Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 14:24:02

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 33 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Savage ugratások
HozzászólásElküldve: 2004.04.30 21:42:15 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.11 23:59:23
Hozzászólások: 108
Sziasztok!
Most nézem éppen a videókat, ahol többnyire Savage-okkal mentek és "repültök, majd csattantok a földön"!
Őszintén kérdem, hogy tényleg nem lesz egy kicsi baja sem az autóknak, amikor 2-3 méter magasból belcsattannak a talajba?

_________________
üdv: rumos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.04.30 21:50:37 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.11 23:59:23
Hozzászólások: 108
És miért - nem tudom ki volt, de az egyik klippben van - fújta össze vki az egyik Savage kasznit kívülről világoskék festékkel?

_________________
üdv: rumos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.04.30 22:19:08 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
just for fun. en voltam (csacsi) es Godzi autoja volt a szerencses, aki paint brush-ban resesitettem.

Szep lett nem? :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.04.30 22:24:35 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.11 23:59:23
Hozzászólások: 108
de, nagyon szép!
csak nem tudom, hogy ő mennyire örült neki!?

_________________
üdv: rumos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.05.01 10:38:19 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Igy tortent konkretan:
Csacsi: Godzi mindjart befujom a kasztnidat ezzel a szarral. :)
Godzi: Fujjad bazzeg!
Csacsi: Igeeeen? :twisted:
Godzi egyebkent eppen leszarta. Sot most azt mondta, hogy tok jo egyedi :)

Az ugratasoknal pedig nem allitjuk, hogy sose torik, de jol birjak a strapat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.05.02 08:34:11 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
pajzi írta:
Igy tortent konkretan:
Csacsi: Godzi mindjart befujom a kasztnidat ezzel a szarral. :)
Godzi: Fujjad bazzeg!
Csacsi: Igeeeen? :twisted:
Godzi egyebkent eppen leszarta. Sot most azt mondta, hogy tok jo egyedi :)


Ez teljesen igy volt, tenyleg mindegy annak a kasztninak, mert mar eleggel romma volt torve. Legalabb is esztetikailag mindenkeppen. Tegnap meg odaadtam Ramsesnek, aki a Wasp .26-ossal megprobalta hasznalhatosag szempontjabol is teljesen hazavagni. Szegeny sracnak olyan "szar" a motorja, hogy nem tud elindulni, csak ketkerekkel. A kasztni hatulja meg szanaszet torik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Savage ugratások
HozzászólásElküldve: 2004.05.16 17:05:48 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
rumos írta:
Sziasztok!
Most nézem éppen a videókat, ahol többnyire Savage-okkal mentek és "repültök, majd csattantok a földön"!
Őszintén kérdem, hogy tényleg nem lesz egy kicsi baja sem az autóknak, amikor 2-3 méter magasból belcsattannak a talajba?

A Sevage egy harckocsi. Igazából erre találták ki. Szépen autózni nem igazán lehet vele betonon esik kel. De ezeket a szadizásokat igen jól birja.

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Savage ugratások
HozzászólásElküldve: 2004.05.16 22:16:00 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Thomas írta:
A Sevage egy harckocsi. Igazából erre találták ki. Szépen autózni nem igazán lehet vele betonon esik kel. De ezeket a szadizásokat igen jól birja.


Ez azért nem teljesen igaz. Az esik kelt-t gondolom azért írtad, mert alapban a Savage egy elég magas építésű, ráadásul még meg is van emelve. Azonban ha a gátlókból kiveszed a hézagolót, akkor sokkal alacsonyabb, valamint egy jó gumival megbírthatatlan. Nézd meg az O-road-os videót, pont az én savage-m van így beállítva azon, és gyak. 1szer sem borult fel. Sőt. Igen jól vezthető, kezes volt.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Savage ugratások
HozzászólásElküldve: 2004.05.17 00:34:57 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Ramses írta:
Thomas írta:
A Sevage egy harckocsi. Igazából erre találták ki. Szépen autózni nem igazán lehet vele betonon esik kel. De ezeket a szadizásokat igen jól birja.


Ez azért nem teljesen igaz. Az esik kelt-t gondolom azért írtad, mert alapban a Savage egy elég magas építésű, ráadásul még meg is van emelve. Azonban ha a gátlókból kiveszed a hézagolót, akkor sokkal alacsonyabb, valamint egy jó gumival megbírthatatlan. Nézd meg az O-road-os videót, pont az én savage-m van így beállítva azon, és gyak. 1szer sem borult fel. Sőt. Igen jól vezthető, kezes volt.

:Ramses Ramses :Ramses

Isten ments senkit sem akartam megbántani. Más világ. A HPI legjobb autója. Bírja a kiképzést. Egéssz más pálya való neki mint egy 1/10 nek. Viszont egy tény. Normál pályán egy MT 2 kétszer megkerüli annyival mozgékonyabb és gyorsabb. De szerintem betonon még úgy akár mit csinálsz vele. Más világ. Tartós erős bírja a kiképzést. Kivéve a korményszervót oda valami nagyon erős fémkerekes kell.
Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Kérdés?
HozzászólásElküldve: 2004.09.24 23:26:08 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.09.24 11:10:09
Hozzászólások: 258
Tartózkodási hely: Balatonszemes
Lenne egy kérdésem:
k hogy mindenki Sevage-el ugrál (legalábbis sokan), de (lehet hogy hülye kérdés, de kezdő vagyok...) a Sevage 4 kerék meghajtású egy kicsit kisebb 2 kerék hajtású autóval is lehet olyan szaltókat nyomni ugyanazzal a teknikával, vagy ne is próbálkozak azzal hogy Tücsök ugrásteknikáját lemásoljam.
Sóval ha ugyanazt csinálom a 2 kerékhajtású Duratraxxal mint amit tücsök csinál az összkerekes TNX-el akkor az én autóm is ugyanolyanokat fog repülni vagy a kétkerék hajtás + a kiseb kerekek miatt máshogy vislkedik majd a levegőben???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdés?
HozzászólásElküldve: 2004.09.24 23:40:59 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
kedves Barbár_!

meg veletlenul se masold Tucsok technikajat...

amugy valoszinuleg nem fog menni, ne kinozd az autodat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Savage ugratások
HozzászólásElküldve: 2004.09.25 09:57:09 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.05.02 14:09:18
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Budapest
Thomas írta:
Ramses írta:
Thomas írta:
A Sevage egy harckocsi. Igazából erre találták ki. Szépen autózni nem igazán lehet vele betonon esik kel. De ezeket a szadizásokat igen jól birja.


Ez azért nem teljesen igaz. Az esik kelt-t gondolom azért írtad, mert alapban a Savage egy elég magas építésű, ráadásul még meg is van emelve. Azonban ha a gátlókból kiveszed a hézagolót, akkor sokkal alacsonyabb, valamint egy jó gumival megbírthatatlan. Nézd meg az O-road-os videót, pont az én savage-m van így beállítva azon, és gyak. 1szer sem borult fel. Sőt. Igen jól vezthető, kezes volt.

:Ramses Ramses :Ramses

Isten ments senkit sem akartam megbántani. Más világ. A HPI legjobb autója. Bírja a kiképzést. Egéssz más pálya való neki mint egy 1/10 nek. Viszont egy tény. Normál pályán egy MT 2 kétszer megkerüli annyival mozgékonyabb és gyorsabb. De szerintem betonon még úgy akár mit csinálsz vele. Más világ. Tartós erős bírja a kiképzést. Kivéve a korményszervót oda valami nagyon erős fémkerekes kell.
Üdv
Thomas


Azt amúgy sosem értettem, hogy miért vesz Savage-et az aki betonon akar gyorsulgatni vele. Semmi értelmét nem látom, hiszen nem erre való, nem erre lett gyártva. illetve on-road autóként próbál versenyezni vele, persze, hogy olyan sok motor megszakad benne... ahelyett, hogy akkor venne egy speed autót, és azzal tépne 130km/h-val.... hamár eccer a sebesség élményt szeretné sokszor átélni. Egy Savage tipikus ugrató autó, bár én akkor is inkább a buggy-t preferálom, ami mondjuk 4xolyan messze tud elugratni. bár nem tagadom, nagyon szép, és nagyon látványos egy izmos Savage. :)
nem akartam megbántani senkit, ez csak az én véleményem...

Üdv..
Gabesz

_________________
**** Ami nem öl meg, az erősít...****


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Savage ugratások
HozzászólásElküldve: 2004.09.26 09:14:37 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
1etlen pontositas az elottem szolohoz. 1 darab motort sem lattam "megszakadni" pedig hidd el, eleg sok Savage kozott toltjuk napjainkat, eleg reg ota. De ettol fuggetlenul, aszfalton is nagyon szepen teljesit. Palyagumikkal, leultetve tokjo. De persze, hogy nem erre talaltak ki. Csak ha kicsit vissza akarunk fejlodni, es visszaterni aszfaltra :mrgreen: :mrgreen: akkor megteheto ezzel is 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Savage ugratások
HozzászólásElküldve: 2004.09.26 13:33:37 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.05.02 14:09:18
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Budapest
Csacsi írta:
1etlen pontositas az elottem szolohoz. 1 darab motort sem lattam "megszakadni" pedig hidd el, eleg sok Savage kozott toltjuk napjainkat, eleg reg ota. De ettol fuggetlenul, aszfalton is nagyon szepen teljesit. Palyagumikkal, leultetve tokjo. De persze, hogy nem erre talaltak ki. Csak ha kicsit vissza akarunk fejlodni, es visszaterni aszfaltra :mrgreen: :mrgreen: akkor megteheto ezzel is 8)


Én láttam már 5 vagy 6 gyári motort megszakadni :mrgreen:
De ezen nincs értelme összeveszni azt hiszem :) örülök, ha nem történt még nálatok ilyen!!! és ne is történjen...:)

_________________
**** Ami nem öl meg, az erősít...****


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Savage ugratások
HozzászólásElküldve: 2004.09.26 21:18:05 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
igen. vegul is bolondbiztos az S25 motor, dehat vannak csodas modellezok is :mrgreen: :mrgreen: mindent bizonyara nem lehet kibirni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdés?
HozzászólásElküldve: 2004.10.09 06:16:45 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.09.24 11:10:09
Hozzászólások: 258
Tartózkodási hely: Balatonszemes
Csacsi írta:
kedves Barbár_!

meg veletlenul se masold Tucsok technikajat...

amugy valoszinuleg nem fog menni, ne kinozd az autodat.

Köszi Csacsi, de a kérdés lényege inkább az lett olna, hogy a 2 kerék hajtású autó mennyivel viselkedik másképpen a levegőben mint egy öszkerekes és hogy a kerékméret mennyire befolyásolja a "röptulajdonságokat" szóval hogy a kisebb keréknél hózok a levegőben egy satut akkor kevésbé nyomja le az orrát vagy kisebb kerék kisebb autó (DuraTrax Max ST) ugyanúgy lenyomja az orrát????

_________________
By.: Barbár


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: U.I.
HozzászólásElküldve: 2004.10.09 06:20:49 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.09.24 11:10:09
Hozzászólások: 258
Tartózkodási hely: Balatonszemes
Utóirat az előzőhöz:

Amióta Tücsöknek kb 10-15 perc alatt sikerült szarrá gyaláznia a TNX-et (első, hátsó ütköző halál, hátsótorony halál, tank elrepedve, stb...) szaltókkal azóta 1000x is meggondolom hogy mennyire másololm a teknikáit...

Nagyon jó barátom Tücsök, de úgyérzem hogy az autózásban nem kell feltétlenül készpénznek venni a ő vezetéstechnikáját, (vagyis inkább a z autókra való vigyázását...)

_________________
By.: Barbár


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: kérdés
HozzászólásElküldve: 2004.12.05 14:56:53 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.11.30 19:58:03
Hozzászólások: 298
Tartózkodási hely: Szombathely Sé Széchenyi u. 1
Hello

Főként Csacsitól de aki tudja az is bátran mondhatja mert én figyelek

miből áll egy ugratás ugy értem hogy lehet kölönféle trükköket csinálni a levegőben :?:

Üdvözlet:MOMO3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: kérdés
HozzászólásElküldve: 2004.12.05 15:59:02 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
eddig tudasom alapjan csak back/frontflip ....de nem mar sikerult egy kickflipp is (szepen) 8)

MOMO3 írta:
Hello

Főként Csacsitól de aki tudja az is bátran mondhatja mert én figyelek

miből áll egy ugratás ugy értem hogy lehet kölönféle trükköket csinálni a levegőben :?:

Üdvözlet:MOMO3

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.05 16:48:46 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Szerintem a kormánnyal lehet oldal irányba is mozgatni a kocsit, legalább is a Savage-nél működött. Mindenesetre a gáz (orrát emeli) és a fék (orrát lenyomja) ami a legfontosabb és jó, ha már rutinból tudod, mikor mit kell tenned.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 33 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség