Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.26 06:09:29

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 116 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.16 13:40:06 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Gergew a BAK(en ugyan nem ismerem) de biztos regi eggyesulet,e kezdetekben (naluk) nem hiszen hogy olyan olcso volt a tagsagi,csak miutan megtudtak szerezni a palyat(gondolom a tagsagik egy reszebol) azutan kezdek el csokkenteni....szerintem (remelem egyenlore) csak azert ilyen magas az ara a tagasaginak mer meg nincs meg a palya es semmibol eleg nehez palyat csinalni...szerintem...

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 11:18:22 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.01.22 22:49:52
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Budapest, XVI.ker.
Építő jellegű hozzászólásokat várna ide az egyesület.
Az olcsóságról/drágaságról ne vitatkozzunk, nem piacon vagyunk.

Ez a modellezési forma az RCOffRoad, igen gyerekcipőben jár kis hazánkban. Külföldön már teret hódít a sportág, de nálunk most kezd fejlődni, növekedni. Ahhoz, hogy magyarosan mondva: "Legyen valami, amin elindulhatunk", tehát legyen alapja egy RC infrastuktúrának és azt fejleszteni, növelni tudjuk, bizony tőke kell.
Nem kötelező belépni az egyesületbe, lehet a megszokott parkolókban is játszani az autókkal.
Viszont az, aki ennél többet szeretne, csatlakozzon hozzánk, támogassa az egyesületet...

_________________
KépTraxxas REVO www.solarklimacad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 11:27:53 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.07.02 09:07:03
Hozzászólások: 196
Petinek teljes mértékben igaza van mindenben.
Egyedül az a bajom,hogy ha befizetek ennyi pénzt,akkor melyik pályára lehet bejutni olcsóbban vagy ingyen,mert a kyosho pályára is csak pénzért lehet bejutni. Tehát,addig marad a parkoló és a ..... pálya.
Szerintem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 12:23:20 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.02.13 15:09:21
Hozzászólások: 221
Tartózkodási hely: Kaposvár
Arra a pályára amely az egyesületednek van vagy amelyet bérel valakitől.
Ausztriában egy éves tagdij pl. 25.000 Ft ezért kap az ember a teljes infrastrukturával felszerelt pályához kulcsot és akkor megy amikor akar.
A határ közelében élő modellező társaink ki is használják ezt a lehetőséget. Nelkünk pedig abból kell gazdálkodnunk amit elérünk.
A klubbtagságról pedig annyit hogy nagyon sok klubb müködik az országban és mindenki abba lép be amelyiknek elfogadja az alapszabályát és céljait. Az alapszabály rögzíti a tagdijak mértékét. A tagság sehol sem kötelező mindenki maga dönt. Elmult már az az idő amikor beléptél egy klubba és szinte minden ingyen járt.
Nekünk is van egy klubbunk és azért alapítottuk mert szervezetten tudunk fellépni mint baratáti társaság ez mellett megválogatjuk kit veszünk fel magunk közé. Mindenesetre a belépő tagoknak kell alkalmazkodni a többiekhez ez nem piac. Ha valaki versenyezni szeretne ahoz rendelkeznie kell versenyengedéllyel melyet a klubbja kérhet meg a szövetségtől abban az esetben ha a klubb tagja a szövetségnek.
Magyar Bajnokságot csak a Magyar Modellező Szővetség Irhat ki a többi csak márka kupa vagy egyébb sorozat lehet. Aki részt szeretne venni egy Magyar Bajnokságon az ugyis csak valamely egyesületen keresztül teheti meg amely szimpatikus a számára és az Ő szineiben fog indulni. Mindenképp az egyesületek összefogására van szükség mert 1 egyesület nem tud Magyar Bajnokságot szervezni ezt a szövetség nem fogja jóváhagyni. A szövetség azt is figyelembe veszi a rendezvény kiírásakor ( engedélyezi a Magyar Bajnokság megnevezést ) hogy hány versenyző van vagyis mennyi az adott ágazatban a regisztrált versenyző. Ha ez nincs megfelelő létszámba csak kupa sorozatként fog szerepelni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 12:30:37 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.02.13 15:09:21
Hozzászólások: 221
Tartózkodási hely: Kaposvár
Mégegyszer leírom hogy az alapszabály mindig a mérvadó mindenben pl a tagdíj mértékéről a tagdíj fizetéséről (mikor esedékes és hogy lehet fizetni) rendelkezik és mindenki maga válaszja meg hova lép be.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 12:42:29 
Nem tudom abbahagyni mert látom a hozzászolások egy részét de látom azt is hogy az RCOR mi mennyiségü munkát pénzt energiát fektetett bele abba hogy hazánkban egy sprotágat felfejlesszen és látom azt is hogy amikor ez megindulna akkor nem összefogás hanem jó hazai szokásként hátráltatás kereszbe rakás történik. Ahoz hogy ez a sportág fejlődni tudjon pénzre van szükség és ez a tagdíjak és a sponzori pénzek mennyiségéből fejleszthető. Ha nincs pénz nincs fejlődés. Én csak támogatni tudom az RCOR törekvését mert egy nagyszerű önfeláldozó hálátlan feladat amire vállalkoztak.
Csak igy tovább!!!


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 14:06:29 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.07.02 09:07:03
Hozzászólások: 196
Én nem támadólag kívántam a mondanivalómat előadni.
Csak azt kérdeztem meg,hogyha én "most" egy összegben befizetek a tagságra akkor melyik pályát használhatom "most". Mert ugye egy ember azért tag valahol (szolgáltatást vesz igénybe) mert van a pénzéért olyan ellenszolgáltatás amit a hobby-ához , vagy az adott tevékenységéhez amit művelni szeretne fel tud használni.
(Ha nekem azt mondanák,hogy itt a pálya kulcsa cserébe a belépésért nem is haboznék befizetni,de ez még kilátástalan és sokan ezért nem fizetnek be érte,mert az ellenszolgáltatás mértéke a befizetett összeggel még nem megfelelő!)
Ellenszolgáltatás:
pálya: nincs és nincs is benne a pdf-ben.
a versenyekre a beugró -20%: nem mindenki versenyzik és aki nem versenyzik,annak ez nem nyújt megfelelő szolgáltatást
tagsági kártya: ez természetes azthiszem egy klubbnál,hogy igazolhatod magad,hogy a szervezet tagja vagy.
póló:egy nagyon jó ötlet és én is örülnék egy ilyen pólónak.

Ez csak a személyes álláspontom és ezzel csak segíteni szerettem volna a még gyerekcipőben járo Magyar rc csapat kezdő lépéseit,hogy ezek az érvek mint negatívum illetve pozitívum előfordulhatnak.

ui.: Nem támadni akartam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 14:33:34 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Asty írta:
Én nem támadólag kívántam a mondanivalómat előadni.
Csak azt kérdeztem meg,hogyha én "most" egy összegben befizetek a tagságra akkor melyik pályát használhatom "most". Mert ugye egy ember azért tag valahol (szolgáltatást vesz igénybe) mert van a pénzéért olyan ellenszolgáltatás amit a hobby-ához , vagy az adott tevékenységéhez amit művelni szeretne fel tud használni.
(Ha nekem azt mondanák,hogy itt a pálya kulcsa cserébe a belépésért nem is haboznék befizetni,de ez még kilátástalan és sokan ezért nem fizetnek be érte,mert az ellenszolgáltatás mértéke a befizetett összeggel még nem megfelelő!)
Ellenszolgáltatás:
pálya: nincs és nincs is benne a pdf-ben.
a versenyekre a beugró -20%: nem mindenki versenyzik és aki nem versenyzik,annak ez nem nyújt megfelelő szolgáltatást
tagsági kártya: ez természetes azthiszem egy klubbnál,hogy igazolhatod magad,hogy a szervezet tagja vagy.
póló:egy nagyon jó ötlet és én is örülnék egy ilyen pólónak.

Ez csak a személyes álláspontom és ezzel csak segíteni szerettem volna a még gyerekcipőben járo Magyar rc csapat kezdő lépéseit,hogy ezek az érvek mint negatívum illetve pozitívum előfordulhatnak.

ui.: Nem támadni akartam.

lényegében igazad van de furcsa hogy a legtöbbeknek csak elvárásaik vannak és ha össze jön minden amit elvárnak talán odaanák a gusztustalanul sok 2000-t havonta.ez az összeg lószar.ennyiért mégcsak nem köszönnek rád egy boltban sem.mit csináljunk?mi akik hónapról hónapra dolgozunk és tartjuk el magunkat és sokak családjukat is adjunk még össze néhány százezret és akkor talán lennének tagok?a mihez tartás véget ez a weboldal cirka 80 rugó(+a szerkesztési és fejlesztési melók) lenne havonta ha nem szereztek volna Csacsiék támogatót.Mindenki csak akar és most és elQre.Tessék megkockáztatni hogy lehet csak ennyit kapsz 12 rugóért bár ez nem lesz mindig így errQl mindekit biztosíthatok feltéve hogy számít hogy a szavamat adom.Ennél szerintem csak többet bukott idáig minden modellezQ kolega.EbbQl a pánzbQl még csak egy forintot se fordítunk másra mint az egyesület fejlesztésére.Nem állt szándékomban senkit megtámadni és megsérteni kéretik kizárólag a puszta valóság felrajzolásának tekinteni ezt a hozzászólást.
Köszönettel:Nagy Gábor RCOR AutómodellezQ Egyesület alapító tag

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 14:38:17 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.10.18 11:54:38
Hozzászólások: 78
nagyg írta:
Asty írta:
Én nem támadólag kívántam a mondanivalómat előadni.
Csak azt kérdeztem meg,hogyha én "most" egy összegben befizetek a tagságra akkor melyik pályát használhatom "most". Mert ugye egy ember azért tag valahol (szolgáltatást vesz igénybe) mert van a pénzéért olyan ellenszolgáltatás amit a hobby-ához , vagy az adott tevékenységéhez amit művelni szeretne fel tud használni.
(Ha nekem azt mondanák,hogy itt a pálya kulcsa cserébe a belépésért nem is haboznék befizetni,de ez még kilátástalan és sokan ezért nem fizetnek be érte,mert az ellenszolgáltatás mértéke a befizetett összeggel még nem megfelelő!)
Ellenszolgáltatás:
pálya: nincs és nincs is benne a pdf-ben.
a versenyekre a beugró -20%: nem mindenki versenyzik és aki nem versenyzik,annak ez nem nyújt megfelelő szolgáltatást
tagsági kártya: ez természetes azthiszem egy klubbnál,hogy igazolhatod magad,hogy a szervezet tagja vagy.
póló:egy nagyon jó ötlet és én is örülnék egy ilyen pólónak.

Ez csak a személyes álláspontom és ezzel csak segíteni szerettem volna a még gyerekcipőben járo Magyar rc csapat kezdő lépéseit,hogy ezek az érvek mint negatívum illetve pozitívum előfordulhatnak.

ui.: Nem támadni akartam.

lényegében igazad van de furcsa hogy a legtöbbeknek csak elvárásaik vannak és ha össze jön minden amit elvárnak talán odaanák a gusztustalanul sok 2000-t havonta.ez az összeg lószar.ennyiért mégcsak nem köszönnek rád egy boltban sem.mit csináljunk?mi akik hónapról hónapra dolgozunk és tartjuk el magunkat és sokak családjukat is adjunk még össze néhány százezret és akkor talán lennének tagok?a mihez tartás véget ez a weboldal cirka 80 rugó(+a szerkesztési és fejlesztési melók) lenne havonta ha nem szereztek volna Csacsiék támogatót.Mindenki csak akar és most és elQre.Tessék megkockáztatni hogy lehet csak ennyit kapsz 12 rugóért bár ez nem lesz mindig így errQl mindekit biztosíthatok feltéve hogy számít hogy a szavamat adom.Ennél szerintem csak többet bukott idáig minden modellezQ kolega.EbbQl a pánzbQl még csak egy forintot se fordítunk másra mint az egyesület fejlesztésére.Nem állt szándékomban senkit megtámadni és megsérteni kéretik kizárólag a puszta valóság felrajzolásának tekinteni ezt a hozzászólást.
Köszönettel:Nagy Gábor RCOR AutómodellezQ Egyesület alapító tag


Gábor!

Nekem elég a szavad, illetve az RCOR eddigi ténykedése!
A pénzről meg annyit, hogy maximum nem fogok két havonta autót (RC) cserélni és már meg is van a tagdíj!

Robi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 14:47:09 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.07.02 09:07:03
Hozzászólások: 196
Ezeket én is látom,amiket mondassz nagyg,mivel én is a szakmában dolgozom és tudom mennyi egy szerverhosting és egy webfejlesztés, illetve milyen gondokkal jár mind a működő rendszerek karbantartása és annak az előkészítése.
Az a baj,hogy itt nem havi 2000 ft-ról szól a dolog.
"Hanem egy összegben történő befizetésről,amit nem mindenki engedhet meg magának."
Mivel közalkalmazott vagyok ezért én sem engedhetem meg magamnak ezt,hogy egyszerre ennyit fizessek be.
Az autómat is hitelre vettem egy fél éve és örülök,hogy eddig még semmit nem kellett hozzá vennem a naftán kívül.
Mivel nem akarom magamat ismételni ezért csak annyit tudok mondani,hogy nekem nem éri meg ez a rizikófaktor hogy (nem 2000 forintot) 24 ezer forintot kifizessek előre valamiért,amit még ki sem tudok használni. De szerintem nem csak én vagyok ezzel így.

Tényleg befejezem mert csak a véleményemet szerettem volna elmondani és a fórum erre nem igazán alkalmas,mivel az embert erősen félre lehet érteni.

<?php
$igaz = "(nem gúnyolódok)";
print "Nem veszekedni szerettem volna és aki eddig ide írt az szerintem csupa igazságot írt $igaz !";
?>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 15:00:52 
Offline
Nitrofügg&otilde;

Csatlakozott: 2005.02.13 15:09:21
Hozzászólások: 221
Tartózkodási hely: Kaposvár
Srácok ismerni kéne az alapszabályt mert lehet hogy abban nem egyösszegü befizetés szerepel. Pl nálunk a z adott hó 10. napjáig kell befizetni a tagdíjat de lehet egyben is. Mivel a tagok egyenértéküek ezért nem lehet a gyerekek részére kevesebb de olyat pl lehet hogy a gyerekek a klubbtól kapnak 5 L üzemanyagot igy megkapják a támogatást. A versenyekre a nevezési dij -20% nem igazán jó ötlet mert ezt is csak saját versenyre lehet vonatkoztatni és ez vitához vezethet. Verseny egyenlő feltételek. A polo tlényleg jó ötlet a versenyengedély jelen pillanatban 2400Ft érték jobb poló 2000 Ft vagyis visszakapott a tag 4400 ft-ot ez elsőre sem hangzik rossznak pedig nem azért lett tag hogy kapjon hanem azért hogy támogassa azt a csapatot anyagilag melyet szeret.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 15:06:00 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Pályát, amihez kulcsot kapna minden tag csak pénzből, lehet megépíteni. Amit ugye vagy támogatóktól kaphat az egyesület (nincs tolongás), vagy tagdíjakból rakja össze más forrást egyenlőre, nem ismerek.
Néhány elhivatott ember rengeteg munkát és energiát fektetett abba, hogy az egyesület létrejöjjön, és ott tartson ahol most is tart, sőt többeknek már nem kevés költségük is keletkezett ez által.
Ők önzetlenül tették, amit tettek a 2000 Ft sem úgy jött ki, hogy a hasukra ütöttek. Az igazság az, hogy ennél sokkal nagyobb összegre lenne szükség ahhoz, hogy kultúrált formában tudjunk működni, csak ugye az esetleges támogatók is csak akkor nyúlnak a zsebükbe, ha már látják, hogy elkezdődött valami.

Aki szeretne ehhez csapathoz tartozni és közösen tenni a szebb jövőért az közénk áll, aki úgy gondolja, hogy nem, annak tiszteletben tartjuk a döntését, ugyanis a semmi olyat nem kínált az egyesület amiért szégyenkezni kellene bárkinek.

F_Gyuri

ui. egyetlen egy buggy kerék többe kerül mint a havi tagdíj

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 15:06:34 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.07.02 09:07:03
Hozzászólások: 196
Kedves KEM!

Én csak azt írtam ide,ami szerepel a "Tagfelvételi" szövegben, illetve ami a pdf-ben van.
Tényeket írtam,nem kitaláltam őket.
"Abban az szerepel egy összegben kell befizetni."
"fél év 12000,egy év 24000"
Olvasd el és akkor te is ismerni fogod az alapszabályt.

De ha az embert megölik azért,hogy a tények után érdeklődik,akkor nincs értelme a nyitott topicnak.

Amit látok: itt nem lehet kérdést feltenni,itt nem lehet ésszerűen érvelni,itt nem lehet írni semmit,anélkül hogy az ember ne csesznék le azért amit írt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 15:17:38 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2004.10.18 11:54:38
Hozzászólások: 78
Asty írta:
Kedves KEM!

Én csak azt írtam ide,ami szerepel a "Tagfelvételi" szövegben, illetve ami a pdf-ben van.
Tényeket írtam,nem kitaláltam őket.
"Abban az szerepel egy összegben kell befizetni."
"fél év 12000,egy év 24000"
Olvasd el és akkor te is ismerni fogod az alapszabályt.

De ha az embert megölik azért,hogy a tények után érdeklődik,akkor nincs értelme a nyitott topicnak.

Amit látok: itt nem lehet kérdést feltenni,itt nem lehet ésszerűen érvelni,itt nem lehet írni semmit,anélkül hogy az ember ne csesznék le azért amit írt.


Asty

Ácsi, ácsi!!

Ki cseszett le Téged?
Illetve még egy kérdés: Kinek szeretnél ezekkel a hozzászólásokkal segíteni?

Nem várok válaszokat! Elég ha gondokodsz!

Robi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 15:25:01 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.07.02 09:07:03
Hozzászólások: 196
Robi írta:
Asty írta:
Kedves KEM!

Én csak azt írtam ide,ami szerepel a "Tagfelvételi" szövegben, illetve ami a pdf-ben van.
Tényeket írtam,nem kitaláltam őket.
"Abban az szerepel egy összegben kell befizetni."
"fél év 12000,egy év 24000"
Olvasd el és akkor te is ismerni fogod az alapszabályt.

De ha az embert megölik azért,hogy a tények után érdeklődik,akkor nincs értelme a nyitott topicnak.

Amit látok: itt nem lehet kérdést feltenni,itt nem lehet ésszerűen érvelni,itt nem lehet írni semmit,anélkül hogy az ember ne csesznék le azért amit írt.



Asty

Ácsi, ácsi!!

Ki cseszett le Téged?
Illetve még egy kérdés: Kinek szeretnél ezekkel a hozzászólásokkal segíteni?

Nem várok válaszokat! Elég ha gondokodsz!

Robi


Ha elolvasod mind azt amit ma írtam és felfogod akkor észre fogod venni,hogy azt kívántam volna kifejezni ezzel, hogy nem mindenkinek van
pénze befizetni a tagságot egy összegben és ha havi befizetés lenne akkor valószínűleg többen lépnének be a tagok közé.
De erre csak akkor jössz rá ha elolvasod az egészet amit írtam.

A KEM kioktató stílusára reagáltam így ahogy tettem a meglátásoknál!
Tudod megszólítás az elején!
Talán te gondolkozz el azon amit írtál.
Ha az ember jóindulatú akar lenni, akkor hülyének nézed ?
Én csak azt szeretném hogy minél többen lennének "egy csapatban és egy érdekért" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 15:35:04 
Offline
Nitrofügg&otilde;
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Rekettye! :integet

Remélem soraimat nem támadó jelleggel veszitek! (fura, hogy manapság mindenkinek igy kell kezdenie egy hozzászólást :) )

Az összegek magukért beszélnek. Tény, nem sok. Éves szinten meg pláne nem. Irta valaki a cigit. Én is bagózom. Havonta elmegy majdnem ennyi.
Lássuk be azért még MO-n vagyunk. Írtok itt üzemanyag árakat, meg gumigarnitúrát....hát kéremszépen pont ez az, hogy azt a kicsit is az autóra költjük. Valamiből ugyanis azt is meg kell venni. Tagsági nélkül tudok autózni.....gumi nélkül bajosan.
Én csak javasolni tudom, hogy az éves díj ne pont duplája legyen a félévesnek, hanem legyen akkor rá egy kis kedvezmény. Ez már bevállt márketing fogás.
Előjött ez a szerverhoszting meg hogy mennyi pénzbe fáj már eddig az RCOR. Nem is vitatnám. Csak kérdés: DataNET miben támogató? (csak azért kérdem, hogy ha tag lennék akkor ugye ez az én érdekem is lenne, hogy ne menjen el annyi lóvé WEB részre).

Én pl. szeretem látni, hogy egy cég (amiben mondjuk részes akarok lenni) az mire költ úgy nagyjából. Nem számlakimutatás érdekel jelen esetben csak úgy a miheztartás végett. Ezt csak azért írom le, mert sokat beszélünk arról, hogy az RCOR eddig mibe van. Olyan lámák nevében kérdezem mint magam is vagyok. Miből tevődik össze egy egyesület? Mikre kell költeni jelen helyzetben?

Fura kérdések lehetnek ezek. De ha már az ember ennyi pénzt kifizet akkor nem csak a jövőbe szeretne látni. Az eddigiekből ugyanis kiderül, hogy nem csak pályaépités itt a fő gond. Vagy csak én vagyok túlságosan láma....

Valahol olvastam olyasfélét, hogy aki nem tag az majd nem tud seholsem autózni és marad a parkoló. hmm....azért eddig is autóztunk pályákon és ezután is fogunk. Úgyhogy ez badarság. Aki olvassa a fórumot annak nehogy véletlen az jöjjön le, hogy itten kényszer helyzetről van szó mert ezt az RCOR sem akarja.

Mindezeken kivül jó dolognak tartom a toborzást. Valahonnan el kell indulni... A kérdés már csak az, hogy hogyan....és hogy lesz jobb, hogy érdemes.

További jó munkát :integet

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 15:35:05 
Offline
Egyhelyben pöfög&otilde;

Csatlakozott: 2004.10.18 11:54:38
Hozzászólások: 78
Asty írta:
Robi írta:
Asty írta:
Kedves KEM!

Én csak azt írtam ide,ami szerepel a "Tagfelvételi" szövegben, illetve ami a pdf-ben van.
Tényeket írtam,nem kitaláltam őket.
"Abban az szerepel egy összegben kell befizetni."
"fél év 12000,egy év 24000"
Olvasd el és akkor te is ismerni fogod az alapszabályt.

De ha az embert megölik azért,hogy a tények után érdeklődik,akkor nincs értelme a nyitott topicnak.

Amit látok: itt nem lehet kérdést feltenni,itt nem lehet ésszerűen érvelni,itt nem lehet írni semmit,anélkül hogy az ember ne csesznék le azért amit írt.



Asty

Ácsi, ácsi!!

Ki cseszett le Téged?
Illetve még egy kérdés: Kinek szeretnél ezekkel a hozzászólásokkal segíteni?

Nem várok válaszokat! Elég ha gondokodsz!

Robi


Ha elolvasod mind azt amit ma írtam és felfogod akkor észre fogod venni,hogy azt kívántam volna kifejezni ezzel, hogy nem mindenkinek van
pénze befizetni a tagságot egy összegben és ha havi befizetés lenne akkor valószínűleg többen lépnének be a tagok közé.
De erre csak akkor jössz rá ha elolvasod az egészet amit írtam.

A KEM kioktató stílusára reagáltam így ahogy tettem a meglátásoknál!
Tudod megszólítás az elején!
Talán te gondolkozz el azon amit írtál.
Ha az ember jóindulatú akar lenni, akkor hülyének nézed ?
Én csak azt szeretném hogy minél többen lennének "egy csapatban és egy érdekért" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tudod azt szokták mondani a bolondnak a fa pénz is jó! (Magamra gondoltam)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 15:42:28 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.07.02 09:07:03
Hozzászólások: 196
Szemérmes deáknak üres táskája !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 17:42:52 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Hali
en csak annyit irnk meg hogy ha az RCOR azondja hogy meg 10 tag befizeti az eves dijat,akkor meg van a palya (mondjuk) 2 heten belul,akkor elo teremtem a penzt,ha kell megszulom :oops: :lol:

tudom hogyha senki sem fizeti be `mer nincs palya` akkor nem is lesz egy jo darabig mer a semmibol nem lehet palyat epiteni(ezt mindenki tudja,foleg a monsteresek)

itt most vagy az van hogy az RCOR aszondja hogy jo bevallalom,veszek fel kolcsont (ami bonyolultabb es,`veszelyesebb`),vagy azt csinalja hogy meg mondja nekuk:` Gyerekek Xezer forin tkell meg es Xtagbefizetes utan meg lehet csinalni a palyat,es akkor az Xtag befizti az Xosszeget es hamar van egy palya.(En a kolcsonos megoldast nem vallalnam be...inkabb az utobbi)...vagy persze kitalalnak egy megjobb otletet

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.18 07:05:10 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Jaj jaj urak nehogy ebből is vita kerekedjék.
Valóban a felvetődött kérdések jogosak.
Valóban az egyösszegü megoldás sokak költségvetését megterheli és talán vissza is tartja attól, hogy szándéka ellenére belépjen.
Ezen a befizetési formán minden bizonnyal lehet változtatni és kell is de jelen esetben egyféle hitelezésként számítottunk a belépők egyösszegü befizetésére melyből lehet egy nagyobbat lépni.
Félre értés ne essék mi kértünk és senkit nem köteleztünk és nem is szándékozunk kötelezni és kellemetlen helyzetbe hozni.
Ez egy lehetőség a forrásokhoz való jutásra az egyesületnek.
Nem is szeretnénk diszkriminálni ezzel senkit csak azért, mert nem tudja egy összegben előteremteni.
Elfogadom, hogy a havi kétezer forint befizetése sokkal könnyebben vállalható.
Ahogy a bölcs német mondja a kis hal is hal. Így a megoldás mindenképpen megszületik amikor már tudunk miből gazdálkodni.
De ehhez mint azt néhányan megemlítették joggal, adjuk többet.
Hát ez a cél de a semmiből nehéz adni. Persze örödgi a kör és csak ismételni tudom magam ez is egy lehetőség számunkra a források előteremtéséhez.
A mai jogos elvárások, igények pedig már jóval túlmutatnak az 50.000 forintból egy nap alatt előállított földszallagon persze a versenyképesség tükrében.
Ne gondoljon senki rosszra hiszen az igények nem teljesíthetetlenek és nem is eretnekek viszont valóban olyan intézmény létrehozásán fáradozunk amely az igényket nem csak rövid hanem hosszú ávon is képesek kiszolgálni.

Nem is szaporítanám a szót hiszen mindenki tudja látja és éli a mindennapokat és a hétköznapokból mindenkinek ismerős a helyzet.
Tehát arra kérek mindenkit folytassátok az elemzést és okfejtéseket hiszen nekünk is információkkal szolgál de ne adjon okot a másik megbántására és éles vitára.


Vuki neked is válaszolnék a felvetésedre melyet természetesen én nem tartok támadónak most sem.
Felvetésed kérdésed van melyet igyekszek a lehetőségekhez képest megválaszolni.
Az éves tagdíjból adható kedvezmény jó ötletnek bizonyul de azt hiszem ha az érvelések a kétezer forint körül forog akkor addig nincs is miről beszélni. Sokaknak még a havi apanázs is csak minimálisan magasabb melyből nemhogy évi de még a havidíj befizetése is problémás.
Én lennék a legboldogabb ha éves tagsági szándékkal keresnének meg. ;)
A költségek betekintésébe minden belépett tagnak adatik a lehetőség.
A szerver téma nem nagyon értem miként dobódott fel de a Datanet támogatása révén ennek költsége már nem terheli az egyesületet.
Ez ugyan nem kézzel fogható pénz de mégis nagy teher alól mentesülünk a támogatássuk révén.
Természetesen az azt megelőző időkben a finanszírozást magunk saját tőkéből oldottuk meg mint oly sok egyebet is.
Vuki én azt szeretnéd látni mi mire költenénk a befolyt összeget.
Én meg azt szeretném látni, hogy mi az ami arra költhető hogy mindenkinek olyat adjunk amire a modellezéssel kapcsolatosan vágyik.
Na nem akarok cinikus lenni és nem is annak szántam.
Önellátóak vagyunk és voltunk eddig is mely a közt szolgálta.
Számtalan költség az ami finanszírozni kell kezdve a "filléres" bizonylatoktól papíroktól az egyesület alapműkédését érintő költségektől a versenyzéssel kapcsolatos kiadásokon át az otthon megteremtéséig.
Konkrétumokakal senikit nem untatnék és nem is osztanék meg.
Az egyesület is egy mini vállalat melynek adottak az üzemeléssel és a szolgáltatásaival kapcsolatos költségek.
A különbség annyi hogy a vezetés mind ezt ellenszolgáltatás nélkül a "dolgozók" jelen esetben a tagok által befizetett tagdíjaiból kívánja egy részét előteremteni a költségek fedezésére.
Erre lehet azt mondani közhely amit írtam de tessék elgondolkodni.
A jövőbe látás az egy remek megfogalmazás. Köszönöm.
A jövő egy továbbra is mindentől független stabilan működő saját otthonnal rendelkező egyesület megteremtése, mely szolgáltat tagjainak ( ingyenes pálya használat az igényeknek megfelelő környezetben, versenyeztetés, poló, tagsági kártya, MMSZ tagság páya stb ).
Erre a törekvések megvannak a megfelelő előkészületek megtörténtek.
És ezért került előtérbe a tagtoborzás mint a megvealósuláshoz szükséges pénz egyik forrása.
Az a parkolós észrevételed amely valki megjegyzése révén született a nagyon szomorú lenne ha bekövetkezne.
Modom ezt azért ,mert már sok helyen születtek és biztosan fognak is születni az szabadidő kellemes eltötésére alkalmas pályák.
Ugyan minden bizonnyal díjfizetés mellet de úgy gondolom azt azért mindenki elfogadja a ha valaki beruház és áldoz értünk modellezőkért azt mint lassan megtérülő befektetés megtérüljön legalább részben.
Természetesen ezt lehet fokozni és kedvezményekkel összkapcsolni ami ismételten a modellező ényelmét és elégedettségét szolgálja.


Remélem mindenki számára a hosszúra sikeredett válaszom némi tájékoztatással szolgál.
Dolgozunk tovább és megvalósítjuk azt amire vállakoztunk ami elvárható egy egyesülettől.

Köszönöm a figyelmet további békés elemzést itt a fórum keretein belül és felhőtlen modellező órákat mindenkinek

Tisztelettel Hegyi Mihály


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 116 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség