Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 10:02:04

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 23 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: MIKOrc boy !!! NÉZZÉTEK MEG
HozzászólásElküldve: 2008.11.28 18:32:42 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.11.01 15:46:59
Hozzászólások: 66
Kedves modelleő társak, barátaim elnézést kérek a moderátoroktól, és az emberektől, hogy ezt a levelet meg kell hogy írjam.

Egy ˇkedvesˇ modellező társunkról szeretnék pár infót megosztani veletek.
Ha modellezőnek nevezhetem...

A következő történt: Úgy felraktam az autómat 2 hete jött is rá egy komoly vevő 60 ezer forintér vitte volna minden renben volt...
Aztán jött MIKO rc boy hogy neki adjam el megveszi 100 % ot mondott
és 70 ezer forinott kellett a pénz igent mondtam a tégi vevőmtől elbúcsúztam bocsánatot kértem.
Felvettem vele a kapcsolatot kicsit bűzlőtt a dolog túl sokat kérdezett gyanúsan...
1 hétig húzta tolta tolta vártam vártam
Eljött a szombat a holnapi nap (nov 29...) Nagyon izgultam tisztítottam az autómat nagyon vártam.
Ma este kapo egy sms-t '" bocs de nem arra az autóra esik a választásom bocsi" telefonon beszéltünk előtte sms.. minden 100 % volt hülyített ...
De egy héten keresztül linkelte az ilyen videókat nagyon komolyan akarta... Aztmondta eladta mindenét na persze

A régi vevőm megsértődött elment, MIKORC boy ( a neve) (szaralak) szánalmasan lemondta .
Most itt állok az autóval pénz nékül nincs vevő adoságaim vannak nem tudok mit csinálni. Ha bármit itt venni szeretne ne vegyétek komolyan a hangjából ítélve egy 10-12 éves kisgyerek...
Elnézést, hogy ezt így leírtam és ide írtam de nem tudjuk ki van a monitor mögött egy pedofil 50 éves vagy egy 10 éves szánalmas kis p.cs

Üdv: Petya

Ha bárkit érdekelne az autóm megtaláljátok a 2. oldalon 1/8 truggy HB stadium sport.

Mégegyszer elnézést


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: ......
HozzászólásElküldve: 2008.11.28 21:04:32 
Offline
Beton

Csatlakozott: 2008.05.27 19:27:42
Hozzászólások: 190
sziasztok.engem is átvert :( .

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: ......
HozzászólásElküldve: 2008.11.29 13:15:49 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
aki elsőnek fizet, azé a cucc. jól jegyezzétek meg gyerekek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: ......
HozzászólásElküldve: 2008.11.29 15:24:58 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.05 07:13:01
Hozzászólások: 533
Tartózkodási hely: Budapest XXI.
neharagudj Peet14, de teljesen egyetértek a Csacsival, most tipikusan két szék közül a pad alá estél, miért nem adtad oda annak aki fizet, miért variáltál,de most ebből reméljük megtanultad a leckét. és mellesleg miért lenne ez az illető szar alak? mert nem a tiedet vette meg? lehet hogy olcsóbban jobbat is kapott de azis lehet, hogy bármennyire szerette volna megvenni a tiedet nem lett elég pénze rá.
Csacsi írta:
aki elsőnek fizet, azé a cucc. jól jegyezzétek meg gyerekek.
amíg egy üzlet meg nem köttetik, értsd szerződést nem köttök vagy pénzt nem adtok rá addig bármelyik fél magyarázat nélkül elállhat az üzleti szándéktól, ez a piac törvénye.
üdv:Z'

_________________
http://www.youtube.com/user/darusZoli


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.30 11:11:42 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Csacsi és „Z” jól mondja. Amíg nincs fizetés addig eladó státuszban marad a cucc. Aki lecsengeti a teljes vételárat az viheti.
Tulajdonképpen ezért nem is értem az eladási topicocban oly sokszor előforduló „eladás felfüggesztve” vagy a „komoly érdeklődő miatt felfüggesztve" hozzászólásokat.
Én ha meghirdetek valamit az addig ott marad míg valaki meg nem veszi.
Üdv:
F_Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.30 11:35:32 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.12.02 16:58:00
Hozzászólások: 349
Tartózkodási hely: Szeged
F_Gyuri írta:
Csacsi és „Z” jól mondja. Amíg nincs fizetés addig eladó státuszban marad a cucc. Aki lecsengeti a teljes vételárat az viheti.
Tulajdonképpen ezért nem is értem az eladási topicocban oly sokszor előforduló „eladás felfüggesztve” vagy a „komoly érdeklődő miatt felfüggesztve" hozzászólásokat.
Én ha meghirdetek valamit az addig ott marad míg valaki meg nem veszi.
Üdv:
F_Gyuri


Vannak olyan helyzetek amikor pl: megírja hogy elutaltam a pénzt, akkor csak nem adom oda másnak?
Én is azt vallom hogy addig eladó még nincs kezemben a pénz!
Van olyan hogy egy termékre többen alkudoznak, akinek nem sikerül, annak meg rosszul esik hogy nem az övé lett(tapasztalat)!
Ha meg megírom hogy többen vannak azt hiszi fel akarom verni az árat!
Nekem a szavam többet ér, mint+pár ezer forint!

_________________
TT-01 Drifft Subaru
TT-AT10 Truggy akár utánfutóval is
Sok sok repülő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.30 14:28:45 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Ne haragudj, de ezt nem értem.

Az első két sor ellentmond egymásnak.

Ha meg többen alkudozzanak rá, akkor még eladó nem?

A szavahihetőséged ettől miért lenne kérdőjeles.

A képlet egyszerű amig eladó addig bárki megveheti aki kifizeti.
Ha meg odaigéred valakinek, onnantól kezdve nem eladó többé.

F_Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.02 16:38:03 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31 10:44:32
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok !!!

Hát bocsássatok meg akinek irtam hogy...
Nem szeretnék ebből nagyon nagy balhét csinálni ... :oops: :cry: :(
De az élet nem ugy szokott lenni ahogy eltervezzük!! iGen ha ti mondjátok "szar" alak vagyok de remélem most talán megbocsátotok nekem!!! De legalább beismerem és szerintem mindenkinek megjön az a vevő aki télleg nagyon vevő!
Tényleg bocsi!!!
Bocsánat Peet14,juriti :cry:
De figyeljetek ha pl van akinek eladó 1:1 es autója és pont megakarják venni, akkor ki tudja mi jön közbe lehet hogy talál másikat vagy esetleg pont fontos megbeszélése van (PL)... És azok szerintem 100x nagyobb pénzösszegekben vannak mint ...
És bocsátsatok meg mert szerintem senkit nem vertem át!!! Először használt autót akartam venni mert jók voltak az árak de a rokonom is mondta hogy nem szabad és és rája hallgattam de szerintem!!! És Ennyi és MÉG 1000x bocsi!!!

Ui. És ez a megbízhatós dolgok amiket rólam irt Peet14 a fentiek leirják mit gondolok mert a barátaim megbíznak bennem csak sokan nemtudják itt hogy milyen ember is vagyok . Lehet hogy 13 évese leszek de sokan sajnos már úgy álnak ehez a dologhoz mintha kb e 30 éves emberrel beszélnének !!! Csak ennyit akartam Hello!

_________________
Traxxas E-Revo 1:16


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.02 19:50:24 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31 10:44:32
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Pécs
Ja és Peet14 nem tudom hogy ha most azt írod hogy nincsen vevőd meg stb akkor miért írtad SMS-ben hogy "Szerencséd van elviszik 64 ért" bocsi de ezt most fenyegetésnek vegyem vagy esetleg valami másnak, mert MSN es sem irkáltál szép dolgokat!!! Meg egész héten minden nap olyanokat irtál hogy kb mikor mek mikor ez kb aszem volt nov 25. én ugye ? nos nála az van az SMS-ben és pénteken mondtam hogy nem az érdekel bocs te meg ere felkaptad a vizet ,ezt tudom milyen érzés!!! Volt már nekem is ilyen dolgom hogy lemondták uccsó nap... (még csak a pénzem sem volt meg teljesen és én ezt mondtam is,és te sürgettél hogy mikor viszem el beadni a nintendot) Szerintem ez nem fer hogy te engem "szúrsz" le miközben te is ilyen huh de türelmetlen vagy! Szóval Kedves modellező társak ez a társ (idézem őt) Ha modellezőnek nevezhetem...

_________________
Traxxas E-Revo 1:16


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.02 20:28:22 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2008.01.27 18:55:18
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Győr
Szerintem ez már teljesen a kettőtök dolga!
Ezt egymásközött kell elintézni!
Mikonak volt mersze bocsánatot kérni ezért is gondolom hogy tényleg közbejött valami! Előfordul!
Peet14 egyetértek az elöttemszólokal de tudom h rossz érzés...
Szerintem ez túlvan tárgyalva...
Üdv:Ádám

_________________
Ádám46


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.02 21:13:39 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31 10:44:32
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Pécs
Ádám46 írta:
Szerintem ez már teljesen a kettőtök dolga!
Ezt egymásközött kell elintézni!
Mikonak volt mersze bocsánatot kérni ezért is gondolom hogy tényleg közbejött valami! Előfordul!
Peet14 egyetértek az elöttemszólokal de tudom h rossz érzés...
Szerintem ez túlvan tárgyalva...
Üdv:Ádám


Hi!

Hát én nekem nincsen bajom velük ha ők megbocsátanának akkor még jobb lenne ! De igazad van ez már a 2őnk dolga.... DE EZT nem értem , az életben meg minden nap kb van ilyen 1000 db és ezért topicot nyitni jó igen lehet hogy rossz érzés de ..... azért ez már 1 kicsit eltúlzott dologgá vált.

(szerintem)

_________________
Traxxas E-Revo 1:16


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.02 21:28:50 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.06.06 06:08:12
Hozzászólások: 333
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
bakker.... már bocs. nem lehetne egy kicsit szünetelteti a regisztrációt? már csak mert azt hogy 10-12 évesek akik még olvasni meg írni sem tudnak itt szórakoznak gymással és mint olvasható már nintendón vitatkoznak. a következő a homokozólapát lesz??

nekik még az való meg a roller. megspórolhatnátok apuéknak egy kis pénzt azzal hogy nem vetettek meg valamit egy vagon pénzért, amihez még nagyon gyerekek vagytok aztán meg elcserélitek egy tetrisre mondván nincs időtök rá közbe meg csak kifogyott az egyetlen literes flaskátokból az üzemanyag és annyi pénzetek sincs hogy tologassátok az autót a szobában.

Én személy szerint nagyon szeretem ezt a fórumot, sok okos értelmes dolgot olvastam, tanultam itt de valahogy mindíg elveszi a kedvem amikor látom
hogy 1-2 napja regisztrált( 3 hete született) gyerekek osztják egymást na me g egymásnak az észt.

írjátok hogy msn-en osztogatjátok egymást de akor nem értem itt minek kell még beírogatni? maradjatok msnen mert amit itt csináltok semmi értelme nincsen.

bocs de ez már forrt egy pár napja.....

_________________
Carson Specter sufnituningos
AM 40,885 Mhz

full egyedi gyártású 1:5 buggy 70% készültségi fokon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.02 21:37:20 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31 10:44:32
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Pécs
Jó oké sztem is legyen ennek vége de azért már mi is kinőttünk a rollerből :lol: ;)

_________________
Traxxas E-Revo 1:16


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.03 15:15:16 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2008.06.17 16:33:09
Hozzászólások: 124
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
babel írta:
bakker.... már bocs. nem lehetne egy kicsit szünetelteti a regisztrációt?

Szerintem nem szüneteltetni kéne a reget, hanem valami hasonlo rendszert létre hozni mint, az rcmodell-en.. :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.03 15:23:46 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.08 21:45:34
Hozzászólások: 298
sok 10 évest nem engedném még a forum közelébe sem!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.03 16:30:30 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
zsolt-93 írta:
babel írta:
bakker.... már bocs. nem lehetne egy kicsit szünetelteti a regisztrációt?

Szerintem nem szüneteltetni kéne a reget, hanem valami hasonlo rendszert létre hozni mint, az rcmodell-en.. :roll:


Okoskák!

Itt sem lehet csak simán regiztrálni.

Előbb utána kellene nézni, s csak később, kiokosdva osztani az észt.

F_Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.03 16:35:51 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31 10:44:32
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Pécs
Hát nem azért de mi is olyan emberek vagyunk mint ti csak ti nagyobbak vagytok!!! Én pl azért nézem a fórumot hogy okuljak és tanuljak valamit!!! nem pedig azért hogy itt most engem sz*** érzés öntsön el mert egyesek "apróbb népséget" ennyire leértékelik! ( És persze topicot nyitnak ilyenekért)

Csak ennyit szerettem volna mondani nem tudom hogy ti most ezért lefogtok hurrogni vagy esetleg.... na mindegy...
Bye!

_________________
Traxxas E-Revo 1:16


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.03 16:40:08 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Nyugodtan fórumozzál, az nagyon jó ha tanulni jöttél ide. Szivesen látunk.

üdv:


F_Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.13 16:41:35 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.11.01 15:46:59
Hozzászólások: 66
MIKOrcboy írta:
Ja és Peet14 nem tudom hogy ha most azt írod hogy nincsen vevőd meg stb akkor miért írtad SMS-ben hogy "Szerencséd van elviszik 64 ért" bocsi de ezt most fenyegetésnek vegyem vagy esetleg valami másnak, mert MSN es sem irkáltál szép dolgokat!!! Meg egész héten minden nap olyanokat irtál hogy kb mikor mek mikor ez kb aszem volt nov 25. én ugye ? nos nála az van az SMS-ben és pénteken mondtam hogy nem az érdekel bocs te meg ere felkaptad a vizet ,ezt tudom milyen érzés!!! Volt már nekem is ilyen dolgom hogy lemondták uccsó nap... (még csak a pénzem sem volt meg teljesen és én ezt mondtam is,és te sürgettél hogy mikor viszem el beadni a nintendot) Szerintem ez nem fer hogy te engem "szúrsz" le miközben te is ilyen huh de türelmetlen vagy! Szóval Kedves modellező társak ez a társ (idézem őt) Ha modellezőnek nevezhetem...


MIKOrcboy -_- Te is valami monitorbetyár lehetsz a telefont se merted felvenni, és akkor azt mondod [Hát szégyellem a hangom...
Most. hogy 200 km-re Pestről nagy a szád, és mindenfélét irogatsz, hogy türelmetlen vagyok stb... Türelmes ember vagyok, de tudod mindenkinél van egy határ biztos anyukád ezt még nem mesélte el neked. De ne hülyísd itt az embereket, inkább maradj csendben...(Am. úgy akarta megvenni az autót, késöbbiekben derült ki meg se volt a pénze...

UI: Amit írtam sms-ben , hogy elviszik 64 ért, nemtudom pécsen hogy működik a naptár de egy jó héttel később volt...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.13 17:34:32 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31 10:44:32
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Pécs
Szia Sztem én abszulut nem hülyítem az embereket te is igazakat mondtál de én is!! szal...

_________________
Traxxas E-Revo 1:16


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 23 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség