Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.02 22:59:06

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 79 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 08:36:11 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Pajzi

Ezt az állítás sem igaz:
Azert van a Kyosho palyan 5 futam, mert Misit megkentek.

A kérdésem az volt, hogy miért egy pályán megy az RCOR kupasorozat 80%-a.
Elkészült Gyöngyös. Még a kiírt időponk elött már beszéltem Misivel arról, hogy késszen lesz a pályánk. Csak a hely nem volt konkrét azért vártunk a megépítéssel.
Kértem, hogy az elkészült pályákra arányosan osszuk szét a versenyeket. Mindenki versenyezhessen hazai vagy hazai közeli pályán. Így igazságos.

A válasz az volt, hogy megszületett a megállapodás. Kérdésem az volt miért nem lehet azt módosítani még a sorozat elején?
Válasz minden esetben: ELKÉSTÉL.

Mivel késtem el. :?:

És most is azt kérdezem. Mi az akadálya /magyarázata/ annak, hogy szétosztásra kerüljön pályákra arányossan az RCOR kupasorozat. Értelmes választ várnék én is és a többiek is.

A módosításra vonatkozólag kézenfekvő magyarázatot nem kaptam. Pedig ennek semmilyen akadálya nincs.

Ettől kezve minden mondatom kifordításra került a közgyűlésen.

Beigazolódik akkori gondolatmenetem, az amit akkor is kértem, és gondoltam.

A GrimRC Kupa amit én szervezek minden futama más és más pályán zajlik.
Pedig lehetne mind az 5 a Grim pályán. Igaz?

Miért ne?

Ki akadályozhatna meg döntésemben? Senki sem!
Amit szerettem volna elérni akkor azt most én irányítom.
És látod játékba kerül Győr, Debrecen, Gyöngyös és még egy elkészülőben lévő pálya.

Üdv

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 08:48:53 
Offline
Játékmester
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.18 23:21:48
Hozzászólások: 542
Tartózkodási hely: Dunakeszi Auchan
pajzi írta:
Thomas en is emlekszem arra az ominuzos kozgyulesre. Teny, hogy nem a "korrupt" szo hagyta el a szadat. Pontosan nem emlekszem a szavakra, de ez volt az allitasod: Azert van a Kyosho palyan 5 futam, mert Misit megkentek.


Sajnos nem állok úgy, hogy a Misit és még másik 10 embert megkenjek, pedig jó lenne nekik is gondolom. :lol: - talán a lotto ötös után? :roll:
Illetve megkentem Őket a barátságommal, a közös munkával, a modellezés előrre juttatásával, a jó hangulatú versenyzéssel.
Legalább olcsón megúsztam! Kár, hogy ezért nem kapnak kenyeret a boltban! :lol:

Zozo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 08:53:15 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
F_Gyuri írta:
Sziasztok!

Thomas!

Godzilla állításai igazak Misi-vel kapcsolatos megnyilvánulásodról, illetve az idézem "holnap lemondok egyesületi tagságomról" kijelentésedről.
F_Gyuri



A közgyűlésen Csacsi, Ramses, Godzilla szólított fel arra, hogy mondjak le. Többször is keményen ösztönöztek erre. Ott és akkor valóban megígértem, hogy megteszem. Ez való igaz.
Majd egy éjszaka utánn úgy döntöttem nincs miért lemondanom. Jogomba áll döntésemet módosítani.
Átgondolva a történteket nem tettem olyat amivel vétettem volna. Kérdeztem és választ vártam.
A VIP topikba is leírtam. Idézzem szó szerint? Idézhetem.

A kizárás lehetősége a vezetés részéről fenn áll. Biztos megszületik a határozat a megfelelő indokkal kizárásomról.
Az egyesület és a modellezők érdekei ellen nem vétettem. Ezt most itt is kijelentem.

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 08:59:11 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Zozo írta:
pajzi írta:
Thomas en is emlekszem arra az ominuzos kozgyulesre. Teny, hogy nem a "korrupt" szo hagyta el a szadat. Pontosan nem emlekszem a szavakra, de ez volt az allitasod: Azert van a Kyosho palyan 5 futam, mert Misit megkentek.


Sajnos nem állok úgy, hogy a Misit és még másik 10 embert megkenjek, pedig jó lenne nekik is gondolom. :lol: - talán a lotto ötös után? :roll:
Illetve megkentem Őket a barátságommal, a közös munkával, a modellezés előrre juttatásával, a jó hangulatú versenyzéssel.
Legalább olcsón megúsztam! Kár, hogy ezért nem kapnak kenyeret a boltban! :lol:

Zozo

Zozo.
Nem kell ide ez az ironikus szöveg.
Ha egy kicsit lejebb olvasnál.

Lejebb írtam:
Ezt az állítás sem igaz:
Azert van a Kyosho palyan 5 futam, mert Misit megkentek.

Tényleg nem bánoztalak. Felesleges.
Egy kicsit másról szól itt a történet.

Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:00:13 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
A közgyűlésen Csacsi, Ramses, Godzilla szólított fel arra, hogy mondjak le. Többször is keményen ösztönöztek erre. Ott és akkor valóban megígértem, hogy megteszem. Ez való igaz.


Az igaz, hogy mi szólítottunk fel erre, de az ez után következett szavazáson egyetlen kéz nem lendült a magasba, az pedig a tiéd volt! De megkérdezhetjük most is, hogy ki szavaz az egyesületi tagok közül arra, hogy távvozz sorainkből. Szeretnéd? Biztos te is tudod az eredményt! Akkor miről beszélünk?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:03:23 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Az egyesület és a modellezők érdekei ellen nem vétettem. Ezt most itt is kijelentem.


Kicsit rosszul értelmezted az alapszabályzatot, mert abban nem az áll, hogy ne vétsél a modellezők és az egyesület ellen, hanem az, hogy az egyesület érdekeit és törekvéseit képviseld és tegyél is ezekért. Ezzel szemben folyamatosan kritizálod az egyesület tevékenységét, és célkitűzéseit. Ha viszont nem értesz egyezt ezekkel, akkor megint megkérdezem: MIÉRT NEM TÁVOZOL MAGADTÓL? Ha nem tetszik, nem kell részt venned benne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:05:42 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Godzilla írta:
Thomas írta:
A közgyűlésen Csacsi, Ramses, Godzilla szólított fel arra, hogy mondjak le. Többször is keményen ösztönöztek erre. Ott és akkor valóban megígértem, hogy megteszem. Ez való igaz.


Az igaz, hogy mi szólítottunk fel erre, de az ez után következett szavazáson egyetlen kéz nem lendült a magasba, az pedig a tiéd volt! De megkérdezhetjük most is, hogy ki szavaz az egyesületi tagok közül arra, hogy távvozz sorainkből. Szeretnéd? Biztos te is tudod az eredményt! Akkor miről beszélünk?

Akkor hivatalos formában zárjatok ki. Meg van a menete.
Ez egy hivatalos szervezet kötelező formákkal. Nem egy gittegylet ahogy te ezt elképzeled. Nem tudom hol tartasz. :shock:

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:06:47 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Ezt az állítás sem igaz:
Azert van a Kyosho palyan 5 futam, mert Misit megkentek.


Teljesen mindegy Thomas, szó szerint senki nem fogja tudni idézni. A mondatod jelentésén viszont nem változtat! Arról nem beszélve, hogy te nem kérdeztél, hanem állítottál.

Thomas írta:
Csak a hely nem volt konkrét azért vártunk a megépítéssel.


Az időpont sem volt konkrét, ezt kifejeltetted. De ha itt tartunk: Az RCOR-nek is lesz pályája valamikor. Csak még azt nem tudom, hogy hol és azt sem, hogy mikor lesz kész. Egyszer csak kész lesz valahol. Szerinted lehet így kiirni kupasorozatot? NEM!


Thomas írta:
A válasz az volt, hogy megszületett a megállapodás. Kérdésem az volt miért nem lehet azt módosítani még a sorozat elején?
Válasz minden esetben: ELKÉSTÉL.


Miért nem lehet módosítani? Ne csináld már! Üzletember vagy, nem? Akkor nem kérdezhetsz ekkora badarságot. Attól mert nincs leírva valami, nem baj, ha az ember állja a szavát! Belátom, ez nem mindenkinek az erőssége, de mi azért megpróbáljuk!

Thomas írta:
És most is azt kérdezem. Mi az akadálya /magyarázata/ annak, hogy szétosztásra kerüljön pályákra arányossan az RCOR kupasorozat. Értelmes választ várnék én is és a többiek is.

A módosításra vonatkozólag kézenfekvő magyarázatot nem kaptam. Pedig ennek semmilyen akadálya nincs.

Fentebb már említettem! Ennek az akadálya egy megállapodás, amit nem szokás felrúgni! Lehet, hogy te felrúgnád, de mi nem fogjuk!

Thomas írta:
A GrimRC Kupa amit én szervezek minden futama más és más pályán zajlik.
Pedig lehetne mind az 5 a Grim pályán. Igaz?

Miért ne?

Ki akadályozhatna meg döntésemben? Senki sem!


Thomas, senki nem akar megakadályozni a versenysorozatoddal kapcsolatosan semmivel. Rendezd ahogy jónak látod, legyen olyan, amilyennek te akarod, hisz a te sorozatod. És ennek értelmében hagyd meg nekünk is a lehetőséget, hogy úgy rendezzük meg az RCOR kupát, ahogyan mi látjuk jónak. Hogy a másik szemébe tudjak nézni amikor találkozom vele a pályán, mert nem rúgom fel a megállapodásunkat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:12:10 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Akkor hivatalos formában zárjatok ki. Meg van a menete.
Ez egy hivatalos szervezet kötelező formákkal. Nem egy gittegylet ahogy te ezt elképzeled. Nem tudom hol tartasz. :shock:


Ne izgulj annyira Thomas, ki leszel zárva hivatalosan is. Hisz ezt várod, hogy mi tegyük meg. Teszel is érte rendesen. Mondjuk tényleg kínos lenne, ha magadtól távoznál, mert azt meg kellene indokolni. Így meg egyszerűen ránk kened: Azért, mert az RCOR alapítói kizártak. Ha pedig a célod közös lenne az RCOR törekvéseivel, és maradni szerettél volna, akkor befizetted volna a tagdíjat is, mint ahogy az összes többi tag. De nem tetted. Miért is? Azért mert nem akarsz maradni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:21:15 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Nos Urak mivel én vagyok az érintett akiről egy ideje beszéltek teljesen elkanyarodva az alap témától úgy érzem nekem kell lezárni ezt a partalan és egymást csak ismételten alázó szófecsérlést.
Persze mind hiába írok hiszem az általam írt hozzászólások már nem olvasódnak el mely számomra elkeserítő.
Olyan dolgok és vádaskodások sorozata kap ismét hangot melyek egyrészt azt gonodolom az egyesület belső problémája és nem hiszem, hogy ezen nézeteltérések a széles nyílvánosság elé kellene kerüljön.
Többször kértem mindenkit pro és kontra ne tegyük ezt ha másért nem a modellezőket megtisztelve ezzel.
Azt, hogy mi milyen formában hangzott el és milyen a személyre bontott olvasata az is annak a néhány embernek az ügye akik jelen voltak és ezt átélték.
Az tény, hogy olyan kijelentés is elhangzott mely az eddigi tevékenységemet megkérdőjelezte és minősítette.
Igen talán rosszul volt fogalmazva és a kimondott szó egy súlyos gondolat menetet engedett sejtetni mégha belül nem is ez volt a szándék.
De elhangzott és a többség és jó magam is egyformán ha úgy tetszik egyként értelmezve azonos képpen reagált és értelmezett.
Egy tény én levontam a megfelelő konzekvenciákat akár abből az esetből akár másból.
Ez nem jelenti azt, hogy elnéző vagy megbocsájtó lennék legfőképpen nem egyetértő és mindvégig kitartok amellett az út mellett melyet az én látás módom alapján mint cél kitűztem és ehhez az alapítók jogosítványokkal láttak el mind a tizen ketten.
Vállalom eddigi munkásságom alatt hozott döntéseim, kijelentéseim és elveim még akkor is ha az esetleges érdekeket, bánt, sért vagy nem az Ő érdekeit képviseli.
Hiszem és hitem mivel eddig csak egyetlen éles kritika illetett a vissza csatolások alapján az egyesület érdekeit képviseltem.
Természetesen nem vagyok tökéletes vezető és ebben a hitben egy másodpercig nem ringatóztam.
Biztosan lehet ezt jobban is csinálni de az én lelkiismeretem tiszta, bármikor bárki szemébe merek nézni és elszámoltatható vagyok.
Megtanultam az elmúlt néhány hónap alatt hisz a sors megtanított annak ellenére, hogy én másként szerettem volna véghez vinni elképzeléseim nincs és nem is lehet egyelősdi.
Ezt képtelenség véghez vinni hisz a piac diktál és az egyesület csak egy alázatos és kiszolgáltatott része a kerek egésznek mint a modellezők.

Indulatok mindenkiben vannak bennem is de mint azt megszokhatták tőlem ezt megfelelő módon próbálom kezelni éppen úgy ahogyan az elvárható az általam betöltött pozicióban.
Erre a modorra nem kényszeríthetek senkit természetesen de joggal elvárhatom és el is várom pro és kontra kövesse mindenki a példát.
Mivel nem vagyunk egyformák ezért ez természetesen nem is tarható be minden további nélkül de hogy ismételjem magam a modorosság eszközeivel élve talán a vita és a másik alázása pocskondiázása sértegetése stb elkerülhető lenne.

Ami legfőképpen zavar, hogy folyamatosan a múltból vett sérelmek rendre és újbóli felhánytorgatása melyel a szunnyadó tüzek újabb és újabb erőre kapnak.
Kérdem én miért van erre szükség?
n nem a múltért hanem a jövőért probálok tenni.
A másik lejáratása nem kenyerem bár irányomban úgy érzem van erre indítatás mely újra és újra erőre kap.
Persze mielött ebből is por kavarodnak nem személyeskedésről van szó hanem arról a tömegbázisról intézményről, melyet RCOR fórumnak és RCOR egyesületnek nevezünk melyek élén állok.
Mindenki választott vagy keresett egy utat amely a számára jelenti az elfogadhatót akkor miért nem azon jár és miért kell kereszteződéseket építeni.
Az OffRoad modellezés még egy nagyon nyitott terep mondhatnám olyan mint egy szavanna melyen temérdek a hely.
Mindenkinek adott a lehetőség a saját útját járni és ahogyan én együtt tudok élni vele anélkül, hogy mást bántanék akkor azt hiszem joggal ez kölcsönösen elvárható.
Én az elmúlt időszak vélt vagy valós sérelmeit magam mögött hagyva a tapasztalatokkal megerősödve a jövőt építgetem és talán ezért bánt a legjobban, hogy ez elé rendre a múltból táplákozó viták mintegy akadályokat képezve minduntalan megújulnak.
Arra kérek mindenkit terészetesen ha veszi valaki a fáradtságot hogy végig olvassa soraim legyen vége az ellenségeskedésnek ha úgy teszik akkor válljunk el békében a választott utatakat tessék tovább építeni kerülve akarva akaratlanul kerszteződések építését.

Végezteül egy kijelentést szeretnék tenni és szeretném ha ezt mindenki megszívlelné.
Sokan biztosan puhának tartanak, mert nem csapok oda nem mondok jól oda.
Aki akar olvas a sorok között és tudja miről beszélek.
A felszines olvasónak továbbra is egy negatív képet enged rajzolni rólam de egyet tessék tőlem elfogadni soha de soha nem fogok olyan csínybe belemenni és kesztyűt húzni értelmetlen meddő és a múltból sérelmekből táplálkozó vitába résztvenni és tovább élezni egy egy kialakult helyzetet.

Az ok egyszerű és az nem más mint a modellezés és legfőképp a modellezők iránt érzett tiszteletből és számomra teljesen mindegy melyik "oldalon" áll.
Számomra mintmár oly sokszor elmontam a modellező létezik az mindegy, hogy milyen márkával modellezik mindegy hogyan látja a világot a lényeg legyen egy hatalamas jó hangulatu társaság része.
Akik nélkül nem lenne hazai offroad modellezés, nem lenne RCOR, nem lenne egyesület, nem lenne kupasorozat, nem lenne profit a kerskedőnek és sorolhatnám minduntalan mi az ami nem lenne nélkületek MODELLEZŐK nélkül.

Köszönöm a figyelmet azoknak akik végig olvasták a hosszúra sikeredett hozzászólásom.

Tisztelettel :
Hegyi Mihály Csaba RC Off-ROad Autómodellező Egyesület Elnöke
Berger a modellező aki csak épít de nem autózik
Misi akik ilyen közelségbe kerültek.

UI: Kérek mindenkit záródjon le minden a fent említett vita haladjunk, építsünk egymás megbántása sértése és alázása nélkül jövőt azokért akik most is értetlenül olvassák ezt a topikot hiszen Ők "csak modellezni " szeretnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:25:57 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Godzilla írta:
Thomas írta:
Ezt az állítás sem igaz:
Azert van a Kyosho palyan 5 futam, mert Misit megkentek.


Teljesen mindegy Thomas, szó szerint senki nem fogja tudni idézni. A mondatod jelentésén viszont nem változtat! Arról nem beszélve, hogy te nem kérdeztél, hanem állítottál.

Thomas írta:
Csak a hely nem volt konkrét azért vártunk a megépítéssel.


Az időpont sem volt konkrét, ezt kifejeltetted. De ha itt tartunk: Az RCOR-nek is lesz pályája valamikor. Csak még azt nem tudom, hogy hol és azt sem, hogy mikor lesz kész. Egyszer csak kész lesz valahol. Szerinted lehet így kiirni kupasorozatot? NEM!


Thomas írta:
A válasz az volt, hogy megszületett a megállapodás. Kérdésem az volt miért nem lehet azt módosítani még a sorozat elején?
Válasz minden esetben: ELKÉSTÉL.


Miért nem lehet módosítani? Ne csináld már! Üzletember vagy, nem? Akkor nem kérdezhetsz ekkora badarságot. Attól mert nincs leírva valami, nem baj, ha az ember állja a szavát! Belátom, ez nem mindenkinek az erőssége, de mi azért megpróbáljuk!

Thomas írta:
És most is azt kérdezem. Mi az akadálya /magyarázata/ annak, hogy szétosztásra kerüljön pályákra arányossan az RCOR kupasorozat. Értelmes választ várnék én is és a többiek is.

A módosításra vonatkozólag kézenfekvő magyarázatot nem kaptam. Pedig ennek semmilyen akadálya nincs.

Fentebb már említettem! Ennek az akadálya egy megállapodás, amit nem szokás felrúgni! Lehet, hogy te felrúgnád, de mi nem fogjuk!

Thomas írta:
A GrimRC Kupa amit én szervezek minden futama más és más pályán zajlik.
Pedig lehetne mind az 5 a Grim pályán. Igaz?

Miért ne?

Ki akadályozhatna meg döntésemben? Senki sem!


Thomas, senki nem akar megakadályozni a versenysorozatoddal kapcsolatosan semmivel. Rendezd ahogy jónak látod, legyen olyan, amilyennek te akarod, hisz a te sorozatod. És ennek értelmében hagyd meg nekünk is a lehetőséget, hogy úgy rendezzük meg az RCOR kupát, ahogyan mi látjuk jónak. Hogy a másik szemébe tudjak nézni amikor találkozom vele a pályán, mert nem rúgom fel a megállapodásunkat.


Jobb lett volna ha nem írsz semmit.
Konkrét válasz a kérdésekre nem érkezett csak hablaty.
Minden megállapodás módosítható. A lényege tisztességes tárgyalás. A felek mindig konszenzusra jutnak. Csak a megállapodás résztvevői kellenek hozzá és egy kerek asztal. Ne kanyarítsd el az egy oldalú felrúgás irányába. Ez nem célravezető.

Tagdíj
Te hülyének nézel vagy magadtól vagy ilyen hülye.
Ha kizársz az egyesületből akkor miért fizessem be a tagdíjat. Úgy tűnik a racionális gondolkozás nem az erősséged.

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:35:01 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.23 08:13:40
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Buda
HUH, elolvastam mindent, jót röhögtem. Nem magamon, hanem a vitán, a hangvételen és Thomason.
Thomas!

Mégis mit gondolsz, ki vagy te, hogy itt osztod az észt, prédikálsz, valótlanságokat állítasz, megsérted a barátaimat. Kicsit szerintem szálljál magadba, mert ez így nem visz Téged sehová, de jó irányba semmi képpen.

Az általad oly sokszor emlegetett demokráciába persze sok minden belefér, de két alapvető tévedésbe vagy:
1. Nem az a demokrácia alapelve, hogy mindent szabad amit nem tilos. Ez egy dalnak az egyik sora csupán.
2. Az sem alapelv, hogy minden negatív megnyilvánulást jól eltárolok, hogy majd egyszer előkapom, ha szükségem lesz rá.

Mellesleg megjegyzem, hogy ha Godzi nem is, az Egyesület jogi tanácsadói pontosan tudják a dolgukat, csak utasításra várnak. Mi meg rád, hogy elegánsan távozzál.

Én most is kérem, ne lázíts, kímélj meg minket kritikáidtól, távozzál, engedd, hogy eredményeket érjünk el.

Üdv, Péter

_________________
Mugenseiki MBX-5


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:35:10 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Te hülyének nézel vagy magadtól vagy ilyen hülye.

Nem, nem nézlek annak. Tisztában vagyok vele, hogy orvosi eset vagy!
Thomas írta:
Ha kizársz az egyesületből akkor miért fizessem be a tagdíjat. Úgy tűnik a racionális gondolkozás nem az erősséged.

Ha már az előző hozzászólásodban a hivatalos utat emlegetted (gittegylet), akkor felhívnám a figyelmedet erre ebben az esetben is. Legyél egy kicsit konzekvensebb mielőtt leírsz valamit. Ha nem mondtál még le hivatalosan (én nem tudok róla) akkor még tagja vagy az egyesületnek, ami kötelez a tagdíj befizetésére!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:40:02 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Ne haragudj Misi de még egy pár gondolatot szeretnék hozzátenni mielQtt végleg záródik a téma.
Elöször is a rajtszám.Kedves Vuki Nem csak Ti kaptatok új rajtszámot.Mellesleg 12 Pajzi,13 Nagyg és ha jól emlékszem 6 Csacsi is ki lett osztva másnak.ennyire emlékszem fejbQl.
Második az általam írt minQsíthetetlenq hangnemq mondat szerintem mostmár mindenki ismeri.Szeretnék elnézést kérni azoktól akiket ezzel megsértettem mert nem ez állt szándékomban.Kizárólag a bennem felgyülemlet düh szólt belQlem amikor írtam.Ez a düh azért tört ki belQlem mert van valaki az egyesület alapító tagjai között (Thomas ha vki nem sejtené) aki maximális jellemtelenségérQl adott bizonyságot.Hogy mért is?Folyamatosan konkurenciát állít önös érdekbQl a többek között általa is alapított egyesülettel szemben.Folyamatosan rossz hírét kelti az egyesületnek.az egyesület által szervezett rendezvényeket csak pocskondiázza és eszébe sem jut magtától tenni vmit azért hogy jobban menjen a szervezés.a szavahihetQségQrl meg csak annyit hogy taggyqlésen a szemünkbe mondta hogy 3 napon belül lesz pálya adyligeten-nem lett,miután megkérte a tagygyqlésen Csacsi hogy mondjon le ( mindenki egyet értett ebben)beleegyezett és vmi furcsa dolog folytán pár óra múlva meggondolta magát.feltüzel olyan embereket akikkel soha semmi baja nem volt se azt egyesületnek sem senki másnak.hogy mért nem tudom.ez az én kizárólagos véleményem.ha valakinek mondadója lenne ezek után kérem keressen meg és ne a fórumot terhelje.köszönöm.
nagyg@professzional.hu
06304912801

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 09:47:31 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.01.22 22:49:52
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Budapest, XVI.ker.
Istenem.
A jó kis fórumból Bulvár lapot csináltok. Miért kell így kiteregetni a szennyest.
Az az ominózus közgyűlés nem tartozik másra, csak az RCOR tagokra!
Nem chat téma.

Egyébként már mindenki tudja, hogy Thomast nem lehet meggyőzni semmiről. Semmi értelme civakodni.
Ennek a témának a szemetesládában a helye...

_________________
KépTraxxas REVO www.solarklimacad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 11:23:36 
Offline
Fotóriporter
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:29
Hozzászólások: 936
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
végigolvastam! Nem volt egyszerű!Majdnem írtam is lendületből! Aztán vettem egy nagy levegőt.Javaslom mindenkinek!
Végül Az tagyülésen elhangzottak NEM tartoznak senki másra csak a tagokra kár ezzel terhelni azokat akik csak játszani szeretnének....

_________________
MUGEN MBX-6 ECO
BAJA SS
E REVO 1/16
Futaba 3PM
Kyosho Mini Z


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 11:38:58 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Rövid válaszom nagyG-nek szól

A düh benned mindig felgyülemlik.
Kérjél is elnézést de sűrűn Piit től, Feri76-tól, Vukitól és azoktól akikre egyértelműen céloztál kijelentéseddel és akiket elbújva egy szűktagú topokban megbántottál, minősítettél.

Szemtől szembe egyenesen nem ment ugye?

Te különbözteted meg ezeket a fiúkat mert velem jóban vannak. És a többieket még nem sikerült megnevezni mert nem tudsz róluk hiszen meg sem mernek szólalni.
Kikérem magamnak a jellemtelen jelzőt. Ez talán rád illik a történtek utánn.

Nem keltettem soha rossz hírét az RCOR egyesületnek. Nem állítok konkurenciát versenyek és egyéb tekintetében sem.
Ez a te agyad szüleménye.

Ha valaki kérdez valamit amit nem ért, arra válaszolni kell.
Nem támadni, megfélemlíteni, ellehetetleníteni az illetőt.
A dolgok asztal alá söprése a múlté. Itt mindenkinek lehet és van saját véleménye.
Legyen is és vállalhassa bátran. És ha nem akkor megette a fene az egészet.

Nyugodt hangnemben egyenes gondolkozással meg lehet beszélni mindent. A bátortalanok is mondhassák el bátran amit szeretnének mert nem kell félniük a retoziótól.

Ez a célravezető és ez a nyugalmat a békét fogja szolgálni és nem a széthúzást veszekedést.

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 12:10:04 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.23 08:13:40
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Buda
Thomas kedves!

Azt gondolom, hogy kölcsönösen ne minősítsük egymást, tehát beállhatsz a sorba, s elnézést kérhetsz előző hozzásszólásodért nagyg-től.
A békét nem hangoztatni kell, hanem csinálni, ezzel egyetértünk, viselkedj te is úgy tehát, mint aki erre törekszik.

Péter

_________________
Mugenseiki MBX-5


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.12 12:16:47 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Akkor legyen Thomas hozzászólása a zárszó a vitával kapcsolatban! Aki ezek után támadó, gyanúsító, kritizáló hozzászólással elősegíti a további vagdalkozásokat, az kitiltásra kerül a fórumból. Ez MINDENKIRE vonatkozik!

Viszont általánosságban egy pár gondolat, amit tudatni szeretnék: Nekünk ennyire futotta az energiánkból az RCOR törekvéseivel és a versenyek megrendezésével kapcsolatban. Ha valaki elégedetlen ezzel, többet és jobbat akar kapni, akkor javaslom egy olyan egyesület tagságát és egy olyan versenysorozat látogatását, ahol elégedettebben tud modellezni, versenyezni.

AZ RCOR senkit nem kötelez, hogy legyen tag, hogy induljon a kupasorozatán, hisz nem teheti, nem is célja. Mindenkinek a saját döntése! Aki viszont belép az egyesületbe, vagy elindul az RCOR versenysorozatán, annak el kell fogadnia a törekvéseinket és a szabályainkat! Nekünk csak ennyire futotta! A jobb megvalósítására eddig is mindenkinek meg volt a lehetősége, és ezután is meg lesz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 79 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség