Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.07 13:33:28

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 24 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.05 21:21:18 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.06.06 06:08:12
Hozzászólások: 333
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
Idézet:
az üvegszál 100000x jobban hajlik mint pl.: az üvegszál vagy a lexan.


ez egy nagy igazság :lol:

és ugyan árul már el hogy mivel hegesztik az üvegszálat mai fejlett viágunkban? 2,5-es ok 4012-es üvegpálcával ? apu öreg üvegszálas botjának le kell törni a spiccét és azzal is lehet nem?, 100-150 A hetra trafó segítségével?
légyszi már egy linket dobni egy üvegszálhegesztő gép beszerzési helyéről.

beszélgettek a levegőbe , okoskodtok de konkrét dolgot nem tudtok felmutatni....

a műanyaghegesztésről röviden: http://www.simota.hu/index.php?show=12-38

de olyat hogy üvegszálas hegesztés , nem talál a gogle. annak a javítására van a kis doboz javítókészlet. szóval sherryp-nél a pont

ja és én sem okoskodni akarok mert ezek tények..

_________________
Carson Specter sufnituningos
AM 40,885 Mhz

full egyedi gyártású 1:5 buggy 70% készültségi fokon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.12 21:05:43 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.08.08 10:26:46
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: budapest
Hi!

az alább belinkelt oldalt elolvasva szó sincs az üvegszálas anyagok hegesztéséről. Hőre lágyuló MŰANYAG hegesztéséről van benne szó.tehát, meg kéne jegyezni, hogy az üvegszál nem hőre lágyuló műanyag. Eddig szinte kizárólagosan valamely poliészter alapú műgyantával és üvegszálas anyagból vágott mintával lehetett az ilyeneket javitani.
De ha TE tudsz valami új technológiáról akkor légszives ne a levegőbe beszélj hanem elő a farbával és tessék belinkelni hogy hol lehet ennek nyomára bukkanni mert állitom, hogy az itt jelenlévő modellezők többsége igenis fogékony az új dolgokra.
üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.13 20:09:44 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.06.06 06:08:12
Hozzászólások: 333
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
tg11 írta:
Hi!

az alább belinkelt oldalt elolvasva szó sincs az üvegszálas anyagok hegesztéséről. Hőre lágyuló MŰANYAG hegesztéséről van benne szó.tehát, meg kéne jegyezni, hogy az üvegszál nem hőre lágyuló műanyag. Eddig szinte kizárólagosan valamely poliészter alapú műgyantával és üvegszálas anyagból vágott mintával lehetett az ilyeneket javitani.
De ha TE tudsz valami új technológiáról akkor légszives ne a levegőbe beszélj hanem elő a farbával és tessék belinkelni hogy hol lehet ennek nyomára bukkanni mert állitom, hogy az itt jelenlévő modellezők többsége igenis fogékony az új dolgokra.
üdv



tg11 nekm adogattál?? ha nem akkor légyszíves nevesíteni azt akinek szántad.
Viszont ha nekem szólt akkor akkor veszem a lapot és a válaszom az hogy amit én belinkeltem az bizony tényleg a HŐRE LÁGYULÓ MŰANYAGOK hegesztéséről szól. jár a pont hogy ezt kiszúrtad. azt mondod a levegőbe beszélek...értelmezted te azt amit én leírtam?? végigolvastad a lentebb szereplő hoozzászólásokat?? én a tapper nevű illetőtöl kérdeztem hogy ha ennyire vágja az üvegszál hegsztést akkor lehet linkelgetni . tudod üvegpálca meg hasonló baromságok .

Egyszer és mindenkorra lezárnám a témát azzal hogy az ÜVEGSZÁLAS ANYAGOKAT NEM LEHET HEGESZTENI..... csak és kizárólag üvegszálas javítókészlettel lehet javítani.

_________________
Carson Specter sufnituningos
AM 40,885 Mhz

full egyedi gyártású 1:5 buggy 70% készültségi fokon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.16 14:53:00 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.08.08 10:26:46
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: budapest
Hi!

igen valóban félreérthető voltam elnézést. Én is a tapper hozzászólására kivántam reagálni.
Tehát neki szól , bocsi.:)
üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 24 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség