Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.08 17:25:26

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 83 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 16:34:21 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Csacsi!

bocs de nem láttam, hogy az ilyen dolgokhoz egyesületi tagnak kell lennem. Vagy mert 2 hete van toborzás és nem léptem be az baj? Azt sem tudtam addig, hogy lehet. Esetleg mehettem volna én is autózni akkor a Katlanba?

Nem hinném, hogy ezen múlna, hogy tag valaki avagy sem.

Ha már megkérdezted akkor elgondolkodtam a tagságon, ha nem is másért de az anyagi támogatás miatt, mert mint mondtad igenis látom mi mibe kerül és pénzből mit lehet csinálni. Arra a következtetésre jutottam, hogy ha majd lesz nálatok egy egységes vezetés és csak az egyesület fogja irányítani saját magát külső erők beavatkozása nélkül, akkor majd belépek.
Addig meg az éves tagságit a banknak adom a hiteltörlesztésre.

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 16:35:21 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
koszonom a valaszt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 16:37:46 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Köszi Godzilla! Ez szép volt! eljen:
Pontosan az ilyen vélemény megnyilvánulásokra gondoltam :(
no comment

(javaslom tegyük bele ezt is a szemetesládába....had menjen ott. Aláírom, hogy nem ide való)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 16:38:15 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
Csacsi írta:
_MI LENNE ha ABBAHGYNANK?_

az eszrevetel megvolt, keresunk ra megoldast.

megtenne mindenki, hogy amit most ir, mar nem kuldi el?

az jo lenne.


én épp nem irtam semmit, de a topik címétől eltérően itt több észrevétel is akadt... de 1 et értek: keresunk ra megoldast.

pl. rendezzünk egy munkavacsorát az érintett vezetőkkel (ha nyitottak rá) ... (állom a cehhet)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 16:42:23 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
nem nem nemugyvanaz a Gundel kilőve mert munkanélküli vagyok ...
Tudom hogy ez volt az első név ami beugrott ... :lol:
mondjuk 1 normális vendéglő belefér... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 16:51:36 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Koppon ba` szerintem ez a leghasznalhatobb otlet.

Bar felek, hogy ordibalas lesz belole, es nem normalis erveles.
Ennek itt a forumon igy semmi ertelme.

Es oszinten szolva kezd tele lenni mindket skulom ezzel az egesszel. Nem tamad itt senki a kritikara. Ezekkel a dolgokkal van bajom, mint pl. "kulso erok". Nincsenek erok. Nincsen semmi. Probalunk tenni valamit, hogy ne Tesco parkoloban autozas legyen, erre mindenki az ordogot latja a hatterben.

Engem is ugy megkentek vazeg! Annyi penz van ebben a bizniszben. Csak nem merek a ceges RCOR Phaeton-ommal jonni talakozokra, nehogy tul egyertelmu legyen.

Sirva kerek mindenkit ez egy hobby. Nem tudom miert kell ezt rendezni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 17:12:17 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
pajzi írta:
Koppon ba` szerintem ez a leghasznalhatobb otlet.

Bar felek, hogy ordibalas lesz belole, es nem normalis erveles.
Ennek itt a forumon igy semmi ertelme.

Es oszinten szolva kezd tele lenni mindket skulom ezzel az egesszel. Nem tamad itt senki a kritikara. Ezekkel a dolgokkal van bajom, mint pl. "kulso erok". Nincsenek erok. Nincsen semmi. Probalunk tenni valamit, hogy ne Tesco parkoloban autozas legyen, erre mindenki az ordogot latja a hatterben.

Engem is ugy megkentek vazeg! Annyi penz van ebben a bizniszben. Csak nem merek a ceges RCOR Phaeton-ommal jonni talakozokra, nehogy tul egyertelmu legyen.

Sirva kerek mindenkit ez egy hobby. Nem tudom miert kell ezt rendezni.


Phaeton -od van vazze :?: :shock: akkó fizesé te vacsit bakter :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 17:20:31 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Tisztelt Úrak

Tessék szíves lenni tudomásul venni, hogy nekem szócsőre nincs szükségem és nem is volt soha ezek utánn sem kell. Nem lázítok bujtok fel senkit. Amit gondolok elmondom vagy leírom. Ha tetszik ha nem.

Engedtessék meg nekem, hogy valaki vagy valakik álláspontjához csatlakozzam, egyetértsek vele ha az nekem szimpatikus.
És ez fordítva is így igaz természetes.
Nincsenek klikkek. Nem szerveződnek sem előtérben sem háttérben. Aki ezt állítja az rosszindulatú vagy védekezik. De a legrosszabb az, hogy a konkrétumok megvizsgálása helyett mindig bűnbakok keresése, vádaskodás, szavak, mondatok kifordítása megy és nem az optimális jó megoldás a kérdésekre mely mindenki számára megnyugtató volna. Így valóban az indulatok ellentétek tárháza lesz mind az ami felépült.

Valóban erre van szükség? Szerintem nem.

Thomas


UI: Egy tény ha a szombati autózást mert ugyebár ráértünk a Kyosho pályán tehettük volna akkor nem hagytuk volna ki az edzés lehetőségét és a Monster pálya helyett biztos, hogy mindannyian oda mentünk volna.

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kyosho Katlan
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 18:48:21 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
piit írta:
Az lenne a kerdesem hogy miert nem szol senki arrol, hogy mikor lehet menni a Katlanba autozni, vagy arra egy kulon klikk van, es csak clubbtagok autozhatnak?? Erdekes, fokepp elgondolkoztato azok utan hogy "ne menjen oda senki, mert be van kamerazva ......." OK nem megyunk, de ha mar vki odamegy igazan megtehetne hogy beir a forumba hogy gyerekek ma kinyitom a katlant lehet jonni stb......

Es ezt foleg azon RCOR tagoknak irom akik azert verik a melluket hogy tartsunk ossze, kozben meg klikkesednek?!


Tisztelt Piit Barátom!

Nem olvastam végig ezt a topikot melyet Te hoztál létre, mely immáron három oldalara bírt hízni.
Nem is valószinű, hogy végig olvasom, mert látatlanban is tudom megint csak a az értelmetlen vita sárhajigálást látom mely hetek óta zajlik ismét a fórumon.
Viszont a Te nyitó hozzászólásodra mindenképpen válaszolnék.

Azt hogy a pálya tulajdonosa üzemeltetője miért nem jelentette be ahhoz egyrész semmi közöm másrészt pedig nem hiszem, hogy nekünk kellene megválaszolni.

Ami miatt a vércukrom emelkedni kezdett az a felvetésedet követő megjegyzésed volt.
" melldöngetős" klikkesednek "
Biztosan jól meggondoltad mielött elküldted!?
Kell ez?
Ha nincs miről beszélni akkor csinálunk témát.
Gumicsont hát nem lehet ezt a stílust modort egyszer s mindenkorra befejezni ( és itt természetesen nem csak erre gondoltam ).
Egyetlen kérésem volna hozzád is a tiszteletlen másokat sértő hozzászólásaidat tartogasd és oszd meg azokkal akik valóban érdemesek rá.
Nem hiszem, hogy személy szerint tettem volna bárkivel is olyat mely ilyen vagy ehhez hasonló megjegyzésre sarkalta volna.
Erre lehet azt mondani, hogy túl érzékeny vagyok de azt tessék elfogadni tőlem, ez nekem is szólt és a lekiismeretem szerint nyilatkozva azt mondom nem érdemlem.
Ha pedig általánosítasz az óriási hiba és rossz tulajdonságod.

Továbbra is TISZTELETTEL Hegyi Mihály


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 19:05:50 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.07.02 09:07:03
Hozzászólások: 196
Sziasztok !

"Kezd elmenni a kedvem az egésztől!" :ordog


Eddig nem voltam kinnt minden egyes talin,de amikor kinnt voltam mindíg nagyon jól éreztem magam.
Szerettem is ezért kijárni hozzátok !

Hogy miért is fogom abbahagyni az autózás ?!
"A szarkavarás miatt !"
Nemrég kezdtem ugyan (kb. 1 éve) de azóta a fórumon a teljes hanyatlását látom. Azzal,hogy egymást cseszegetitek igenis meg lehet utáltatni az emberekkel ezt az egészet,bár én sok emberkét ismerek személyesen is közületek és tudom,hogy nem ilyenek vagytok valójában,de ha jön egy vadidegen srác és ezt meglátja,akkor csak azt fogja gondolni "Ezek is jókora taplók mind!".

Egyszerűen nincs kedvem többé ezt a stílust látni ami itt van és ezzel idegesíteni magamat,van elég bajom az életben is.
Ergo nem fogom tudni mikor vannak a talik és ezekután már ki sem fogok jönni többet egyikre sem.

Próbáljatok már disztingválni !!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 19:25:33 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Vuki írta:
-Miért nem volt edzéslehetőség biztosítva mindenkinek Április 30. óta a Katlanban?
-Miért nem lehet rugalmasan kezelni a most hétvégét, hogy legyen verseny? De legalább is miért nincs rá értelmes válasz?
-Miért nem lett közzétéve, hogy ez RCOR-Kyosho kupa és ezért vannak dolgok amik és értsük meg?
-Miért van az, hogy ha negatív kritikát kaptok akkor betámadtok?
-Miért van az, hogy itt csakis a GrimRC a mumus?
-Miért van az, hogy egyszerü dolgokban nincs egyetértés?


A KERDESEK ADOTTAK,DE HOL A VALASZ :?:


En nem tom ti hogy vagytok vele,en minden eggyes talit elvezek!Ott nincs ilyen vita,ott az van amit az RCOR alapito tagjai ANNO almodtak!

Zozoval sincs semmi bajom,de ez megis csak lehet hogy OT erinti a leginkabb,es O nem irt semmit,szerintem mindannyiunknak megfelelo valaszt tud adni,csak mondjon vmit konyorgok !

Abban eggyet ertek hogy az RCORt folos volt bevonni a temaba!

A gyakorlasrol annyit hogy,en a verseny elotti napon tudtam kimenni eloszor ( az L.Collarival) gyakorolni es meg is latszott,azoknak a kis facolpoknek annyiszor mentem neki,es szerintem aze annyira bena nem vok...egy kis gyakorlassal mas lett volna...Ezert kene azt csinalni,hogy ha BARKI ugy megy ki a palyara hogy megbeszelte Zozoval(vagy nem tom ki az illetekes) akkor SZETKURTOLI A FORUMON hogy o megy,es mas is johet!Ha ilyen lenne akkor EZ A TOPIK MOST NEM LEZTEZNE!

Tucsi rulez vaze

u.i.:valamiert nekem is ebbol a topikbol az jon hogy a GRIMRC,vagy akik veluk/velunk egyet ertenek azok a rosz,gonosz mumusok,es az ilyet ki kell irtani..elobb utobb ennek az lesz a vege hogy kiutaljuk/nak/jak GRIMeseket a pi..aba a forumrol.

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 19:36:08 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Tucsok írta:
En nem tom ti hogy vagytok vele,en minden eggyes talit elvezek

remelem erre nem az a valasz hogy mindenki enniyre ketszinu,hogy a talikon egymas kepebe vigyorgunk,a forumon meg gyilkolunk!
vagy csak annyira hulye vagyok es kicsi,vagy visszamaradtott agyilag hogy nem veszem eszre az orditozo embereket a talikon....

..mi van veletek? :cry:

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 19:39:20 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Vuki írta:
nagyg!

Bocs de ha semmi köze hozzá akkor mi alapján fogalmaz meg véleményt? Főleg ilyet! :shock:
Ha valamihez hozzá sem tudok szagolni akkor ülök csöndben....



Azt hiszem most már én is beleszólok a dologba.
Azt hiszem neked sincs semmi közöd ahhoz hogy a Zoliék kinek szólnak hogy menjen ki a Katlanba körülnézni és ha a talaj engedi akkor lehet egy kicsit autózni. Én kint voltam de nem autóztam mert szerintem nagy vold a dzsuva és én nem akartam összekoszolni az autómat .

Szóval szerintem a legjobb lenne ha ez atopic is oda kerülne ahova illik.

Nagyon de nagyon elegem van abból hogy (és most kimondom) CSAK A GRIM csapat tagjai tudnak állandóan nyavajogni.

A bajnokságban élen levő csapatok, emberek miért nem nyavajognak ??????

Nem érdekes !!!!????

Szóval szerintem nagyon jó lenne abbahagyni az állandó sárdobálást és mindenki játszon azzal ami egyidős vele, ahelyett hogy értelmetlenül csapkodja a billenytűzetén a gombokat.

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 19:42:46 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Már vártalak ;)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 19:48:35 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Tucsok írta:

u.i.:valamiert nekem is ebbol a topikbol az jon hogy a GRIMRC,vagy akik veluk/velunk egyet ertenek azok a rosz,gonosz mumusok,es az ilyet ki kell irtani..elobb utobb ennek az lesz a vege hogy kiutaljuk/nak/jak GRIMeseket a pi..aba a forumrol.


Tücsi
Itt nincsenek Grimesek.

Itt barátok vannak voltak és lesznek remélem.

De úgy tűnik valóban, hogy vannak erők akik Grimes klikket akarnak kreálni évvel a közvélemény ellene hangolni. Felesleges átlátszó trükk. Ezért is érthetetlen több hozzászólásban a Grimrc név. Semmi köze az egészhez. Miért is lenne.
Szeretnék megkérni mindenkit, hogy ne kapcsolja ezt a nevet negatív módon ezekhez a hozzászólásokhoz.

Megértéseteket köszönöm

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 19:50:16 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Vuki írta:
Már vártalak ;)


Hát itt vagyok !!!!

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 19:52:07 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Gyula
Légszi olvasd el amit lejebb írtam és kérlek tartsd azt tiszteletben.

Elóre is köszönöm

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 19:57:37 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Thomas írta:
Gyula
Légszi olvasd el amit lejebb írtam és kérlek tartsd azt tiszteletben.

Elóre is köszönöm

Thomas


Én mindent tiszteletben fogok tartani ha mindenki ezt teszi. !!!!!!!!!!!

Én egyenlőre azt látom hogy sok ember nem tart tiszteletben nagyon sok dolgot.

Én azt hiszem most befejezem, de nagyon fel vagyok háborodva azon hogy ez a topik egyálltalán létrejött.

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 20:00:44 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Vuki írta:
-Miért nem volt edzéslehetőség biztosítva mindenkinek Április 30. óta a Katlanban?
-Miért nem lehet rugalmasan kezelni a most hétvégét, hogy legyen verseny? De legalább is miért nincs rá értelmes válasz?
-Miért nem lett közzétéve, hogy ez RCOR-Kyosho kupa és ezért vannak dolgok amik és értsük meg?
-Miért van az, hogy ha negatív kritikát kaptok akkor betámadtok?
-Miért van az, hogy itt csakis a GrimRC a mumus?
-Miért van az, hogy egyszerü dolgokban nincs egyetértés?


Vuki neked is válaszolnék hamár ilyen szép csokrot állítottál össze.

Első kérdésre azt hiszem nem én vagyok az válaszra alkalmas személy.
A második kérdést már megválaszoltam neked telefonban.
Viszont megismétlem a lényegi dolgokat.
Időmérő melyet egész szezonra bérlünk az előre a vesenynaptárban meghírdetett napokon elérhető egyébb idő pontban nem.
Igen elképzelhető egy másik időmérő bérlése például a Modell és Hobbytól illetve a Modellzónától.
Ezt a megoldást viszont az húzza keresztbe, hogy meghírdettünk egy versenynaptárt amihez mindenki igazítani tudja a a programjait.
( csak úgy mint az F1-ben )
Esőnao is ki lett jelölve bár megjegyzem ez a megoldás egyáltalán nem jellemző a világban.
Mi megléptük a kínos helyzetek miatt.
Sajnos ahogy az lenni szokott be is jött.
Igen lehet hogy rossz döntés volt de azt tessék elfogadni, hogy létrehoztunk megalkottunk játészabályokat melyben mindannyian részt vettünk.
A könnyebb érthetőség kedvéért a linkre kattintva megtalálhatók azok nevei akik a munkájukkal hozzájárultak ahhoz ami esetlegesen most kifogásolható szabályokat létrehozásában : http://www.rcoffroad.hu/ .egyesulet/ taglista.php

A harmadik kérdést nem igazán értem hiszen úgy gondolom a kihírdetés egyértelműen magyarázza a mikénjét.
De segítségül itt a link : viewtopic.php?t=2160&postdays=0&postorder=desc&start=120 az végére görgetve.
A többi részletre pedig itt a fórumon már adtam kimerítő válasz melyet tisztelettel köszöntél és korrektnek minősítettél.

Nem a negatív krikával van a probléma én úgy érzem.
Én szívesen veszem az építő és megbántás mentes kritikát.
De ehhez tessék akkor megfelelő körítést adni.
Akkor talán nem lesznek félre érthető gondolatok.
Bár megjegyzem az utolsó felvetést Piit részéről azt hiszem nem nagyon kíván magyarázatot.
Azt mondom én igyekszem mióndig kellő udvariaággal kezelni a helyzeteket és válaszolni kérdésekre.
Mégis mivel részese vagyok úgy érzem nem érdemlem.

Nem a GrimRC a mumus.
A mumus mind az ami értelmetlen gumicsont szerű témákat próbál boncolgatni.
És ez minden oldalról megvan.
Ehhez kellene több önkritika mindenki részéről és akkor a fórum is kiegyensúlíyozottabb lenne.
Itt jegyezném meg Asty legutolsó hozzászólását.
Emberek látjátok az értelmetlen medő sárhajigálásokkkal fogjuk a modellezőket szétkergetni.
Ő is megkeseredett és csak azért mert hónapk óta csak a csetepaté a civakodás az értelmetlen viták kialakulása ami olvasható.
És nem ő az egyeteln aki ezen oknál fordít hátat a modellezésnek.

Az egyszerü dolgokat szokták általában jó nagyra fújni és ebből adódnak aztán az óriási viták.
Az egyszerü dolgokra kellene legyintani és nem az okát keresni , mert közben a fontos dolgok mellett megyünk el mint például a látogató közönség elkeseredése és távozása.

Tisztelettel Hegyi Mihály


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 20:14:53 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Misi barátom mindent megírt, amit kellett. Ha ezek után még egy vitatkozó hozzászólás születik, az már komoly :roll: .

Szeretnék utalni egy jó gondolatra Thomas részéről: ne kapcsolják össze a GRIM nevet a szarkavarással. Hát ne tessék!

És persze, minden forgalmazónak az lenne a jó, ha mi tovább tudnánk haladni. És az RCOR bázisa nem ezt olvasná.

Ezt tessék tudomásul venni, és kedves többiek, nem elkergetni a következő ifjoncot.

Jók ezek a topikok, gyűlnek a rangok....másra nem nagyon.

Misi, köszönöm az előző, lezáró hozzászólást, azt gondolom aki még akar írni : az nem tud olvasni.

;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 83 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség