Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.14 03:29:17

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: TRAXXAS REVO TRX 2.5 R --- ELADÓ
HozzászólásElküldve: 2006.06.01 17:30:25 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
Fenti autóka közepes állapotban, gyári cuccaival, rádió nélkül(esetleg vevővel), lelakott kasznival eladó. Vagy a gyári, vagy a képen látható kereket adomhozzá...
Ha megpucoltam, teszek fel új képet...


Kép

Kép

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.01 17:32:52 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
Lemaradt: 79e.Ft

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.09 19:57:01 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
Ha a hétvégén nem viszi el senki, akkor megtartom... 3.... 2.... 1.....

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.16 17:39:45 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.12.27 13:05:57
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Miskolc
hello, inkább küldd el a rezót amit kifizettem neked 2 hete !!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.16 19:37:12 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
giordano írta:
hello, inkább küldd el a rezót amit kifizettem neked 2 hete !!!!!

Mielőtt faragatlan módon, nyilvánosan vádaskodsz, tisztáznod kellene, hogy hova és milyen módon juttattad el a pénzt. Két hét alatt bármilyen módon meg kellet volna érkeznie.
A banktól értesitést nem kaptam, rózsaszinű utalványon nem jött pénz.
Hova küldted??? Milyen módon??? Milyen névre??? Milyen számlaszámra???
Tehát ezeket előbb tisztázni kellene és csak utánna belepiszkitani a másik topikjába...
Megoldás: Küld el a pénz küldésének igazolását(utalvány, vagy számlakivonat másolat) és igérem utánnanézek, hogy hol akadt el a pénz és természetesen itt közzéteszem.

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.16 21:03:21 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.12.27 13:05:57
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Miskolc
most már legalább reagálsz, nem úgy mint eddíg a privát üzenetekre.

Arról hogy elküldtem a pénzt az általad megadott számlaszámra, bizonyítékom van, ha akarod screenshotot is belinkelek az üzenetedről és a számlatörténetemről. Szerintem faragatlan nem voltam, a célom elértem. A többiektől ELNÉZÉST kérek, hogy ezt kell olvasniuk, de nem volt más választásom.

szóval, ha hajlandó vagy a privát üzenetekre válaszolni és cselekedni, akkor nem fogok többet ide üzenni. Tudom, hogy piti dolog az 1700 HUF, de akkor is bosszant amit csinálsz, nem hagyom annyiban.

JG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.16 21:53:33 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2005.01.16 18:12:58
Hozzászólások: 641
Tartózkodási hely: Bp xv.ker +3620 575 23 61
giordano írta:
most már legalább reagálsz, nem úgy mint eddíg a privát üzenetekre.

Arról hogy elküldtem a pénzt az általad megadott számlaszámra, bizonyítékom van, ha akarod screenshotot is belinkelek az üzenetedről és a számlatörténetemről. Szerintem faragatlan nem voltam, a célom elértem. A többiektől ELNÉZÉST kérek, hogy ezt kell olvasniuk, de nem volt más választásom.

szóval, ha hajlandó vagy a privát üzenetekre válaszolni és cselekedni, akkor nem fogok többet ide üzenni. Tudom, hogy piti dolog az 1700 HUF, de akkor is bosszant amit csinálsz, nem hagyom annyiban.

JG



szia giordano! nem ismerlek, de a Riskát ismerem annyira, hogy betartja a szavát!

ha nem küldi a cuccot annak oka van!

remélem hamarosan megoldódik a kérdés, és tovább árulhatja az autóját!

_________________
Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már szinte gömb!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.16 22:43:51 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
OK. Akkor itt a levelezésünk(név és számlaszám szerintem nem stimmel):
A nevem Kis András. A számlaszámom: 11773164-00029674. Tehát a számlaszám és a név nem stimmel. Ha közölték az OTP-ben, hogy nem stimmel a név, akkor nem kellett volna utalni. Nem szoktam megadni idegenek számlaszámát az utaláshoz, ehez semmilyen érdekem nem fűződik, de ettől még történhetett bármiyen baki. Ebből adódóan nem a nyilvános vádaskodás a megoldás, hanem az, hogy irsz egy üzenetet(mail, PÜ, sms), vagy felhivsz és ugyanazt elmondod, amit itt leirtál.
Kérek tőled egy helyreigazitást a topikomban, illetve egy igéretet arra, hogy a bankodnál helyre teszed a rossz utalást és természetesen küldöm a kipufogót.

giordano írta:
Ezt a számlaszámot adtad meg, teljesítettként itt van a számlatörténetben, de ha elrontottam volna a számlaszámot, nem ismerte volna fel a nevet az OTP (a LAFO-t az OTP tette a név után.):

40. ÁTUTALÁS 2006.05.30 2006.05.30 -1.700 11773164-
06811183 KIS MIKLÓS LAFO EB* rezó HU

**A számlaszámom: 11773164-06811183**

Lehet, hogy testvéred / édesapád / fiad számát adtad meg, de szóltam amikor átutaltam, igazán szólhattál volna, hogy nem jött meg (arra a számlaszámra amit gondoltál, hogy megadtál), nem 2 hét után.

Szívok mert van egy üzemanyag ellátási problémám, A rezó azért kell mert szétszedhető, a mostan állandóan eltömődik. Szóval második hétvégén nem tudom kipróbálni, mert nem küldted el.

JG

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.16 22:58:27 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
giordano írta:
Tudom, hogy piti dolog az 1700 HUF, de akkor is bosszant amit csinálsz, nem hagyom annyiban.
JG

Még egy kérdés... Mi az ami bosszant??? Az, hogy utaltál úgy, hogy nem stimmelt a név??? Ez nem rám nézve kritika, hanem önkritika... És igazad van ne hagyd annyiban!!! Menj be a bankba és tedd helyre az utalást, mert ez igy senkinek nem jó, csak annak, akinek utaltál.

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.16 23:25:09 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.12.27 13:05:57
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Miskolc
Itt a leveled :
*****
Szia!
Ha postázni kell, akkor a postaköltség miatt 200Ft-al töbet küldj légyszives.
Természetesen ha nem lesz annyi a posta, akkor az első versenyen ahol talizni tudunk odaadom a külömbözetet.
A számlaszámom: 11773164-06811183 . OTP bank. Kis András.
Az utcanév pontosan Ganz Ábrahám u. ???
Várom a LÉT!!!!
Üdv.
Riska
*****
A Te általad megadott számlaszámra küldtem a pénzt, nézdd megy légyszives az elküldött üeneted ha nem hiszel a fentieknek. A megbízásban Andrást írtam, de a bank elfogadta a megbízást, annak ellenére, hogy a keresztnév nem egyezett. Csak azt ne mondd hogy véletlen, hogy pont egy másik Kis számlaszáma jött át nekem valami csoda miatt, ja és pont ugyanabban a bankfiókban.

Én több üzenetet írtam neked, amire csak akkor kezdtél válaszolni amikor ezen a fórumon megszólítottalak. Ne mondd, hogy kereshettelek volna másképp, mert én megpróbáltam, többször is.
Nem akartam a fórumra írni, és ismét elnézést kérek azoktól akiket feleslegesen untatok ezzel ill. vitát (félig konstruktív) olvasnak az adás vétel rovatban.

Van egy probléma, azzal, hogy azt állítod, hogy a fenti számlaszámot adtad meg, az egész értelmét vesztette. Tudod mit, legyél boldog azzal az 1700 forinttal.

Ha a moderátor kíváncsi rá, hogy mi történt, megnézi a privát üzeneteket ami köztünk ment, remélem megtudja. Látja, hogy azt a számlaszámot adtad meg amit fent idéztem, nem azt amit állítasz. Itt az egész rövidre záródik. (A jelszavam megadom ha kell.- no nem neked, hanem a moderátoroknak)

Egyébként pesze nem az 1700HUF bosszant, hanem az, hogy második hétvégén nem tudom használni a rezót, valamint az, hogy ezt egy elnézés kérés helyett így akarod elintézni. Eddíg reméltem, hogy csak elnézted.

ÜDV JG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.17 00:02:58 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
Amit itt leirtál, abból is látszik tisztán:
Megadtam a nevet, Te pedig egy másik névre utaltál(Te is irtad, hogy ezt a bank jelezte neked, mellesleg elég "ritka" név a Kis). Nem gazdagszom a pénzel, mert sajnos nem nekem küldted. Miért gondolod, hogy nem akarom eladni a felesleges cuccaimat? Mást is váratok a kipufogó miatt, mert neked volt egy állitólagos vételi szándékod. Tudod, ha komolyan szeretted volna a kipufogót, akkor megigérted volna, hogy bemész a bankba(esetleg teljesited is az igéretet) és nem szét-offolsz egy topikot. A piti 1700Ft-t(Te irtad) pedig magadnak szerezd vissza a bankból, mert Én nem szeretnék üzletelni veled. Vedd meg a kipufogót ennyiért(1500Ft+posta) valamelyik forgalmazónál!!!

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.17 10:27:04 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.12.27 13:05:57
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Miskolc
Irtam, hogy a Te neveddel indítottam az átutalást az általad megadott számlaszámra, a bank később pontosította.

Egy kérdésre válaszolj. Azt a számlaszámot adtad meg eredetleg amire utaltam ( 11773164-06811183 ) vagy sem ?
Összefoglalva a tényeket : adtál egy számlaszámot, Kis András névvel. Elutaltam a pénzt az általad megadott számlaszámra és neveddel (tehát NEM Miklós névre utaltam !). A bank a megbízást elfogadta, jogosan mert a név csak opcionális, ráadásul a vezetéknév egyezett.

Ezek után, azt állítod, hogy neked más a számlaszámod. Nem hiszem, hogy reális esélye van annak, hogy hozzám más számlaszám jött át mint amit megadtál, ráadásul egészen véletlenül ugyanazon (általad is ritkának mondott családnévvel), egészen véletlenül ugyan abban a bankfiókban. Előbb lesz lottó ötösöm (pedig nem lottózom), mint ez bekövetkezik. Ordít az egész történetről, hogy elnézted és fiad / fater /testvér számlaszámát adtad meg, most pedig próbálsz ebből mosakodni. Semmi gond nem is lett volna, ha válaszoltál volna a privát üzenetekre időben, és korrigáljuk.

Szóval mégegyszer, nézdd meg mit adtál meg számlaszámnak, én meg elküldöm neked a tranzakció jelentést. Ennyire tiszta. A rezó az már nem kell, ne küldj semmit. Minél tovább tagadod annál mélyebbre ásod magad. Persze lehet, hogy arra játszol, hogy a moderátorok mindjárt kiszedik az egészet, és sajnos valószínűleg ez is fog történni, de remélem még a fenti kérdésre tudsz válaszolni.

ÜDV JG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.17 10:36:52 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.12.27 13:05:57
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Miskolc
***...azt is lehetne, hogy autózgatás van, nem pedig hara...vagy azért autózgatunk, hogy lehessen hara???...kinek ér annyit a hara, hogy ne legyen felhőtlen autózgatás???... Mi a fontosabb, az autózgatás, vagy a hara??? ***

Én nem haragszom, mindenkinek lehet egy rossz napja, de ha hibázom, én elismerem, nem pedig arra játszom, hogy húzom az időt majd elfelejtődik, vagy valaki kitörli.



ÜDV JG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.17 11:02:09 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.12.27 13:05:57
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Miskolc
gyorsítsunk, ezekkel vitatkozz :
http://kep.tar.hu/giordano/50305949

JG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.17 11:28:26 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
OK. Akkor ismerd el, hogy hibáztál!!! Én az egyik előző válaszomban megirtam, hogy lehetett valahol baki. Elképzelhető, hogy elirom a bankszámla-számot, de valószinűtlen, hogy a felét elirom.
Mindettől függetlenül beleférhetne már az agyadba a következő: Ha a bankban az utaláskor más nevet mondanak a számla tulajdonosának, akkor nem kell jóváhagyni az utalást. Megoldás lett volna, hogy ott a bankban rászánsz 50Ft-t egy telefonra és megkérdezed, hogy mi lehet az eltérés oka... Ez a megoldás neked nem jött össze... Ez van.
Abban hiába bizom, hogy törli valaki a topikot, mert ahogy már jellemeztem a stilusod, sajnos Te az a fajta vagy, aki a kérés ellenére(ne ide OFF-olj!) a következő topikot is tönkretenné.
U.i: Azért haszna is van, hogy idetaláltál. Az első helyen tartod a topikom. (o:

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.18 11:03:26 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.12.27 13:05:57
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Miskolc
a sértegetést légy szíves hagyd abba, az első mondatod pedig viccnek is rossz. Én bankba évek óta nem voltam, mindent itthonról intézek, probléma nélkül. Kérdezd meg a bankot, én megtettem, a nevet nem nézik egy utalásnál, csak a számlaszámot - de inkább kérdezd meg , 1/ 3666 666 az OTP száma, nekem úgysem hiszel.

Még egyszer leírom, mert ezek szerint nem volt világos. Adtál egy számlaszámot, amire én azonnal átutaltam a kért összeget, online. A te neved adtam meg az utalásnál, de ezt a bank figyelmen kívül hagyja, különös tekintettel arra, hogy (az egyébként ritka) családnév is egyezett. Az, hogy a számla valódi gazdája Kis Miklós, csak a számlatörténetből derül ki.

Kérlek sértegetés nélkül arra válaszol, mit adtál meg elsőként a számlaszámodként. (ott van a mellékelt képen egyébként)

Továbbá azt mondd meg nekem, hogy ha szerinted én írtam el (aminek az ellenkezőjére mizonyítékom van), hogyan lehet az, hogy egészen véletlenül egy másik Kis számát ötölttem ki, ugyan abban a bankfiókban ?

Sajnos a sértegetéseig miatt méginkább valószínű, hogy törlődik a dolog, de addíg is, aki megnézi a belinkelt képeket, levonhatja a megfelelő tanúlságot.

JG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.18 21:51:16 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
Mégegyszer körülirom a dolgot, mert neked nem világos: Kapsz egy nevet és egy számlaszámot(ami állitólag nem stimmel)... A név melyik fele kell, hogy egyezzen a megadottal, hogy utald a pénzt??? A vezetéknév, vagy a keresztnév??? Azt irtam, hogy "ritka"(idézőjellel) név a Kis, ez azt jelenti, hogy a kerületben kb 2000 embert hivnak igy. Ha a keresztnév egyezett volna(mondjuk Károly, vagy Baltazár) és az legalább olyan "ritka" mint a Kis név, akkor is utalod a pénzt???
Ebben is van pozitivum, mint a topikban való levelezésedben: Javul az anyagi állapota annak akinek félig megegyezik a neve a Te ügyfeledével...
A sértegetésről: Nem sértegetlek Én... Ha valakivel közlik az állapotát, az őszinteség, nem pedig sértegetés. Te továbbra is folytatod, amit elkezdtél(offolsz az általam nyitott topikban), ezzel igazolod az állapotod. Ezzel a kör bezárult.

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.18 21:58:37 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
URAIM, HA KÉRHETEM A TÖBBIT PÜ-BEN!!!!!!!!!!!
F_Guri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.18 22:12:23 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.12.27 13:05:57
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Miskolc
Gyuri, sajnos PÜ-ben nagyon egyoldalú volt a dolog. Nem működik. A "szemetesládába" belefér a dolog ?

JG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.18 22:19:05 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
Az tuti, ott lesz a helyén a hozzászólásod. Tőlem választ ne várj, beszéld meg a többiekkel!!!

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség