot.


Vettem az adást.... ;) Elismerem a moderátorok munkáját mert gondolom, hogy fársztó, munka után leülni a gép elé és még itt is dolgozni. Ez megbecsülendő! Elnézést kérek mindenkitől akit esetlegesen megsértettem! :oops: Ez az egész egyetlen egy hozzászólásból indúlt amikor azt írtam, hogy "eladás felfüggesztve"....elfelejtettem, hogy ezt nemszabad.....és egyre csak bonyolódott. Nem szerettem volna megsérteni senkit mert már régóta vagyok fönt és sokatokat ismerem.
F_Gyuri! Megkésve de szeretnék Tőled is elnézést kérni, mert lehet, hogy túlreagáltam a dolgot (sőtt biztos). :oops: Még1szer elnézést a viselkedésemért....ez az 1 hetem nagyon "zúzós" volt minden szempotból és hihetetlenül agresszív voltam (magam sem tudom, hogy miért). Talán ez a hülye időjárás.....az osztályomban mindenki ilyen volt. Le is amortizáltunk 3 szekrényt. :lol: Béke darabjaikra. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.18 21:44:48 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Dodge írta:
Krisz25 írta:
Dodge!.
Senki sem fog rád semmit. A viselkedésed megrázó.
Thief barátom arra célzott, hogy ez a fórum azért működik és tölt be vezető szerepet, mert pár ember keményen dolgozik és akár törli azokat a hirdetéseket ,amiket ok nélkül folyamatosan előretolnak ,és azokat is akik nem tartják be a szabályokat.
Ez egy fórum. Szabályok vannak. Aki nem tud ezeknek a szabályoknak eleget tenni, az mehet....Nem kötelező itt lenni.
Ez a fórum, az RCOR autómodellező egyesület fóruma.
Te itt, és máshol, nyilvánosan sértegetted ennek a fórumnak az egyik moderátorát, aki apád lehetne, még akkor is, ha ez neked nem jelent semmit. Ezek után mintha misem történt volna, beszélgetsz azon a fórumon, akiket sértegettél.
Mivel ez az egyesület olyan barátokból, modellező társakból áll, akiknek nézeteik azonosak, mindenkit megsértettél, aki tagja ennek a társaságnak. Mi nagyra értékeljük a moderátorok tevékenységét.
Amikor regisztráltál a fórumon, elfogadtad, hogy a moderátor törölheti, szerkesztheti hozzászolásod,ha az a fórum szabályaival ellentétes. Az ö joga azt eldönteni, hogy min változtat. Ha te ezekkel az elvekkel nem értesz egyet, nem tudsz tisztességesen viselkedni, ne látogasd a fórumot.


Vettem az adást.... ;) Elismerem a moderátorok munkáját mert gondolom, hogy fársztó, munka után leülni a gép elé és még itt is dolgozni. Ez megbecsülendő! Elnézést kérek mindenkitől akit esetlegesen megsértettem! :oops: Ez az egész egyetlen egy hozzászólásból indúlt amikor azt írtam, hogy "eladás felfüggesztve"....elfelejtettem, hogy ezt nemszabad.....és egyre csak bonyolódott. Nem szerettem volna megsérteni senkit mert már régóta vagyok fönt és sokatokat ismerem.
F_Gyuri! Megkésve de szeretnék Tőled is elnézést kérni, mert lehet, hogy túlreagáltam a dolgot (sőtt biztos). :oops: Még1szer elnézést a viselkedésemért....ez az 1 hetem nagyon "zúzós" volt minden szempotból és hihetetlenül agresszív voltam (magam sem tudom, hogy miért). Talán ez a hülye időjárás.....az osztályomban mindenki ilyen volt. Le is amortizáltunk 3 szekrényt. :lol: Béke darabjaikra. :lol:


OK!
Részemről abban a pillanatban elfelejtve, amint ott is helyreigazítod az állitásaidat, ahova azokat leírtad.
F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.18 21:55:08 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Szia reechee!
Hát igen. Mivel ez 1 db .26-osra van tervezve (gyárilag). De a .28-ast bírja. Kettőt már nem. De csak a hátsó. Az elsőnek két év után sincs baja.
A feeling leírhatatlan volt. Csak bírja az ember cash-el. ;) Meg bejött az 1:1-es autótuning....

ON:
Rezószűkítés. Nem akarok maflaságot írni, de nagy gépeknél ha "szűkítem" a dobot, vagy a rendszert, mint pl. a gyári rendszerek az a teljesítmény rovására megy. Ha van "huzatja" a rendszernek akkor érezhető, hogy jobb a moci teljesítménye. Itt meg fordítva van? :roll: Csak kérdezem, mert engem is érdekel. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.18 22:49:46 
Offline
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.24 08:02:05
Hozzászólások: 479
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
A rezonátorcsövek végére szerelt gyűrűnek nem a kipuffogógáz fojtása a célja, hanem a kibocsájtott hang "ércességét" csökkenteni valamelyest.
Régi találmány.
Olyan versenykörülmények között lehet haszna, ahol a rendezők fonmérővel mérik a modellek hangnyomását és már ez a kis hangszín változás is kissebb értéket produkál, így elkerülhető a kizárás.
A komolyabb hangtompítással rendelkező csövek mindíg nagyobb folytást is eredményeznek, ami a rezonátoros versenymotoroknál ebben a formában lényeges teljesítményvesztést okoz.
Üdv: SYL

_________________
http://www.sgmodell.hu
http://www.sylmax.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.19 08:45:27 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Dodge írta:
Amúgy küldtem róla képet, hogy légyszives rakjátok föl (de lehet, hogy rosszul emléxem)....


Szerintem rosszul emlékszel! :) Én teszem fel a képeket, és ha küldél, akkor fent is van. Én most nem találtam. Amúgy mindenki képe fölkerült mindig. Na jó bevallom, az utolsó két adagot (2 autóról 3-3 kép) nem tettem fel, mert nem volt időm és most már nincs meg. De azok között bitos nem volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.19 14:46:19 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Godzilla írta:
Dodge írta:
Amúgy küldtem róla képet, hogy légyszives rakjátok föl (de lehet, hogy rosszul emléxem)....


Szerintem rosszul emlékszel! :) Én teszem fel a képeket, és ha küldél, akkor fent is van. Én most nem találtam. Amúgy mindenki képe fölkerült mindig. Na jó bevallom, az utolsó két adagot (2 autóról 3-3 kép) nem tettem fel, mert nem volt időm és most már nincs meg. De azok között bitos nem volt.


:shock: :shock: :shock: Hoppá! :oops: Lehet, hogy a freemail szórakozott. :roll: Pedig emléxem, hogy küldtem.....akkor megpróbálom még1szer. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.20 18:08:03 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Szia Godzi! :twisted:
Megérkezett már a 3-om kép? :roll: Ha nem akkor: Ctrl+Alt+Cipőtalpalni fogom a gépem. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.24 16:14:30 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Dodge, felkerült:

http://www.rcoffroad.hu/media/fenykepek ... pek-24.php

Dodge írta:
Godzilla írta:
Dodge írta:
Amúgy küldtem róla képet, hogy légyszives rakjátok föl (de lehet, hogy rosszul emléxem)....


Szerintem rosszul emlékszel! :) Én teszem fel a képeket, és ha küldél, akkor fent is van. Én most nem találtam. Amúgy mindenki képe fölkerült mindig. Na jó bevallom, az utolsó két adagot (2 autóról 3-3 kép) nem tettem fel, mert nem volt időm és most már nincs meg. De azok között bitos nem volt.


:shock: :shock: :shock: Hoppá! :oops: Lehet, hogy a freemail szórakozott. :roll: Pedig emléxem, hogy küldtem.....akkor megpróbálom még1szer. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.24 18:46:54 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
Godzilla írta:


Beteeeg! ;) :lol:

De legalább nem érheti szó a ház elejét...

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.24 19:55:17 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.23 12:28:56
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Ez is hasonló:

http://www.hbeurope.com/kit.php?partNo=hb55008&lang=en

_________________
Üdv.: Ákos
Abbahagyta a modellezést.
Hong nor x1 crt pro Truggy eladó:
viewtopic.php?t=11750


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.24 20:18:03 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Godzilla írta:
Dodge, felkerült:

http://www.rcoffroad.hu/media/fenykepek ... pek-24.php

Dodge írta:
Godzilla írta:
Dodge írta:
Amúgy küldtem róla képet, hogy légyszives rakjátok föl (de lehet, hogy rosszul emléxem)....


Szerintem rosszul emlékszel! :) Én teszem fel a képeket, és ha küldél, akkor fent is van. Én most nem találtam. Amúgy mindenki képe fölkerült mindig. Na jó bevallom, az utolsó két adagot (2 autóról 3-3 kép) nem tettem fel, mert nem volt időm és most már nincs meg. De azok között bitos nem volt.


:shock: :shock: :shock: Hoppá! :oops: Lehet, hogy a freemail szórakozott. :roll: Pedig emléxem, hogy küldtem.....akkor megpróbálom még1szer. ;)


Köszönöm szépen! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.24 20:19:01 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
String írta:


Hát ez egy kicsit más. :lol: Csak abban hasonlít, hogy ennek is két mocija van. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.24 21:47:27 
Offline
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.24 08:02:05
Hozzászólások: 479
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Szerintem műszaki érdekességnek még csak elmennek ezek az ál- twinek, de amúgy mind marhaság :-D . Soha nem lehet tökéletesen összehangolni a két motort. A súlypont is előnytelen, elöl nincs semmi, hanyattvágós lesz mégjobban. Próbált valaki középmotoros megoldást építeni?
Üdv: SYL

_________________
http://www.sgmodell.hu
http://www.sylmax.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.24 21:51:07 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.30 22:45:44
Hozzászólások: 173
Tartózkodási hely: Budapest ,II.ker.
szerintem is értelmetlen(bár ahangja,és a gyorsulása arányosan egy mustángéval vetekedhet),borulékony,stabilitása tré,és a sebesség beli külömbség nem éri meg annyira a nagy suly miatt...ugyanott jársz,mint egy sts28 savage,kábé,amit az egyenesekben elvesztessz,azt a kanyarokban uygis visszahozod...-.-

_________________
Gyengeséged erősségem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 08:41:19 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
mr.mitnick írta:
szerintem is értelmetlen(bár ahangja,és a gyorsulása arányosan egy mustángéval vetekedhet)...


Szerintem te még nem láttál olyan autót, amiben egy motor volt, és komolyabb motor van benne.
Menj ki egy versenyre, és vigyél magaddal valakit, aki összeszedi az állad :)

:Ramses Ramses :Ramses

Ui.: bocs, nem leszólni akarok senkit, de néha olyan baromságokat tudtok írni, hogy már nem bírom ki...

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 10:27:47 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
Ramses írta:
Ui.: bocs, nem leszólni akarok senkit, de néha olyan baromságokat tudtok írni, hogy már nem bírom ki...


Konkrét példák nélkül pedig pont hogy leszólásnak meg okoskodó kioktatásnak tűnik a dolog legtöbbször, még ha ki is nyilvánítod hogy nem annak szánod...

Pölö, nemtomén (Te-Ti tudjátok), egy XY motoros Savage Z áttétellel és 3 gangos váltóval felveszi a versenyt a kétmotoros bohócautókkal...
Itt és itt egy videó: http://itt.ésitt.com/brutál

Előre szólok hogy a Bohócautó kifejezést a HongNor Tintan Twin-re az itthoni forgalmazó azaz Thomas használta kérdésemre hogy mi a véleménye róla...
("megalomán bohócautó, brutális és vicces de nincs sok értelme a két motornak")

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 10:41:16 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
reechee írta:
Ramses írta:
Ui.: bocs, nem leszólni akarok senkit, de néha olyan baromságokat tudtok írni, hogy már nem bírom ki...


Konkrét példák nélkül pedig pont hogy leszólásnak meg okoskodó kioktatásnak tűnik a dolog legtöbbször, még ha ki is nyilvánítod hogy nem annak szánod...


Okoskodó??? Hát te tudod... Legyen...

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 10:46:46 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
reechee írta:
Ramses írta:
Ui.: bocs, nem leszólni akarok senkit, de néha olyan baromságokat tudtok írni, hogy már nem bírom ki...


Konkrét példák nélkül pedig pont hogy leszólásnak meg okoskodó kioktatásnak tűnik a dolog legtöbbször, még ha ki is nyilvánítod hogy nem annak szánod...

Pölö, nemtomén (Te-Ti tudjátok), egy XY motoros Savage Z áttétellel és 3 gangos váltóval felveszi a versenyt a kétmotoros bohócautókkal...
Itt és itt egy videó: http://itt.ésitt.com/brutál

Előre szólok hogy a Bohócautó kifejezést a HongNor Tintan Twin-re az itthoni forgalmazó azaz Thomas használta kérdésemre hogy mi a véleménye róla...
("megalomán bohócautó, brutális és vicces de nincs sok értelme a két motornak")
láttunk már karón varnyút hidd el.többek között anno bokorban volt egy hn twin kontra alap savage gyorsulás...

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: a
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 12:30:14 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
Félre ne értesetek Én értem hogy elfogyott a türelmetek, mert nekem is elfogyott kevesebb mint egy év alatt..., csak reagáltam a kérdésre.

Ettől függetlenül tisztelem az alapítókat, néhányuk önzetlenül segített nekem is annó. :eztbeszoptad

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 19:45:30 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
mr.mitnick írta:
szerintem is értelmetlen(bár ahangja,és a gyorsulása arányosan egy mustángéval vetekedhet),borulékony,stabilitása tré,és a sebesség beli külömbség nem éri meg annyira a nagy suly miatt...ugyanott jársz,mint egy sts28 savage,kábé,amit az egyenesekben elvesztessz,azt a kanyarokban uygis visszahozod...-.-


Húha itt komoly problema van: Akkor tegyük rendbe a dolgokat. Ez a Mustangos dolog nemtom, hogy hogy jöhetett Neked. De nagyon nagy marhaság. Odaadom az autómat, ha fel tudod borítani! Egy kis segítség: 50cm a nyomtáv, hossz: 57cm. Súly(két mocival feltankolva): 8kg. A kerekek egyenkét fél kilósak. Átmérő 16cm szélesség 12cm. Egy motorral sem tudod felborítani két mocival meg végkép nem! Stabilitása kitűnő! Jobban gyorsul mert két moci dolgozik. Brutális gyorsulást levág. És kérdem én, hogyha még életedben nem láttál TWIN-t csak képen akkor miért írsz ilyen baromságokat? Mégvalami. A TWIN-t nemtudod kétkerékre állítani! Legalább is az enyémet. Hosszú az alváz és elég nehéz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség