Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.30 14:05:24

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: T-Maxx váltó, kuplung...
HozzászólásElküldve: 2008.10.05 17:20:38 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.03 16:41:31
Hozzászólások: 862
Tartózkodási hely: Budapest II.ker
Sziasztok!

Azért hoztam létre ezt a topicot, mert látom, hogy van itt Savage váltós, meg minden topic, de T-maxxos nincs, és nekem most pont bajom van a T-maxxom váltójával!

Voltam kint ma az Ürpili pályán és nem mondhatnám, hogy sokat mentem a géppel a pályán, hisz baj volt a váltóval! Vagyis még mindig baj van vele! Swiss próbálta beállítani a váltót, de nem tudta sajna, és azt mondta, hogy lehet hogy koszos, vagy a kuplung rugó elgyengűlt...
...ugyanis a probléma a következő volt és van:
A gép nem vált át 1-esből 2-esbe, így a túl nagy fordulatszám miatt túl melegszik! DE VISZONT néha meg amikor állóhelyzetből indulok, akkor alapból 2-esből indúl, majd ha újra megállok akkor ismét 1-esből indúl, de csak néha-néha, szóval öszze-vissza vált, és NEM MENET KÖZBEN!

Volt nektek már ilyen problémátok?

Egyenlőre nem tudom mi lehet a gond, remélem ti tudjátok és megírjátok, most csak szét szedem a váltót, kitisztítom, megnézem, hogy nincs-e törés, vagy valami ami szabad szemmel is láthatok, és valószínüleg beteszek egy másik kuplungot, de ha nem is, megnézem a rugóját és össze hasonlítom az újjal! :?

Mielöbbi segítségeteket előre is köszönöm!

ebencz

_________________
Traxxas Revo™ 3.3 + kisebb átalakítások, itt-ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség