Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 00:58:00

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 111 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 20:35:24 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Bevallom én nem láttam az újságot ezért csak az itt olvasottak alapján próbálom felmérni a helyzetet.

Szóval Gergew ahogy én látom alapvetően nem a véleményeddel hanem a stílusoddal van problémája az uraknak. ( alapvetően )
Ezt Krisz25 konkrétan megfogalmazta.

Ami a lapot illeti azt gondolom az első példány alapján semmiképpen nem szabad pálcát törni felette.
Viszont ha a tizedik is esetlegesen csak "hármas golfot" mutat be akkor az valóban prolémás lehet.
Modellező újság ??????
Akkor igen legyen benne minden ami modellezés hisz nem baj ha mindenki egy kis betekintés nyer a másik műfajba.
Az arányok nem tök mindegy egyszer ez egyszer az lesz több ahogy a téma adódik.
Reklám is van több oldalon hát hajrá legyen, mert egyrészt bevétel a lap készítéséhez másrészt pedig sokan innen fogják megismerni a beszerzés lehetőségeit.
Hol itt a baj.
Végy bármilyen szaklapot magazint stb relám reklám és reklám másként nem igen mehet hisz pénz pénz és pénz kell mindenhez.

Hangsúlyozom nem vásároltam meg a lapot és nem láttam belőle egyetlen sort sem sőt a weboldal linkjén is csak szép homogén kéket látok számomra érthetetlen módon viszont ennek ellenére azt mondom örüljünk a kezdeményezésnek.
Az egészséges nem sértő kritika előre viszi mindenképp a törekvést.
Tehát igyekezzen mindenki eszerint fogalmazni így esély van arra, hogy a lekesedés és a velejáró törödés munka nem válik keserré, melynek következményeként ismét a modellezők vesztenek és lesznek szegényebbek.

Tehát kritika kell és hangozzon is el hisz a visszacsatolás kell az alkotónak akár negatív akár pozitív de stílusra tessék vigyázni.

Bírálni és nem ítélni !!!!!!!!!!!

NA EZ AZ ÉN MEGLÁTÁSOM ÉS VÉLEMÉNYEM.
Béke Veletek ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.17 18:27:42 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
Ramses írta:
Mióta vita ez? Vagy a te érveid nem valósak? Még mindig várom a válaszaidat, bár gondolom most már hiába.
Viszont elkövettem azt a hibát, hogy lesüjjedtem a te szintedre..sajnálom. Igyekszem a jövőben kerülni a magadfajták szintjére való leereszkedést.

:Ramses Ramses :Ramses


Sziasztok!

Először is elnézést kérek azoktól akiket megsértettem - magamból kissé kiindult állapotban - trágár szavaimmal. Megpróbáltam tisztázni ezt a vitát köztem és Jáger Péter között, ami 2. próbálkozásra semi sikerült, mikor is én magam kerestem föl. Viszont, én tegéd nem sértegettelek, ami nagy különbség. Akkor melyikünk is a felnőtt ember? El kéne gondolkoznod azon, hogy attól mert valaki most van "csak" a 20. életévében, nem biztos, hogy előítélettel kellene vele szemben lenni érettséggel, illetve tapasztaltsággal kapcsolatban. Én ugy gondolom hogy ezt az egészet nem nyilvánosan kellett volna, de igy akartad, kerülted a nem nyilvános "férfi a férfival" vitát. Gondolom azért, mert te itt alapito tag vagy, régebb óta ismernek, igy valószinű hogy többen melléd fognak állni, azon okokból hogy a Te szemszögedből vélik látni a problémát, igy esélyem sincs, hogy valaki is itt nekem adjon igazat. De nyugodtan menk ki holnap a Kolzsvár utcába, az ott lévők kb. 80%-a biztos hogy egy véleményen lesz velem.

Előre is köszönöm megértéseteket, és mégegyszer elnézést ha valakit sértett volna igen rövid és tömör hozzászólásom, melyet természetesen nem vonok vissza.

Kellemes Ünnepeket Nektek!

Gergew

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.18 12:38:01 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.10.12 10:53:48
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Budapest
Én személy szerint élveztem ezt a kis vitát köszi nektek a pár kellemes pillanatot amit okoztatok nekem.


Üdv:Atek :twisted:

_________________
FM-40.705,Spektrum
LARO 23cc
Revo RB-323
Revo RB-WS7 III
Serpent 960R
A nyul egy nagyon pedáns állat,csak ül a fűben és nem szivja el.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.18 12:38:18 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
A "NEM" szócska bekerült (remélem) a helyére. A vicces hozzászólásokat töröltem, bár jót röhögtem rajta! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.18 16:13:52 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
RC CAR Action.

jaratom. Szep, hires nemzetkozi , hatalmas peldanyszamu lap.

kb 80 oldal, 40 biztos reklam.

1 ev alatt nem sok cikk volt,amibol nagy ujdonsagot olvashattam volna...

de! en a neten logok, es mindent tudok a modellezesrol autos temaban :lol: , ezek az ujsagok pedig NEM a verprofiknak szolnak, mert ok talaljak ki, mi az ujsag, es mirol lehet irni....

hidd el, Tesoim es barataim nagy elvezettel olvastak a lapot. Es ennek a lapnak elsosorban ez a feladata.

Ha az elmult 10 evben mondjuk Gergew nem ahhoz szokott volna, monjuk ki: nott volna bele, hogy van media markt, meg tesco, meg lofasz, es minden kaphato, hanem valami mashoz, lehet, hogy orulne ennek???

Lehet. En orulok! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.18 17:13:54 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
gergew írta:
Ramses írta:
Mióta vita ez? Vagy a te érveid nem valósak? Még mindig várom a válaszaidat, bár gondolom most már hiába.
Viszont elkövettem azt a hibát, hogy lesüjjedtem a te szintedre..sajnálom. Igyekszem a jövőben kerülni a magadfajták szintjére való leereszkedést.

:Ramses Ramses :Ramses


Sziasztok!

Először is elnézést kérek azoktól akiket megsértettem - magamból kissé kiindult állapotban - trágár szavaimmal. Megpróbáltam tisztázni ezt a vitát köztem és Jáger Péter között, ami 2. próbálkozásra semi sikerült, mikor is én magam kerestem föl. Viszont, én tegéd nem sértegettelek, ami nagy különbség. Akkor melyikünk is a felnőtt ember? El kéne gondolkoznod azon, hogy attól mert valaki most van "csak" a 20. életévében, nem biztos, hogy előítélettel kellene vele szemben lenni érettséggel, illetve tapasztaltsággal kapcsolatban. Én ugy gondolom hogy ezt az egészet nem nyilvánosan kellett volna, de igy akartad, kerülted a nem nyilvános "férfi a férfival" vitát. Gondolom azért, mert te itt alapito tag vagy, régebb óta ismernek, igy valószinű hogy többen melléd fognak állni, azon okokból hogy a Te szemszögedből vélik látni a problémát, igy esélyem sincs, hogy valaki is itt nekem adjon igazat. De nyugodtan menk ki holnap a Kolzsvár utcába, az ott lévők kb. 80%-a biztos hogy egy véleményen lesz velem.

Előre is köszönöm megértéseteket, és mégegyszer elnézést ha valakit sértett volna igen rövid és tömör hozzászólásom, melyet természetesen nem vonok vissza.

Kellemes Ünnepeket Nektek!

Gergew


Milyen férfi a férfival vitára gondolsz? Verekedjünk meg, vagy mi? Most viccelsz velem? Különben sem vagyunk egy súlycsoportban (semmilyen tekintetben sem).
Kedves egyszerű gondolkodású barátom: te kerestél telefonon, otthon volt a telefonom, majd később visszahívtalak, aztán azt mondtad, inkább most ne beszéljünk, mert nem érsz rá, majd később. Azóta is hívsz. Hja, aznap este 20:30-kor King Kong-ot néztem, ha esetleg ez akadály lett volna sajnálom (gyk.: ki volt kapcsolva a telefonom). Szal'?

SOK-SOK kérdésem volt, amire te nem adtál választ, amire még mindig várok. Beszéltél valami férfias vitáról, amire - egyenlőre - csak várom a választ.

Kolozsvári utca: hát ezzel is melléfogtál, mivel eléggé leégetted magad.
http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=13216
De ideidézem Héjjas Miki válaszát a te ismét "kedves", és hozzáértésről tanubizonyságot tevő hozzászólásodat:
Mhejjas írta:
Gergew írta:
Szia Robi!

Én személyszerint nagyon szivesen kimennék edzeni, de csak abban az esetben amennyiben lesz időmérő berendezés. Mert anélkül csak himihumi autózás az egész. Nyugodtan állithatom, hogy ez nem egy modellező véleménye.

Üdv, Gergew


Ebben az egész országban van összesen kb 6-8 ember, aki a "himihumi" szintnél egy kicsit kicsivel ügyesebben talál körbe a pályán. Gyanítom, hogy nem tartozol közéjük, mert közülük egynek sem ez a véleménye.
Takács Peti pl. Szombathelyről (!) jön majd fel vasárnap, hogy tudjunk egy jót autózni együtt.

Elnézést mindenkitől, de mérhetetlenül bosszantó ez a nagyképű amatőr hozzáállás.


Amúgy nem láttalak ma a Kolozsvár úton (vajon miért nem lepődöm meg?), továbbá beszéltem pár emberrel és nem ezt mondták, amit te. Most akkor velem van a hiba? Vagy mi? Ezek után - még mindig - várom a válaszaidat. Sőt. Telefonon is felhívhatsz, és mondd nyugodtan, hogy lemerült a kártyád, és isten lássa lelkem még szívesen vissza is hívlak. :)

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.18 21:32:15 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
gergew írta:
Sziasztok!

Röviden az újság egy nagy reklám, abszolut tudatlan laikusoknak készült, ezenfelül tele van szarvashibákkal és tévedésekkel.

Szerintem nagyon gyenge az egész, 60 oldalért 528 Ft, amiből csak 27 oldal autós! Részemről 2 forintot se ér.

Ezenkívül pedig ezt találtam:

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=8695

Ismerős még???



Haliho, üdv mindenkinek!

Szeretném tisztázni ezt a dologot itt a fórumon is - melyet már megbeszéltem Ramses kolegával, remélhetően volt értelme a majd egy órás beszélgetésünknek, - és ez miatt most már igy jobban átgondolva valamilyen szinten bűnösnek érzem magam...

...tehát íme, hogy mire világítottam volna rá fent említett igen félreérthető és provokatív hozzászólásomban. (kihangsúlyozom, hogy csak az autós részéhez szólnék hozzá)



"A nagy reklám":

Ugy történt, hogy ugye megvettem az újságot egy kőbánya-kispesti újság árusnál, abban az örömömben, hogy megjelent az első magyar modellező magazin. De már csak azért is, hogy támogassam ezt a dolgot, mint ahogy egy pár dolgot próbáltam idén támogatni ami a modellezéssel kapcsolatos, még ha nem is anyagalig, hanem a két kezemmel.

Első pillanatban, ahogy kezembe fogtam az újságot rögtön feltűnt a hátlapján egy reklám melyen ez áll: Világmárkákat sorakoztattunk fel, hogy elkerüld a csalódást. Ezen mosolyogtam egyet, ezt nem is ragoznám tovább, előítéletek szövődtek bennem. Azt azért hozzátenném, hogy tapintásra és kinézetre még most is 5-öst adnék rá, mivel európai szintűnek mondtható ezen a téren, tele van színes képekkel, és gusztusosan néz ki. Viszont mikor kinyitottam sajnos csalódnom kellett bizonyos dolgokban. Tudtam, hogy lesz benne cikk, melyet Ramses írt (én is elsőre a Savage 25-re gondoltam) - jómagam hozzá tudnék szlni a monster témához, csak sajnos csalódva tapasztaltam, hogy minden autós témával foglalkozó cikket egyetlen egy modellező irt, de ennek akkor, és egészen idáig még nem tudtam a pontos hátterét, valamint annak sem, hogy mért csak HPI, illetve egy bizonyos disztributor által forgalamzott termékek találhatóak benne. most, hogy tudom a választ, csak ösztönözni szeretnék minden forgalmazót, hogy terméketit kínálja fel az RC-Games-nek bemutatás céljából. A reklámot inkább erre értettem, mint pl. a legelső oldalra. Világos számomra, hogy az az összeg ami 6000-XXX pédány eladásából összejön, közel sem pótólja a befeketett összeget, illetve munkát.



"a tudatlan laikusok"

Ezt a részét az előző bekezdésben nagyjából ki is fejtettem, abbol a szempontbol, hogy a cikkek olyan autókról irodtak, melyeket egy cég forgalmaz. Miután tudomásomra jutott, hogy más nem is nagyon akarta bemutattatni termékét (ebben a számban!) ez az állitásom alaptalannak bizonyult. Én őszintén jobban szerettem volna, ha a Cyclone-rol egy onroad öregróka számolt volna be, illetve ha a Nitro MT2 helyett pl. egy Lightning Pro buggyt teszteltek volna, amivel nem csak elviekben népszerüsitenénk a sportot, hiszen kitartó munka végett idén megszületett az első hivatalos verseny ebben a kategoriában, és mi ugye jobban szeretnének vele versenyezni egyet jövőre, alkalmasint 1/8 buggyval. Szerintem ennek a sportnak azt a felét kellene népszerűsiteni, mellyel később tovább fejlődhet versenyzés szinjére. Nekem volt MT2-őm, és nem fejlődtem vele semmit, csak szenvedtem. Én szerintem már egy versennyel is hatalmasat fejlődik a modellező, nem csak mentálisan. Egyszerűen másképp áll hozzá a dolgokhoz, és rájön, mennyire nem tud semmit az egészről, és hogy emnnyi mindent kell még tanulnia. Nagyon sok idő és elszántság - egyfajta őrültség - kell ahhoz hogy valakiből jó modellező legyen, legábbis szeintem. A versney összehozza az embereket, nem ugy mint egy hétvégi "csapatás", vagy edzés, ahol csak klikkek alakulnak ki, és ha a laikus ezt látja, talán elmegy a kedve az egésztől. A verseny minderre egyfajta megoldás, mely összehozza a barátokat, azokat is akik még nem barátok, és azokat is akik már nagyon nem barátok, de talán egy talán nem véglegesen. És ha egy versenyző ir a modelljéről egy hosszú és komoly beszámolót, észrevételeket, hibákat, a modell előnyeit, hátrányait, a laikusnak lesz viszonyitási alapja, hogy kihez kell úgymond "felnőnie". Mert ha olvas egy cikket, melyben megtudja hogy mit látunk az autón, és mik az ujdonságok érdekességek rajta, annak a cikknek nem lesz sok ráhatása.



"Szarvashibák"

Ez volt talán az egyik legprovokativabb és legfélreérthetőbb szava üzenetemnek, amivel nyilvánvalóan megsértettem a szerzőt, és itt nyilvánosan is elnézését is kérem. Azonban! Ezekről az ugynevezett "szarvashibák" léteznek, melyből példaképp ki is emlnék szám szerint kettőt. Egyik a 9. oldalon olvasható baki, mi szerint a Hot Bodies Cyclone 8 olajos gátlóval van felszerelve. A második a 19 oldalon olvasható gubanc, hogy idézzem : "Elől C-Hub felfüggesztést van, ami manapság a legpreferáltabb az 1/8-as versenyzők között". Két egymáshoz függő, és egy helyesírási hiba található, melyek szerintem igen szembetűnőek, különösen ha a mondat mellett lévő közeli képen ott virít a Pivot-ball, és ha valaki tudja, hogy az 1/8-as onroad autók közt inkább Pivot ball futóművel ellátott modelleket gyártanak. Én tisztában vagyok vele hogy ez nem hiba, csak figyelmetlenség - elvégre tévedünk mindannyian, ezért vagyunk emberek - és erről a szerkesztők tehetnek. Ezt vagy nekik, de lehetőség szerint (megintcsak) egy másik modellezőnek át kellett volna olvasni időben. Ezért ez nyilvánvalóan el volt illetve el van kapkodva.




Most, miután kicsit jobban elgondolkoztam ezen az ügyön, rájöttem hogy valóban nem igy kellett volna fogalmaznom ahogyan megtettem, csak egész egszerüen lusta voltam átgondoltan ésszerűen megfogalmazni ezt, ami most remélem sikerült.

Nagyra becsülöm, hogy van aki ebbe ennyi pénzt beleölt, hiszen ennek negativ hatása biztos hogy nem lesz. Maximum nem veszik meg az ujságot, amit a másik fórumot olvasva nem tartok valószinűnek. Vagyis igenis támogatom ezt a dolgot, anyagilag biztos hogy nem, legfejjebb jó tanácsokkal, illetve talán egyszer egy cikkel is, ha még ezek után lehetséges ez.

Baráti üdvözlettel,

Juhász Gergely

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.19 11:40:15 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Rekettyés jóreggelt :integet

A topic témájához szeretnék hozzászólni és nem követni az eddig átolvasott vitát.

December 1.-én rendeltem meg interneten az újságot egy évre. Kicsit aggódva vártam, hogy megjön-e az idén mert hát már csúszott a határidő és első szám is....minden kezdet nehéz.
13.-án jött a csekk....wáóóó....kellemes meglepetés :)
(no ezt csak azért írom mert hát postás volnék és ez rekord idő a cégemnél :lol: )
16.-án mi guggolt a postaládámban? na mi? Az újság!!! :shock:
Lehidaltam 8)

Első benyomásom az újság minőségét érintette....nomeg a kezemet is....kellemes....ahogy egy ilyen újságnak lennie kell.
Valamiért nekem is a hátsó oldal fogta meg a szemem....hírdetés. Semmi gond hisz egy újságban lennie kell ilyennek is. Megfordítottam....Savage....ugyan régebbi de jól fest. A színvilága nem éppen figyelemfelkeltő de majd erre is gondolnak a jövőben.

Gyorsan átlapoztam. Autó, heli, repcsi...fincsi. Olvashatok más RC dolgokról is.

Leültem kedvenc olvasóhelyemre ahol senki sem zavar (úgysem mondom el de szerintem Nektek is ott van :P ) és nekiveselkedtem az olvasásnak.

Hol is kezdjem!? Először is tartalom a cikkekben. Szerintem kevesebb képpel és több irománnyal gazdagabb lehetne az újság. Mire elolvastam 3 mondatot már lapozhattam is a sok kép miatt. Szép képek nem mondom de én a betüket jobbszeretem. A képeket feliratozni kellene mert egy "laikus" azt sem tudja mit lát. Repcsi esetében pl. teljesen átéreztem eme problémát. A cikkek mellé prezentációs szándékkal elhelyezett képek nem éppen odaillőek.
A cikkek csak általánosságban beszélnek, semmi szélsőséges nem szerepel benne. Bár igaz, hogy a kezdőknek vagy azoknak akik életükben nem láttak ilyet egy jó távpont. Talán a jövőben érdemes indítani egy "Haladóknak" c. részleget ahol kilenne vesézve mindenféle szakzsargonnal az adott téma.
Néhány cikknél láttam olyan végszót, hogy "ezt meg kell venni" "ez egy tuti választás". Hmm....szerintem egy újságnak nem az a célja, hogy mit vegyenek meg az olvasók vagy legalább is nem kellene állást foglalni eme témában. Gondolom olyan soha nem lesz leírva, hogy "ez szar ezt ne vegyétek meg". Ergo akkor az előzőt sem kellene.

Felfedeztem a tartalomjegyzékből egy "Karbantartás" kategóriát ami megfogott mert az eddigieket olvasva talán ott találok valami olyat ami már a haladóknak szól. Nomost nem tudom, hogy a "Karbantartás" az csak elírás vagy nem a megfelelő cikk lett odabiggyesztve. Arra gondolok, hogy karbantartásról szó sem esik. (vagy csak elvétve) Lehet, hogy félreértettem vagy nem jól értelmezem de itt azt vártam, hogy bizonyos alkatrészeket a használat során mivel ápoljunk, esetleg miket ellenőrizzünk, mit kell zsírozni, meghúzni...stb. A "Beállítások" vagy "Első lépések" cím jobban ideillett volna. (csak apró dolog de a spur-clutch hézagolásánál szerintem nem éppen jó ha nem "lötyög" kicsit a fogak között a papircetlis hézagolás után).

A repcsis részek tetszettek de mivel sügér vagyok a témához ezért erről nem tudok nyilatkozni. Viszont jó volt olvasni róla. Kiváncsian várom repülős modellezős emberek hozzászólását, hogy olvassam-e a repcsis cikkeket vagy lapozzam át mert ha ez alapján indulok el akkor nekem "gameover" :)
A "Modellsuli" rovatot jó dolognak tartom csak lehetne egyszerre több témában is.

Pár szó a reklámokról: Igen nekem is feltünt a túlzott HPI jelenlét. Még a "Köszöntő" alatt is HPI kép van de ugyan ez a helyzet a "Tartalom" és a "Karbantartás" rovatoknál is. ERöltetett. Kedvemet szegte :(
Mint ahogy az is, hogy a TESZT rovatban 2db. HPI autó került be.
Olvastam lentebb, hogy olyan autók kerülnek tesztelésre amiket egy forgalmazó odaad. Ez jó is. De kérdemén, hogy ha egész évben csak HPI autókat fogtok kapni akkor ez lesz az egész éves TESZT? ;)
No nem leharapni a fejem csak pl. annyi fórum van ahol bizonyos autókat már végtelenségig kiveséztek, hogy talán ezeket is fel lehetne használni. Ez talán kicsit jobban tükrözné a felhasználók tapasztalatait. 1 hónapra (vagy kevesebbre) megkapott tesztautó eléggé szubjektiv végeredményt hoz.

Sajnálattal keresgéltem a buggy-kat. :( Egy darabot nem leltem benne.
Első számként, piacra berobbanó újságtól, kezdőknek szóló stílusban íródó laptól elvártam volna, hogy az RC modellezés minden szakágát bemutattam volna. Ilyen összefoglalót vagy "Mi is az RC modellezés?" c. cikket nem leltem. Kár érte :( A vizijárgányokról nem is beszélve.

Tudom nehéz belezsúfolni 50 oldalba sokmindent de ha a 3 helikopter helyett csak 1 szerepelt volna akkor a másik 2 helyett talán más is kapott volna helyet.

Összefoglalva jó kis újság ez csak kicsit átgondoltabban kellene az összeállításokra figyelni. A tördelőnek vagy nem tudom kinek át kellene olvasni a cikkeket mielőtt nyomtatásra kerülnek mert vannak hibák. (Graupner helinél alulra Szeptember van kiirva ;) )
Tetszett a "szabad stílusú" szerkezet ahogyan az olvasóhoz szólnak. Remélem az oldalszám hamarosan megnövekszik és még sok jó cikket olvashatok még több témában.

Ezt támogatva és segítve ma elmegyek és feladom a csekket :-D

Harczkocsis üdvözlettel:
Vuki
(aki ma is leírta a saját véleményét)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.19 12:24:14 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Hi!

Alakul a dolog, mégpedig abba az irányba, ami esetleg ezt az egészet elöbbre mozdítja. Mégpedig, hogy ötletekkel, tanácsokkal stb láttok el. Végülis Ti fogjátok olvasni. Egészen biztosan változni fog sok dolog, de hát ez volt az első. Nehéz egy lapot beindítani gyak. 0-ról, még nehezebb megtölteni (nem a cikkekre gondolok).
A bemutatott "egyedekről": szegény ember vízzel főz :)
A cikkekről: igyekszünk, igyekszünk, és abszolut örömmel olvasom a negatív kritikákat is, ahogy a pozitívakat is. Olyan ez, mint amikor az újdonsült feleség főzni tanul, és mondod neki: "Legyen drágám kicsit sósabb a leves, a nyeles hús pedig ropogósabb" :)

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.03 15:05:29 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.02 23:14:15
Hozzászólások: 452
Tartózkodási hely: Paks
hali!

mikorra várható a 2. szám megjelenése???

_________________
Xray T2
Xray M18

Sanwa M8 - 40.975, 40.665, 40.695


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.03 18:09:06 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.11.01 16:30:05
Hozzászólások: 460
Elméletileg december 16.-ra várható az újság.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.03 18:40:46 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.10.12 18:55:20
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Debrecen
MIcsoda???????? :?: :?: :?: :shock:

_________________
Roland
www.drct.atw.hu
www.rcparts.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.03 18:57:15 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.11.01 16:30:05
Hozzászólások: 460
:eztbeszoptad :eztbeszoptad :eztbeszoptad :mrgreen: De amúgy tényleg akkorra várható...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.03 22:19:14 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.10.12 18:55:20
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Debrecen
Ácsi!
NEm kéthavonta jelenik meg?
Tavaly decemberben jelent meg az első szám tehát most februárba kéne megjelennie.

_________________
Roland
www.drct.atw.hu
www.rcparts.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.03 22:44:00 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.11.01 16:30:05
Hozzászólások: 460
Jaaaaaaaaaaaaaj. Elnézést! :oops: :oops: :oops: :oops: Február 16-án!!!!!! Csak pont azon gondolkoztam hogy dec-ben adták ki. és azért írtam azt. ELNÉZÉST! Ferbruár 16-ra várható az újság 2.-ik példánya... :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.04 08:09:30 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2005.12.25 11:01:41
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hali
Ha néhanap benéztek az ujság honlapjára, akkor meg is tudjátok mi miatt csuszik a lap :lol:
http://www.rcgames.hu/
csaio
atya

_________________
Protech Ultrex Evo 1/8 Buggy
Hitec Aggressor CRX Ch87


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.04 08:24:34 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.12.31 12:21:43
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Budapest XXII-ker.
"A második kiadás megjelenésénk dátuma módosul, mivel a Nürnbergi kiállításról (febr. 2-6.) szeretnénk tudósítnai Titeket, hol 2006 legújabb modelljeit mutatják be. A várható megjelenés 2006. február 16-ra tolódott."
by Rcgames

_________________
"Sose vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az Ö szintjükre, és ott legyöznek a rutinjukkal!"
:integet

Mugen MBX5T PROSPEC Truggy & STS 28


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.04 09:58:10 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.02 23:14:15
Hozzászólások: 452
Tartózkodási hely: Paks
Petya írta:
"A második kiadás megjelenésénk dátuma módosul, mivel a Nürnbergi kiállításról (febr. 2-6.) szeretnénk tudósítnai Titeket, hol 2006 legújabb modelljeit mutatják be. A várható megjelenés 2006. február 16-ra tolódott."
by Rcgames


jaaaaaaaa, az ilyen az megbocsájtható! nagyon is sztem!

_________________
Xray T2
Xray M18

Sanwa M8 - 40.975, 40.665, 40.695


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.04 17:09:49 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.10.12 18:55:20
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Debrecen
Semmi baj ,tévedni emberi dolog.

Akkor én is szvesen várok az újságra ha ilyen cikk is lesz benne.

_________________
Roland
www.drct.atw.hu
www.rcparts.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.04 21:00:53 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.01 15:04:03
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Sziasztok.

Az első számot lehet még kapni valahol...?

_________________
RcOffRoadCenter
SeRoK's Savage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 111 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség