Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.11 12:29:57

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 53 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2005.09.05 18:12:40 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.04.09 15:34:31
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Bp
Sziasztok!

Megosztom veletek frissen készült "alkotásom".Szeretem ezt az autót,gondoltam feldobom valamivel.Pár napig eljátszottam vele mire elnyerték a végső formájukat(helyüket) az izzók-->amik valójában 3V-os 20mAh-es ledek<---,de csak elkészült :evil: .A ledeket 2db AA-s 1,5Vos akksi üzemelteti.Íme:
Kép
Kép
Kép

Várom véleményeiteket

üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.05 18:24:27 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.06.08 15:05:13
Hozzászólások: 161
Tartózkodási hely: Vác
Hy! Hothead jól sikerült tudnál róla küldeni képet hogy belülről hogyan oldottad meg? Előre is köszi eljen: eljen: eljen:

U.i.: Igaz az első lámpát nem a lökhárítóba hanem a lámpa kisebbik vagy elsetleg a nagyobbik részébe raktam volna de azért teccik. A képet előre is megköszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.05 18:44:55 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2005.04.09 15:34:31
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Bp
Kérésed parancs :-D Jönnek a képek.Azért tettem a 2 első ledet a ködlámpához,mert csak sárga+piros ledem volt már,mert a 2 fehér ledet elrontottam.Most hogy ott van a 2 alsó,nem tudom hogy tegyek-e még a fényszórókba fehéret,vagy az már túl sok lenne?A vezeték+akkutartó cyanoacrylate-s ragasztóval van felragasztva,valamint a hátsó fém foglalatba a ledek is ezzel vannak beragasztva.Tényleg hihetetlen erős ez a ragasztó,mindenkinek ajánlom.
Kép
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.05 19:48:06 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2004.11.22 19:24:10
Hozzászólások: 484
Tartózkodási hely: BP.16.ker.
Hello!
Gratulálok a munkádhoz,nagyon tetszik.A hátsó féklámpákat rákötötted a fékre?Van kapcsolód hozzá?

_________________
Teamlosi Mini-T-mamba competition xpackage,
full alu,full csapágyazás-ELADÓ
Mátyásföld reptér!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.05 20:01:07 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.22 12:57:19
Hozzászólások: 284
Tartózkodási hely: 1147 Budapest
Ember ez isteni meg csinálom én is ilyenre!
Na de akkor pár kérdés hogy hogy is kezdjem!:
Tehát honnan szerezted a ledeket?
Távrol üzemelteted vagy helyböl?
Az elem tartok honnan vannak?
Hol tudok ilyen ragasztot beszerezni?

Elöre is köszi! és mégegyszer nagyon király! :lol: :lol: :lol:

_________________
nitro MT2 4wd 1/10 scale nitro truck, AND A LOT OF "SUFNI"!

MSN: rudolf3@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: ne íírj!!!!
HozzászólásElküldve: 2005.09.05 20:17:25 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.06.08 15:05:13
Hozzászólások: 161
Tartózkodási hely: Vác
Hali ne írj a másik fórumra választ mert már itt megvan csak elfelejtettem hirtelen melyikre írtam bocs :oops: .
Amúgy nekem ilyen kasznira kéne.

Cadillac Escalade hurra hurra
Kép

Kép

Kép

Már fixen rajta van de ezen a képen még nincs kifúrva meg faragva. de már kéééééész. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.06 10:21:54 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2005.04.09 15:34:31
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Bp
rudolf3 írta:
Ember ez isteni meg csinálom én is ilyenre!
Na de akkor pár kérdés hogy hogy is kezdjem!:
Tehát honnan szerezted a ledeket?
Távrol üzemelteted vagy helyböl?
Az elem tartok honnan vannak?
Hol tudok ilyen ragasztot beszerezni?

Elöre is köszi! és mégegyszer nagyon király! :lol: :lol: :lol:


Üdv!

Nagyon örülök,hogy tetszik.Húú ledet sehol nem fogsz találni,csak 1 helyen(legalábbis én az összes villamossági boltot végignéztem):Budán az alagúttal párhuzamos utca..bocs a pontos cImet csak este tudom felrakni.Nagyon jó hely,és olcsó is-->sárga+piros led 30ft/db,a fehér kicsit húzósabb 280ft/db.Ebben a boltban találsz hozzávaló vezetéket 10en egynéhány ft/m-ért.A ledek fixen az áramforrásra vannak kötve,akksi elmozdItásával kapcsolható ki-be.
Ragasztó:M&H-nál gumiragasztóként adják,annyira nem drága,és MINDENT megragaszt!!!Elképesztő....Erről teszek majd fel képet+pontos adatait.
Akksitartó:Csepelen,az 59es busz végállomásánál van egy Kapcsoló muszaki kisáruház és ott lehet kapni,2-4-6os kiszerelésben is.Nekünk a 2es is bőven elég.

Többi infó is érkezik majd :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.06 10:39:02 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.01.22 22:49:52
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Budapest, XVI.ker.
A LOMEX Kft-nél elég sokmindent meg tudtok venni ehhez (led, akkutartó, kapcsoló, vezeték..).
A M&H közelében van rádásul>>

1134 Bp., Lehel u. 17.
T:120-2610
:P

Ui> Arról a ragasztóról nyomasd az infókat, még nem ismerem.

_________________
KépTraxxas REVO www.solarklimacad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.06 17:29:30 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2005.04.09 15:34:31
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Bp
Big írta:
Hello!
Gratulálok a munkádhoz,nagyon tetszik.A hátsó féklámpákat rákötötted a fékre?Van kapcsolód hozzá?


Szia!

Köszi.Nem a féklámpák is direktben rá vannak kötve az akkura,de most kimenetem autózni,és kibukott a dolog hibája!!!-->mindenkinek ajánlom figyelmébe,tudom hogy alap dolog,de hátha még vki elfelejtené.
Naszóval:az akksik ugye csak a "tepsiben voltak,és nem volt kapcsoló,csak az egyik akksi ki-be helyezésével kapcsolgattam ki-be a világítást.DE most autózás közben csak kb 2 percig élvezhettem a világítást,mert az első bukkanónál repültek az akksik...... :cry: Kb 10 perc volt mire összeguberáltam őket.--------->tanulság:fixen rögzíteni kell az akksikat a tepsibe,mint a vevő akksijait,tehát megúszhatatlan a kapcsoló.

Egyébként ma megvettem 4 fehér ledet előre,ma este akartam beszerelni a 2-2 fényszóró helyére,de most elegem lett az autóból...--->felborult,megszívta magát,de úgy hogy hiába törölgettem,szárítgattam,gyertya ki-be ,mindezek ellenére nem akart beindulni...Szóval most pár napig nem nyúlok az autóhoz,mert duzzogok rá :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.06 17:41:14 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2005.04.09 15:34:31
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Bp
Peti írta:
A LOMEX Kft-nél elég sokmindent meg tudtok venni ehhez (led, akkutartó, kapcsoló, vezeték..).
A M&H közelében van rádásul>>

1134 Bp., Lehel u. 17.
T:120-2610
:P

Ui> Arról a ragasztóról nyomasd az infókat, még nem ismerem.


Üdv!Ez az üzenet rudolf3-nak is szól.Ezt a boltot nem ismertem,de legalább 1 úttal le lehet tudni ha megyek Anitiékhoz.Az a bolt ahol én szoktam venni a cuccokat a Böszörményi út 1.-ben van,a SARKON-->mert az 1es szám alatt semmi extra nincs,az üzlet neve MIKROVILL kft,nagyon aranyos kis bolt.Az autót érdemes letenni a Böszörményi elején,mert ott van egy kis feljáró amiből egy parkoló nyílik,ez egy elég kicsi parkoló,de ha szerencsétek van akkor lesz hely,és nem kell az úton a parkolódíjat fizetni.

Ragasztó:jönni fognak a pontos paraméterek+kép,csak most nem otthon vagyok.A ragasztó olyan halmazállapotúnak látszik mint a víz,és tényleg úgy is folyik,de nagyon kell vigyázni vele,mert iszonyatosan erős.Nem akarom fokozni de tényleg hihetetlenül.Ha ezzel a gumit felragasztjátok,tuti hogy csak levágni lehet,valamint a ledeket +vezetéket+műanyagot műanyaghoz is kiválóan ragaszt.A ledet pontosan kell beállítani,mert ha csak egy csepp is már ráment a ragasztóból,már csak a festékkel+kasztni darabjaival fog kijönni(tapasztalat)Képzeljétek el,hogy megkaptam a várva várt Dirt Bonz gumigarnitúrát króm felnivel,és már ragasztottam fel,amikor kicsit sokat nyomtam rá,végigfolyt a gumi oldalán(futófelületen,mert ugye oldalán volt amikor ragasztottam),és odaragadt az asztalhoz.Még szikével is nehezen jött fel,és a vadi új gumiból kiszakított egy 1*1cmes darabot,a gumi vasatgsága a negyedére csökkent azon a darabon.Képzelhetitek a fejem amikor megláttam..... :evil: Tehát extra óvatosan vele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.06 17:57:44 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.22 12:57:19
Hozzászólások: 284
Tartózkodási hely: 1147 Budapest
Hát köszi Hothead és köszi Peti mindenképpen megfogom csinálni!
Elmegyek mindkét boltba és veszek minden ami kell! Vigyázni fogok a ragasztoval is! Figyeljetek akkor most gumi ragasztáshoz milyen ragasztot használjak? Köszi elörre is!

Majd ha kész lesz akkor mindenképpen felteszek képeket rola! ;)

_________________
nitro MT2 4wd 1/10 scale nitro truck, AND A LOT OF "SUFNI"!

MSN: rudolf3@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.06 18:10:52 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2005.04.09 15:34:31
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Bp
A szóban forgó ragasztó hivatalosan gumiragasztó,szóval szerintem azzal ragaszd,csak óvatosan.Nem kell körbefolyatni,elég csak pontozni vele.

Jaa,egyébként a 4db fehér led összesen 640ft volt,tehát még olcsóbb is mint előbb írtam.


Várom a képeket futyulok-->tanács:ha jól megnézed a képeket a hátsó világításnál a piros sokkal jobban világít mint a sárga.Kb 2szer olyan erős fénye van,ott a boltban a sok kis dobozból válogathatod össze a ledeket,és szerintem olyat vegyék ami alapból fehér,de ha "meggyújtod"-->van lehetőséged kipróbálni őket mert van LED TESTER<-- akkor pirosan világít.Csak azért mert lesz olyan is ami alapból piros,és pirosan is világít,de az sovány....(akárcsak nekem a sárga).Lehet hogy este jól látszik,de pl ma nem is látszott a tűző napsütésben csak a piros,de az messziről is :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.06 19:49:50 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2005.04.09 15:34:31
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Bp
És íme a ragsztók ragasztója,a legyőzhetetlen R/C Bond,voilá:
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.06 19:56:21 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.22 12:57:19
Hozzászólások: 284
Tartózkodási hely: 1147 Budapest
OK köszi mindent ilyen ragasztot akkor M és H -nál kapok?

_________________
nitro MT2 4wd 1/10 scale nitro truck, AND A LOT OF "SUFNI"!

MSN: rudolf3@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.06 20:40:38 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.02 23:14:15
Hozzászólások: 452
Tartózkodási hely: Paks
igen a m&h-nál! szerintem is nagyon brutál ragacs ez!!!

_________________
Xray T2
Xray M18

Sanwa M8 - 40.975, 40.665, 40.695


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.08 20:29:14 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2005.04.09 15:34:31
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Bp
Húú Urak,totál készen van a "mű" :-D Hihetetlen erősek ezek a fehér kedek(remélem vmennyire visszaadják a képek)!Viszont ennek külön 3V kellett :cry: Íme:
Kép
Kép
Kép

Na,mit szóltok?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.08 20:37:13 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
SZÉÉÉP! ;)

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.08 20:45:35 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.22 12:57:19
Hozzászólások: 284
Tartózkodási hely: 1147 Budapest
Müalkotás gyönyörü csak gratulálni tudok! eljen: eljen: eljen: eljen: eljen: eljen: eljen: eljen: eljen: eljen: eljen: eljen: eljen:

_________________
nitro MT2 4wd 1/10 scale nitro truck, AND A LOT OF "SUFNI"!

MSN: rudolf3@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: naggggggggyon jóóóóó
HozzászólásElküldve: 2005.09.08 21:42:13 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.06.08 15:05:13
Hozzászólások: 161
Tartózkodási hely: Vác
EHEZ EHEZ EHEZ EHEZ. nincs hozzáfűznivalóm. csak gratulálni tudok. eljen: eljen: eljen: eljen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.09.08 21:55:31 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2005.04.09 15:34:31
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Bp
Köszön szépen,jól esik az elismerés.Hozzá kell tennem hogy az eredményt-->eredmény az ő érdeme is<-- nagyapámnak is köszönhetem,mert ő X évesen is az estéit a 20éves lelkes unokájának segítve töltötte(segített fúrni,és tartani a ledeket+foglalatot amíg szárad a ragasztó,foglalatot kialakítani),nagyon hálás vagyok neki ezért.

Jó érzés,hogy másnak is tetszik,mi is csak ültünk és néztük a sötét konyhában,hogy "mit műveltünk" :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 53 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség