Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 10:03:09

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 54 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.08 16:51:44 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
A helyes naptár:

2005.05.22. - 1. futam - Kyosho RC Katlan
2005.06.12. - 2. futam - Grim RC pálya
2005.07.03. - 3. futam - Kyosho RC Katlan
2005.07.24. - 4. futam - Gyöngyös Ring
2005.08.07. - 5. futam - Kyosho RC Katlan
2005.08.21. - 6. futam - Grim RC pálya
2005.09.04. - 7. futam - Kyosho RC Katlan
2005.09.18. - 8. futam - Kyosho RC Katlan


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 09:07:59 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Rekettyés! :integet

A listát nézve felmerült bennem egy kérdés.
Miért szerepel a Katlan ilyen sokszor, a gyöngyösi pálya meg csak egyszer?

Ha már ilyen "sok" szép pályánk van akkor miért nem használjuk ki?
A 7-ik futamnál szerintem lehetne Gyöngyös.
Véleményem szerint elég "unalmas" minden 2-ik futamot ugyanott versenyzéssel tölteni. Gyöngyös azért nem a világ vége. és ha 1 futamra megfelel akkor megfelel többnek is.

Bevallom most kicsit rossz szájízt érzek és nemnagyon értem a koncepciót. :( Olyan érzésem van mintha ez már a Kyoshoról szólna és nem az off-road versenyzésről...sorry :(

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 09:43:33 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Tisztelt Modellezők !

Mindenkihez szólnék akkor amikor Vuki felvetésére, kérdésére válaszolnék.

Talán sokaknak elkerülte anno a figyelmét amikor a kupasorozatot meghírdettük.
Amikor a kupasorozat meghírdetésre került a verseny rendezésére alkalmas pálya egy állt rendelkezésre.
Az egyeztető tárgyalások alkalmával a Kyosho World ajánlotta fel támogatásul a pályát, otthonáúl az idei első versenyév megrendezésére.
Ajánlatukat kiszélesítve a kupasorozat támogatója és névadójaként is jelezte szándékát az öt fordulóra melyet mi elfogadtunk.
Ezt követően épült további két pálya ( Gyöngyös Ring és most elékészült Grim RC pálya ), melyet nagy örömmel fogadtunk és a sorozat öt fordulóját 5 + 3-ra bővítettük, hogy a sorozat bevonja az új pályákat ezzel is színesítve az idei évet.
Természetesen itt további kérdések merülhetnek fel de akkor miért nem több, mint +3.
A válasz nagyon egyszerű hiszen a sorozat megszervezése számtalan egyébb dologhoz igazodik, hogy a legfontosabbat említsem az időmérő berendezés.
Ezt is egész évadra lekötöttük azokra a napokra melyeket mindenki ismerhet az oldalról.
Ez természetesen nem jelenti azt hogy nem lehet a kupasorozaton túl is egynapos díjakkal fűszerezett rendezvényeket tartani, melyek terveink között szerepel de a kupasorozat bővítését már nem kívánjuk megtenni.

A jövőt illetően természetesen már könnyebb lesz gazdálkodni az adott lehetőségekből így minden bizonnyal a következős évad egy sokkal színesebb még izgalmasabb sorozatott enged majd megvalósúlni.

Köszönöm megtisztelő figyelmeteket és megértéseteket.

Tisztelettel Hegyi Mihály Csaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 09:53:46 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Vuki!

Nekem meg Grim RC szagom lett allitolag. Misi eleg konkretan elmondta, hogy mi miert van.

Te is a ket kezeddel meloztal a GRIM palyan, hegesztes, ezmegaz.

Ergo, jobban kellene tudnod, mint barki masnak, hogy mit kell letenni az"asztalra" illtve a foldre :lol: , hogy ott versenyezni lehessen.

Ha nem tudsz pisilni, ha nincs idomero, nincs aram, akkor hogyan lesz verseny? Sehogysem.

Hozzatennem, hogy ha a naptarhoz, es az idoben torteno tervezeshez igazodnank, iden csak es kizarolag Kyosho palyan lenne verseny. Ugyanis a GRIM palya, - Te tudod a legjobban, mivel ket kezeddel dolgoztal rajta - meg nem allt sehogysem mondjuk 1 hete.

Mivel kb. most nem leszek pontos, de van 3-4 idomero emberke, aki a 10 sorozat idejet meri, amik mit ad Isten, majdnem mindig 1 napra esnek....hat kisse idoben le kell szervezni mindent.

Ebben is a Toth Zoliek segitettek és persze Esze, hogy eljon...ennyit talan a Kyosho szagrol. Csak, hogy mindenki tisztan lasson.

Hogy amit besziv, lehet, hogy Kyosho szagu, de egyebkent nem lenne mit.

tiszta?

Es meg valami! En lennek a legboldogabb, ha 8 olyan palya lenne, ahol lehet versenyt szervezni! Akkor nem lenne ilyen problema. De ket palya, majdnem egyenlo aranyban felosztva, de megis szaga van...vazzeg Vuki. Nem hiszlek el.

Cs.,

UI: szepen Misi ir, en meg ilyen egyenesen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 10:39:21 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Berger!

Köszönöm szépen a választ. Azt hiszem sokaknak adtál választ. Amit én leirtam az sokakban fogalmazódott hetek óta. Beszélgettem sok emberrel és nagyon csúnya pletyiket, véleményeket hallottam. Ezt szerettem volna kivetiteni. Tényeket közöltél amiket végre mi is értünk. Tiszta.

Csacsi!

Szerény véleményem szerint elég egyszer is megválaszolni valamit és ha véleményezhetem a dolgot akkor ezt Berger megtette kicsit finomabb formában és leginkább a kérdéseket megválaszolva.
Nem indulatokat akartam szőni hanem magyarázatokat a fentebb emlitett okok miatt. Nemhinném, hogy mert segitettem épiteni az bármit is a kérdésben megmagyarázna. (1 hete pedig már rég körvonalazódott minden a Grim pályán de ezt haggyuk) Kvázi semmi köze hozzá. Ezeket eddig is tudtam. Pont ezért tettem fel azt a kérdést, hogy ha a pálya 1 futamra megfelel akkor kettőre miért nem.... (válasz: Kyosho 5-öt lekötött Ajánlatukat kiszélesítve a kupasorozat támogatója és névadójaként is jelezte szándékát az öt fordulóra melyet mi elfogadtunk.
)
Ergo ha 8 futam van akkor értem az elosztást.
------------------------

Mielőtt valaki azt hinné, hogy fikázni akarom az RCOR-t vagy a Kyoshot az előbb üljön le velem egy 1-2 korsó sör társaságában egy csevejre.

Isten óvja a királynőt :integet

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 10:43:51 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.23 08:13:40
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Buda
Ha mindenki úgy le lenne mutyizva mindenki által, ahogy ti gondoljátok (mindkét-három oldalról) már rég bezártak volna a boltok a ráfizetés miatt. :-D

_________________
Mugenseiki MBX-5


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 10:47:25 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Örülök, hogy tisztázva van a kérdés. És még számtalan gond lesz/van, mindig egy palya karbantartasaval is, felkeszitesevel is egy versenyre!

nagyon osszetett dolog ez!

En ismerlek mar, nem is szemelyes sertesnek vedd a dolgot. Hidd el, pletyibol, meg okossagbol sok van, jo ha latjak a forumozok, erdeklodok, hogy nagyon nagy melo egy ilyet osszehozni, nem csak a mi, hanem mindenki reszerol, ahogy a TE reszedrol is!! Mindenkitol aki abban segit, hogy egy jot jatszhassunk!

A ketkedoket nem lattam meg segiteni ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 12:53:46 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.02 18:26:20
Hozzászólások: 407
Tartózkodási hely: Budapest XII
A [url]MET.hu[/url] aszonnya gondolkodni kene!! Bar en csipem a dagonyat :twisted:

Esonap be van tervezve? A palya anyaga birja, mivel agyagos, csak kerdes, hogy a tavok meg a pilotak csipik-e az esot!!

A frizuram tulelte Paris-t, London-t, Berlin-t es pont Budapesten azzon szet?? :shock:

_________________
:cola fuj ez nem sör!

SANWA M11
HB D8/ Ninja JX21B
HB D4
LOSI XX-4 WE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 12:55:23 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.02 18:26:20
Hozzászólások: 407
Tartózkodási hely: Budapest XII
piit írta:
A http://www.met.hu (igy jobb :? ) aszonnya gondolkodni kene!! Bar en csipem a dagonyat :twisted:

Esonap be van tervezve? A palya anyaga birja, mivel agyagos, csak kerdes, hogy a tavok meg a pilotak csipik-e az esot!!

A frizuram tulelte Paris-t, London-t, Berlin-t es pont Budapesten azzon szet?? :shock:

_________________
:cola fuj ez nem sör!

SANWA M11
HB D8/ Ninja JX21B
HB D4
LOSI XX-4 WE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 13:02:08 
Offline
Játékmester
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.18 23:21:48
Hozzászólások: 542
Tartózkodási hely: Dunakeszi Auchan
piit írta:
A [url]MET.hu[/url] aszonnya gondolkodni kene!! Bar en csipem a dagonyat :twisted:

Esonap be van tervezve? A palya anyaga birja, mivel agyagos, csak kerdes, hogy a tavok meg a pilotak csipik-e az esot!!

A frizuram tulelte Paris-t, London-t, Berlin-t es pont Budapesten azzon szet?? :shock:



Most láttunk képeket egy versenyről, ott volt dagonya rendesen.
Nekünk sem kéne megilyedni az esőtől, hamár OFFROAD, de a "puha" onroad versenyzők sem futamodnak meg! :lol:

A Kyosho bírja, de a röntgengép nem tudom, hogy vízálló-e. :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 13:24:34 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Esőnap van tervezve viszont ha egy mód van rá nem élnénk a lehetőséggel.
Várunk türelemmel az időjárásra.
Az RTL időjárás jelentés szerint holnap megszünik az eső illetve szorványora helyenként előforduló esőt mond emelkedő hömérséklettel.
Max nem ég le senkinek a nyaka és por biztos nem lesz a pályán.

Ilyet mi is tudunk remélem :!: :?: :

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 14:37:46 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
A Forma-1-ben vannak csajok, akik a versenyzők feje fölé tartják az esernyőt akkor is, ha nincs eső (akkor meg gondolom azért, hogy ne süsse szegényeket a nap).
Arra gondoltam itt is be lehetne vezetni, hogy a lányok az állványon, a versenyzők háta mögött állva esernyőt tartanak föléjük :) muhaha fuck

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 14:43:10 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
hali
egyik szemem sir masik nevet(mar ha nem toljuk el versenyt..remelem nem)szal aze sir az eggyik me eso lesz....a masik (aze es csak akko) nevet ha nem toljuk el,mer ha igen nem tok menni :cry:
ILYEN SZMAJLI MER NINCS? :lol: :lol:

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 20:54:22 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Vuki írta:
…ez már a Kyoshoról szólna és nem az off-road versenyzésről...sorry :(


Vuki! Tudom, hogy elég egyszer megválaszolni valamit, meg azt is, hogy ez a dolog már lecsengett, de ezért én rávilágítanék, miért értem meg Csacsi stílusát, és miért kívánkozik ki belőlem is sokszor hasonló hozzászólás, mint az övé.

A fent kiemelt részlet a hozzászólásodból származik, és ezt igen csak sértőnek (nagy jóindulattal meggondolatlannak) érzem, de talán azok is, akik elég sokat dolgoztak azért, hogy itt tartsunk. Önzetlenül, időt, és pénzt nem sajnálva tették a dolgukat - Te is tudod, hisz részt vettél egy-két pálya építésében. Ezek után azt vágják az ember fejéhez, hogy nem az Egyesületért, nem a modellezés öröméért, hanem saját magunk hasznáért/érdekeiért teszünk dolgokat!

Ilyenkor kezdek én is azon gondolkozni, hogy mi a fenéért dolgozok naponta órákat a modellezőkért, amikor megkérdőjelezik azt, hogy értük teszek mindent és nem a saját vagy más önös érdekeiért! Miért nem húzom ki a szervert, viszem haza a számítógépemet és miért nem megyek fel a Kő-hegyre, érzem jól magam, mint 2 évvel ezelőtt, amikor 4-en elkezdtük ezt az egészet.

Szerencsére ilyenkor eszembe jutnak azok az emberek is, akik örülnek annak, hogy idáig jutottunk, meg azok is, akikkel együtt értük ezt el. A szemem előtt van F_Gyuri, aki rák vörösre éget a legutóbbi versenyen, hogy minden tisztán és pörgősen menjen a boksz utácban, eszembe jut, hogy Pajzi és NagyG hány éjszakát és nappalt áldozott a versenyszabályzat megírására, hogy Berger hányszor ment tágyalni, hogy saját pályánk legyen, és hány hivatalos ügyet intézett, hogy egyesületi formában működhessünk. Nem beszélve azokról, akiket most nem neveztem meg. Nem akarom az ő munkájukat is romba dönteni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenki elégedjen meg azzal ami van. Ha valaki érzi, hogy benne sokkal több lakozik, ő sokkal többre és jobbra képes, akkor nyugodtan csinálja, fejet hajtunk előtte!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.09 21:34:51 
Offline
Játékmester
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.18 23:21:48
Hozzászólások: 542
Tartózkodási hely: Dunakeszi Auchan
Godzilla írta:
A szemem előtt van F_Gyuri, aki rák vörösre éget a legutóbbi versenyen


Kyosho vörösre? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A többire nem reagálnék Vuki írásából! Nincs értelme.

Zozo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 06:09:30 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Rekettye Godzilla! :integet

A szagról írt soraimat vállalom és nem is akarom visszavonni. Miért? Mert ez a tényállás van az emberkék többségében. Le is irtam 2-ik hozászólásomban. (Megjegyzem ugyanott van egy másik sor is ami kicsit talán ellensúlyozza az én egyedi hozzáállásomat is.)
Le lehet venni az én fejemet ezért mert én fogtam magam és leírtam. Ettől még nem lesz más a háttérben zajló beszélgetések tényállása.
Ennek szintén meg van az oka: Nem tudtuk, hogy milyen kapcsolat áll az RCOR és a Kyosho között. Mi csak az egyesületet láttuk aki szervez és dönt. Azt sem tudtuk mi alapján dönt, de egyedül teszi. Joga is van hozzá nincs ezzel baj. Van negatív kritika, vélemény, rossz szájíz? Ha probléma van akkor beszéljünk róla, beszéljük meg.

...és itt jön a képbe Berger válasza ami a fentieket megmagyarázza.

Kérnék minden sporttársat, hogy ne csak egy-egy mondatot elemezzünk hanem próbáljuk meg egyben nézni a problémát. S talán ami a legfontosabb: A végeredmény számít egy probléma megoldásnál és arra is kell törekedni. Véleményem szerint pedig jó úton haladunk.

u.i.: Akik ezek után is azt hiszik még mindig, hogy fikázni akarok vagy csak beletapostam a lelkükbe, azoknak üzenem, hogy a sörözésnél én fizetek. (természetesen csak fizetésnap után)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 07:34:41 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Szia Vuki! :integet

Teljesen igazad van, hogy beszélni kell a problémákról, de akkor azt mondom, ne úgy kezdjük, hogy rögtön negatív kritikát terjesztünk az RCOR-ről, mert annak nincs jó szaga, hanem lehet rögtön kérdezni, gyanúsítgatás nélkül is. Érdekes módon hozzám soha, senki nem jött megkérdezni, hogy mi ennek az oka? Miért nem kérdezte meg senki, ha ennyire érdekel mindenkit? Azért mert aki(k) ezt "háttérben zajló beszélgetéseket" folytatják, azoknak nem is áll szándékában ezt tisztázni, jobb nekik a kétes helyzet, ami megkérdőjelezi az RCOR tevékenységének tisztaságát!

Teljes mértékig megértem, hogy rosszul esik a kialakult helyzet, és mindenkinek jobb lett volna, ha a megállapodás napján nem egy pálya közül kell "választani", de nem volt más! Biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül került elő pont most ez a téma, hisz mostanra készült el a Grim pálya. Érdekes viszont, hogy az első két verseny után senkinek nem kérdezte meg, hogy miért csak egy helyszínről van szó. Megértem azt is, hogy rosszul esik az új pálya üzemeltetőjének ez a dolog, de nem szabad elfelejteni, hogy a versenynaptár készítésekor (amit mindenki türelmetlenül várt), és még jóval utána is síri csend honolt a Grim pálya állapotáról. Ezért az akkori egyetlen lehetőséget kihasználva egyezett meg a Kyosho és az RCOR, aminek felrúgásának biztos senki nem örülne fordított helyzetben. Így most itt is, mint ahogy az élet bármely területén, az első előnnyel indul.

Ezúton szeretném mindenkinek a tudtára hozni, hogy senki nem kapott semmiféle juttatást a versenyek helyszíneinek meghatározásáért, nem születtek titkos megállapodások sem a Kyosho és sem más pálya üzemeltetői között, csupán nem kívánjuk felrúgni az akkori és egyetlen lehetőséget biztosító egyezséget a Kyoshoval. Ahogy Misi is leírta, ezért lett kibővítve a kupasorozat, hogy a megállapodás felrúgása nélkül is színesebb legyen a sorozat.

Köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 08:42:10 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
...és egyre több infót tudunk meg. :) Remekséges. Mégsem volt kár elinditani a dolgot. Legalább is én tuti, hogy okosabb vagyok és egy csomó dolgot meg is értettem.

Azért a Grim pálya épitését még mindig nemértem, hogy miért kell belekeverni. Én épphogy Gyöngyöst próbáltam előrébb hozni. Régóta készen van ugyanis és semmit nem hallunk felőle. Főleg, hogy le is van próbálva.
Anno azért nem zúgolódott senki mert tényleg, csak a Kyosho volt készen. Örültünk is mint majom a bizonyosnak. Ezzel szemben szájon forgott több pálya bevezetése is. Erről szó volt itt a fórumon is. Vecsés újraélesztése, Gyöngyös, Esztergom....
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy pontosan eme tények fényében nem zúgolódott senki. Vártuk mi lesz.
A legfrissebb versenynaptár 1-2 napja van kint. A várakozásból ez lett ami kijött belőlem is. Nem baxogatásból de a Rendezvények/Versenyek c. fenti linkben mindig csak az aktuális helyszin volt kint. (bocs de jelen esetben még az sem) Ráadásul nem minden versenyző bújja naponta az internetet.

Ha jól emlékszem akkor az első verseny után nem a negativ kritika kapott helyet elsősorban.

Csináltok valamit. Új a dolog. Elismerünk Titeket. Hálásak is vagyunk. ....de ettől még lehet negtivum vélemény is. A szóbeszéd meg már csak ilyen.

Mindezektől függetlenül remélem, hogy sikeresen le fog zajlani a kupasorozat, legyen bármi is a neve. Bízom benne, hogy az RCOR továbbra is értünk lesz modellezőkért még ha ez néha nem is úgy tűnik.

További jó szervezkedést :) No para....jó lesz ez ;)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 08:52:41 
Offline
Játékmester
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.18 23:21:48
Hozzászólások: 542
Tartózkodási hely: Dunakeszi Auchan
Vuki!

Azért 1-1 mondat erejéig mindíg beletudsz rúgni valakibe:

"Bízom benne, hogy az RCOR továbbra is értünk lesz modellezőkért még ha ez néha nem is úgy tűnik. "

Szándékosan vagy véletlenül, ezt majd Te mond meg.

Zozo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 08:57:37 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
ok, ok, haladjunk, csinaljuk az ertelems reszet, ne ezt a semmit.

megkimelnetek energiamolekulaimat, ha konstruktiv lenne a story!

Negativ kritika welcome, a kopkodes viszont csak akkor, ha jobbat tud valaki.

Inkabb a palyan gondolkodjunk :) Remelem nem kell ma meg ketszer atturni az egeszet, mint anno Kyoshoeknak verseny elott meg 2 alkalommal ket nap alatt, hogy ne legyen sar...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 54 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség