Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 19:30:16

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 78 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.07 21:18:28 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Köszi! :)

Képek: tényleg lehetne több is, kicsit szorított az idő, meg ez csak olyan mellékes tartalom volt, de megfontolandó, amit mondasz (mennyiség, zene), a minőség szubjektív, sajnos ez csak az én izlésemet tükrözi! :twisted: Legközelebbinél csinálunk szavazást!

Nem tudom miért, de nekem az volt a kézenfekvő, hogy ne "kötelezzem" a nézőt a sorban nézésre, hadd döntse el maga, melyiket akarja először, majd másodszor. De tény, hogy az általad említett megoldást is meg lehetett volna csinálni.

PIP: Már értekeztem egy sokak által ismert :twisted: fórumozó taggal, hogy fogunk egyszerre két kamerával rögzíteni, hogy PIP-es muvi is legyen. A pilóta-autó kapcsolat nekem nem jutott eszebe, de nagyon tetszik az ötlet, szerintem lesz ilyen is! Jómagam csak az ugratás több szemszögből tipusú dologra gondoltam.

Köszi a kritikákat, remélem ezek alapján majd jobb lesz a következő!


atikasz írta:
Hello.

Na akkor legyen egy-két negatív megjegyzés is hamár Godzi annyira kérte:-)

A legnagyobb hibája a DVD-nek,hogy nincs tele kb.2gb üresen maradt :shock: :)
A másik a képek,bőven lehetett volna még rá rakni és talán egy két képnél van jobb is ami nem került fel.
Ha csak azért ennyi mert nem akartátok túl hosszura a slideshowt akkor 2-3 slideshowbol meg lehetett volna oldani esetleg külön buggyk monsterek + szerintem lehet,hogy elég képenként 3mp,aki tovább akar gyönyörködni nyom egy pause-t.Talán egy kis lightos zene elfért volna a képek alatt.
Ami nagyon zavaró volt számomra,hogy minden videó végén visszaugrik a menübe nem folytatódik a köv. videóval.
Egyébként ezekkel a "hibákkal" együtt is jó lett a DVD.

És egy ötlet a köv. dvd-hez.
Csinálhatnátok egy pár perces olyan videót mint amit f1 vagy rally versenyeken szokta.Nagy képen mutatják az autót kis képen meg a versenyző "lábmunkáját" csak értelem szerűen itt a kezét kellene mutatni a távval.

Ja és nem ártana több buggys videó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.08 22:36:45 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Elkészült a 2. adag DVD is, holnap postázom azoknak, akik utánvéttel kérték a lemezt, így talán még hétvégére odaér.

A postaköltség sajnos változatlanul 1.220 Ft.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.09 06:37:11 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
alig varom mar... hurra

u.i.:godzirajottem miert olyan draga a posta koltseg!..hiszen 4.7 gigat kell cipelnie a postatsnak!!!! :oops: :)


Godzilla írta:
Elkészült a 2. adag DVD is, holnap postázom azoknak, akik utánvéttel kérték a lemezt, így talán még hétvégére odaér.

A postaköltség sajnos változatlanul 1.220 Ft.

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.09 10:18:40 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.06.03 22:49:39
Hozzászólások: 30
Godzilla írta:
Köszi! :)

Képek: tényleg lehetne több is, kicsit szorított az idő, meg ez csak olyan mellékes tartalom volt, de megfontolandó, amit mondasz (mennyiség, zene), a minőség szubjektív, sajnos ez csak az én izlésemet tükrözi! :twisted: Legközelebbinél csinálunk szavazást!

Nem tudom miért, de nekem az volt a kézenfekvő, hogy ne "kötelezzem" a nézőt a sorban nézésre, hadd döntse el maga, melyiket akarja először, majd másodszor. De tény, hogy az általad említett megoldást is meg lehetett volna csinálni.

PIP: Már értekeztem egy sokak által ismert :twisted: fórumozó taggal, hogy fogunk egyszerre két kamerával rögzíteni, hogy PIP-es muvi is legyen. A pilóta-autó kapcsolat nekem nem jutott eszebe, de nagyon tetszik az ötlet, szerintem lesz ilyen is! Jómagam csak az ugratás több szemszögből tipusú dologra gondoltam.

Köszi a kritikákat, remélem ezek alapján majd jobb lesz a következő!


Szivesen :-)

Nem csináltam túl sok dvd-t még,de ha jól tévedek úgy van hogy ha folyamatosan mennek a videók akkor is bár mikor vissza lehet ugrani a menübe másikat választani.

Remélem nem utáltatom magam nagyon meg,de még egy észrevétel.
A videók végéből pár másodpercet le lehetne sötétíteni mert így olyan "befejezetlennek" tűnik.Azoknál a videóknál ahol van zene nem olyan zavaró mert a zene miatt lehet sejteni hogy jön vége.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.09 10:27:17 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
atikasz írta:
A videók végéből pár másodpercet le lehetne sötétíteni mert így olyan "befejezetlennek" tűnik.Azoknál a videóknál ahol van zene nem olyan zavaró mert a zene miatt lehet sejteni hogy jön vége.


Nem, ez is teljesen jogos, sőt, már így készülnek a további videók is, mert engem is idegesített, hogy eccecsakvége! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.09 14:23:59 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Elmentek a DVD-k. Bár érdekes módon most csak 970 Ft volt a postaköltség... és még a postás leányka is egy igen szép teremtés volt! :) Amúgy meg kb fél órát álltam sorba! :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.21 16:44:33 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Akik utánvéttel rendelték, de még nem kapták meg a lemezt, azoknak jelentem, hogy a hosszú sorok ellenére rávettem magam és feladtam a DVD-ket. A Magyar Postára jellemző módon most egy harmadik összeget sikerült kikalkulálniuk teljesen ugyanarra a csomagra.

1. alkalom 1120 Ft
2. alkalom 970 Ft
3. alkalom 1220 Ft - a most feladott csomagok költsége

Sajnos ezutóbbi volt a legdrágább. Azért majd egyszer rákérdezek, hogy ez hogyan lehetséges, hisz dekára ugyan annyiról van szó és az értéke is mindig 2 rugó...

Szóval a zöld ruhás mikulásnak majd 3.220 pénzt kell fizetni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.21 17:39:51 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Bar nem DVD tema, csak a posta kapcsan kikivankozik belolem.
En azt nem ertem leginkabb, hogy egy rendeles USAbol eljon a kontinensre, aztan beerkezik az orszagba 1, max. 2 het alatt. Aztan tovabbi 1, atlag inkabb 2 hetig tart mig a posta vagy kikezbesiti neked nehany keruletnyit, vagy vegre kapsz egy levelet, hogy menj be erte pl. az Orczy terre. Es mindennek tetejebe meg fizetned es kell a magyar postanak. Mire fel? Az osszes tobbi orszagban miert nem kell fizetni amin athalad? Na mind1.
:lehanylak


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.25 16:41:21 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.01.22 22:49:52
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Budapest, XVI.ker.
Kirsz, ez nagyon szuper lett nagy SZ-el!!! :-D
A menü intró is nagyon precíz. Látszik, sokat dolgoztál vele.

Én nem találtam benne semmi hibát. Örülök, hogy a te kezed alatt született meg az első DVD-nk. Ezt a jó szokásod tartsd meg. Én vevő leszek a folytatásra is.. :lol:
Egy téli hóugrási gyakorlatokra.. hmm?

Boldog és kellemes Karácsonyi ünnepeket!
;)

_________________
KépTraxxas REVO www.solarklimacad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.25 20:09:48 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Peti írta:
Kirsz, ez nagyon szuper lett nagy SZ-el!!! :-D
A menü intró is nagyon precíz. Látszik, sokat dolgoztál vele.

Én nem találtam benne semmi hibát. Örülök, hogy a te kezed alatt született meg az első DVD-nk. Ezt a jó szokásod tartsd meg. Én vevő leszek a folytatásra is.. :lol:


Köszi, öszülök, hogy tetszett. Folytatás is biztosan lesz, de hibák abban is lesznek, hisz emberek vagyunk! 8) Mindenesetre próbáljuk csökkenteni ezek számát... sajnos nem minden rajtam múlik...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.01.03 15:53:09 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.06.30 14:03:38
Hozzászólások: 440
Tartózkodási hely: XXI ker
Énis csak megköszönni tudom a lemezt! nagyon jó volt nézegetni a klippeket.

_________________
SAVAGE SS .27 SIRIO FM 40.815
OFNA Hyper7 PBS .21 FM 40.835


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.01.03 15:57:26 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.04.08 12:36:59
Hozzászólások: 474
Tartózkodási hely: Budapest
Tegnap nekem is sikerült beszereznem egy DVD-t.


És én is csak ugyan azt tudom mondani ,mint a többiek ,hogy nagyon király :!:

_________________
Serpent 960
Serpent 950
GS Storm CL-1
Traxxas Bandit
Hot Bodies Cyclone
Serpent Excel MK2
+sebességi autók


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.01.03 17:39:04 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Hali!
Én is vettem egyet.

Nagyon tetszett! eljen: eljen: eljen: eljen:

Bár csak annyit, hogy: a képek alá jó lett volna egy kis zene. :roll: De majd legközelebb. :-D

Üdv: Dodge


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.01.03 19:30:06 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
pajzi írta:
Bar nem DVD tema, csak a posta kapcsan kikivankozik belolem.
En azt nem ertem leginkabb, hogy egy rendeles USAbol eljon a kontinensre, aztan beerkezik az orszagba 1, max. 2 het alatt. Aztan tovabbi 1, atlag inkabb 2 hetig tart mig a posta vagy kikezbesiti neked nehany keruletnyit, vagy vegre kapsz egy levelet, hogy menj be erte pl. az Orczy terre. Es mindennek tetejebe meg fizetned es kell a magyar postanak. Mire fel? Az osszes tobbi orszagban miert nem kell fizetni amin athalad? Na mind1.
:lehanylak



Nem ide vag a tema,de azert en is beleszolok.
Elkepeszto ami kishazankban mukodik.
Ket csomag elindul egyszerre,mondjuk 3 perc kulonbseggel,es az egyik 2 hettel kesobb erkezik meg. nemugyvanaz
Mit csinalnak ezek az emberek a postan???????????????
Mas.
Sokszor rendelek mas orszagbol ide az USA ba.
Sokszor tobb 100$ ertekben.Soha egy filler vamot nem kell fizetni.Soha.
Hihetetlen rablas van Magyarorszagon.
Mar nem tudjak hany bort huzzanak le az emberrol.
Na bocsi hogy ebbe a topicba irtam,de itt 2005 elso napjaiban jol felhuztam magam.
Sziasztok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.01.03 20:02:58 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Nevermind Krisz!

Ez egyelore egy ilyen problemakkal is kuzdo kis, vacak orszag, de azert szeretem. :-))

A postanal meg nyilvan az unnepek is belekalozkodtak a csomagokba...sajna ott sincsenek sokan, viszont abbol a letszambol is biztos le kellene epiteni....

na mind1.

Dodge, koszi, valoban, bar direkt nem kerult oda zene, de van mar egy csomo otlet, a kovetkezo DVD-tol be fogtok pisilni!

:-))

Cs.,


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.01.10 12:19:42 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Akik már 2005-ben rendeltek DVD-t, azoknak ma fogom feladni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.01.10 17:03:50 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Godzilla írta:
Akik már 2005-ben rendeltek DVD-t, azoknak ma fogom feladni...


Feladtam... ismét nem kellett csalódnom, az eddigi legdrágább feladás volt ugyan arra a csomagra. 1.300 Ft volt apostaköltség.

Nem semmi, 35% eltérés a legolcsóbb és a legdrágább feladás között. Legközelebb megmutatom nekik a 4 féle szelvény, kíváncsi vagyok mit mondanak majd rá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.01.19 16:39:21 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Akit érdekel egy kis ínyencség, egy kicsit különlegesebb DVD, az nézzen be a chat topik kiemelt témájába!

viewforum.php?f=26


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 78 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség