Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 17:11:18

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 12:08:32 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2009.12.09 09:27:43
Hozzászólások: 99
A hátsó difi keményitésével, esetleges teljes lezárásával túlkormányzottá válik az autó.
Aki rc driftel elektromossal , gyurmát töm a difibe, vagy beragasztja.

_________________
Kyoso Fazer nitrózabáló

The life starting at 180km/h, and lasts until a spoiled bend.

Futaba 2pl 2.4ghz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Difi
HozzászólásElküldve: 2010.05.27 04:56:15 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.05.23 11:14:01
Hozzászólások: 19
Akkor végül is jól gondolom, de ahogy néztem a leírásokat nem ilyen egyszerű dolog. Minden hatással van mindenre, lehet csak valami egyszerű futómű beállításon kéne módosítanom és máris olyan lenne a vezetésileg ahogy elképzelem. Gondolom ez a beállítás dolog attól is függ, hogy ki hogy szeret vezetni, de biztos van valami ideális vezetési technika amivel jó gyors köröket lehet menni...
köszi a segítséget!

f

_________________
Fiddler


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Difi
HozzászólásElküldve: 2010.05.27 07:02:28 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.04.20 20:25:06
Hozzászólások: 310
Tartózkodási hely: Budapest IX. Haller 40.
Fiddler írta:
Akkor végül is jól gondolom, de ahogy néztem a leírásokat nem ilyen egyszerű dolog. Minden hatással van mindenre, lehet csak valami egyszerű futómű beállításon kéne módosítanom és máris olyan lenne a vezetésileg ahogy elképzelem. Gondolom ez a beállítás dolog attól is függ, hogy ki hogy szeret vezetni, de biztos van valami ideális vezetési technika amivel jó gyors köröket lehet menni...
köszi a segítséget!

f

Olvastam az előző hsz-aidat, a csúszós pályára ne zárd a hátsó diffiket, mert mégjobban csúszni fog a hátulja, akár kereszbe is áll, ás akkor lőttek a gyors köröknek. ;) Megéri a futóművet állítgatni, és ha nincs, akkor egy hátsó stabilizátort is érdemes betenni, de ne a legkeményebbet.
Mivel én nem versenyzek, csak saját tapaszlatalatot tudok írni: amíg nem drifteltem, nekem a hátsó kerékdőlés 1,5° volt 2° összetartással. Ez szinte sose csúszott meg, még ha akartam akkor sem. :)

_________________
-HPI SAVAGE XL SH28 motorral
-GS Vision drifter
-TowerPro MG996R szervók
-Futaba 2PL AM 40mHz
Tel: 0670 604 3736


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Difi
HozzászólásElküldve: 2010.05.29 06:32:08 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.05.23 11:14:01
Hozzászólások: 19
köszi a tippet, tegnap voltam tesztelgetni... Kicsit változtattam a vezetési technikámon és így egész jól ment.
Azért akartam zárni a hátsó difit, mert kanyarban alulkormányoz a gép - nem kanyarodik. Ezért gondoltam, hogyha jobban zárom a difi hátul akkor jobban megcsúszik a hátulja -> jobban befordul. De valószínüleg csak béna vagyok és még nem igazán tudom, hogyan kell rendesen vezetni. Inkább gyakorlok aztán állítgatok. :)

köszi!

üdv
F

_________________
Fiddler


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség