Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.14 21:21:47

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: irigyek
HozzászólásElküldve: 2007.10.26 11:33:38 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.10.24 18:58:41
Hozzászólások: 2
Erre az üzenetváltásra reagáltam, ill. az összes olvasott irogatásra az rcauto forumán!
Ide csak azért tettem fel mert szerintem az említett fórumról eltűnik!


Fally kritikán aluli viselkedése.

1. Nekiesett a rajtbírónak. Indok: nem jó helyen áll, nem látja a mechás.
Miért? Mindenki látta csak Fally nem. A mechásnak nem a bírót kell nézni hanem a zászlót. Összesen annyi a dolga a rajt során, még ha nem is hallja a visszaszámlálást, hogy a ZÁSZLÓ leengedésére leteszi az autót és hátralép. A többi a versenyző dolga. (Más kérdés, hogy nem jutot el az agyáig, hogy a két első elődöntőben elment az erősítő � mint ahogy a nap folyamán többször � és SENKI nem HALLOTT semmit, mert nem volt mit.)

2. Monster középdöntő. A szombati előzetes megbeszélés ellenére 13 fősre alakította a rendezőség a monster középdöntőt. Fally nem volt képes felfogni, hogy 1. semmi köze hozzá, 2 nem lehet a sötétedés miatt időcsúszásba kerülni. Így addig hisztériázott, ameddig a több millós beruházást végző Nagy Sándor lemondott a nézők számára tartandó bemutató idő egy részéről, semmiféle ünnepélyességet nem sikerült igy adni sem a nézők és a versenyzők számára az ebédszünetnek. Az már csak hab a tortán, hogy mimimum 1 rcor-os nem méltóztatott bejelenteni, hogy nem indul az elődöntőn, így az elődöntők 11 fővel futottak le, teljesen feleslegesen elnyújtva az időt.

3. Monster középdöntő EFRA karácsonyfa. Szintén kék fejjel üvöltözött, hogy nem a szabályzatnak megfelelően van összeállítva a rajtrács. Aszerint volt. A Fally által - ehhez sem volt semmi köze - erőltetett rajtrács az eltérő időjárási viszonyok esetére érvényes. Egyébként a bejutók eredmény sorrendben foglalják el a rajtrácsot. Ezért hisztériázása miatt alkuvá silányult a hibás rajtrács kialakítása.

4. Truck döntő vége. Szintén minősíthetetlen stílusban ordítozva jelentette be, hogy óvni akar. Ennek normálisan is hangot lehet adni. Azonban tudni kell, az eseményre az időmérés lezárását követően azonnal hisztériásan reagált. Az időmérés lezárását követően még a legnagyobb jóindulattal is, csak a mért eredmények állnak rendelkezésre. A büntetések miatti eredmény módosítások nem tudnak visszamászni sem a számítógépbe, sem a nyomtatóba. A büntetéseket meg kell beszélni, azokat rögzíteni kell, ehelyett egy szinte tettlegességig fajuló, ordítozással kísért vitát provokált.

Mindezek természetesen a tökéletes szabályismeret és sportszerű viselkedés jegyében.

Kivéve ha róla van szó. A morál 0-ja, hogy a harcos szabályvédő úgy mászkált fel más futama alatt a versenyzői állványra, mintha nem is lenne erre vonatkozó tilalom, majd tenyérbemászó arccal közölte, hogy megkaptam a "büntimet" tudván hogy annak eredmény befolyásoló tényezője nincs.

Na ennyi.


Helyes a megfogalmazott leírás. Már vártam, hogy valaki szóvá tegye a fent említett úr viselkedését működését.

Szeretném javasolni, hogy 2008 évben nevezett sporttárs az új szakbizottságban semmilyen jellegű funkcióhoz ne jusson.

Etikátlan magatartás, arrogancia, dilettantizmus, háttérben történő folyamatos szervezkedés a nyugalom és béke megzavarásának érdekében. Mentségére szolgálhat, hogy utóbbit cezaromániája vezérli.

Úgy vélem, hogy 2007 ben káros tevékenységével bomlasztó és nem igazán építő tevékenységet folytatott.

Kérem a klubok vezetőit, gondolják át, hogy való-e ilyen mentalítású ember a szakbizottságba, továbbá végezhet-e versenybírói tevékenységet.



Thomas


Sziasztok irigyek.
Ti jól egymásra találtatok, azért! Két vén g..i egymás f...át szopkodja, miközben szavakban erősíti egymást arról,hogy a
te nyelved játéka nekem a legjobb! Dobáljátok az átkot egy Fally nevü emberre és az RCOR-re azért mert többet tett itt
mindenki kellemes és becsületes szórakoztatásáért mint Ti és a sleppetek! Nektek is volt lehetőségetek arra,hogy bizonyítsatok.
Sikerült?? Sikerült!! Szerintem sikerült! K..a volt a saját pályátok amin a magyarbajnokit lebonyolítottátok illetve lezajlott!
Nem éppen a szabályzatban leírtaknak megfelelő méretű (értsd pl. szélesség) vagy állagú volt a pálya. Pályakarbantartás helyett
arogánsan vissza kérdeztél mit csinálj a pályáddal mint szervezŐ! Nem az a baj, hogy nem tudod hanem az a baj ha más pályáján
(RCOR) panaszkodsz ugyan arra! Vagy más: Debrecen. Hihetetlen szinvonalú pálya! Remek körülmények, ideális talaj, frenetikus
pályaív! De a lebonyolítás, siralmas! Gratulálhattok magatoknak, hogy a tulaj beletolt rengeteg lét Ti meg elkurtátok! A hibákra
mindenki jobban emlékszik!
Te mint pályabíró ritkán voltál szemlélője a versenyeknek ezért nem tehetjük szóva az
álltalad nem látott számtalan hibát, emelvényre járkálást! Pedig a Fally nevü emberen kívül más is járt ám odafent! Csak hát
Fallyt nem szeretjük! Nem szeretjük, mert A Fally nevü ember felkészült! Tudja a szabályt fejből, olyan szabályt is amiről te
nem is tudsz mert nem maradt meg benned mert nem érdekel! Az előző mondat vonatkozik a másik vén g..ire is ám! Hallomásból
itélkezel, gyűlöletből irogatsz mert te nem lehetsz soha mások által is elismert! Idézek írásodból: Etikátlan magatartás.
Nem tűri a szabálytalanságot, szóvá is teszi, a mások előnybe hozása felháborítja. Újra idézlek: arrogancia. Olyan emberekkel
szemben kell az igazát megvédenie, akik köztudottan utálják! Szerintem más is ordítva állna ki az igaza mellett!
Megint idézlek: dilettantizmus. A szó jelentése: valamely tudománynak a kellő hozzáértés vagy tehetség nélküli felszínes,
felületes művelése. Nem tudom mire gondolhattál, hiszen ismeri a szabályzat minden pontját, több sikeres versenyt lebonyolított
társaival együtt! Á, meg van! Szarul vezet! Igaz, de lehet mindenki annyira profi mint te? És megint idézlek: háttérben történő
folyamatos szervezkedés a nyugalom és béke megzavarásának érdekében. Szerintem én is fosnék a helyedben, hogy kitúrnak a
szarosfazék mellől! Nem maradna értelme az életednek! Szó szerint, mert ugye modell autó vezetésben vannak jobbak. Pedig
a technika meg van, mert a lét arra nem sajnálod! Bár csalással Debrecenben majdnem sikerűlt kicsivel elöbb végezni
tudod döntő, startnál, hamarabb a mezőny után, többed magaddal, szabályzat nem megfelelő ismerete illetve félre értelmezése!
De maradjunk az élet értelménél! Mindenféle személyeskedés nélkül valjon tudhatod-e a rántotthús evésének feelingjét?
Szerintem fingod sincs milyen lehet tarjából készült rántotthússal jóllakni!! Oly régen lehetett, hogy már nem is emlékezhetsz!
Nem bántásdiból írtam csak elgondolkodtam, hogy azok a modellezők akik kimentek versenyezni a GRINCS PARLAG CSELLENDZSRE
miért számítottak igényes pályára és igényesen szervezett versenyre?! Hiszen magadra, párodra, barátaidra nézve sincs
igényed igényesnek lenni! Összefoglalva modellboltod van de lassan már hong norja nem lesz senkinek, kiutáltad a vevőket a
boltodból. Kaja, nincs olyan folyékony táplálék ami jó lehet! Szex, háááát fogas kérdés....!! Marad a szarturmix, vigyázz
mindíg nézz a hátad mögé! Ez a fórum megmarad nektek, tudod szopkodni! Áttérnék a másik g..ire, hamár e titulust választottam
az elején. Mondták már neked, hogy időmérésben nem vagy a helyzet magaslatán? Kíváncsiskodni igyekszem elmenni a legtöbb versenyre,
nézem a technikát kis kocka kütyü a tied szedett-vetett szigetelő szalaggal betekert, két egymásutáni versenyre nem elegendő,
emiatt némi csúszás és persze arogáns flegma beszólás idézem a hallottakat nee viiid mééég eeel!!! A másik srácé hibátlan!
Az eredmények kirakása papíron a falra, juuuj hibáztam valami fehér utazásra alkalmas eszközre mindíg késve 5-15 perc csúszással
került fel. Ha jól láttam, ment a versenyző megkérdezni hol végzett, mikor lesz kinnt a következő futam, és még rengeteg kérdés
elhangzott, a válasz arogáns és flegma volt! De nektek lehet így viselkedni, mert ti aztán tudtok. Ha netalán isten ments
valaki sérelmez valamit,számíthat bosszútokra ezen a fórumon(RCAUTO) A Zoli az jól nyomja, nincs késlekedés várakozás!
Úgy vélem, hogy 2007 ben káros tevékenységével bomlasztó és nem igazán építő tevékenységet folytatott. Jéé, ez is te vagy!
Idézek: Kérem a klubok vezetőit, gondolják át, hogy való-e ilyen mentalítású ember a szakbizottságba, továbbá
végezhet-e versenybírói tevékenységet. Persze a szeretett Fally nevü emberről van szó ám! Én is kérem a vezetőket gondolják át,
kell-e a szabályzat pontos ismerete illetve kell-e olyan versenybíró aki kint van a pályán, figyel, észreveszi a szabálytalanságot,
büntetést oszt ha kell vagy csak kiállít maga helyett valakit ha Ő éppen a versenyére készül! Kell e olyan ember a szakbizottságba
aki bár arogánsan de kiállva a szabályok mellett képviseli minden versenyző érdekeit azon személyekkel szemben akik a szabályokat
csak akkor használják ha azok mellettük szólnak?

Újabb idézet: Szeretném javasolni, hogy 2008 évben nevezett sporttárs az új szakbizottságban semmilyen jellegű funkcióhoz ne jusson.
Én is támogatom! Nem érdemlitek meg! Mint ahogy a szabályokat sem! A szabályokat tisztelni kell, még akkor is ha nem mindíg nekünk
kedvez! A szabály azért van, hogy keretet adjon és irányt mutasson a tökéletes megvalósításhoz. Jelen esetben olyan verseny
tisztességes lebonyolításához mint amilyen versenyeket az RCOR szervezett!!

Nem is kell szerintem ide semmi, se szabály se semmi. Vissza a Káposztási bmx pályára vagy az M0 most épülő részére a dünékre,
esetleg a szemétégető rákpalotán! Király lesz! Ha talán t. szervez valami versenyszerüt, RCOR mennyetek játszani, kanyarokat levágva,
emelvényről ordítva, szabályokat nem ismerve élvezni a csapatást! Ez nekem is tetszik, talán elindulok jövőre. Szabályok
nem betartása, ez kell nekem!

Még komolyabbra fordítva a szót,régota figyelem az RCAUTO fórumát és az a tapasztalatom, hogy nevezett esze átszerkeszti,
kitörölgeti a számára fájó megnyilvánulásokat! Ezért úgy döntöttem még három másik hasonló témájú forumra is felteszem eme
eszme futtatásom utalva linkkel mire is reagáltam!

Rúzsa Sándor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.28 16:48:58 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.10.24 18:58:41
Hozzászólások: 2
Ez hihetetlen. Tettem egy kísérletet! Hogyan működik az RCOR forum, a vezetés, moderáció. Bármilyen szemét módon lehet ITT írni! Lehet fa…pozni, mocskolódni! Minden megmarad! Nincs takarítás! Itt rohad már három napja ez a szemétség amit írtam! A lényeg, hogy a tartalom szimpatikus legyen RCOR vezetésnek! Márpedig ez tetszik. Írásomban köpködtem Thomast, Eszenyit! Magasztaltam a sötét éjszakát Fallyt és a többi RCOR vezet;ssel szimpatizáns bugrist! Lám lám, már napok óta itt díszeleg ez a szégyenletes remekmű. Nincs moderálás! Szégyellem magam, hogy ide tartozok /tartoztam/. Nekünk RCOR, is volt lehetőségetek arra, hogy bizonyítsunk.
Sikerült!
Nem éppen a szabályzatban leírtaknak megfelelő méretű (értsd pl. szélesség) volt az állványunk, cserébe pocskondiázzuk a Grimm pályát. Most hazánk legnagyobb, szuper RCOR klubjának nem hogy pályája még szemétdombja sincs, de azért verjük magunkat.
Vagy más: Pécs. Remek körülmények, ideális talaj, frenetikus ugratók! De a lebonyolítás! Zoli haverunk velünk együtt lehetővé tette a nyílt időméréses csalást a hurkon, mi támogatva őt megszavaztunk. Jól csináltuk, g..ik vagyunk! Mi mint a szakbizottság élenjárói harcosai ”nem vettük” észre a számtalan hibát, sőt szavaztunk, hogy csalni lehessen tovább! Pedig a Thomas nevü emberen kívül más is látta ám ezt! Csak hát Thomast nem szeretjük! Nem szeretjük, mert a Thomas nevű ember felkészült! Tudja a szabályt fejből, elvégre benne volt a szabályalkotásban, amiből mi kivonultunk. Jól megköpdöstük a truggy kategória miatt, most Fally meg egy két g..i tagunk abban indul! Mi jellemző ránk RCOR-ra? Etikátlan magatartás. Magas fokon. Manipuláljuk fórumunkat, és a közhangulatot. Legutóbb azért kénytelen volt a Fally az adatvédelmi szabályokba ütköző szakbizottsági tagok elérhetőségét leszedni, de azért még ügyesen elhelyezett egy-két rágalmat az RCOR fórumunkon, hadd szopjon mindenki, hozzászólni meg úgysem tud, mert kitöröljük! A Thomasnak is volt pofája a fórumán többször megmutatnia, hogy folyamatosan törölgetünk. Nem baj, akkor is azt mondjuk, ők a szemetek, törölgetnek. Előző hozzászólásomban szándékosan rosszul írtam! A verseny után sikerült megnézni, videon, hogy Thomas szabályosan startolt. Fally üvöltözött, hogy egy hellyel előrébb tudjon kerülni. Mi, RCOR–osok mindannyian ezt tettük volna, ez vérre megy! Ezért megrugdossuk az időmérőt is. Mindenféle személyeskedés nélkül. Van, akinek ”igénytelenül” foga nincs, van aki meg ”igényesen” kövér mint a mi Fally-nk. Szex, háááát fogas kérdés....!!
Ha RCOR-on múlik Hong-Norja nem lesz senkinek! Akkor sem ha ilyen autóval egy gyerek első offroad versenyén szarrá veri a profi RCOR csapatunkat!
Tartjuk – mint RCOR – a Hong-Nor szar. A Hong-Nor buggyával is véletlenül verte meg egy másik szintén gyerek a profi RCOR csapatunkat. Nekünk lassan már mindegy, hogy mi, csak Hong-Nor ne. Elhatároztuk, hogy rugdossuk ezt a márkát mert Thomas a forgalmazója. Kemény csapatmunka évek óta!
Az a f@sz Thomas azt hitte, hogy megköszönjük neki a támogatást! Ha-ha. Lóf@szt, inkább belerúgunk, linkjét nem tesszük fel, arra nincs időnk címmel.
Akkor sem ha Hong-Nor-al VB-t nyernek, bennünket meg megvernek! Ezután sem teszünk fel linket a Hong-Nor üzletre, nem támogatjuk őket, ha eredményesek lesznek inkább eredményeket sem közlünk és közben simlisen azt állítjuk, hogy mi támogatjuk, tájékoztatjuk a magyar offroadosokat.
Időmérés. Már tavaly is megengedtük, hogy a pécsi versenyt követően egy mocsok a sleppünkből, hazugságokat írjon az időmérésről.
(Ezek tudják hogy kell szemétkedni, nekik volt az utóbbi időben fegyelmi ügyük az MMSZ-nél, ott sem volt igazuk.)
Elfelejtettük kitörölni a hazugság cáfolatát, meg aztán ha esetleg megjelenne az rcauto-n is, onnan nem tudnánk, az a szemét esze pedig ha kell felteszi.
Szedett-vedett leragasztott kockák a debreceni versenyen? Sajnos ilyen fogyatékos mint én akkor is kiveszi a kockát ha le van ragasztva, képtelen vagyok felfogni 1-20-ig a számokat, sokszor kell elmondani, hogy ”nee viiid mééég eeel” csak akkor te idióta amikor mindenki visszahozta. Én elvárom, hogy a szemét esze akkor is türelmes legyen, amikor 3-szor esek át rajta és a számítógépén amikor viszem, vagy hozom a kockát.
Nekem nincs időm arra, hogy 1,5 m-el többet menjek, én versenyző vagyok, hajoljon el a k@rva gépétől, hadd férjek oda, nem fogja fel, hogy én versenyzek, nekem mindent szabad, neki meg kuss. Különben is, pénzért csinálja, bezzeg a mi Zolink nem! Ő támogat, szeret bennünket. Így kell gondolkozni és cselekedni RCORes fejjel. Mert mi mi vagyunk.
Csúszás! Hát hazudozok, hátha nem tudja bizonyítani, hogy nem miatta csúszott a verseny. Persze tudom, hogy nem miatta csúszott de miért ne mondjam. Igaz, hogy mi kb ugyanennyi csoportszámmal korábban kezdtünk, később végeztünk, de a Zoli nem úgy csúszik. Ott az nem csúszás, ha az esze nem csúszik akkor pedig mondjuk, hogy csúszás.
2005-ben még nem csúszott az esze, mert akkor még nem volt még a mi Zolink. 2006-ban a mi Jáegrünk ugyan olyan botrányos volt, hogy inkább az esze mérte a bokri versenyt. Akkor még nem csúszott az esze, aztán jött a Zoli és azóta csúszik meg csúszik az esze!
Mi akkor is Zolit szeretjük. Nála szavazni is lehet, csalni is tudunk!
Különben is olyan g..i mint mi, minden szemétségben benne van, az eszé-t is sikerült neki kirúgatnia a klubból. Hadd szopjon az szemét.
Újabb idézet: Szeretném javasolni, hogy 2008 évben nevezett Fally sporttárs az új szakbizottságban semmilyen jellegű funkcióhoz ne jusson.
Én is támogatom! Ezt a véleményemet nem változtatom meg! A mi szeretett Fally-nk ne legyen a szakbizottságban, mert úgy sem érti meg senki, hogy milyen zseni!
Még komolyabbra fordítva a szót, régóta figyelem az RCAUTO fórumát és az a tapasztalatom, hogy nevezett esze áthelyezi a hozzászólásokat.
Így pld. szeretett Zolink aljaskodásainak, most meg már nekem is külön topicot adott. Nem töröl ki semmit, a Zoli ugyan ezt állítja, meg azt is hogy módosít, de olyan hülye bunkó, hogy nem találta meg, pedig esze oda is írta neki a linket saját topicjára.
A mi aranyos Fally-nk, Godzilánk bezzeg kitöröl, vagy módosít mindent, így simán tudjuk manipulálni a fórumunkat és jókat szopnak azok akikkel nem értünk egyet.
Ezt a linket most majd bemásolom az rcautora is – elmentem a képet a mi csodás RCOR fórumunkról – bizonyítandó, hogy itt volt.
Hányok tőletek ge..ik. Megtelt a pohár.

Rúzsa Sándor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.28 17:01:00 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.06 13:04:52
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: Budapest 23.ker
csá...
A moderátrok nem egész nap itt ülnek.... szerintem fárasztóvagy.... irj PÜ-t akikről akiknek a szöveg szól és kész... semi értelme az egésznek.. fúnemtörölték ki... ésszerü ember magasról letolja!!! :evil: :x

_________________
premium


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.28 17:11:15 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.20 20:13:36
Hozzászólások: 200
Tartózkodási hely: Magyarország\Ausztria
úgy látszik hogy RCOR-t ellenezi :?

_________________
Üdv.:HUNGARY


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.28 17:21:36 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.05.17 16:13:39
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: szigetszentmiklós
Hello!

Te mi jogon pocskondiázod az RCOR egyesületett és a vezetőit illetve akik szimpatizálnak velük?!
A véleményedre, szerintem senki sem kiváncsi! Az hogy "nekünk" pályánk sincs azt szerintem mindenki tudja, hogy miért nincs!! És ezzel nem kéne pedáloznod, hogy még szemét domb sincs ha te olyan profi vagy, hogy egyből találsz egy új pályát és felhúzod és csinálsz egy színvnalas pályát, na akkor beszélj inkább! És nem kéne neked itt szidni a másik embert/embereket mikor te se lehetsz más! Eléggé gyerekes módon viselkedsz mint egy ovodás, hogy anyuci ez és ez bántott! Szánalom!!!
Erre így ennyit! Ha meg káramokodsz az a te bajod ezt nevezik hozott bunkóságnak! Vagy nevelt bunkóságnak! Ha ez a te stílusod akkor inkább meg se szólalj tartsd magadba a vélemyényed!

_________________
Savage 25
Tuned by: Carbon chassis,GRP,Mugen,LRP engine,3 gang,Hellfire suspension, Hellfire body


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.28 17:43:32 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
véleménye lehet bárkinek.arról hogy te meg tuskó stílusban írsz arról csak te tehetsz kedves fog_sor.a zászló neked is áll!ha nem tetszik nem jösz ide ;) nem fogok vitatkozni azzal amit írtál mert megint csak elindulna a szardobálás.mindenki vonja le a konzekvenciákat ezt a topikot pedig átteszem az új helyére a szemetesládába és bezárom.téma lezárva...
ha esetleg proplémája van vkinek ezzel tudja hol talál...

_________________
06203486503


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nagyg 2007.10.28 17:51:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.28 17:49:38 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.08.21 14:01:36
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Budapest 17.ker
Csatlakozom az előttem szolokhoz. Az egszhez még annyit hogy valszeg DIREKT nem lett kitörölve a te "felettébb magas szintu" irományod. Igy láthatják az emberek h milyen értelmes ember vagy te. Az egészet ellehetett volna intézni PÜben, telon, személyesen, akárhogy, de itt a forumon, sztem nem sok embernek van köze a sirásodhoz.

Üdv

_________________
Tamiya TNX os .18 tz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.28 18:03:45 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.17 14:44:32
Hozzászólások: 954
Tartózkodási hely: XXII-kerület
Nekem ez gyanús.

Nem hinném hogy ugyanaz az ember írta a két hozzászólást.
Szerintem valakik,valahogy bejutottak ezen a felhasználónéven a fórumba, hogy védjék a szövegben említetteket. (esetleg magukat)

Teljesen más a stílus.

Előzőleg egy inteligens, komoly embert olvashattunk most pedig egy bunkó parasztot.

Biztos, hogy nem ugyanaz.

Üdv. Kapuera

_________________
Kép
Design by www.rcpaint.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.28 19:27:34 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Te jó ég mi ez? :shock: Hol vannak a régi szép idők amikor legalább MI modellesek ÖSSZETARTOTTUNK??????? MI EZ? Emlékszem, régen talikon ha valaki alkatrészre szorult akkor biztos adott neki valaki. SEGÍTETTÜK egymást. RÉMLIK? EGYESEK szerint kétrészre szakadt az egész modellező "társadalom" (nem nevezem meg, hogy melyik kettőre mert szerintem NINCS szétszakadás csak páran hangoztatják). Hol vannak a RÉGI találkozók ahol szétröhögtük az agyunkat és piszok jó hangulatban telt el a nap? Új barátságok/haverságok jöttek létre és még találkozókon kívül is összejártak találkozni az emberek. Hmmm?????
Akinek NEM inge NE vegye magára!!!!!!!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.28 23:04:28 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Nem az egész modellező társadalom csak az offroadosok....
nem írok erről véleményt mert attól még nem lesz mindenellenfél jóban h jaj a Tücsi mien okos és megmondta....

Dodge igen igaz, más volt régen....de szerintem ez várható volt a forum növekedésével....A régi talikon majdnem mindenki ismert mindenkit....nem voltak ellentétek....a létszám miatt itt (is) kialakult ez van....demokratikusan kell fogalmazni ahoz h ne ugorjon rád az egyik "csoportból" vki....mert bármi ienhez tartózó véleményt írsz,akkor vmeik lehúz, a másik támogat .... értelmetlen ...

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.29 09:59:19 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Hát igazad van Tücsök. Sokat úgy sem tehetünk. Sajnos.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.29 11:15:15 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Dodge írta:
Te jó ég mi ez? :shock: Hol vannak a régi szép idők amikor legalább MI modellesek ÖSSZETARTOTTUNK??????? MI EZ? Emlékszem, régen talikon ha valaki alkatrészre szorult akkor biztos adott neki valaki. SEGÍTETTÜK egymást. RÉMLIK? EGYESEK szerint kétrészre szakadt az egész modellező "társadalom" (nem nevezem meg, hogy melyik kettőre mert szerintem NINCS szétszakadás csak páran hangoztatják). Hol vannak a RÉGI találkozók ahol szétröhögtük az agyunkat és piszok jó hangulatban telt el a nap? Új barátságok/haverságok jöttek létre és még találkozókon kívül is összejártak találkozni az emberek. Hmmm?????
Akinek NEM inge NE vegye magára!!!!!!!!!!!!


Ne aggódj a modellezők meghatározó hányada most is, nagyon jól érzi magát a rendezvényeken. Sok új és tartós barátság születik, és egészen kivételes az összetartás a modellezők között. Példa erre a remek idei szezon, messze a legmagasabb létszám a robbanó motoros kategóriában, valamint a nagy létszámú nemzetközi megmérettetés is jelzi, hogy ezek a srácok nagyon jól kijönnek egymással.

Igazából egy nagyon szűk réteg (egy kezemen meg tudom számolni) fáradozik azon, hogy romba döntse azt, ami eddig felépült. Névtelen feljelentéseket tesz, rágalmaz, hazudozik, mert az ő(ők) hasonló irányú tevékenysége folyamatosan kudarcba fullad.

Tehát semmi gond jó úton haladunk, azzal a néhány szarkeverővel, meg nem kell foglalkozni. Sajnos ilyen emberek mindig lesznek, akik irigyek arra, ami másnak sikerült, és fáj nekik, ha másnak barátai vannak, mert őket folyamatosan faképnél hagyják a társaik, vagy kiveti az a közeg melyet nagyon sokszor és arcátlanul becsaptak.

Tehát köszönjük, jobban vagyunk, mint eddig bármikor.

üdv:
F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.29 11:25:16 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Kedves Modellezők!

A fórum adminisztrátorai nem kívánnak nyilatkozni arról, hogy Rúzsa Sándor első és második hozzászólását egy és ugyanaz az ember írta-e, mert ezt csak az tudja megmondani, aki a regisztrációt létrehozta! Ennek ellenére és a helyzet tisztázása miatt tegnap este és ma délelőtt sok időt fordítottunk arra, hogy kiderítsük a szerver log-jaiból, értesítő e-mail-ekből és egyéb internetes illetve fórum adta lehetőségekből, hogy mi történhetett! Alább elmondok pár lehetőséget, amiből mindenki levonhatja a maga konzekvenciáját!

A két hozzászólás IP címe teljesen más. Ez persze még nem bizonyít semmit, de az alábbi ténnyel együtt véve már lehet jelentősége.

Érdekes, hogy az első hozzászólás alkalmával a fog_sor nickhez tartozó e-mail címet (melyre a regisztráció is történt) megváltoztatták! Ezt most nem közlöm, mert lehet, hogy megint egy eszetlen modellező (?) - aki sokat tesz ezen ágazat lerombolásáért - felnyom egy adatvédelmi biztosnál (miközben semmi köze nincs a dologhoz). A címet nem emlékezetből mondom, ellenőrizni is tudtam, mert minden új regisztráció adatait megküldi a rendszer az adminisztrátoroknak. A második hozzászólás után az e-mail cím viszont már megváltozott, belekerült egy 1-es is. Fentiekből adódóan két lehetőség merült fel bennünk:

1. Nevét és elérhetőségét nem kívánja vállalni az illető, ezért megváltoztatta az e-mail címét. Nem tudom miért tenné, hiszen bárki névtelenül tud regisztrálni magának e-mail címet, melyet utána törölni is tud.

2. Valaki belépett (aki nem fog_sor volt), megváltoztatta a jelszót és az e-mail címet egy nem létezőre, vagy olyanra, amit ő hozott létre. Elérve ezzel azt, hogy az igazi fog_sor ne tudjon jelszó emlékeztetőt kérni, hiszen az nem a regisztrációkor megadott e-mail címre fog érkezni, hanem arra, amit már az illetéktelen felhasználó újonnan adott meg.

A kérdéses helyzet tisztázása végett visszaírtuk a regisztráció során megadott e-mail címet a profilban. Így, akár az első, akár a második lehetőség áll fenn, az a személy tud reagálni (ha akar), aki az első és tényleges regisztrációt hozta létre (a jelszó emlékeztető erre a címre fog érkezni)!

Az most mellékes, hogy ezen okok miatt mostantól senkinek nincs lehetősége e-mail címet változtatni a profiljában, csak új regisztrációval, vagy ha ezt az adminisztrátoroktól kéri és az adminisztrátorok meggyőződtek arról, hogy az illető tényleg az, aki a regisztrációt létrehozta.

Innetől fogva többet nem tudunk tenni, csak várunk, hogy lesz-e reakció!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.29 11:25:43 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.05 21:17:08
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Miskolc
F_Gyuri írta:
Tehát semmi gond jó úton haladunk, azzal a néhány szarkeverővel, meg nem kell foglalkozni. Sajnos ilyen emberek mindig lesznek, akik irigyek arra, ami másnak sikerült, és fáj nekik, ha másnak barátai vannak, mert őket folyamatosan faképnél hagyják a társaik, vagy kiveti az a közeg melyet nagyon sokszor és arcátlanul becsaptak

Ez igy igaz!!!

Üdv.:Veszelka Péter :lol: :lol: :lol:

_________________
Szponzor Fater:))
RC Miskolc Offroad Team


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.29 12:26:54 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
F_Gyuri írta:
Dodge írta:
Te jó ég mi ez? :shock: Hol vannak a régi szép idők amikor legalább MI modellesek ÖSSZETARTOTTUNK??????? MI EZ? Emlékszem, régen talikon ha valaki alkatrészre szorult akkor biztos adott neki valaki. SEGÍTETTÜK egymást. RÉMLIK? EGYESEK szerint kétrészre szakadt az egész modellező "társadalom" (nem nevezem meg, hogy melyik kettőre mert szerintem NINCS szétszakadás csak páran hangoztatják). Hol vannak a RÉGI találkozók ahol szétröhögtük az agyunkat és piszok jó hangulatban telt el a nap? Új barátságok/haverságok jöttek létre és még találkozókon kívül is összejártak találkozni az emberek. Hmmm?????
Akinek NEM inge NE vegye magára!!!!!!!!!!!!


Ne aggódj a modellezők meghatározó hányada most is, nagyon jól érzi magát a rendezvényeken. Sok új és tartós barátság születik, és egészen kivételes az összetartás a modellezők között. Példa erre a remek idei szezon, messze a legmagasabb létszám a robbanó motoros kategóriában, valamint a nagy létszámú nemzetközi megmérettetés is jelzi, hogy ezek a srácok nagyon jól kijönnek egymással.

Igazából egy nagyon szűk réteg (egy kezemen meg tudom számolni) fáradozik azon, hogy romba döntse azt, ami eddig felépült. Névtelen feljelentéseket tesz, rágalmaz, hazudozik, mert az ő(ők) hasonló irányú tevékenysége folyamatosan kudarcba fullad.

Tehát semmi gond jó úton haladunk, azzal a néhány szarkeverővel, meg nem kell foglalkozni. Sajnos ilyen emberek mindig lesznek, akik irigyek arra, ami másnak sikerült, és fáj nekik, ha másnak barátai vannak, mert őket folyamatosan faképnél hagyják a társaik, vagy kiveti az a közeg melyet nagyon sokszor és arcátlanul becsaptak.

Tehát köszönjük, jobban vagyunk, mint eddig bármikor.

üdv:
F_Gyuri


;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.29 15:15:49 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Szerintem már többet (jóval) beszéltetek/ünk róla, mint amennyit érdemelne a téma. A konzekvenciát mindenki le tudja vonni, nem kell ahhoz nagy okosság. Már akinek esze van.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség