Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 16:23:52

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009.06.19 07:01:18 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.06.18 14:39:33
Hozzászólások: 2
Sziasztok!Nem rég vettem egy Thunder Tiger EB-4 S2 PRO-t de mikor játszok vele akkor marha meleg az autó és a kipufogón a szilikon cső az már és a középső diffi is eléget.
Ilyenkor mit lehet csinálni,hogy ezek nem égjenek el?

Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.02 20:45:47 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.10.08 18:54:23
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Orosháza
Szia

Elöször is mérd meg a moci hömérsékletét mert lehet hogy 200 fok körül jár és azért ég neked minden szét.Max 130 fok felé ne menjen 90-120 az ideális
Amugy én is küszködöm a kipufogo tömitéssel mert nekem is mindig eldurran:(Szerinte az ideális höfokon nem szabadna hogy a középsö difi melegedjen.
Persze ez attol is függ hogy hogyan használod driftelve vagy néha kihuzatva mert a menetszél sokat jelent ilyen téren::)De amugy nekem is elég meleg szokott lenni az alváz de a középsö difit soha nem néztem meg hogy milyen meleg,de még baj nem volt vele.
Szerintem a motor höfokával van a baj vagy esetleg surlodik a féked a középsö difin ha rajta van mint nekem.
Azt is nézd megmert lehet hogy a fékedtöl melegszik a difid.De a motor höfokát feltétlen ellenörizd le.
remélem tudtam segiteni
sok sikert üzenj ha valami van

_________________
Hobao pirate 10 buggy
STS d21e mocival eszméletlen:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.04 15:03:17 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.06.18 14:39:33
Hozzászólások: 2
Illés írta:
Szia

Elöször is mérd meg a moci hömérsékletét mert lehet hogy 200 fok körül jár és azért ég neked minden szét.Max 130 fok felé ne menjen 90-120 az ideális
Amugy én is küszködöm a kipufogo tömitéssel mert nekem is mindig eldurran:(Szerinte az ideális höfokon nem szabadna hogy a középsö difi melegedjen.
Persze ez attol is függ hogy hogyan használod driftelve vagy néha kihuzatva mert a menetszél sokat jelent ilyen téren::)De amugy nekem is elég meleg szokott lenni az alváz de a középsö difit soha nem néztem meg hogy milyen meleg,de még baj nem volt vele.
Szerintem a motor höfokával van a baj vagy esetleg surlodik a féked a középsö difin ha rajta van mint nekem.
Azt is nézd megmert lehet hogy a fékedtöl melegszik a difid.De a motor höfokát feltétlen ellenörizd le.
remélem tudtam segiteni
sok sikert üzenj ha valami van

Szia!

Sikerült megcsinálni a kocsit az volt a baj,hogy az első difi szét volt esve és azért égett el.Azért köszi a segítséget:)

Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.15 21:10:48 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.06.20 19:28:28
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Miskolc.
Sziasztok !!!

Nekem is ilyen tipusú autóm van , ha tudok segíteni valamiben akkor hozzá szólok !
Nekem már 25 litert elpöfögött a motorja és nagyon jó kompresszió van benne !
Nekem az első kerekek gömbfejével vannak gondok , hamar el tud kopni !

Üdv !

_________________
THUNDER TIGER EB4. Tel: 06-70/365-3736
Örülnék egy jó modellező csapatnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség