Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.20 10:01:06

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 94 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.07 20:02:11 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.05.20 15:53:47
Hozzászólások: 29
kistrojak írta:
Ha tényleg igaz hogy kakker az áru akkor ülnék be az autóba és elmennék hozzá megbeszélni és addig ütném amíg a kezemben nincs a pénzem!
Igen ez igaz mivel rtrbe és fékhibával árulta . A féket meg nálam húzta be az ideg.Vannak azért a fórumon néhányan akikkel üzleteltem de senki nem tennék át. Nem 20ft a becsületem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.07 20:02:56 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.05.20 15:53:47
Hozzászólások: 29
kistrojak írta:
Ha tényleg igaz hogy kakker az áru akkor ülnék be az autóba és elmennék hozzá megbeszélni és addig ütném amíg a kezemben nincs a pénzem!
Igen ez igaz mivel rtrbe és fékhibával árulta . A féket meg nálam húzta be az ideg.Vannak azért a fórumon néhányan akikkel üzleteltem de senkit nem tennék át. Nem 20ft a becsületem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.07 21:05:55 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2008.01.27 18:55:18
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Győr
Üdv!
Erre azt tudom mondani hogy vannak olyan emberek akik pénzé teszik a becsületüket!
Nos én nem akarok beleszólni de ha beigazolódik kojak igaza akkor elbeszélgetnék budget nevű fórumozóval a moderátorok helyében...
Üdv:Ádádm

_________________
Ádám46


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.08 10:38:19 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Ádám46 írta:
...akkor elbeszélgetnék budget nevű fórumozóval a moderátorok helyében...
Üdv:Ádádm


Hi!

Semmi esetre sem szeretnénk ezekbe a vitákba belefolyni, mivel a tények pontos ismerete nélkül sem dönteni, sem pedig igazzságot osztani nem akarunk. Nekünk nem feladatunk ez, remélem megérted, hogy miért. Az adok-veszek ügyleteketnek biztosítunk egy felületet, NEM vállalhatunk tehát felelősséget sem az eladó, sem a vevőért.

Üdv:
:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.08 13:12:44 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2008.01.27 18:55:18
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Győr
Üdv!
Hát igen. Ramses ebben tényleg teljesen igazad van.
De azért idegesítő ez az egész dolog!
Mindenesetre én minden üzenetet mentek ha autót veszek használtan.
Igy talán kivédhető...

_________________
Ádám46


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.08 13:35:33 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.05.20 15:53:47
Hozzászólások: 29
Ramses írta:
Ádám46 írta:
...akkor elbeszélgetnék budget nevű fórumozóval a moderátorok helyében...
Üdv:Ádádm


Hi!

Semmi esetre sem szeretnénk ezekbe a vitákba belefolyni, mivel a tények pontos ismerete nélkül sem dönteni, sem pedig igazzságot osztani nem akarunk. Nekünk nem feladatunk ez, remélem megérted, hogy miért. Az adok-veszek ügyleteketnek biztosítunk egy felületet, NEM vállalhatunk tehát felelősséget sem az eladó, sem a vevőért.

Üdv:
:Ramses Ramses :Ramses
Igen igaza van Ramses kollégának ők nem tudnak más helyett felelőséget vállalni. És igaza van Ádám46 kollégának is elkellene beszélgetni vele de az apukájának,hogy milyen is a fiacskája ugyanis ha ezt csinálja 15évesen akkor később mit csinál? Itt a fórumon eddig nem is találkoztam ilyennel. NEM fórumhiba hanem emberhiba. Köszönöm mégegyszer.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.08 16:15:28 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.20 14:29:40
Hozzászólások: 451
Én csak ezt emelném ki:

"NEM fórumhiba, hanem emberhiba." by kojak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.09 08:24:33 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.07.26 05:39:46
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!
Én sem belefolyni akarok de Kojak kolléga elhozta nekem a Shark mini monstert megmutatni közvetlenül az átvétel után és hát őszintén megmondva igencsak elcsodálkoztam,hogy az RTR-ben árult autó ami keveset használt és fékhibás hogyan néz ki!Csak egy pár dolog:táv,vevő nemvolt benne,törött kardán,csavarok hiányoztak ami bennevolt az meg kilógott,nemtartott stb.. fékpofa és a féktárcsa is hiányzott stb....
Ez azért szerintem már annyira nem kis tétel továbbá a kedves feladó még ugy adta fel a csomagot,hogy a posta is drágább legyen!2-szer postázzák(v.hogyan) ami Kojak kollégának fájt még pénzébe!
Többet nem akarok ide írni,és mint említettem belefolyni sem,de én saját szememmel láttam a dolgokat,így Kojak kollégát erősítem meg!
Remélem minél hamarabb rendeződik!
Üdv:Pat

_________________
Msx-3 apró tuningal:)
Tel:06705805302
E-mail:wenty007@freemail.hu
Msn:pat-6666@hotmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.09 12:47:21 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2008.01.05 18:06:19
Hozzászólások: 207
hello!

én beszéltem budgettel és ő azt hangsúlyozta hogy "kojak ellopta az autót"

hogy lophatta el az autót?? ha ellopta volna nemhiszem hogy tele irná vele a fórumot hogy budget átverte.

Másrészt budget eddig semmi olyat nem irt hogy ellopta kojak az autót, hanem csak kellett valamit erre neki is mondanija ezért találta ki ezt a hülyeséget.

az ilyen esetek elkerülése érdekében éri meg személyesen átvenni az autót minthogy utánna boszankodjunk.

üdv:mézi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.09 12:52:15 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.12 16:20:40
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: dunakeszi
mézi írta:
én beszéltem budgettel és ő azt hangsúlyozta hogy "kojak ellopta az autót" üdv:mézi


hogyan lehetet lopás, mikor Ő adta fel a csomagot...jajj

_________________
annyi eselyetek van mint bolcsesznek a command promptnal ...
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.09 13:23:39 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2008.01.27 18:55:18
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Győr
Üdv.
Figyeljetek! ahogy a moderátorok is mondták ebből a "vitából" ki kellene szálni! Majd kojak elintézi a dolgot!
Elhiszem hogy felvgytok háborodva mert én is dühös vagyok de ez már a kettők dolga!
Remélem kiderül az igazság...
Üdv:Ádám

_________________
Ádám46


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.09 13:25:37 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2008.01.05 18:06:19
Hozzászólások: 207
hello!

"hogyan lehetet lopás, mikor Ő adta fel a csomagot...jajj"

hát ezt kérdezem én is....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.10 13:52:41 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Hi!

Már nem tudom pontosan követni az eseményeket, mindenesetre a "lopás" szó komoly vád (lehet). Így megkérném az érintetteket, hogy vagy rendezzék egymással ezt a vitás helyzetet - hiszen más helyettük nem tudja elintézni, csak ők ketten tudják valójában mi is történt. A többiek meg max. a konzekvenciát vonják le...:(

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.10 15:35:27 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Egyszer és mindenkorra meg kellene érteni, hogy csak akkor köss üzletet bárkivel, ha tudod, hogy nem verhet át. Erre két lehetőség van: egy kicsit kockázatos postai utánvét, ahol nincs "lopás". Az üzlet csak akkor jön létre, ha kifizették a terméket. Persze még mindig tehetsz roncsot, vagy féltéglát a dobozba... de ez ellen már csak a második lehetőséggel tehesz, ami a ráfordított időt és üzemanyagköltséget nem számítva kockázatmentes. Ez pedig a személyes találkozás. Igen, tudom, egy debreceni 15 éves srác nem tudja megnézni a Sopronban árult autókat, hogy megfelel-e a leírtaknak, de akkor inkább ne kockáztass! Hosszú távon kifizetődőbb...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.10 17:48:15 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.05.20 15:53:47
Hozzászólások: 29
Godzilla írta:
Egyszer és mindenkorra meg kellene érteni, hogy csak akkor köss üzletet bárkivel, ha tudod, hogy nem verhet át. Erre két lehetőség van: egy kicsit kockázatos postai utánvét, ahol nincs "lopás". Az üzlet csak akkor jön létre, ha kifizették a terméket. Persze még mindig tehetsz roncsot, vagy féltéglát a dobozba... de ez ellen már csak a második lehetőséggel tehesz, ami a ráfordított időt és üzemanyagköltséget nem számítva kockázatmentes. Ez pedig a személyes találkozás. Igen, tudom, egy debreceni 15 éves srác nem tudja megnézni a Sopronban árult autókat, hogy megfelel-e a leírtaknak, de akkor inkább ne kockáztass! Hosszú távon kifizetődőbb...
Köszönöm így lessz! Igen utánvételesen vettem meg és fénykép alapján amiből volt 3.Igen kihangsúlyozom még nem volt olyan ember a fórumon aki ilyet csinált velem.Ezért csak azt tudom mondani köszönöm,hogy leírhattam. A többit meg elrendezem a kollégával ?! Szép napot mindenkinek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.12 12:59:14 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2008.01.27 18:55:18
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Győr
Üdv
Szerintem ez tanunságos mindenki számára!
De majd ha megoldódik a rejtély azt azérd közöld velünk lécci!
Szerintem a témát ezzel le lehetne zárni...
Üdv:Ádám

_________________
Ádám46


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.09 15:59:34 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.08 21:45:34
Hozzászólások: 298
Akkor itt folyt.!Előzmény:
viewtopic.php?p=162674&sid=7ee37b1bb82869b724989455d17376c9#162674
Ja,csak mikor meg akartam venni a "tökéletes" állapotú buggydat,akkor derült ki,hogy rommá volt zúzva,(asszem az eleje)és majd ha egyszer megjön a cucc hozzá(talán usa-ból),akkor elküldöd utána!!
Na akkor mondtam,hogy kösz nem kell,majd egy hónap múlva hívtál,hogy kész,hova küldjem az autót!Közöltem,hogy nem kell mert pénzügy gondjaim voltak,akkor lehordtál mindenfajta szemétnek,meg így a szaros autóm,meg falusi köcsög,meg hasonló szépeket.!!!Még azt sem tudja,hogy Gyula nem éppen a faluk közé tartozik!
Na F_Gyuri,csak ennyi a nyűgöm ezzel a takonnyal,ha ezért kitiltasz,tedd!
Az a gond hogy sok fiatalkorú(tisztelet a kivételnek),pofátlan,bunkó,mindent megengedhet magának,mert apuka elkényeztetett hülye fia,aki ha el fingja magát megkap bármit!Sajnos észt nem kapott egyik sem!!Na majd ha Ő melózik érte,akkor mekkora lesz a pofája??
Na,mindegy kibuktam ezen a kis ....,.Veled F_Gyuri kb.,egy korosztály vagyunk,szerintem sejted miről jeleztem itt vissza a fórumon,és nem pü.-ben!Ha ez kitiltással jár,állok elébe!!
Üdv:Lipi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.09 21:35:06 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.08 21:45:34
Hozzászólások: 298
Kedves F_Gyuri!
Ezek szerint te a 10éves elkényeztetett kölykökkel jobban ki jössz,mint a felnőtt értelmesebbekkel!
Akkor bocsi hogy zavartalak!
Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.09 22:05:40 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Lipirc írta:
Kedves F_Gyuri!
Ezek szerint te a 10éves elkényeztetett kölykökkel jobban ki jössz,mint a felnőtt értelmesebbekkel!
Akkor bocsi hogy zavartalak!
Üdv!


Nem kívánok a vitátokba beavatkozni. Kértem, hogy ne ebben a stílusban írjál. Ennek ellenére nem változtattál semmit.

Normálisan is leírhatod a véleményed, nem kell alpári stílusban fogalmazni ahhoz, hogy más is megértse, mondani valódat.

Engem meg ne kóstolgass, egyikötökkel szemben sem foglaltam állást a vitátokkal kapcsolatban, és igazat sem posztom osztani, és nem is szeretnék.

Üdvözlettel:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.10 21:26:31 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.07.23 20:27:00
Hozzászólások: 202
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Írok akkor már én is...
A Fórumon van " tom95ster " nevezetű kölyök aki nem tudom mit képzel magáról de szívesen elbeszélgetnék vele személyesen.
Felvett pár napja Msn-re, hogy érdekli a Mini-T-em amit hírdetek. Írta, ha eladja az autóját akkor valószínű kelleni fog neki az autóm. Rendben. Másnap megkérdeztem tőle, hogy mi a helyzet? Írta, hogy van más autó és lehet azt veszi meg. Én erre írtam, hogy oké, de akkor miért veszel fel Msn-re? Ekkor elkezdett "osztani". Közöltem vele, ha beszélgetni akarsz arra ott van a Chat.hu oldal. Erre végezetűl elkezdett szidkozódni. "Te sz*r nyomorék..." stb. és eltünt Msn-ről.
Nem tudom mit képzelnek magukról az ilyenek de mással is fordult már elő ilyen, hogy felvett Msn-re és elkezdi: Milyen modelleid voltak eddig? Mennyivel megy az autód? Miért adod el az autódat? (Köszönés az persze luxus.) Én az első 1-2 mondatra válaszoltam de utánna mikor már kb. a 10. mondatára kell válaszolni közben meg rezegteti az Msn-t akkor már egy kicsit felháborító. Akkor meg írja, hogy jólvan akkor ne beszélgessünk és eltünik.

A hírdetéseimben szinte mindig írom, hogy CSAK komoly érdeklődők vegyék fel velem a kapcsolatot ugyanis nem érek rá a munkám miatt csevegni de hát nem tudják megérteni sajnos.

Ennyit akartam.
Szép estét mindenkinek!
Üdv.: Barna


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 94 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség