Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 09:49:23

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 184 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 12:35:28 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Godzilla!

Ha olvasnál más fórumot is akkor egy halom felesleges kérdést nem kellett volna feltenned + választ is kapnál. ;)

Ó.......hasraestem....kompromisszumkészségetek van egy kompromisszumkézségtelen dologgal szemben?
Az igazságtalant hogy lehet még igazságossabbá tenni?
Te legalább érted ezt?

Tudod ezzel semmi baj nincs, hogy ilyen "mártír" módszerrel leírod, csak elfelejtettél valamit....
Ha annyira átgondoltátok, jobbá tettétek (ezt ugyan a kutya sem fírtatta, hisz a legtöbb rész átvételre került abból a verzióból amit az ország legtöbb egyesülete jónak tartott, csak akkor még nem tetszett nektek), akkor a fikázás helyett miért nem ezt írtátok le? hm? Vagy akkor csak műbalhénak volt jó?

Én speciel még mindig nem értem. :roll:

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 12:52:34 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Vuki írta:
Ha olvasnál más fórumot is akkor egy halom felesleges kérdést nem kellett volna feltenned + választ is kapnál. ;)

Ezt azoknak írtam, akik ezt a fórumot olvassák. És attól a ködösítéstől, amit ott összehordotok, attól senki nem lesz okosabb!
Vuki írta:
Ó.......hasraestem....kompromisszumkészségetek van egy kompromisszumkézségtelen dologgal szemben?
Az igazságtalant hogy lehet még igazságossabbá tenni?
Te legalább érted ezt?

"Mókusvakítás". Mellébeszélsz. Arról van szó, hogy akartok-e kompromisszumot, vagy sem?!
Vuki írta:
Tudod ezzel semmi baj nincs, hogy ilyen "mártír" módszerrel leírod, csak elfelejtettél valamit....
Ha annyira átgondoltátok, jobbá tettétek (ezt ugyan a kutya sem fírtatta, hisz a legtöbb rész átvételre került abból a verzióból amit az ország legtöbb egyesülete jónak tartott, csak akkor még nem tetszett nektek), akkor a fikázás helyett miért nem ezt írtátok le? hm? Vagy akkor csak műbalhénak volt jó?

Tehát nem firtatod, hogy jobb lett! Akkor miért nem lehet elfogadni? Azért lett átvéve, mert ti csak ezzel vagytok hajlandóak foglalkozni. Tetszik ez a duma. Az ország legtöbb egyesülete. Aztán, ha valaki csinál 3 darab 3 tagból álló egyesületet, akkor lehet sírni szaladni, mert elvesztettétek a szavazatit többséget, pedig összesen 5-ször anyian vagytok. Szép mi?
Vuki írta:
Én speciel még mindig nem értem. :roll:

Mert nem is akarod! És ez itt a baj. Mi közeledtünk felétek, ti elutasítottátok indok nékül.

Megint mellébeszéléssel akard elterelni a figyelmet a legfontosabb kérdésről: Miért nem elfogadható a javaslatunk a szavazási arányokkal kapcsolatban? Ha egyáltalán ezzel van a baj.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 13:34:58 
Offline
Fotóriporter
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:29
Hozzászólások: 936
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Vuki írta:

Én speciel még mindig nem értem. :roll:


Vuki!
Tényleg látszik, hogy nem érted! Akkor meg minek próbálsz úgy tenni mintha értenél hozzá?Figyeld szépen a hozzáértők munkáját és ha később már úgy érzed érted, akkor pedig segítsd!
Hidd el meg fogják köszönni!!

_________________
MUGEN MBX-6 ECO
BAJA SS
E REVO 1/16
Futaba 3PM
Kyosho Mini Z


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 13:46:07 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Tisztelt Modellezők! Tisztelt Egyesületek! Tisztelt Magyar Modellező Szövetség!

Mint az köztudott , a Magyar Off-Road egyre népszerűbb és színvonalasabb Magyar Bajnoksága a 2006-os évben úgy zajlott le, hogy nem sikerült megalakítani a Magyar Modellező Szövetség (későbbiekben MMSZ) által is jóváhagyott Magyar Off-Road Modellező Szakbizottságot (későbbiekben MOMSZB). Sajnos az idei évben tett erőfeszítések is sorozatosan kudarcot vallottak, mivel az érintettek egy-egy csoportja nem tudott közös álláspontra jutni.
Levelemet az MMSZ tisztségviselője Horváth Zsolt meghatalmazásával írom.

Ezúton az MMSZ, az RC Off-Road Autómodellező Egyesület (későbbiekben RCOR) nevében, felajánlom a lehetőséget arra, hogy az érintettek egy asztalhoz leülve megpróbálják közelíteni álláspontjukat, hiszen a cél vélhetően közös.
Ezért az alábbi ajánlatot teszem:
2007 március 26-.a és 29.-e (hétfőtől-csütörtökig) között bármelyik nap a késő délutáni óráktól vagy 30-án pénteken 10-13 óráig lehetőséget biztosítunk az érintetteknek, kultúrált körülmények között megpróbálják közelíteni egymáshoz álláspontjaikat.

A helyszínek az alábbiak lennének.

Hétfőtől-csütörtökig
Szinyei Merse Pál Gimnázium tanterme: (költségeket az RCOR fedezi)
Cím: Budapest, VI. ker. Szinyei Merse Pál u. 7.

Kép

Pénteken MMSZ iroda tárgyaló
Magyar Modellező Szövetség
1149 Budapest Buzogány u. 7, II.em 6.(egyeztetve várnak minket)
Kép

Kérek minden egyesületet, hogy személyesen képviselje érdekeit, a későbbi félreértések elkerülése végett.
Levelemet minden ismert érintett (több mint 30) megkapja, és elhelyezésre kerül az RCOR és RcAuto fórumán.
Visszajelzéseket hétfő estig a fallygy@vnet.hu címen vagy a 30-9501-836-os telefonon várom. A legtöbb javaslatot nyert időpontra lefoglalom a helységet. Kérem, hogy amennyiben valamelyik érintett nem kíván részt venni az egyeztetésen azt is érthető formában jelezze.

Bízom benne, hogy kezdeményezésem az Off-Road Autómodellező Bajnokság létrejöttét szolgálja.

Sporttársi üdvözlettel
Fally György
RC Off-Road Autómodellező Egyesület

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 14:00:15 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Zsolt!

Köszönöm magasröptű hozzászólásod. Iktattam.

Godzilla!
Mint irtam lentebb....olvass máshol is. Bár ezek szerint nem vetted a fáradtságot, hisz akkor nem kérdeznéd megint. Ott van a válasz a kérdésedre.

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 14:39:25 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Vuki írta:
Godzilla!
Mint irtam lentebb....olvass máshol is. Bár ezek szerint nem vetted a fáradtságot, hisz akkor nem kérdeznéd megint. Ott van a válasz a kérdésedre.


Attól mert nem szólok hozzá, még olvasom! De rajtam kívül mást is érdekel még ez a téma, ezért tájékoztatjuk őket itt is. Mert ahogy ott le van írva, idén is versenyezni szeretnének. Nekün sikerült 9 szinvonalas versenyt rendezni 2006-os évben (ebből 7-et bárki meg is nézhet: http://www.rcoffroad.hu/versenyek/), amin nem kis létszámmal voltak jelen a modellezők. Nektek mennyi is volt? (költői) Összehasonlítási alapot sem képez a két szám!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 15:12:11 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Hi!

A helyszínnel és az időpontokkal kapcsolatosan:
A helyszín OK, de az időpont tekintetében kérem, hogy úgy válasszunk, hogy az ne munkaidőben legyen. Gondolok itt azokra, akik nem tudnak eljönni nap közben. Emiatt ne valljon (ismét) kudarcot a dolog.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 16:14:57 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Godzilla!

Ez mind szép és jó....és?
Mellesleg ha majd lesz egy olyan tagunk mint egy Szebellédi család akkor beszélgessünk....addig nem fair 9-et emlegetni ;)

Félreértés ne essék....nem a Szebellédi családot szeretném kritizálni még mielőtt valakinek ez jönne le.
Csak nem szeretem ha más tollával ékeskednek nyilvánosan...

(látom ennél tovább Te sem jutsz)
Egyébként tényleg erről szeretnél beszélgetni? Ha igen, van erre egy fórum elég régóta ahol elmondhatod sérelmeidet a témával kapcsolatban.

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 16:23:05 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Vuki írta:
Godzilla!

Ez mind szép és jó....és?
Mellesleg ha majd lesz egy olyan tagunk mint egy Szebellédi család akkor beszélgessünk....addig nem fair 9-et emlegetni ;)

Félreértés ne essék....nem a Szebellédi családot szeretném kritizálni még mielőtt valakinek ez jönne le.
Csak nem szeretem ha más tollával ékeskednek nyilvánosan...

(látom ennél tovább Te sem jutsz)
Egyébként tényleg erről szeretnél beszélgetni? Ha igen, van erre egy fórum elég régóta ahol elmondhatod sérelmeidet a témával kapcsolatban.


Vuki!
Pontosan mire gondolsz? Arra, hogy a Szebellédi család miatt tudtunk 9 rendezvényt csinálni? Gondolod? Rosszul gondolod. Bár két verseny a bokri pályán volt, de .... kib...ott piszkos anyagiak már megint, mi? A verseny bevételein osztoztunk (Lacus: mennyi volt a bevétel? 2.000 HUF. És igen. A mi egyesületünk 1.000-et kapott, és Lacusék is). Namost sem az egyesület, sem pedig a Szebellédi család egyéb összeget (kivéve persze a pályával kapcsolatosan) NEM invesztált bele. Most akkor hogy jön ez ide?

Szóval egyáltalán nem értem, de most kérlek magyarázd el, mert magadat járatod le ezzel. Komolyan.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 16:30:32 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Nincs mit magyaráznom. Aki érti az érti.
Látom Te sem értetted amit írtam. Mert olyat biztos nem, hogy a Szebellédi család miatt 9 ;)

(most lejárattam magam? nemhinném)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 16:36:13 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Vuki írta:
Nincs mit magyaráznom. Aki érti az érti.
Látom Te sem értetted amit írtam. Mert olyat biztos nem, hogy a Szebellédi család miatt 9 ;)

(most lejárattam magam? nemhinném)


Hát, ha gondolod, akkor játszhatjuk azt, hogy "Mondjatok amit akartok, én úgyis azt mondom csak, hogy úgysem értitek". Mint az öreg indián: "Uff, én beszéltem". A többi meg nem érdekel. Erre gondoltam, hogy lejáratod megad. Mondasz valamit, de te szinte meg sem hallgatod, amit a másik mond, és nem is vagy hajlandó válaszolni.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 16:44:18 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Vuki írta:
Ez mind szép és jó....és?
Mellesleg ha majd lesz egy olyan tagunk mint egy Szebellédi család akkor beszélgessünk....addig nem fair 9-et emlegetni ;)


Mi az, hogy "és?" Ennél jobb magyarázatra nem futotta? Szerinted a modellezők mit akarnak? Nem szépet és jót? Nem az elmaradt versenyek utáni magyarázkodásra van szükségük, hanem a szépre és a jóra! És ha leszámítom azt a kettőt, amiben Bokorban segédkeztünk, akkor is többszöröse volt nálunk, mint pl. nálatok. Amit pedig az RCOR pályán tartottunk, azt külső segítség nélkül csináltuk meg!

Vuki írta:
Félreértés ne essék....nem a Szebellédi családot szeretném kritizálni még mielőtt valakinek ez jönne le.
Csak nem szeretem ha más tollával ékeskednek nyilvánosan...


Nem ékeskedem máséval, a szervezésben ott is részt vettünk, akkor is ha kisebb mértékben! De ahelyett, hogy megmutatnád ti mit csináltatok, megint csak arról beszélsz, hogy mi mit nem. Ehhez nagyon értetek! Hány nagyszabású rendezvényetek volt a 2006-os évben az MB futamokon kívül?
Vuki írta:
(látom ennél tovább Te sem jutsz)
Egyébként tényleg erről szeretnél beszélgetni? Ha igen, van erre egy fórum elég régóta ahol elmondhatod sérelmeidet a témával kapcsolatban.


Sérelmeim nincsenek, nem szorulok más fórumára. Illetve semmi értelme nincs annak, hogy leírjam még egyszer azt, amit már már RCOR-esek leírtak nektek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 18:32:04 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Vuki írta:
Godzilla!

Ez mind szép és jó....és?
Mellesleg ha majd lesz egy olyan tagunk mint egy Szebellédi család akkor beszélgessünk....addig nem fair 9-et emlegetni ;)

Félreértés ne essék....nem a Szebellédi családot szeretném kritizálni még mielőtt valakinek ez jönne le.
Csak nem szeretem ha más tollával ékeskednek nyilvánosan...

(látom ennél tovább Te sem jutsz)
Egyébként tényleg erről szeretnél beszélgetni? Ha igen, van erre egy fórum elég régóta ahol elmondhatod sérelmeidet a témával kapcsolatban.


Vuk,

Nem lesz!
Képzeld el a Szebelédi kaliberü emberek inteligensek! Ezért nem lesz nektek ilyen tagotok sohasem. Már másodszor próbáljátok Őket támadni az MB rendezésük, és rendezési szándékuk miatt! Szerintem gondold végig mielőtt megsértesz még valakit.
Légyszi szólj a gazdádnak hogy Gyuri ismét egyeztetést ajánl számotokra, a javaslat pár hozzászólással lejjebb, mert azt látom nem vetted észre. ;)

Szép napot
Thief

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.23 18:58:54 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
F_Gyuri írta:
Tisztelt Modellezők! Tisztelt Egyesületek! Tisztelt Magyar Modellező Szövetség!

Mint az köztudott , a Magyar Off-Road egyre népszerűbb és színvonalasabb Magyar Bajnoksága a 2006-os évben úgy zajlott le, hogy nem sikerült megalakítani a Magyar Modellező Szövetség (későbbiekben MMSZ) által is jóváhagyott Magyar Off-Road Modellező Szakbizottságot (későbbiekben MOMSZB). Sajnos az idei évben tett erőfeszítések is sorozatosan kudarcot vallottak, mivel az érintettek egy-egy csoportja nem tudott közös álláspontra jutni.
Levelemet az MMSZ tisztségviselője Horváth Zsolt meghatalmazásával írom.

Ezúton az MMSZ, az RC Off-Road Autómodellező Egyesület (későbbiekben RCOR) nevében, felajánlom a lehetőséget arra, hogy az érintettek egy asztalhoz leülve megpróbálják közelíteni álláspontjukat, hiszen a cél vélhetően közös.
Ezért az alábbi ajánlatot teszem:
2007 március 26-.a és 29.-e (hétfőtől-csütörtökig) között bármelyik nap a késő délutáni óráktól vagy 30-án pénteken 10-13 óráig lehetőséget biztosítunk az érintetteknek, kultúrált körülmények között megpróbálják közelíteni egymáshoz álláspontjaikat.

A helyszínek az alábbiak lennének.

Hétfőtől-csütörtökig
Szinyei Merse Pál Gimnázium tanterme: (költségeket az RCOR fedezi)
Cím: Budapest, VI. ker. Szinyei Merse Pál u. 7.

Kép

Pénteken MMSZ iroda tárgyaló
Magyar Modellező Szövetség
1149 Budapest Buzogány u. 7, II.em 6.(egyeztetve várnak minket)
Kép

Kérek minden egyesületet, hogy személyesen képviselje érdekeit, a későbbi félreértések elkerülése végett.
Levelemet minden ismert érintett (több mint 30) megkapja, és elhelyezésre kerül az RCOR és RcAuto fórumán.
Visszajelzéseket hétfő estig a fallygy@vnet.hu címen vagy a 30-9501-836-os telefonon várom. A legtöbb javaslatot nyert időpontra lefoglalom a helységet. Kérem, hogy amennyiben valamelyik érintett nem kíván részt venni az egyeztetésen azt is érthető formában jelezze.

Bízom benne, hogy kezdeményezésem az Off-Road Autómodellező Bajnokság létrejöttét szolgálja.

Sporttársi üdvözlettel
Fally György
RC Off-Road Autómodellező Egyesület


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.24 13:16:37 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Ugyan nagyon eltértünk a topictól, de...

Ramses!
Elnézést de kicsit mélyebb gondolatokat vélsz felfedezni hozzászólásomba mint aminek én szántam. Ezért mondtam, hogy aki érti az érti, aki meg nem az fújja fel ha akarja. Aki az utóbbit választja, semmi közöm hozzá.

Thief!
Ugyan én nem tudom, hogy ez a stílus ahogy írsz honnan jön és hol tanultad, de olvass el egy mondatot még egyszer -->
"Félreértés ne essék....nem a Szebellédi családot szeretném kritizálni még mielőtt valakinek ez jönne le."
Legalább az itt leírt szavaimat ne hazudtold meg!

Godzilla!
Ámen!

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.24 14:29:31 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Vuki!

Nem kell a mellébeszélés. Írd le légyszíves ti mit tettetek egész télen azért, hogy létre jöjjön a Magyar Bajnokság?

Még a jelentkezéseteket sem adtátok le, hasonlóan baráti körötökhöz.

Könnyű kritizálni más munkáját. Inkább valamit le kellett volna tenni az asztalra, amivel megmutatjátok, hogy ti tesztek a modellezőkért. De csak sírni és kritizálni tudtok, ha teljesíteni kell, akkor a sikertelenséget a körülményekre fogjátok.

Szánalmas.



Annyit kérdeztetek, egy kérdést én is feldobnék. A sok duma helyett azt válaszold meg.

Miért nem mertek nyilvánosság előtt egy asztalhoz leülni az érintettekkel? Akkor esetleg lehetőség lenne az érdekek egyeztetésére, és esélyt adnánk közösen a Magyar Bajnokság lebonyolítására.

Mert amit ti kínáltok az egy diktátum, amihez az általatok szabott feltétel rendszer alapján lehet csatlakozni, vagy nem. Na ez mindennek nevezhető csak nem demokratikus megoldásnak.



Kézzel lábbal ragaszkodtok ahhoz, hogy az MB a ti elképzelésetek szerint történjen. Emlékszel, tavaly is miután bevállaltátok a két futamot, rögtön utána javasoltad, hogy könnyítsünk a szabályzaton, mert ti, az ott leírtakat nem tudjátok teljesíteni (ez legalább őszinte volt).

Aztán két MB futamon kívül mást nem is adtatok a modellezőknek a 2006-os évben.

Na ez a ti szakmaiságotok!

Gratulálok!



üdv:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.24 15:16:30 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
bla-bla...

Befejeztem.
Fura, hogy amit eddig ti nem mutattatok meg mert olyan titkos (pedig hetek óta rimánkodtak, hogy mutassátok meg) volt és egyáltalán nem egyeztettetek a téli kemény hónapok alatt csak 4 szervezettel akik még csak nem is egyesületek, most kérdezősködtök.

Vesd össze az akkori kitalált, 3 hónapos munkátokat azzal, amit most jelen pillanatban ajánlotok.
A válasz pedig ott van. Ahogy nektek sem kellett újabb több hónap egy új verzió kidolgozásához, úgy másnak sem.
Mi többekkel együtt csináltuk...lehet ezért nem kellett hozzá egy egész tél?

De nem hinném, hogy az időt kellene figyelembe venni. Bár lehet rajta lovagolni...

A jövőben nem kívánok reagálni az itt elhangzottakra mert kezdődik előről az ami egy másik fórumon már befejeződni látszik, csak itt egy-egy dolog van kiragadva és azon való lovaglás, nem komplexen, egészében.
Ráadásul a topic sem erről szól.

...és igen...most jön az, hogy UFF :)

(nyugodtan lehet írni, hogy Vuki elfutott)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.24 16:01:20 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Vuki a vitát te hoztad ide!
Mert itt egyébként álltalában szakmai munka folyik, sorozatosan cikkek és leírások jelennek meg amiből a modellezők sokat tanulhatnak. Alkalmanként kisebb vetélkedőkben való részvételért cserébe modellezésnél használatos eszközöket lehet nyerni. Stb……

Szomórúnak tartom, hogy a magukat az ország legjobb szakembereinek tartott team nem képes két egyszerű ártatlan kérdésre válaszolni.

Vuki írta:
bla-bla...Befejeztem…………
...és igen...most jön az, hogy UFF :)
(nyugodtan lehet írni, hogy Vuki elfutott)

Van amiben egyetértünk, döntésedhez csak gratulálni tudok.
Nem akarsz te semmilyen MB-t vagy megegyezést. Hiszen rettegsz attól, hogy leülj egy asztalhoz és megkezdjük az egyeztetést. Káoszt szeretnél és minden felelőséget elkenni azokon akik bizonyíthatóan tényekkel alátámaszthatóan, évek óta tesznek ezért a sporttért.

Üdv:
F_Gyuri

_________________
KépKép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F_Gyuri 2007.03.25 18:37:23-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.24 16:25:20 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Éjjen a ring.
A lényeg az általunk ajánlott időpontig mindenki adja ki dühét, hogy ott már operatív legyen a munka.

Vuki kérlek gyere el és dolgozunk együtt, gondolom te sem szeretnél mást.
Ne azt feszegessük mi volt azt mindenki tudhatja aki egy egyesület élén áll adott egy szolgálati szabályzat, melyet nem titkol az MMSZ.
Mi pontosabban F_ Gyuri teljeskörü felhatalmazásom alapján végig mászta, mert adott volt a lehetőség.
Arra nem kötelez a szolgálati szabályzat, hogy figyelj mindenkire aki érintett lehet.
Előállt egy alapajánlás MB 2007 témában amit történetesen az RCOR indítványozott és az MMSZ megjelentette, mely nem kőbe vésett és nem " HATÁROZATOKAT" tartalmaz és koránt sem lezárt ajánlás de ez olvasható is.
Ne szaporítsuk nincs itt galiba.
Meg kell egyezni a hogyan továbba mind az MB illetően mind a szakbizottságot illetően és kész.
Az idő szépen elhaladt hosszú volt a tél ne most kapkodjon mindenki össze vissza sitty sutty mindent.
Jussunk minden érintett számára megfelelő konszenzusra oszt induljon az évi malomkerék.

Üdv mindenkinek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.24 18:22:53 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Vuki írta:
Ramses!
Elnézést de kicsit mélyebb gondolatokat vélsz felfedezni hozzászólásomba mint aminek én szántam. Ezért mondtam, hogy aki érti az érti, aki meg nem az fújja fel ha akarja. Aki az utóbbit választja, semmi közöm hozzá.


Hi!

Egészen biztos vagyok benne, hogy abban egyet fogunk érteni, hogy a fórumon irogatásnál elég könnyen el lehet egymás mellett menni. Értem ez alatt azt, ami most történt/ik.
Remélem kinézed belőlem (persze, ismerjük egymást, több ízben személyesen is beszéltünk, stb), hogy nem ledöfni akarlak, hanem megérteni az álláspontodat. De ehhez az kell, hogy ne mondd azt, hogy UFF (láttam értetted a viccet :) ), hanem magyarázd el. Szeretném érteni. A legnagyobb jóindulattal mondom ezt. Persze, ha ide nem akarsz írni, akkor meg írd meg e-mailben, ott is szívesen várom, mert ez így csak újabb problémákat szülhet, ami sem neked, sem nekem, sem pedig a modellezőknek nem tesz - hosszú távon - jót.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 184 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség