Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.20 16:00:17

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 38 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Egy RC miatt a rendőrségen....
HozzászólásElküldve: 2007.02.25 19:01:43 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.11.05 21:23:18
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Győr
Hy
Elmesélem a mai napom:
Kb 1 hónapja, de talán még annyi se, vettem egy Tamiya M03 as modellautót. Egy távoli rokonom fia szólt ,hogy el szeretné adni. Elég jó áron. Gondoltam ezen még lehet is egy kis pénzt fogni… Full tuning ,ritkaság számba menő kasztni, elég jó szabályzó, vevő…szóval jó vétel volt. Egy kicsit le kellett takarítani amúgy pöpec! Felraktam hát az ország két leglátogatottabb rc fórumára. hátha valaki elviszi. Másnap reggel kb 8 órátol csak úgy özönlöttek rá a vevők. E mail, privi, telefon. Az első jelentkezővel megegyeztem az árban. De mivel Ő Budapestről nem jött volna le ezért. Az egyik barátját küldte ide hozzám a verdáért. Ugyanis Ő pont jött Győrbe. Az autót átadtam a pénzt átvettem.(no problem) Gondolom sokunknál így megy egy modell vásárlás. Előzőleg én is így vettem meg. Semmi papír, semmi ami az eredetét igazolná…

Még ezen a napon 07.02.25. ,a vasárnapi ebéd közben 3 db marcóna rendőr csengetett be hozzám, hogy ezen meg ezen a néven ezen az email címen és telefonszámon hírdettem egy modellautót a neten. És, hogy ebből kifolyólag szeretnének házkutatást tartani nálam. Mivel az egy lakás feltörés útján tűnt el. És a tulaja meglátta a hirdetésem a neten. Hát mit ne mondjak leesett az állam! Ugyanis az autót kb 20 perce az érkezésük előtt adtam át új gazdája „küldöttjének”. A megszokott és bevált fent említett módon.:(

Mikor ezt mondtam a renőrnek az kijelentette ,hogy ha nem szerzem vissza , akkor orgazdaságért akár be is szállíthat. Szerencsére a srác még csak a város határában járt a kocsival és visszahozta. Verda újra „nálam” pénz újra nála. Az Ő szerepe véget ért. Itt meg is szeretném köszönni neki, hogy az első szóra megértette, hogy nem viccből hívom!!!
( a kis Tamiyát egyből lefoglalták)

Ezután kezdődött a második felvonás!(az ebédemnek lőttek…) A házkutatás. Melynek során előkerült a másik két modellem. Egy Savage X , és egy Associated TC3. A rendőrök az ügyből kifolyólag le akarták ezeket is foglalni.
Mivel csak a Savage eredetét tudtam BLOKKAL igazolni (ezt újan vettem) az Assot lefoglalták. Azt mondták kérjek egy igazolást vagy valami papír félét az eladótól. És máris visszakapom. (Köszi…)
Kérésükre be kellett fáradnom a rendőrségre kihallgatásra. (még pár óra…)
Közben előkerült a srác, aki beismerő vallomást tett, hogy Ő járt a lakásban, ahonnan a modell is van. Beismerte ,hogy Ő adta el nekem.
De ezzel még nincs vége, mivel az Assom még mindig ott figyel a kapitányságon.
Most még futkozhatok igazolást íratni a sráccal ,hogy tőle való az Assom!!
Szerencse a szerencsétlenségben,hogy meglett a tolvaj…( de most nincs kocsim..)


Ezt csak azért írtam le,hogy ha már nekem nem sikerűlt, legalább Ti más kárán tanúljatok!Fél napot töltöttem a rendőrök társaágában...
Reggel még úgy indúlt, hogy keresek egy kis pénzt . Most meg rövidebb vagyok egy On Road autóval. Meg a Tamiya árával…..


Üdv Sly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.25 19:03:54 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.11.05 21:23:18
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Győr
Nem kívánom senkinek ezt a napot..... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ha nem lett volna meg a srác,akkor még a lakás "felnyomását" is rám verhették volna... :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.25 19:21:28 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.30 22:45:44
Hozzászólások: 173
Tartózkodási hely: Budapest ,II.ker.
háát...ez kemény,hogy ilyenek vannak...modellautó lopás :shock: és semmi kártérítés?

_________________
Gyengeséged erősségem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.25 19:27:16 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.04.14 22:21:54
Hozzászólások: 422
Tartózkodási hely: Budapest 10ker
Hát ez az huh bakker.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.25 20:03:48 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.11.19 20:06:56
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Sziasztok. Ezt nem értem!! Miért mindig az ártatlanságot kell bízonyítani?? Miért nem ők keresnek bizonyítékot ellened? Kész röhej. Ennyiből bárkit feljelenthet bárki, és már kész is a házkutatás? Ezt nem értem. Lehet hogy velem van baj....??

_________________
" Okos vagy ha csak felét hiszed el annak amit hallasz. Zseniális, ha tudod hogy melyiket!"


TRAXXAS REVO 3.3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.25 20:55:27 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.10.24 15:51:01
Hozzászólások: 211
Tartózkodási hely: 13ker
szigiimi írta:
Sziasztok. Ezt nem értem!! Miért mindig az ártatlanságot kell bízonyítani?? Miért nem ők keresnek bizonyítékot ellened? Kész röhej. Ennyiből bárkit feljelenthet bárki, és már kész is a házkutatás? Ezt nem értem. Lehet hogy velem van baj....??


a rendörségnek volt bizonyitéka nála találták az a lopot tárgyat... de azért elég kemyény hogy egy rc miatt ilyet csinálnak bezeg ha egy mobil,pénztárcát vagy hasonlot lopnak el az utcán legtöbbször le se sz...k hiába van pontos személy leirás bár igaz itt betörés volt a vád az súlyosabb mind1 elég kemény sztori de pl. sztem az modellezök többségének nincs is blokja a modelljéröl tehát milyen alapon foglalták le a másik autot az is bevolt jelentve mint lopot tárgy vagy mi??? nem értem enyi erövel a tv-d is elviheték volna vagy akármit a lakásból "vicces"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.25 21:02:09 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
nekem 1:1-et loptak el a ház elől úgy hogy a felettnk lakó végignézte....szerintetek meg lett?

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.25 21:30:41 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Könyörgöm tiltsa le valaki Hungaryt!!!
Gondolom számára sok volt a történetben az ismeretlen szó pl: kijelentette, elviszi.
Ha a vok, mok, mek, "szavakkal" lett volna tele talán megérti.

Thief

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.25 21:34:23 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.06.17 11:03:27
Hozzászólások: 117
Tartózkodási hely: Tápiószecső Budapest XVII
thief 1 írta:
Könyörgöm tiltsa le valaki Hungaryt!!!
Gondolom számára sok volt a történetben az ismeretlen szó pl: kijelentette, elviszi.
Ha a vok, mok, mek, "szavakkal" lett volna tele talán megérti.

Thief
Hungary naki hiába :dumagep -tek ugyse hagya abba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.25 21:39:45 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
nagyg írta:
nekem 1:1-et loptak el a ház elől úgy hogy a felettnk lakó végignézte....szerintetek meg lett?


Hát ja! Nekünk egy uszoda elől csorták el még régebben a vonadtúj 1:1-es gépünket és a zsaruk le se szartak minket. Aztán meg egy szervízből. "véletlenül" hozzájutottak a kulcshoz a tolvajok. Az a gép sem lett meg. Ennyit a zsarukról! Ja és még a kocsiban benntvolt a lakáskulcs, hitelkártya meg némi kézpénz. Ez már jórégen történt de úgylátom semmi nem történt ilyen téren. Bár ezt már megszokhattuk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.26 15:38:06 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.12.06 18:02:22
Hozzászólások: 146
Ez a magyar igazságszolgáltatás a rendőrök részéről.
Tölem a mobilt próbálta egy gyerek elcsórni, de észre vettem és jól fejbe vertem, pont ott jött mögötem a zsernyák, látta az egészet, de nem a gyereket szidta le hanem engem, hogy merem megütni a kis ártatlanját. Ó, majd oda adom neki hagy menjen, igaz egy mobil nem nagy érték, de, hogy láttja az égészet és engem szidd le azért az felháboritó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.26 15:48:31 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.30 22:45:44
Hozzászólások: 173
Tartózkodási hely: Budapest ,II.ker.
itt lassan már a görkorit lelopják a lábadról....

_________________
Gyengeséged erősségem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.01 11:42:18 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2007.02.20 19:20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest XII.ker, Budaörs
Mi 1:1-ünk 6szor próbálták elvinni, de egyszersem sikerült nekik! Sebváltózár volt az autóban. Tudom hogy nemide illő de segítség az autó tulajdonosoknak.

_________________
HPI Hellfire K4.6HO 27,145
Tamiya TT-01 XB26,995
Xmod Hummer Tuned


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.16 22:06:38 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.05.17 16:13:39
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: szigetszentmiklós
Nekünk szerencsére nem volt ilyen esett!
Csak anyi, hogy mi szoktunk on-roadozni is és a lurdyháznál lévő pályán szoktunk össze jönni páran. Persze néhány robbanósnak igen szép kis felfúrkált kipuffugókal aminek van hangja! Nos mi ott szépen nyugisan játszadoztunk és egyszer csak kijönnek a Lurdy ház biztonsági mukijai, hogy ezt abba kéne hagyni mert zavar 1-2 lakót... mondom frankó délután 2-kor senki nem alszik meg egyszerre max 2 robbanós ment.. Abba hagytuk 2percre utána toltuk tovább egszer csak meg jelentek a rendőrök a parkolóba! :-D
Elég vicces, hogy kihívják egy kis játék miatt a rendőröket aztán álltak 5 percet melletem álló robbanós-t bokán rugtam leállitotta és mentek a elektrosok :lol: :lol: És a rendőrök szépen elmentek.. De komolyan ilyen miatt kihívni őket. :-D

_________________
Savage 25
Tuned by: Carbon chassis,GRP,Mugen,LRP engine,3 gang,Hellfire suspension, Hellfire body


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.17 15:15:35 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Nem kell őket kihívni mert ott van a Lurdy mellett az RSZKK. :lol:
Egyszer mi is autóztunk (éppen mocibejáratás volt). Éjjel 11-kor lejött egy pacák a szemközti lakóházból, hogy egy "kicsit" hangos. :lol: Éppen a Lurdy parkolójába voltunk (hátul)....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.17 16:51:49 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.05.17 16:13:39
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: szigetszentmiklós
:lol: :lol:
Hehe "kicsit" hangos ez tetszett! :-D :-D
Nekünk még a tűzoltó parancsnokságról jött valami muki, hogy ez így nem jó meg varkata a fejét a kutyájával ^^ Romen apja meg melette állt és meg szólalt, hogy hé meg harapott a kutyád! :-D :-D De amúgy nem törtöént harapás csak poénból de jó volt az a nap attól függetlenül :-D

_________________
Savage 25
Tuned by: Carbon chassis,GRP,Mugen,LRP engine,3 gang,Hellfire suspension, Hellfire body


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.17 16:55:26 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
:lol:
Mise szánt szándékkal zavartunk. Csak be kellett járatni az új mocit. :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.17 17:59:04 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
Nektek, hogy tetszene, amikor aludni akartok, mert igen valaki éjjel 11kor alszik, akkor 2 hülyegyerek ott robbanósozna és nem tudnátok elalduni?
Kicsit gondoljatok már abba bele, hogy miket írkáltok, nem véletlen nem lehet robbanóssal játszani a Lurdynál... ha ott laknátok titeket is tuti zavarna, főleg ha nap mint nap hallanátok.

üdv

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.17 17:59:44 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
oceanearth írta:
Nektek, hogy tetszene, amikor aludni akartok, mert igen valaki éjjel 11kor alszik, akkor 2 hülyegyerek ott robbanósozna és nem tudnátok elalduni?
Kicsit gondoljatok már abba bele, hogy miket írkáltok, nem véletlen nem lehet robbanóssal játszani a Lurdynál... ha ott laknátok titeket is tuti zavarna, főleg ha nap mint nap hallanátok.

üdv


és ezen még röhögtök is... :( hagyjuk!

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.17 18:08:50 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.11 18:47:22
Hozzászólások: 86
Tartózkodási hely: Ferencváros (FTC 4 EVER)
valahol nekik is játszani kell.

_________________
Totenkopf!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 38 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség