Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 12:25:21

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008.03.02 21:32:11 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.07.15 06:46:47
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Szolnok
Sziasztok!

Akkutöltőt szeretnék venni, de nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb, ezért szeretném kérni a segítségeteket! A két kiszemeltem:
-Imax B6
-Robbe Power Peak Compact

Szerintetek melyik a precízebb, megbízhatóbb, jobb?

De ha esetleg tudok jobbat, akkor ne tartsátok magatokban! (A felső határ kb. 25e.)

Előre is köszönöm!

_________________
Ádám

ThunderTiger Hammer S18


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2008.03.03 09:49:49 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.04.14 21:11:29
Hozzászólások: 2
Szia még ezt a töltőt néz meg mert szerintem érdemes http://www.modellzona.com/Aksiktoltok/1-8467.aspx Nekem volt ilyen töltőm és sajnálom is h eladtam . Amit még tudni kell róla és nincs a mellékelt leírásban az az h van egy beépített ventilátora ami csak akkor működik amikor felmelegszik a töltő és csak addig megy amíg szűkséges (ha egész nap töltessz vele nem zümmög egész nap a füledbe , és a ventilátor is kimélve van ). Ami még tetszett benne h ha megtelik az akksi és rápumpálsz a kapacitásmérő nem nullázódik le hanem fojtataja a számlálást ezért pontosan tudod mennyi ment az akksiba . V szinűleg ezért is használják pl a hajós versenyeken . A hajós versenyek király kategótiájának számít a mono , ahol már komoly a tecnika (Overloader , Maxamp töltő) . Az eggyik komoly éremeséjes mégis ezzel az"egyszerű" töltővel töltött . Ami még előnye h mivel 24 celláig lehet vele akksit kezelni ezért 6,5 A tud meríteni egy 6 cellás sort . Az eggyetlán hátránya amit fel tudok hozni ellene az az h amokor elindult a töltés egy kb 15 menüpontból álló menürenszerbe kell lépkedni (töltőáram , bejövő feszültség , áramrősség stb) amit csak egy gombal lehet megtenni . Elég bosszantó amikor már másodszor nyomsz túl eggyel a töltőáram erősség állításán és kezdheted a nyomogatást előrről . A két megjelölt töltőről se rosszat se jót nem tudok elmondani ezért ez meghagynám a többi forumozónak . Sok sikert a döntéshez .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.10 16:35:31 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.09 19:22:34
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Siófok
Éredklődnék ha van egy 7,2 voltal muködő rc (firestorm) és nem 7,2 akksival kuldom hanem 9,6 voltossal akkor mi lehet ami szetmegy es miert.
Kiprobalni mar kiprobaltam egy pillanatra és nagyon nagy teljesitmenynovekedést tapasztaltam.En arra gondolok hogy a szabajzo tulmelegedése miatt mehet szet a szabajzo.Az lenne a kerdesem ha megfeleloen le tudom hutteni a szabajzot akkor birni fogja-e?
Köszönöm elore is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.10 19:31:58 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
viewtopic.php?t=6999


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség