Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 18:53:57

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Hyper .21 motor beállítás / gyertya
HozzászólásElküldve: 2014.08.14 18:55:11 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.05.11 17:25:49
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Haladó modellezőktől várnék egy kis segítséget, hyper .21 3 port (kék hengerfejes hyper motor) beállításához/használatához.

Használtan vettem nemrég hyper 9-es buggy-t, a fenti motorral. Több kérdésem is lenne:

1. Milyen gyertyát használjak? Tudom függ sok dologtól., de valami mentén csak elindulnék. Kaptam hozzá Rossi R7 és R5 gyertyákat (cold és very cold talán, meg nem mondom mi a különbség), 25%-os nitroval használom. Mit jelent az hogy turbo ( http://www.ebay.com/itm/Hyper-21-3P-Tur ... 2c7ec54157 ) engine egy ilyen motornál? Nyílván feltöltőt nem találtam rajta :-D , de esetleg a korrekt gyertyaválaszt befolyásolhatja?

2. Pár óra után nagyjából sikerült elérni, hogy legyen alapjárat, de stabilnak nem mondanám. 2 nap szívás után a motor manuálja alapján mindent (a tűket a karbin) visszaállítottam gyári alaphelyzetbe, így most hagyján, de azt tapasztaltam, hogy így is mintha sok üzemanyagot kapna egy-egy gázfröccsre, mert hirtelen gázadásra lassan pörög le, kell neki 2-3 másodperc is, és úgy általában nem tudom annyira levenni az alapjáratot hogy hajtás ne legyen, ha pedig addig letekerem, azonnal lefullad.

Válaszaitokat előre is köszönöm, és bocs ha nagy hülyeségeket kérdeztem. Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség