Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 16:23:03

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 42 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.02.07 17:36:14 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.10.31 14:03:33
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Hello! Ugyanazon a napon rendeltem. Valószínűleg az lehet az oka h a Modell&Hobby nem foglalkozik olyan megrendelésekkel ami kicsi méretű...
Üdv.:btornyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.03.26 10:45:34 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.09.01 09:02:53
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Budaörs
sziasztok
valaki nem tudja hogy a kemmodellel mivan,mert már irtam nekik két üzenetet is,és nem válaszolnak..
én olyanrol hallottam, hogy a pesti boltuk megszünt, de mi van a másikkal??

_________________
Traxxas Bandit
TRAXXAS RUSTLER XL <5
az e-mail cimem: sailorking9553@citromail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.03.26 11:06:25 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
ádám 9501 írta:
sziasztok
valaki nem tudja hogy a kemmodellel mivan,mert már irtam nekik két üzenetet is,és nem válaszolnak..
én olyanrol hallottam, hogy a pesti boltuk megszünt, de mi van a másikkal??


Szia!

A pesti bolt valóban megszünt a másikról nem tudok semmit.

üdv:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.27 19:38:10 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.23 18:32:06
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Budapest XIII. 06-20-994-2550
Sajnos nekem negativ élményeim vannak a HPI termékekröl föleg,hogy hónapokat kell rá várni mig megjön valami vacak az autohoz.Nem értem hogy miért van az ,hogy egy magyar cég aki egyedüli kereskedöje ennek a márkának miért nem tart egy kicsit nagyobb árukészletett.Magyarul ugy érzem hogy lehuzák az embert a vas árával de ha gond van vele akkor hónapokig nem is tudja használni.Gyerekek aki HPI terméket akar az sürgösen felejtse el.Vegyetek más márkát én nagyon megjártam vele.Ráadásul olyan volt az egész vásárlás ahol nem segiteni akartak hanem csak az embere sozni valamit......Üdv Gábor

_________________
ÜrPil Rc Off-road Team
Kép
Az optimista nem fékez a zsákutcában.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.28 09:03:32 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Sziasztok!

Srácok. Teljesen mindegy, hogy Modell&Hobby-ról, vagy a GrimRC System-ről van szó: de ilyeneket legyetek kedvesek NE írni, hogy itt meg ott ne vásároljon senki. Az rendben van, hogy leírjátok a véleményeteket, de gondolom hallottátok már azt, hogy: "A név kötelez". Na. Az interneten - szinte - semmi semmire nem kötelez, mert itt név nélkül vagytok, és így könnyű...Persze sokan sokakat ismerünk, és tudjuk ki kicsoda félig-meddig, de ilyeneket ne írjatok le.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.05.01 08:25:18 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.05 02:02:38
Hozzászólások: 83
:? hát igen... a Modell & Hobby ott van a toppon, de a HPI termékeket mocskosul lassan hozzák be, meg nem is mindent. elég gáz.

Vizsont szeretném felhívni a figyelmeteket a Modellfutár cégre, (www.modellfutar.hu) mert küldtem nekik egy listát a Wheely King 4x4-emhez pár HPI tuning eszközről és még aznap visszaküldtek korrekt árajánlatot, ŐK IS TUDNAK RENDELÉSRE HOZNI HPI TERMÉKET!!!

Én most fogok Tőlük rendelni, próba cseresznye..

_________________
Balage
+36204137506
bulu.kapitany@gmail.com

Traxxas Slash 4x4 BL
HPI Sprint 2 Drift Sport
http://www.youtube.com/watch?v=Gz3Rl1Zfa2s


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.05.05 18:48:41 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.04.21 14:13:42
Hozzászólások: 25
Én is a modellfutárra szavazok mert szerintem az a bolt a legjobb!
Ezt nem csak azért állítom mert onnan rendeltem hanem mert amikor kérdeztem bármilyen termékük iránt bármit részletesen példákkal elmagyarázva mondták el a tudnivelót.Rendkívül nagy a készletük és rövid időn belül küldenek és rendelnek meg bármilyen alkatrészt.Persze az árakról sem szabad megfelejtkezni.Az elsőkk között van a versenyben a termékek áraival. www.modellfutar.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.30 11:55:43 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.22 15:58:09
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Nah megírom , hogy járam (hátha érdekel valakit)
Még Novemberben megrendeltem egy himoto diót meg egy spurt. Az új fehérvári modellboltban
Hát mivel még mindig csak a dió érkezett be ezért nézegetem a neten a boltokat és látom, hogy az X1WIN Kft. -nek van himotohoz alkatrész.
A spur fennt van a webshopban , és oda van mellé írva hogy raktáron.
Hát mivel még nem rendeltem webshopból, ezért tegnap délben felhívtam őket megmondtam nekik , hogy ez kéne , meg hogy hova hozzák.
Ma délben meg is jön az anyag. Hát mondom ez frankó.
Mert nekem egy másik boltban azt mondták a spur az nincs az országban és hogy talán Január végére megjön.
Nah mármost amikor kibontottam a csomagot nem csak a számla meg az alkatrész van benne , hanem volt benne 3 jets matrica is , hát ennek nagyon megörültem.


Ez minden boltban így van?

_________________
Nanda NRB-3
Futaba 3pm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.03.18 21:44:49 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2008.03.23 22:27:13
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: cegléd
Hát igen számomra keserves a vélemény, ma voltam 2 jelentösebb üzletben, az ember azt hinné ha már egyszer válság van a pultok roskadoznak a rengeteg áruval. Hát nem, mintha az oroszok jöttek vna vissza, minden amit kerestünk, elfogyott majd lesz, meg kell rendelni stb. mért nem lehet idöben alap vetö alkatrészekböl rendelni elöre, a szezon kezdetére. Sajnos ma már egy rohadt gyertyára is két hetet kell várni. No akkor van válság, vagy csak mindenki spekulál, mikor lesz olcsobb az euro? Hát igen, egy két elado hozzá állásával is lehetne mit kezdeni. Csak ugye belölünk élnek ugye!! Ezt kéne nem elfelejteni.És még esetleg a webshoppok naprakész informáciojaival is lehetne mit kezdeni szerintem. hazudsz

_________________
savage x 4.1 hyper st


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.21 20:15:55 
Offline
Nitrofügg&otilde;

Csatlakozott: 2009.04.02 18:53:06
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: én sem tudom
Sziasztok nekem a Modell és Hobby-ról (de kizárólag a Váci úti bolt)pozitív a vélemény.
Mindig a lényeget sózzák rá az emberre :lol: nem mindent ami a polcon van.
A Sylka-ról szintén csak pozitív!!!!!! :bemutathehe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.22 18:06:05 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
man 1 írta:
Hát igen számomra keserves a vélemény, ma voltam 2 jelentösebb üzletben, az ember azt hinné ha már egyszer válság van a pultok roskadoznak a rengeteg áruval. Hát nem, mintha az oroszok jöttek vna vissza, minden amit kerestünk, elfogyott majd lesz, meg kell rendelni stb. mért nem lehet idöben alap vetö alkatrészekböl rendelni elöre, a szezon kezdetére. Sajnos ma már egy rohadt gyertyára is két hetet kell várni. No akkor van válság, vagy csak mindenki spekulál, mikor lesz olcsobb az euro? Hát igen, egy két elado hozzá állásával is lehetne mit kezdeni. Csak ugye belölünk élnek ugye!! Ezt kéne nem elfelejteni.És még esetleg a webshoppok naprakész informáciojaival is lehetne mit kezdeni szerintem. hazudsz


Ne felejtsétek el hogy a boltok sem úgy rendelnek sokszor hogy adjál 10 gyertyát meg hat berántót, hanem gyártóktól (pl HPI ezt imádja) CSOMAGOKAT kell átvenni! Ezért volt pl M&H-nál olyan hogy volt 24 berántójuk egy XY tipusú autóhoz, mert az ahoz sosem fogyott, de a kopó alkatrészből már rég elfogyott amijük volt. Azon kivül készletgazdálkodás nélkül nem lehet működni, nem állhat ott 10-20 millió forint, Ők is szeretnék eladni amit megvettek. Végül pedig az eladókat nem szabad szidni, nem ők találják ki hanem a vezetőség, akik meg nem pörögnek azon hogy neked nincs valamid az autóhoz.

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.06.22 22:42:23 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2008.03.23 22:27:13
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: cegléd
hát igen valoszinüleg ha a motorhoz kértem volna kartergáz csövet valoszinüleg egyetértenék veled. de valojában egy egyszerü gyertyárol lett volna szo. az eladokrol meg csak annyit ök vannak értünk. nem én értük. értjük????amugy a hely legyen anonim.. :?:

_________________
savage x 4.1 hyper st


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Érdeklődés
HozzászólásElküldve: 2010.04.26 13:10:10 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.04.25 20:05:45
Hozzászólások: 4
Sziasztok érdeklödnék Veszprém megyében Ajkához legközelebbi bolt hol találhato,vagy valaki aki tudna segiteni egy Mantua buggy 1/8as életre keltésében most vettem de hiányos kicsit meg nem értek még annyira hozzá elöreis köszönöm segitségeteket sziasztok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.26 15:55:25 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Üdv!

Én minden vasárnap délelőtt bütykölök a műhelynél Balatonalmádiban. Ha eljössz akkor szívesen segítek.
Bolt van Veszprémben, meg aztán üzem anyagon kívül bármit rendelhetsz Pestről vagy vidékről.
Én a Sylka modell boltot ajánlom. Korrekt hozzáláss az egész csapat részéről. És ami még fontos, hogy nem kereskedői hanem modellező vér folyik az ereikben. (Ez nekünk jó, de nekik szerintem már kevésbé) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.27 20:00:15 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2007.08.23 19:02:52
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Kisvárda
Szia!
A modell@hobby is nagyon jó üzlet.Korrekt segítőkész gárdával.Üzemanyagot is rendelhetsz postán, én is így szoktam...... :-D

_________________
HB Lighting 2RR Buggy
Ansmann W5 2,4Ghz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.29 07:20:56 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.04.25 20:05:45
Hozzászólások: 4
Szia elöreis köszi segitségedet az auto még nincs otthon velem eggyütt mert németben dolgozom de ha andál egy email cimet átküldenék egykét képet rola és ha haza megyek akkor megkeresnélek végülis jobban az elektronika hiányoz a rádio vevö meg távirányito nincs meg meg át kellene nézni a motoron egy P21 felirat találhato nem tudom mond e valamit a könyve megvan az autonak csak kicsit régihát egyenlöre ennyi kösz türelmed és várom válaszod SZIA


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.29 07:51:00 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.22 14:00:38
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Ajka
szanyin írta:
Üdv!


Bolt van Veszprémben, meg aztán üzem anyagon kívül bármit rendelhetsz Pestről vagy vidékről.
:)


Szia.

Hát ez a bolt sajnos már nem aktuális.

Üdv B.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.29 08:59:50 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.07 11:23:34
Hozzászólások: 322
Tartózkodási hely: Veszprém Megye ->Csetény TEl: 06-30-605-16-30
Szevasz


Ilyesmi motor van benne?
Kép

_________________
Sanwa MX3FHSS
Robitronic Mantis Axial .32
Carson E-Specter Brushless 2000W with A123 6/7S
--->>>Ebay, Towerhobbies, Rcmart<<<---


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: hello
HozzászólásElküldve: 2010.05.03 21:27:44 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.04.25 20:05:45
Hozzászólások: 4
sajna csak hasonlit de az a gond nem akarok hülyeséget csinálni de nem tudom hogy kell ide képet felrakni a gépemen van kép csak bekellene olvastatni de nem tudom hol kell


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.04 08:18:01 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Hi!

Kérem ide csak a topikhoz tartozó tartalmat helyezzetek el.

Köszönöm!

Üdv:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 42 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség