Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 13:35:25

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009.07.19 21:53:12 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.21 21:42:03
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Szombathely
Sziasztok!
Egy játékot mutatnék be nektek, illetve buzdítalak benneteket, hogy csatlakozzatok.

REGISZTRÁCIÓ

Mi is ez:
Browserben játszható MMOSSG, azaz Massively Multiplayer Online Social Strategy Game – ez az eRepublik. A játék a tavalyi indulásakor a Föld országait, gazdaságát, társadalmait, politikai és diplomáciai viszonyait volt hivatott leképezni, azóta viszont ez a virtuális világ máshogyan, másfelé fejlődött, mint a valóság. És ez adja a pikantériáját is: egy igencsak furcsa, de izgalmas keveréke lett a valós neveknek, fogalmaknak és a játékbeli realitásoknak.

Üdv mindenkinek

Kép

Sokan nem is képesek az átállásra, az Egyesült Államok például a játékban jóval gyengébb, mint a valóságban, mert nem képes rendesen beilleszkedni - míg pl. Magyarország jelenleg az eRepublik toplistás nagyhatalma, és feljövőben van! Hódításokkal próbálkozunk, és aktívan segítjük szövetségeseinket a harcokban.

Mert ennek a világnak a hajtóereje a harc, a csaták, a háborúk - és persze a hódítások. Van gazdaság, azaz akit ez érdekel, az rövid idő alatt vállalatbirodalmat építhet ki, vagy tőzsdecápa lehet, és milliomossá válhat. Van politika, pártok, országgyűlés és havonkénti választások, azaz aki efelé orientálódik, az elmerülhet a párt politizálásban és az országgyűlési vitákban, az alkotmányozásban, a kampányolásban.

És a lista még nem ért véget, van újságírás, ahol az erre vágyók próbálgathatják, gyakorolhatják írói vénájukat; van diplomácia, ahol valódi, hús-vér emberekkel, más országbeli diplomatákkal lehet nemzetközi szerződéseket kötni - vagy éppen titkosszolgálati ügynökként felfedni az ellenség haditerveit. De a játék fő hajtóereje a háború. Komplex haditerveket kiötölni, hadsereget kialakítani, ellátást megszervezni, irányítani őket, megvívni a csatákat, és elfoglalni az ellenség régióit, elvenni a nyersanyagait, megakadályozni a hadmozdulatait. A határ tehát a csillagos ég.

Efelé a bizonyos csillagos ég felé indult el eMagyarország nemrégiben a népességnövekedéssel, és ezt akarjuk, szeretnénk tovább mozdítani újabb és újabb játékosokkal, katonákkal, diplomatákkal, politikusokkal és gazdasági szakemberekkel. Az a célunk, hogy eMagyarország az lehessen, ami csak akar lenni - erős, büszke ország, akitől félnek, aki képes nagyhatalom lenni, aki képes a valós világban dédelgetett álmokat beteljesíteni - és még tovább is menni, mint azok.

Ez egy komplex játék, ahol a sikert nem adják egykönnyen. Sok ember kell hozzá, összefogás, szakemberek, hozzáértő, lelkes játékosok, és sok szerencse is. A komplexitása adja a szépségét is, az izgalmát, hogy itt élő, hús-vér emberek alkotják az országot, ahogy a többi nációt is, és nem egy előre megírt program teljesíti be a kattintásunkat, hanem... hanem olyan, mint a valóság - kiszámíthatatlan, változatos és hihetetlenül bonyolult. Izgalmas és érdekes. Meglepő és mulatságos.

Érdemes játszani vele. Érdemes, mert sokat ad vissza, és semmibe sem kerül. Érdemes játszani, mert minimális angol nyelvtudással is élvezhető, viszont hamar segít a további nyelvtanulásban, élvezetesen, szórakoztatóan. És érdemes játszani vele, mert olyan élő embereket ismerhetünk meg a világ minden tájáról, akikkel máshol nemigen találkoznánk, akikkel jó beszélgetni, jó barátkozni, és alkalmanként jó összefutni is. Én, Quicksilver, aki bejártam az eRepublikos karrierek legtöbbjét, aki voltam az eRepublik első számú újságírója, többszörös parlamenti képviselője, több hadsereg harcosa és stratégája, valamint eMagyarország elnöke is - én ezt a játékot csak javasolni tudom mindenkinek, aki ki akarja próbálni a tehetségét.

REGISZTRÁCIÓ

Amennyiben innen regisztrálsz, az én linkjeimről, úgy nemcsak nekem segítesz de mivel meghívással kerülsz a játékba, te magad is kapsz plusz 5 aranyat ha 6- os szintig fejlődsz. Na példul ez a metódus is mutatja a játék filózófiáját, együtt egymásért. nem csak én kapok azzal, hogy meghívlak hanem neked is bónusz ez.

Néhány plusz segítség a játékhoz (a játék megkezdése után mindenképp olvasd el):
Az első napok teendői!

Amennyiben játék során elakadnál, vagy segítségre van szükséged, úgy keress meg egész nyugodtan és megpróbálok a rendelkezésedre állni. Teknokrata néven vagyok regisztrált játékos.

Nagyon jó játékot kívánok mindenkinek, tartós netpolgárságot, sok eredményes harcot, jó fizetést stb na és persze LESZ MÉG BUKAREST MAGYAR FALU

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség