Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.10 17:09:26

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.03.12 21:38:33 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.10.26 15:17:40
Hozzászólások: 200
Kedves Matyi!

Mint említettem az LRP csak felcímkézi az Intellect akkuit. Hosszan sorolhatnánk azokat a cégeket akik ugyanezt teszik, tehát ezeket a cellákat megveheted sok egyéb márkanév alatt is. Az átcímkézett akkuk közös tulajdonsága, hogy sokkal hosszabb idő után kerül a fogyasztóhoz, mint a gyári, friss cella, tehát azoknál jobb nem lehet. Biztos, hogy a Big mama név nagyon tetszetős, de csak marketing, mellesleg léteznek már az Intellect-nél sokkal jobb cellák is. Nem szeretnék meddő márkavitákba bonyolódni, csak annyit, hogy ne dőljetek be a hangzatos neveknek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Gp 3300
HozzászólásElküldve: 2009.03.12 22:40:20 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.02.12 16:39:55
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: göd
Sziasztok!

Még régebben kb 1 éve vettem a váci útn a GP márkaboltban 1db 7.2v-os 3300 mAh-ás akupakott!!
És valahogyan sikerült vagy túl töltenem amit nem hiszek mert nem melegedet csak épp hogy langyos volt,
és semmi deformálodás sincs benne, vagy kifogtam 1 nagyon jo pakkot, de a lányeg hogy majdnem 5000 mAh ment bele!!!

Kép
.. http://.

_________________
Üdv: Andor519
Ansmann Terrier2 -XeRun 150A szabályzó, XeRun 2000kv BL motor
Mugen Seiki MBX5T -GRP 28 promo engine
Thunder Tiger SST -T.T. 18 pro
Thunder Tiger EB4 S2 -T.T.21 pro


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.03.13 06:30:41 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.10.26 15:17:40
Hozzászólások: 200
Szia Andor!

Ki kell ábrándítsalak. A túltárolt, határozatlan delta peak-kel reagáló akkuk viselkednek így, jellemzően. Próbáld meg kisütni az akkukat, kíváncsi lennék mi jön ki belőlük nagy áramnál, ahogy a modellben használjuk.
A jó állapotú akkuk általában nem több, mint 10 %-kal vesznek fel több kapacitást, mint amennyit képesek visszaadni.
A GP 3300-assal nagyon jókat versenyeztünk 6-7 évvel ezelőtt, az első Ni-Mh akku volt, mely már feszültségben is felvette a versenyt a Ni-Cd cellákkal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.03.13 07:06:13 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.07 13:22:20
Hozzászólások: 401
Tartózkodási hely: future
Kedves minednki, aki elvakulva fikáz másokat alaptalanul!
Lehet, hogy átcímkézett akku, de nem hiába használja azt a HPI és az LRP team is igen eredményesen. Tavaj ezzel nyerték az EB-t.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.03.13 08:33:20 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
Matyi írta:
Kedves minednki, aki elvakulva fikáz másokat alaptalanul!
Lehet, hogy átcímkézett akku, de nem hiába használja azt a HPI és az LRP team is igen eredményesen. Tavaj ezzel nyerték az EB-t.


Szia!

Nem vagy fikázva, csak tök hülyeségeket beszélsz. Attól, mert, hogy itthon ugyanaz a bolt árulja az LRP akkukat mint a HPI cuccokat, attól még nem fog az egész team ilyen akkuval menni.
Pl. a Hara Orionnal megy.
Javaslom, hogy kicsit nézz utána mielőtt irogatod a dolgokat. Amit meg Zoli r nyugodtan veheted készpénznek is.
Arról ne is beszéljünk, hogy lényegében tökmind1, hogy a menők mivel mennek, mert azokat a válogatásokat földi halandó nem kaphatja meg.

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.03.13 11:24:39 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.07 13:22:20
Hozzászólások: 401
Tartózkodási hely: future
Azt nem tudtam, hogy éppen Hara milyennel megy, de épp nem tom kinek az autójában láttam azokat a cellákat.Én még nem próbáltam őket, de már tervbe van véve egy sor. Majd ha meglesz utána nyilatkozom róla.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.03.13 17:54:07 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
Matyi írta:
Azt nem tudtam, hogy éppen Hara milyennel megy, de épp nem tom kinek az autójában láttam azokat a cellákat.Én még nem próbáltam őket, de már tervbe van véve egy sor. Majd ha meglesz utána nyilatkozom róla.


Érdekes ez a HB cspat, ott az a vmilyen Andy Moore gyerek (vmi világbajnok...), vmiért ő is Orionnal megy.
LRP válogatásokat nem nagyon használ egyébként senki a nagy menők közül, mint ahogy az általad említett Big Mama-t sem.
Max. Fat Cobra-t használnak.

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: :(
HozzászólásElküldve: 2009.03.13 20:36:43 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.02.12 16:39:55
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: göd
ecozoli írta:
Szia Andor!

Ki kell ábrándítsalak. A túltárolt, határozatlan delta peak-kel reagáló akkuk viselkednek így, jellemzően. Próbáld meg kisütni az akkukat, kíváncsi lennék mi jön ki belőlük nagy áramnál, ahogy a modellben használjuk.
A jó állapotú akkuk általában nem több, mint 10 %-kal vesznek fel több kapacitást, mint amennyit képesek visszaadni.
A GP 3300-assal nagyon jókat versenyeztünk 6-7 évvel ezelőtt, az első Ni-Mh akku volt, mely már feszültségben is felvette a versenyt a Ni-Cd cellákkal.


Kösz a választ akkor mostmár nagyábol értem miért csinála ezt az akksim !!

Mellékesen 3350-miliampert tutam ma 1 amperorás kisötésel kiszedni belöle!!!

_________________
Üdv: Andor519
Ansmann Terrier2 -XeRun 150A szabályzó, XeRun 2000kv BL motor
Mugen Seiki MBX5T -GRP 28 promo engine
Thunder Tiger SST -T.T. 18 pro
Thunder Tiger EB4 S2 -T.T.21 pro


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség