Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 14:59:54

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 94 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.11 06:26:02 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.08 21:45:34
Hozzászólások: 298
Na,látod F_Gyuri,erről beszélek,és ezt ne vedd sértésnek,ba...tatásnak,csak az ilyen emberkék miatt amortizálódik le a fórum,hitele,minősége,szavahihetősége.És egyre több vannak ezekből!
Ha sértő voltam,bocs.
Üdv:Lipi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.11 08:27:16 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kedves Lipric!
Nem veszem észre, hogy „amortizálódna a fórum, hitele, minősége, szavahihetősége”.
Nem tudom, mit vársz tőlem? Mint írtam nem posztom köztetek igazságot tenni, nem is tettem. Lehetőségetek van leírni, ha egy hirdetővel probléma van. Mi kell ennél több?
Nem írtam, hogy ne lenne igazad, de a stílusod akkor sem megengedett egy nyilvános fórumon, kértem változtass ezen. Erre ugyanúgy folytatod, ahogy abbahagytad.
Többet nem kívánom leírni, hogy nem azzal van a baj, amit írsz, hanem azzal ahogy.
Igazságot ilyen esetekben nem tudunk szolgáltatni, bármennyire is szeretnéd. Minden fórumozó vonja le a tanulságokat saját maga. Amennyiben sok a negatív visszajelzés, akkor elég gyorsan kiderül, hogy kivel nem érdemes üzletelni.
Mivel itt minden magánszemély ingyenesen hirdethet, mi nem tilthatunk ki senkit, azért amit a fórum nyilvánosságán kívül tesz.
Remélem megérted álláspontunkat, és kérem többé, engem ne tegyél felelőssé a ti vitátokkal kapcsolatosan. Ami munkát itt végzek azt a szabadidőm rovására teszem, teljesen önzetlen és közhasznú céllal. Úgy, hogy kérem, ne cseszegessetek ilyen jellegű panaszokkal. Mint írtad felnőtt ember vagy, lendülj túl ezen a problémán.
A fórumra meg továbbra is minden korosztályt várunk, annak ellenére, hogy van, akinek nem tetszik. Továbbá senkinek a korát nem kívánjuk ellenőrizni, erre sem lehetőségünk sem eszközeink sem jogunk, és szándékunk sincsen.
További jó fórumozást kívánok, minden érintettnek.

Üdvözlettel:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.11 09:00:45 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Tisztelt Érintettek!

Az RCOR site alatt üzemeltetett fórumot válasszuk ketté (gondoltban).
1. Szakmai témák, diszkurzusok, kérdezz-felelek, hirdetések...stb.
2. Adok-veszek rész.

Az 1-es résszel szerintem nem nagyon kéne, hogy baj legyen, mert ott azért elég hamar választ kap egy kérdező, szerencsére az esetek döntő többségében értelmes kérdések vannak, amikre értelmes válaszok is születnek. A kirívó esetek pedig csak erősítik a szabályt

A 2-es rész (hirdetés) pedig TI csináljátok, ti hirdettek, és ti válaszoltok. Ergo amikor egy ember beszél/ír a színvonalról, akkor önmagát is minősíti, mivel a fórumban nem egy-egy emberke van, hanem egy közösség. Ha a közösség úgy gondolja, hogy amit csinál, az nem megfelelő, akkor a saját hozzáállásáról mond véleményt.
Az RCOR sem a múltban, sem pedig a jövőben NEM kíván a hirdetők és vásárlók között igazságot tenni, mindössze a moderálási alapelveket betartani és betartatni. Számtalanszor leírtuk ezt már, és ha kell, le is írjuk még egy párszor.

Kérem a fentiek tudomásul vételét, mely tekinthető hivatalos álláspontnak is.

Üdvözlettel:
Jáger Péter - Ramses
RC Off-Road Autómodellező Egyesület

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.12 20:38:26 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.08 21:45:34
Hozzászólások: 298
Hy F_Gyuri.
Ok,továbbmegyek,de egy valami!
Meg lehet nézni a 10évesek hozzászólásait,meg az idősebb fórumozókét!
Némi különbség van minőségben,modorban,tapasztalatban!
Nem mindenki rang gyűjtögető,mint egy két domináns egyed itt a fórumon!!!!!
Na ennyi!!Vége off!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.09 16:59:48 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.01.23 15:48:15
Hozzászólások: 325
Tartózkodási hely: Bécs, Győr, Csícsó , Komárom-Komárno
Helló mindenkinek!

Egy kicsit javítanám mézi társunk nevét!

Mult héten megegyeztünk egy motorral kapcsolatban, ami először póstázva lett volna! Amikor valaki beirt abba a topikba, ahol motrot keresett a kocsibaba, hogy ő mézi, akkor egy kicsit megilyedtem. Ezután megegyeztünk a személyes átvételben a mai napra, úgy voltam vele, hogy a pósta is annyi, mint a vonatom, szóval ezzel nem vesztek sokat. Az időponthoz képest egy picit késett max 10 percet de mondtam neki hogy lehet hogy késni fogok én is. Az a 10 perc nem vág földhöz senkit sem szerintem.

Szóval nekem nem volt MÉZI kollegával semmi problémám.

További jó modellezést kívánok mindenkinek!
Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.18 10:11:20 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.06.11 17:13:49
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Szolnok
Üdv.

Bocsánat hogy közbeszólok,de:

1. A hozzászólásod tele van helyesírási hibákkal.


2. Miért kéne azt közzé tenni ha valaki rendes a másik emberrel?? Ez természetes,nem??

Remélem nem voltam sértő.

Üdv.:Zoli



billiyoe írta:
Helló mindenkinek!

Egy kicsit javítanám mézi társunk nevét!

Mult héten megegyeztünk egy motorral kapcsolatban, ami először póstázva lett volna! Amikor valaki beirt abba a topikba, ahol motrot keresett a kocsibaba, hogy ő mézi, akkor egy kicsit megilyedtem. Ezután megegyeztünk a személyes átvételben a mai napra, úgy voltam vele, hogy a pósta is annyi, mint a vonatom, szóval ezzel nem vesztek sokat. Az időponthoz képest egy picit késett max 10 percet de mondtam neki hogy lehet hogy késni fogok én is. Az a 10 perc nem vág földhöz senkit sem szerintem.

Szóval nekem nem volt MÉZI kollegával semmi problémám.

További jó modellezést kívánok mindenkinek!
Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.15 19:16:29 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.06.11 17:13:49
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Szolnok
Elnézést,az előző kommentért,így utólag rájöttem(1 év után),hogy semmi értelme,ugyanis itt pont a jó tulajdonságokat kellene elmondani az üzleti partnerektől.

Nos nem is szót csépelni jöttem,hanem véleményt nyilvánítani.
Egész pontosan lacikab kollégáról lenne szó.
Kezdjük ott,hogy meg akartam tőle venni egy BMW kasznit.
Először viszakozott,de meggondolta magát.
Ez már egy jó pont nálam.
Az üzletet postán bonyolítottuk le.
Gyors,korrekt,megbízható üzleti partner,ajánlom mindenkinek.
Nos ennyi lettem volna,további kellemes estét a többieknek.

Üdv: Zoli

_________________
-Maverick Strada TC Hobbywing Ezrun 9T Combo
-Carson Specter alu tuningos
-GM TC4 PRO2000
-Zosy kolléga által készített modellhajó
-Futaba 2PL 2.4G


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.11.09 22:16:29 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.18 18:57:10
Hozzászólások: 421
Tartózkodási hely: Nagykáta
Sziasztok!
Egyik nap írt egy privátot Dancsó nevű felhasználó, hogy érdekli a számítógépem melyet itt hirdetek a fórumban. Írta hogy ad érte egy komplett tamiya F1-es kocsit. mondtam vegyen fel msnre és megbeszéljük.
Felvett de lebeszéltem magamat a kocsijáról. Mondta van neki egy NINJA .21-es mocija zsír új. Mondta Csak a Videó kártyámat kéri érte cserébe. (??? kis árkülönbség...). Mondom hát legyen oké én csak jól járok.
Tel számot cseréltünk, és megbeszéltük, hogy másnap délután 2-3 óra körül felhív és lejön hozzám lehozza a mocit, hogy nézzem meg.
Vártam a hívását de semmi. 5 órakor mondom felhívom, de a szám nem létezett.
Rá 2 nappal feljött msnre :) Mondtam neki hogy miért nem hívott meg stb.
Erre azt mondja hogy ne gondoljam h madárnak nézhetem. De annyira komoly ember, hogy a motor típusát se tudja. Mikor mondtam neki, hogy adjon róla képet akkor valami google-s képet küldött.
1 szó mint 100 elég komolytalan eladó/modellező. Nem ajánlom senkinek se hogy üzletet kössön vele.
Köszönöm szépen hogy benéztél.

Helló

Nemes

_________________
LOSI 8IGHT 2.0 EU BUGGY KIT
RB SHARK
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.11.10 13:25:50 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2008.01.27 18:55:18
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Győr
Ebből megint csak az lesz hogy egymásnak estek mint az ovisok és mind2en véditek az igazatok és senki se tudja majd eldönteni hogy kinek van igaza.... ---> Nem éri meg ilyen vitát kezdeményezni...

_________________
Ádám46


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: ...
HozzászólásElküldve: 2010.11.10 14:31:16 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2010.09.05 18:25:33
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Sopron
Sziasztok.

Mondjuk DANCSÓ-val én is jól jártam. Majdnem eladta az 1 héttel korábban eladott Mugenjét(buggy). Már majdnem meg is beszéltünk mindent, mikor benyögte, hogy ő végig a Tamiyájáról (on-road) beszélt, nincs is Mugenja már. Azóta csak nevetek a felirásain...

Üdv: Zoli

_________________
Losi 8ight 2.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.11.10 14:32:59 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2008.01.27 18:55:18
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Győr
Hát akkor 2-0... Szerintem ebből mindenki leszűri hogy szeretne-e üzletelni vele-e vagy sem...

_________________
Ádám46


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.07 19:53:06 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2010.07.12 11:11:46
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Ádám46 írta:
Ebből megint csak az lesz hogy egymásnak estek mint az ovisok és mind2en véditek az igazatok és senki se tudja majd eldönteni hogy kinek van igaza.... ---> Nem éri meg ilyen vitát kezdeményezni...

Szerintem meg nagyon is jó,hogy ezt leírta.
Mindenki érdeke,hogy az esetleg tényleg komolytalan eladóktól-vevőktől megkíméljük egymást.
A többit döntse el mindenki saját maga...én mindig azt mondom,hogy:" nem zörög a haraszt..."
Ha meg tévedés,bízom benne,hogy normálisan kommunikálva is meg lehet oldani az esetleges félreértéseket.
Üdv:Tomi

_________________
GS racing CL-1 The king of offroad exclusive!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.08 08:08:33 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.24 20:40:00
Hozzászólások: 385
Tartózkodási hely: Abony
Én Dancsótól vettem március első felében a Savaget, s nekem semmi problémám nem akadt a sráccal. Korrekt volt, adta, amit megbeszéltünk. Úgyhogy egy vásárlás már mellette szól.

_________________
Az élet 250 felett kezdődik és egy elrontott kanyarig tart!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.08 13:17:46 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.06.11 17:13:49
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Szolnok
Dancsóval(ha minden igaz)nem tudtok már üzletelni ezen a fórumon keresztül mert Gyuri kitiltotta.

Üdv:Zoli

_________________
-Maverick Strada TC Hobbywing Ezrun 9T Combo
-Carson Specter alu tuningos
-GM TC4 PRO2000
-Zosy kolléga által készített modellhajó
-Futaba 2PL 2.4G


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 94 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség