Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.08 21:09:10

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: kiborultunk?
HozzászólásElküldve: 2008.01.03 11:08:22 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
oceanearth írta:
Komolyan mondom néha az legkiborítóbb, hogy bort isztok és vizet prédikáltok...

Üdv

Kedves oceanearth!

Ha már nyilvánosba írod, és többes számban, hogy kiborítóak vagyunk, akkor légy szíves nevezd meg név szerint, hogy kikre gondoltál. Nehogy olyan is magára vegye, aki nem szolgált rá.

Tudod, csak a tisztán látás kedvéért.

Érzékeny lelked megnyugtatására, tájékoztatásul közlöm, hogy én például azért szoktam alkalmanként, és nem minden esetben, nyilvánosban figyelmeztetni a szabályokra, mert sajnos nagyon sokan, nem úgy és nem arra használják a fórumot, amiért, és amire létre lett hozva. Így esetleg azok is okulnak belőle, akik sosem olvasták el a felhasználási szabályokat, és sorozatosan vétenek ellene.

Azért meg ne haragudj, hogy fene nagy lustaságomban nem írok napi sok-sok PÜ-t minden olyan felhasználónak, aki arra rászolgált.

Elvárások azok vannak a fórum üzemeltetőivel szemben! Nem kérem, hogy simogassátok a lelkünket, no de a nyilvános számonkérés egy kicsit erős úgy, hogy a PÜ-vel meg sem próbálkoztál (nem az első ilyen eset). Na ennyit a víz és a bor kölcsönhatásáról.

Most én is boruljak ki?

üdv:

F_Gyuri

ui:
Ha valaki úgy gondolja jobban, elfogadhatóbban és demokratikusabban tudja ellátni a mindennapi teendőket, akkor jöjjön el ide viewtopic.php?t=9486&highlight= , rengeteg a feladat, és elég kevés a jelentkező. Itt csatlakozhatsz, mutasd meg mire vagy képes a modellezőkért.

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.01.03 19:05:18 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
Kedves Gyuri!

Köszönöm, hogy mondanból kiragadtál egy részletet és azt nem a teljes szövegkörnyezetben mutatod be, bár ez nem a Te hibád, mert Ramses barátod törölte a hozzászólásomat, így azt teljes valójában nem láthatják a többiek, de ez most nem is olyan lényeges.
Nincs nekem érzékeny lelkem és nem is kell megnyugtatni, mert nem én vagyok, aki ideges... Pont arról van szó, hogy nyilvánosan figyelmzetettek a szabályokra, amit Ramses szerintem most nem így tett, és mivel Marci nagyon jó barátom, így bátorkodtam kicsit korteskedni mellette és kinyilvánítottam véleményem, miszerint Ramses a mondanivalóját (ami egyébként nem volt igaz, persze ebben nem csak Ő, hanem a nem túl jó minőségű kép is hibás) akár PÜ-ben is elküldhette volna . Természetesen Ramses-nek is írtam egy PÜ-t, amiből engedd emg, hogy idézzek " Én nem ****ni szeretnélek téged, mert tudom, hogy mennyi munkátok van ebben a fórumban, milyen lelkesen csináljátok és ezért le a kalappal. "
A többes számmal pedig Rád gondoltam. Elnézést kérek a többi moderátortól, aki magára vette és az egész napját elrontottam (remélem azért nem volt ilyen) . Lehet benned maradt egy kis tüske a multkori vitánkból? Én azt hittem azt megbeszéltük. Sajnos azok a pü-im nincsenek már meg, mert régebben küldtem őket és így azok már elvesztek, de azt hiszem Te is emlékszel tartalmukra, amiben szintúgy elismerem és megköszönöm a munkátokat mint a maiban, így nem értem írásodnak azt a részét, amikor számon kéred rajtam, hogy nem írtam PÜ-t és ráadásul ez nem az első eset.
Egyébként hármunk közül szerintem nem én borultam ki...
Megértelek én Titeket, hogy milyen nehéz is a moderátori munka, de kérdezd emg magadtól légyszives, hogy ezt a mai napi problémát valójában ki generálta? Én ezt egy teljesen lezárt dolognak tekintettem, amit PÜ-ben megbeszéltünk Ramses-al, erre mikor a vizsga utáni mámorban hazaérek azt lűtom, hogy lett nyitva egy topik, majd kérdés, hogy meddig fogunk ezen vitatkozni. Mivel nekem erre se erőm, se energiám nincs erre a vitára, így egyebet nem tudok mondani -IGAZATOK VAN- mostmár kérem kapcsolja ki...

Üdv

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.01.03 21:20:18 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Nem kívánom túl reagálni a dolgot, de ha Ramses-sal volt gondod és meg is beszéltétek, akkor semmi szükség arra, hogy többes számban minősíts.

Nem a múltkori miatt írtam, azt, ahogy igértem lezártam. Te viszont nem ,mert mínt írod a többes számban rám gondoltál. De ha már felhoztad, emlékeztetlek rá, hogy akkor is nyilvánosban fejtetted ki, hogy mi nem tetszik neked abban, amit mi csinálunk.
Az új topicra nincs szükség, csak nem kívántam tovább szemetelni más topicjába.

Részemről lezárva, kérlek jelezd, ha zárhatom a topicot.

üdv:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.01.03 21:46:15 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
Szia!

Zárható/Törölhető.

Üdv

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség