Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 10:41:19

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 42 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Boltokról való vélemény!
HozzászólásElküldve: 2007.04.06 08:57:25 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.03.01 11:47:05
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Sárospatak
Sziasztok!

A napokban voltam egy modell boltban Egerben( nem akarom megnevezni, mert nem a reklám helye). Ne volt semmi problémám a ki rakott noname termékekkel de a tulajdonossal igen. Nagy autósnak mondja magát és úgy gondoltam érdeklődök tőle biztos tud valami újat mondani de még azt sem értette amit kérdeztem és elég flegmán beszélt velem!Ráhagytam! Másodszor amikor szerettem volna venni egy pár autó gumit (1csomagban 2db és beárazva) majdnem megvettem már a kollegái örültek, hogy van egy vásárló aki mindjárt fizet akkor azt mondta, hogy csak 4 gumit ad el. Berágtam! Én fogtam vissza raktam a polcra és ott hagytam őket. „Mondtam, hogy akkor nem kell…stb!” Pedig úgy voltam aznap, hogy bevásárlok náluk!!! 50000ft-ot ott is hagytam volna, de a tulajdonos viselkedése miatt (sorolhatnám……) úgy döntöttem, hogy más boltban hagyom ott!
Ha Én pl.:csak egy csavart akarok megvenni azért is körbe kéne ugrálnia és rábeszélni,h vegyem meg! Az ilyen embert fel kéne világosítani, hogy neki az a dolga, hogy minél több vevőt szerezzen és azok minél több embernek reklámozza a boltját. A vásárlókat neki körbe kéne „nyalni” (még ha nem is szimpatikus vagy bolondnak tartja) nem pedig elűzni. Ő tudja mit csinál! Ezzel csak azt érte el, hogy az én modellező baráti köröm (ami szerintem elég nagy) NEM FOG NÁLA VÁSÁROLNI!!! Röviden ennyi! (az ilyen kereskedő nem sokáig marad a piacon ha így folytatja!)

Üdvözlök mindenkit!

gbm

_________________
jato 2,5
Tamiya Nitrage 5.2
FSR-V 3,5

Tel.:30/2811651


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.06 19:09:53 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.25 22:19:47
Hozzászólások: 77
Milyen jó, hogy itt véleményezhetünk boltokat, össze kellene gyűjteni, minél többet. Persze ahoz az kellene, hogy merjünk írni, mert én nem nagyon merek. Amelyik boltról mondanék néhány keresetlent azt itt mindnyájan ismeritek és tövig be van épülve sztem ide is. Hú de lekiabálnák a fejemet...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.06 19:27:05 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.03.01 11:47:05
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Sárospatak
fegyorgy írta:
Milyen jó, hogy itt véleményezhetünk boltokat, össze kellene gyűjteni, minél többet. Persze ahoz az kellene, hogy merjünk írni, mert én nem nagyon merek. Amelyik boltról mondanék néhány keresetlent azt itt mindnyájan ismeritek és tövig be van épülve sztem ide is. Hú de lekiabálnák a fejemet...


Hali!

Én úgy voltam vele, hogy ezt mindenkinek tudnia kell! A boltosok vannak mi értünk és nem mi a boltosokért! Szerintem! Az más, hogy belőlünk gazdagodnak meg de csak akkor, ha jó csinálják! Remélem ebből mindenki tanul! Mit tudnak tenni? ki tiltanak innen és máshonnan is de ez nem érdekel! Ami a szívemen az a számon! Valakinek ezt is be kell vállalni!!!

Üdv mindenkinek!

_________________
jato 2,5
Tamiya Nitrage 5.2
FSR-V 3,5

Tel.:30/2811651


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.06 20:00:55 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
A félreértések elkerülése végett itt az RCOR-ben egy kereskedő sem érdekelt.A véleményét leírhatja bárki amíg az nem fordul személyeskedésbe,sértegetésbe vagy vitagerjesztésbe.

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.09 14:30:44 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
gbm írta:
Mit tudnak tenni? ki tiltanak innen és máshonnan is de ez nem érdekel! Ami a szívemen az a számon! Valakinek ezt is be kell vállalni!!!


Ha ezt tapasztalatkén mondod, akkor szerintem összekeverted ezt a fórumot egy másikkal :!: Itt ugyan is még soha senki nem volt kitiltva azért, mert kultúráltan elmondta a véleményét egy kereskedőről/boltról. Még akkor sem, ha ez negatív volt. Ahogy most is aktív felhasználó vagy, és az üzeneted is jól olvasható.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.10 17:51:16 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.12.11 19:03:56
Hozzászólások: 117
gbm írta:
fegyorgy írta:
Milyen jó, hogy itt véleményezhetünk boltokat, össze kellene gyűjteni, minél többet. Persze ahoz az kellene, hogy merjünk írni, mert én nem nagyon merek. Amelyik boltról mondanék néhány keresetlent azt itt mindnyájan ismeritek és tövig be van épülve sztem ide is. Hú de lekiabálnák a fejemet...


Hali!

Én úgy voltam vele, hogy ezt mindenkinek tudnia kell! A boltosok vannak mi értünk és nem mi a boltosokért! Szerintem! Az más, hogy belőlünk gazdagodnak meg de csak akkor, ha jó csinálják! Remélem ebből mindenki tanul! Mit tudnak tenni? ki tiltanak innen és máshonnan is de ez nem érdekel! Ami a szívemen az a számon! Valakinek ezt is be kell vállalni!!!

Üdv mindenkinek!



http://rcshop.hu/modules.php?name=news& ... faf2d9aa27 ők azok????


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.10 18:17:47 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.25 22:19:47
Hozzászólások: 77
nufenen írta:
gbm írta:
fegyorgy írta:
Milyen jó, hogy itt véleményezhetünk boltokat, össze kellene gyűjteni, minél többet. Persze ahoz az kellene, hogy merjünk írni, mert én nem nagyon merek. Amelyik boltról mondanék néhány keresetlent azt itt mindnyájan ismeritek és tövig be van épülve sztem ide is. Hú de lekiabálnák a fejemet...


Hali!

Én úgy voltam vele, hogy ezt mindenkinek tudnia kell! A boltosok vannak mi értünk és nem mi a boltosokért! Szerintem! Az más, hogy belőlünk gazdagodnak meg de csak akkor, ha jó csinálják! Remélem ebből mindenki tanul! Mit tudnak tenni? ki tiltanak innen és máshonnan is de ez nem érdekel! Ami a szívemen az a számon! Valakinek ezt is be kell vállalni!!!

Üdv mindenkinek!



http://rcshop.hu/modules.php?name=news& ... faf2d9aa27 ők azok????


Nem, nem. És nem is akarok én igazából sejtetni semmit sem, már megbántam hogy korábban hozzáböfögtem. Tulképp én is csak azt tudom mondani, mint előttem: kellemetlen érzés, hogy esetenként "sokpénztotthagyó" vásárlóhoz méltatlanul elbánnak velünk. Persze hát nehéz lehet nekik is a sok hozzám hasonló full-kezdő vásárlók hadával birkózni, dehát nekik annál jobb, minél több van belőlünk. Arról nem is beszélve, hogy akivel az elején jól bánnak, az ottmarad az rc világa körül és mint olyan, nem kevés pénzt hajlandó feláldonzi a hobbijáért. (Ez saját tapasztalat :-) Egy szó, mint száz: kicsit magas lovon ülnek a "top-shop-okban" és jellemzően inkább semleges, vagy negatít hozzáállást érzékelek a nemhaver halandókkal.
Természetesen, van ellenpélda is: én ennek a boltnak, egy vidéki üzletében fertőződtem meg, ahol gyermeki kíváncsiságomat ki tudták elégíteni és nem egyszavas válaszokat kaptam kérdéseimre.

Hát kellett ez?!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: ...
HozzászólásElküldve: 2007.06.08 21:06:09 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.07.08 23:59:24
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Siófok
Halli.
Lenne pár személyes tapasztalatom.
Bár ez-az hülyen fog hangzani,de tényszerű leszek.
Több modellboltba is jártam már,alapvető hibák vannak!
1.,Nincsenek képbe a saját portékájukkal...
2.,Azt hiszik a modellező egy milliomos hülyegyerek,és majdcsak rásóznak v.mit
3.,Ígérgetés......
Van ilyen,volt is lessz is!Ez van,ezzel együtt el kell néha ezt viselni,mert az adott árú csak az adott helyen van.
NADE INKÁBB A JÓ PÉLDÁKRA KONCENTRÁLNÉK.

Mindig csak a rosszat vagyunk hajlamosak észre venni,pedig millionyi jó is van!
A legtöbb modellbolt szakértőket alkalmaz,akik hozzá tudnak szólni a kacifántos kérdésekhez,problémákhoz is!!!!
Türelmesek nyugodtak,és informatívak.
ÍGY MINDENKI JÓL JÁR!!!!
Álltalába az is elmondható hogy magasan rugalmasak.Minden megoldható,ahogy a kedves vevőnek tetszik.
(példa:akartam egy bódét,és égen földön nem volt.....mire az egyik boltba az eladó fogott egy építőkészletet,és kivette......full természetesen......kérdeztem,hogy mi lessz így a verdával,mire Ő,van akinek így kell,és ugye így olcsóbb is.)2in1 megoldás......
Legtöbb helyen mindent megtesznek a vásárlóért,körülugrálják,szóval tényleg mindent megtesznek a vevőért.
Volt ahol megoldható volt a próba is.De a tapizás szinte mindenhol megy!
Nyugodtan levetetheted a 10. db-t is,mert szivesen és kielégítően megmutogatják.
Nem ritka az ajándék se!Volt ahol többmindent is vettem,(nagy összegbe),és valamelyik tétel aji volt.
Postába is nagyon rugalmasak,mindent mindenhova!
Sőt állt egy bizonyos értékhatár felett a postaköltséget is állják!
Az se igaz,hogy a kezdőkkel türelmetlenek.
Sok olyan kérdést feletettem már,amitől egy átlag ember a falnak rohanna,de 90%-ba kielégítő,és halandóknak is érthető válaszokat kaptam.
JÓTANÁCS:néha nem árt finoman utalni rá,hogy "láttam már modellt"!!!
Feldobhatsz egy-két jólcsengő nevet kifejezést is,(persze csak ha van alapja,hátha bekérdeznek és besülsz),vagy szójátékot,esetleg összegeket is.Érdemes már a beszélgetés elején tisztába tenni hányadán állsz a témával........

Egy szóval azért inkább a pozitív példa a több.
Szerintem a férgese úgyis elhullik,a profi és rugalmas boltok pedig szakítanak...........
U.I.:szándékosan nem neveztem meg boltokat,szerintem Mindenki magára ismer. ;)

Noic............ ;)

_________________
3xTrabi,MonteCarlo,Swift,PajeroMetalltopWide
PajeroRally,Pajero03,KyoshoNikonPajero,Toyota4Runner
IsuzuMuTypeX,VectraJTCC,MondeoBTCC,TruenoDrift
CastrolSupra,GPMTL01B,ChevyS10,JetStream,Minizilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: HOLE LEHET TRAXXAS REVO-T VENNI?
HozzászólásElküldve: 2007.08.17 04:57:06 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.08.02 15:41:23
Hozzászólások: 2
Hello!

Azt bszeretném megkérdezni hogy hol lehet traxxas revo-t venni, melyik boltban?
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Gaben


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.17 05:35:31 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.20 20:13:36
Hozzászólások: 200
Tartózkodási hely: Magyarország\Ausztria
kem modell boltban ;)

_________________
Üdv.:HUNGARY


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.17 06:43:42 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.31 14:28:24
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Miskolc
Szia Gaben!

Itt megtalálod az elérhetőségüget:
http://www.kemmodell.hu/

_________________
XRay XT8 truggy
STS D21T
Futaba 3pm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.17 14:19:56 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Srácok ez a "Boltokról való vélemény!" című topik, és nem a mit hol vegyek. Nagyon jó lenne, ha nem szemetelnétek tele a fórumot. Mindent a maga helyére.
üdv:
F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Nem reklám, csak vélemény!
HozzászólásElküldve: 2007.10.02 19:11:28 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.08.21 18:04:11
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Sárospatak
Ez nem egy bolt, viszont mindenkinek csak ajánlani tudom Krisz25 modellezőtársunk szolgáltatásait (STS-Hpi-stb. cuccok). Én a minap rendeltem tőle, és nagyon készséges volt.
Olcsó, gyors, korrekt!!!
Ne kételkedjetek benne, nyugodtan rendeljetek tőle!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: boltokról a véleményem
HozzászólásElküldve: 2007.12.01 20:49:45 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.12.01 14:00:23
Hozzászólások: 7
Sziasztok!

Még kezdő vagyok a modellezés terén. Jó ötlet volt ez a topik, mert itt lehetne tanácsokat adni pl.: mint én (nekem is erre lett volna szükségem), a kezdő hova fordulhatok tanácsér, mit válasszak kezdő modellnek.
Ilyet még nem találtam (bár erre van ez a topik szerintem).
Egy szó mint száz, én bementem néhány boltba pesten, jól szétnéztem a neten. Mindenki kínált "jobbnál jobb" terméket. De a következő volt a tapasztalatom.: - Olcsó kezdő szett!!!
-Csak ezt meg azt vegyek még hozzá. És ez így ment majdnem minden üzletben.
Volt ahol segítő készek is voltak, volt ahol nem is értettek hozzá.
Azonban találtam egy üzletet Bp-től nem messze(6-8km) északi irányban, ahol kedvesek is, segítenek is, pontosak, mert ha meg ígérnek valamit, biztosan teljesítik. Az árukészlet nincs akkora hogy mindent meg találjunk, de állítólag most nyílt nem régen.
Ők nem kerteltek, meg mondta hogy azt amit venni akartam ne vegyem meg mert lehet hogy ő jobban jár pillanatnyilag, de én hosszú távon nem. Lehet hogy spórolok most 10.000ft-ot, de el megy a kedvem a két hetes kudarctúra után a modellezéstől, vagy 2 hónapon belül mag kell vennem a drágább dolgot, de akkor már ki is dobtam az ablakon az először el költött pénzemet.
Én biztos hogy hozzájuk fogok járni, még ha néhány dolgot csak megrendelésre is hoznak, és egy-két nappal később kapom meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: re
HozzászólásElküldve: 2007.12.01 23:09:53 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.11.13 19:15:23
Hozzászólások: 16
És hól található ez a bolt??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bolt
HozzászólásElküldve: 2007.12.02 08:42:27 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.12.01 14:00:23
Hozzászólások: 7
Szentendrén.Ez a honlapjuk.

www.rcmodellek.hu

Üdv: jóker74
HSP XSTR, HSP Tirannosaurus, HPI Savage, Kyosho alpha3, Tamiya TNX,
Mugen MBX-5R PRO, Tamiya TT-01,+ repcsik.......


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bolt
HozzászólásElküldve: 2007.12.02 10:05:31 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Kedves jóker74, kérlek olvasd ezt el: viewtopic.php?p=105626#105626

jóker74 írta:
Szentendrén.Ez a honlapjuk.

www.rcmodellek.hu

Üdv: jóker74
HSP XSTR, HSP Tirannosaurus, HPI Savage, Kyosho alpha3, Tamiya TNX,
Mugen MBX-5R PRO, Tamiya TT-01,+ repcsik.......


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.02.07 16:09:37 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.10.31 14:03:33
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Hello! Jelenleg egy HPI Firestorm 10T-vel büszkélkedhetek. Még csak 3 liter ment le a torkán de már bőven akadtak problémiáim a boltok ellátó képességeivel. Ott kezdődtek a problémák h négy darab alkatrészre 2 hónapot vártam a Modell&Hobby jóvoltából. Most újra hiányoznak alkatrészek amiket megrendeltem egy másik Debreceni boltból de ők is csak ígérgetnek 5-6 hete. Erre megpróbáltam (újra) a Modell&Hobby-t(Debrecen) hátha jobb lesz, hát mit ne mondjak...1 hónapot ígértek. A modellemet amúgy Érdről a Speedmodellből vettem. Mérgemben úgy döntöttem h felhívom őket akár mi is lesz inkább fizetek plus postaköltséget. Ez a bolt ugyanolyan alkatrész rendelés esetén ami a Modell&hobbynál 1 hónap lett volna 2 napot ígért. Postára felrakják max. 5 nap. Nem tudom h mi lehet a Modell&hobbyval de én ezt már rendszeresen tapasztaltam h nem tudnak normális idő alatt szállítania, de ez az álltalam említett Speedmodell egyszerűen fantasztikus ;) nagyon korrektek az eladók (bár még csak telefonon beszéltem velük) Ja és ami még kiemelhető h ők is rendelik vagyis készleten nálluk sincs, de ennyire gyorsak.
Bártan próbáljátok ki őket én csak ajánlani tudom(Speedmodell)
Üdv.:btornyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.02.07 16:35:24 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.17 16:42:40
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
btornyi írta:
de ez az álltalam említett Speedmodell egyszerűen fantasztikus ;) nagyon korrektek az eladók (bár még csak telefonon beszéltem velük) Ja és ami még kiemelhető h ők is rendelik vagyis készleten nálluk sincs, de ennyire gyorsak.
Bártan próbáljátok ki őket én csak ajánlani tudom(Speedmodell)
Üdv.:btornyi


Egyébként ők is az MH-tól rendelnek...

_________________
Üdv.:20/470-5202
Savage S25 SH PT2802A-P3
LRP Shark Truggy 1:18E
FG 4WD Zenoah 26
Team Durango DESC410R+HW
Team Durango DEX410+SP+Turn
Team Associated Factory 4X4 SCT+TO+CSTL
Team Associated B4,2+SP


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.02.07 16:39:47 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.06.10 19:53:35
Hozzászólások: 366
Tartózkodási hely: Győr
Mind2 bolt közös vámraktárról hozza a cuccokat mivel ugyan az a beszállító(HPI)Valszeg amikor a speedmodellt hivtad akkor már az M&H is tudta volna a dni a cuccot.Amugy a HPI-től 2hetente jön szállitmány csak lehet ők sem tudnak küldeni az adott alkatrészből.

_________________
Davzone - Savage XRPS Spec 3
06203699770
Anyway, why race a Savage? Because I can ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 42 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség