Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 23:51:34

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 33 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.05 18:27:31 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.07.05 21:06:16
Hozzászólások: 221
Nekem egyszer egy backflip és egy kickflip sikerült egyszerre (oldalirányban forgott és hátrabukfencezett egyszerre az autó) azóta sem tudom hogy hogy mert csak egy sima ugratón csináltam semmi extrával
meg nem is fékeztem meg adtam gázt meg ilyenek, semmi oka nem volt rá, azóta sem sikerült, csak a kasznit nyírtam ki :) .

Valaki próbált már olyat hogy az ugrató vége előtt egy pár centivel alászedi a kormányt, mert egy barátom mindig ezt csinálja és vízszintesen forog az autó, nagyon jól nézki volt már olyan is amikor lükvercben érkezett le elég hülyén nézett ki :-D Az lenne a jó hogyha valaki ezeket még tundá kombinálni is mondjuk egy backflipet egy kickflipet megy egy vízszintes forgást :-D
Én is próbálgattam már , egy-két vízszintes pörgés már sikerült. de kombinálni elég nehéz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.07 18:23:40 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.02.17 14:38:19
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Budaörs
Godzilla írta:
Szerintem a kormánnyal lehet oldal irányba is mozgatni a kocsit, legalább is a Savage-nél működött. Mindenesetre a gáz (orrát emeli) és a fék (orrát lenyomja) ami a legfontosabb és jó, ha már rutinból tudod, mikor mit kell tenned.


Sziasztok
És ha már majdnem derékszögben van elöre dőlve, onnan még vissza tudja emelni az orrát egy full gázzal? Vagy ennyire már nem lehet beleavatkozni? Üdv Gaba

_________________
Hali


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.07 20:59:06 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
gaba_ írta:
Sziasztok
És ha már majdnem derékszögben van elöre dőlve, onnan még vissza tudja emelni az orrát egy full gázzal? Vagy ennyire már nem lehet beleavatkozni? Üdv Gaba


Hát ez attól is függ milyen magasan vagy! Ha már csak 10 centi van a föld és a kocsi orra között, akkor nem! De ha magasabban, akkor jó esélyed van rá, de mindenképpen javít a helyzeten. Javaslom a 21-es videó letöltését és tanulmányozását ( http://www.rcoffroad.hu/media/videok/videok-02.php ), a videó második részében egy piros Savage25-össel ugrat Adnrás+ jópárat, és emlékeim szerint ebből kettő pont olyan, hogy az orrát gyönyörűen felemeli egy kis gázzal. Az más kérdés, hogy a -5 fokban reccsent egyet az egyik lengőkar!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Godzilla 2004.12.08 09:52:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.08 09:27:08 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Godzi. A hideg is kirázott arra a mondatodra, hogy "... -5 fokban reccsent egyet az egyik lengőkar...". Eszembe jutott a Bókay kertben egy ugratás (nem tudom ki volt). De kegyetlenül nagyot reccsent :) Van is asszem róla video.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.08 09:53:42 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Ramses írta:
Godzi. A hideg is kirázott arra a mondatodra, hogy "... -5 fokban reccsent egyet az egyik lengőkar...". Eszembe jutott a Bókay kertben egy ugratás (nem tudom ki volt). De kegyetlenül nagyot reccsent :) Van is asszem róla video.

Az volt, amit alább említettem. Péter Savage-ével nyomult András+ és a töréssel van vége a 21. videónak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.04.27 19:50:16 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.04.23 21:30:03
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Bp.1195jókai.u.28
Ismeritek a Bokay-kerti pályát? :shock:
Az aminek a végében ott van a bringa cross pálya?
Hát én oda szoktam járni madarat játszani! 8)
Legközelebb mikor lesztek ott :?:
Bocsi hogy ebbe a topikba írok de eddig nem tudtam hogy ezt a pályát ismeritek.
Szóval mikor lesztek legközelebb ott?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.04.27 20:10:33 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.12.25 18:55:48
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Otthon
én ugy tudom hogy a bokay kert az TILOS!!!!tehát sztem keress mást!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.04.27 20:28:12 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
szefo írta:
én ugy tudom hogy a bokay kert az TILOS!!!!tehát sztem keress mást!


Sajnos a legutóbbi infonk az, hogy TILOS, ahogy szefo is mondta. Mi azóta (több mint 1 éve) nem is voltunk ott és nem is tervezzük hivatalos színekben. Persze mindenkinek maga dolga... senkinek nem tudjuk és nem is akarjuk megtiltani, hogy ott modellezzen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.04.28 06:05:56 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.04.23 21:30:03
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Bp.1195jókai.u.28
Hogy hogy tilos jött a police és kitiltott :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.04.28 07:37:41 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
balukoma írta:
Hogy hogy tilos jött a police és kitiltott :?


Nem, jött az igazgató és azt mondta, hogy VISZLÁT!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.04.28 10:28:18 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Tegyuk hozza, hogy azert mondta azt az igazgato, mert a lakok megfenyegettek, hogy feljelentik, ha tovabbra is enged ott minket jatszani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.04.28 14:03:14 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.04.23 21:30:03
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Bp.1195jókai.u.28
Hogyha én egyedül elmegyek kipróbálni a kocsimat(ha majd meg lesz) akkor is szólni fognak vagy inkább ne próbálkozzam? :cry: :cry: :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Savage ugratás
HozzászólásElküldve: 2005.05.22 11:04:33 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.05.16 14:21:12
Hozzászólások: 366
Tartózkodási hely: Budapest X.ker
Tegnap a Városligetben nagyon megküldtük a Savageinket a shawn-nal, vagyis inkább én, a végén csak(!) spurdarálás volt, méghozzá egy elrontott backflip után, úgy hogy a kerekek nem is értek a földre! ez hogy lehet, mert kajakra hátraesett az autó, a rollbar "M" alakú lett, és le kellett szednem visszakalapálni, most jobb mint újkorában. ja meg a motorplate elrepedt mert gondolom hengerfejre is érkezett és az csillapított. Ez veletek fordult már elő ill hallottatok róla? front/backflip hatalmas ugratások vízszintesen érkezve gyönyörűen voltak, a Savagem ilyen jól még nem teljesített mint most, nagyon örültem neki! meg is kapta a tiszogatást utána meg a szerelgetést! Gázzal, fékkel frankón lehet korrigálni, de igaza van (szerintem is) annak aki úgy gondolja, hogy csak egyszer egy ugratásban vagy max másfélszer(ha egyikbe nagyon elment akkor lehet egy kicsit csillapítani az esést). de a gyári fékszarvóval nagyon erősre kell állítan ia féket úgy hogy alapjáraton is fogjon ha azt akarjuk hogy nagyon megrántsa az autót a levegőben de a gázadással olyan backflippet lehet tolni hogy az valami álom, de a leérkezés előtt (ha van lehetőség) érdemes egy féket húzni, mert hiába érkezik kerékre az autó, kilövi a gyorsan pörgő kerék azt.

Csak ennyit akartam, remélem nem lett túl sok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 33 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség