Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.11 17:54:03

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Milyen szervó kell egy hpi autóba?
HozzászólásElküldve: 2007.08.02 18:28:39 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.07.31 13:03:13
Hozzászólások: 1
Egy hpi nitro mt2 18ss-t szeretnék vásárolni, melyben gyárilag nincs benne az elektronika. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen szervóket, vevőt, távirányítót kell bele vennem, mivel weben eddig nem találtam hpi alkatrészeket, és melyik gyártó, és milyen termék lenne megfelelő a hiányzó elektronika pótlására?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.02 19:14:36 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
Szia!

Az autóhoz kell venni 2 szervót, egyet a kormányra és egyet a gázhoz, ami egyben a féket is húzza. Kormány szervónak a FUtaba s9402-es tökéletes, gyors és erős is, gáznak elég egy kicsit lasúbb is kezdésnek pl. Futaba s3010, de sokan alap szervót használnak. Persze rakahtsz jobbakat is bele, ha van miből gazdálkodni.
Kell még egy táv emg egy vevő. Szerintem érdemes FM 40Mhzeset venni, mert az biztosabb, ami robbanósnál nem hátrány. Ilyen alap táv pl. a Futaba 3PM. Nagyon jó és tökéletes arra, amire neked kell, jó sokáig ki fog szolgűlni téged. http://shop.modell.hu/product_info.php? ... s_id=39157
Ha érdekel, nekem van egy eladó alig ahsznált iylen, mindennel együtt, ahogy a boltban megveszed, én 22ért adom, de ez nem a hirdetés helye, ha érdekel, akkor írj egy mailt, vagy pü-t plz.
A szervókat pedig emg tudod venni az m&h-ban.

Üdv

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség