Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.17 14:29:05

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 28 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: RCOR szórólap 2011
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 19:03:40 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
2011-ben az RCOR szórólapon is ki fogja az éves versenynaptárat, és az alap tudnivalókat a tagságól és a versenyzésről. A kész anyag modellboltokba lesz kiküldve, ők is segítenek a szétosztásában.

Az elmúlt héten elkészült a nyomdakész terv, Göltl Norbert fórumozónk segítségével! Köszönet érte!!!

A nyomtatható verziót itt találjátok:

http://www.rcoffroad.hu/RCOR-versenynaptar_szorolap-99x209-RCOR.pdf

Nyomtassátok ki, tegyétek ki otthon, hogy az egész család tudja jó előre mikor lesztek versenyen az idén! :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 19:12:19 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Tök jól néz ki! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 19:34:22 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.22 14:00:38
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Ajka
RoB!

Az van a szórólap alján, hogy az sct futamok 12 percesek! Elírás, vagy mégis így lesz?

Üdv B.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 19:38:02 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.08 20:50:55
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Bp
Szia,

Valószínűleg elírás lesz, mert ahogy én tudom már minden szinten le lett egyeztetve a 10 perc a 2011es szezonra.

Üdv:

_________________
Danoxx74


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 19:44:07 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.24 17:08:12
Hozzászólások: 381
Tök mindegy, ha megjönnek az autóink el lesztek tángálva - akár 10, vagy 12 percben :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 19:46:17 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.22 14:00:38
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Ajka
Szimi írta:
Tök mindegy, ha megjönnek az autóink el lesztek tángálva - akár 10, vagy 12 percben :)


Nem gond, csak gyertek sokan!

Üdv B.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 19:51:31 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Én is 10 percről tudtam egészen múlt hétig! Tegnap azt az információt kaptam az offorad szakbizottság felől, hogy marad a 12 perc. :( Ezért lett ez a szórólapra írva.

Azzal indokolták, hogy tavaly nem voltak tömeges lemerülések, és bírták az akksik a 12 percet. Javaslat: nagyobb akksit kell venni.

Én a 10 percet támogatnám, de egyrészt nem vagyok szakbizottsági tag, másrészt ott pedig a többség dönt hiába akar az RCOR-es delegáltunk 10 percet.

Ha elég sok érv lenne a 10 perc mellett, még egy próbát lehetne tenni. Gyuri: mi a véleményed?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 20:16:49 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.22 14:00:38
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Ajka
Hát lenne 1-2 szavam azok felé, akik nem képesek időben egy MB szabályzatot összerakni, tudom, hogy ti is azt követitek ( ami jó egyébként ). Tavaly azért nem vállaltam 1/8 elektromos buggyt, mert nem volt normális időben egy szabályzat. Nemsokára április 2.-a, és többen berendezkedtünk a 10 perces futamokra, mert annak is már itt az ideje, hogy ne az utolsó pillanatokban kelljen kapkodni. Sajnos nem lehet mindent itthon megkapni, meg kell rendelni kintről. Vagy ha meg is lehet kapni, akkor igencsak elborult áron...
Kérdés: Mi az oka annak, hogy nem készül időben el a szabályzat? Tényleg nem akarok senkit megbántani, de mindenhol hangoztatva lett a 10 perc, erre tessék.... Panaszkodtak páran, hogy több motorjuk is meghalt a 12 perc miatt. Így tényleg olcsó a kategória...

Üdv B.

u.i.: Nem akarok senkit bántani az RCOR-tól, de a modellsport szövetség honlapja nem túl informatív, és szerintem csak púp a hátukon...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 20:43:39 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.24 17:08:12
Hozzászólások: 381
Bocs, hogy így a pálya széléről...

Gyuri tavaly megesküdött, hogy nem csinálja meg a kiírást és a szabályzatot.
Ettől függetlenül megcsinálta mindkettőt. Ha Ő nem teszi ezt, akkor a mai napig nincs MB és RCOR kupasorozat.
Szóval szerintem - nem akarok megbántani senkit - most ez van ezt kell szeretni. A lehetőség mindenki előtt nyitva állt, hogy a bot sz...os végét megfogja.

A 10 és 12 perc ügyében számomra az egyetlen értelmes érv az volt, hogy bizonyos autókban már nem lehet kisebb pinion-t felrakni, mert a motort nem lehet közelebb rakni a spur-hoz.
Bár az EPA valószínűleg mindenki távján állítható...

Olyan ez, mit a folyadék, ami minden esetben kitölti a rendelkezésre álló teret. A versenyző is minden esetben bemeríti az akksit - tök mindegy, hogy 10, avagy 12 percről van szó.
Ez is egy feladat, amit meg kell oldani.

Szerintem....

uff

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 20:45:37 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.22 14:00:38
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Ajka
Gyurit végképp nem akartam megbántani.

Üdv B.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.24 21:10:59 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.24 17:08:12
Hozzászólások: 381
Én sem akartam senkit megbántani, bocs ha faragatlan voltam.

Ahogy én látom Gyurin kívül senki nem teszi oda magát - és ez alól jómagam sem vagyok kivétel.
A decemberi RCOR közgyűlés jó példavolt az általános töketlenségre, ahol tíz ember több órai küzdelem után sem tudott értelmes, közös álláspontot kialakítani.

Szóval ez van, most ez a feladat amit meg kell oldanunk - véleményem szerint a 12 perc mindenkinek ugyanakkora probléma.

uff

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.25 00:26:39 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Egy biztos, és soha senkinek nem mondtam, hogy 10 perc lesz az SCT.
Amit mondtam az, hogy mindenképpen meg kell várni míg, kijön a szabályzat.

Nem tudom nektek (Yahher és danoxx74) ki mondta, hogy 10 perc lesz, és hogy „minden szinten le lett egyeztetve a 10 perc a 2011es szezonra”. Én biztosan nem mondtam soha ilyet, sem nektek sem másnak.
Úgy, hogy kérem, verjétek el a port azon, aki ezt nektek állította.

A múlt héten RoB is nekem esett, hogy mindenfelé, már lekommunikálta a 10 percet. Arra a kérdésemre, hogy ki állította, hogy így lesz, nem tudott választ adni.

Úgy, hogy nem bánnám, ha tisztába lenne téve ez a dolog mielőtt, olyan fejek hullanának, akik ártatlanok a kérdésben.

A szabályzatra visszatérve. Valóban azt mondtam, hogy az idei évben nem kívánok ebben részt venni. Elég volt belőle hat év, nincs szükségem egy hetedikre is. Sajnos nem sikerült. Nem ide tartozik, de az MB szabályzata nem miattam nincs kint a mai napig, annál ellenére, hogy idén is sikerült rengeteg munkát belerakni.

Amint kint lesz, ígérem, két héten belül elkészül az RCOR-é is (sajnos az sem magától :) ).
Amennyiben bárki hajlandó, ebben a munkában érdemben segíteni, akkor akár hamarabb is.

Egyébként, sokan hívtak fel a szabályzat miatt. Én minden esetben elmondtam, hogy éppen, hogy állnak a dolgok, de a tuti az lesz, ha hivatalosan kikerül a szabályzat, és az általam elmondottak, nem biztosak, csupán tájékoztatás a munka éppen akkori állásáról.

Remélem kielégítő a válasz.

Poroljátok el rendesen az informátorotok fenekét, vagy ha vétlen, akkor kérem, jelezzétek felém, kitől indult az állítás. „hogy minden szinten le lett egyeztetve a 10 perc a 2011es szezonra”

Üdv:

Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.25 08:27:47 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.08 20:50:55
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Bp
Szimi írta:
A decemberi RCOR közgyűlés jó példavolt az általános töketlenségre, ahol tíz ember több órai küzdelem után sem tudott értelmes, közös álláspontot kialakítani.
uff


Sziasztok,

Ez azért nem fedi teljesen a valóságot. Jómagam is jelen voltam a közgyűlésen és SCT vonatkozásban úgyan több változtatási javaslat is érkezett, de végül egyet fogadtunk el egységesen, mint az RCOR hivatalos álláspontját és amit a vezetőség a képviselni fog a szakbizottsági gyűléseken, az pedig 10 perces futam idő volt az SCT-k számára is. Biztos van rá magyarázat, hogy miért lett ebből két hónappal később mégis 12 perc. Kérlek osszátok meg velünk is az információt.

Ha másik oldalról közelítem meg az aksi kérdést, akkor azt kell mondjam, hogy mindannyian jól tudjuk, hogy normális esetben a 12 perc végig futható egy 5000-5200mah aksival. Igaz, hogy így általában kicsontoztuk az akksikat minden futamon ( ami nem kimondottan növeli az élettartamukat :-D ). Azonban ha a körülmények változtak ( kánikula, vízes talaj stb. ) akkor már nem volt elég ez az akkumlátor kapacitás. Az is tény 5000-5500mah-ig beszerezhetőek aránylag olcsó aksik, a felett viszont nagy ugrás van az árban, így úgy gondolom, hogy felesleges a versenyzőket az utolsó két perc miatt aránytalan többlet kiadásokra kényszeríteni.
Felvetődött lentebb, hogy azért mert a Hong Norra nem lehet felrakni a kisebb piniont… A gond az, hogy biztos további többlet költségek árán fel lehet rakni a kisebb piniont, azonban avval már a szábályzó müködését veszélyeztetjük, mert minél kisebb a pinion a szabályzó annál jobban melegszik tehát kérdéses, hogy evvel jót teszünk e magunknak vagy szabik fognak elmelegedni. Nem ragozom tovább a kérdést, inkább kérem a szakbizottságban minket képviselő klubtársakat, hogy probálják meg ezt a változtatást érvényesíteni a szakbizottságban és ezen keresztül az idei szabályzatban.

Ez az én véleményem, de kérem azok is foglaljanak állást akiknek van tapasztalatuk a témában vagy tervezik hogy részt vesznek valamelyik versenysorozatba, SCT kategóriában. Mert lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel és akkor nincs is miről beszélni.

Ui.: Nem veszekedést, legfeljebb egészséges vitát szeretnék generálni.

Üdv:

_________________
Danoxx74


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.25 08:58:41 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.22 14:00:38
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Ajka
Egyetértek danoxxal.

Még annyit tennék hozzá, hogy az scrt-10 nehezebb is a slash-nél ( azért ezt a két típust említem, mert más nem volt jelen versenyen ha jól tudom ), ezért tényleg nagyon ki volt számolva az akksik kapacitása. Igaz, hogy visszább lehetne venni, de akkor meg túl nagy lenne a sebességkülönbség. Akkor már nem verseny a verseny. Támogatnám a 10 percet.

Üdv B.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.25 10:21:53 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
danoxx74 írta:
... a közgyűlésen és SCT vonatkozásban úgyan több változtatási javaslat is érkezett, de végül egyet fogadtunk el egységesen, mint az RCOR hivatalos álláspontját és amit a vezetőség a képviselni fog a szakbizottsági gyűléseken, az pedig 10 perces futam idő volt az SCT-k számára is. Biztos van rá magyarázat, hogy miért lett ebből két hónappal később mégis 12 perc. Kérlek osszátok meg velünk is az információt.


Én magam is így emlékszem, ezért lett a 10 perc beleírva a jegyzőkönyvbe, a topicba és a főlapi hírbe is. Emiatt én is mindenfelé ezt mondtam, hogy a 10 percre csökkentés várható lesz.

Gyuri: Emlékeim szerint Te végig ellenezted mind az 550-es motor, mind a 10 perc kérdést. Egyátalán nem estem neked (szarul is esik a fogalmazásmódod, hiszen egy csapatban játszunk), csak megkérdeztem, miért maradt a 12 perc, amikor 10 percet írtunk ki mindenfelé "várható" változásnak, mégsem ezt szavazta meg a szakbizottság. Te hogy szavaztál a kérdésben? Ki állt a 12 perc mellett? Mivel indokolták azt, hogy nem kell a 10? A tavalyi SCT bajnok véleménye szerintem igenis kell, hogy számítson.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.25 10:29:25 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Először is a SZB gyűléseken a legmesszebbmenőkig képviseltem kéréseteket. Tovább ezt a témát nem ragozom, mert, Dani neked, mint Magyar Bajnoknak is ott volt a helyed a szakbizottságban. Hívtalak is, de nem kívántál részt venni a munkában. Azt nem garantáltam soha, hogy a tíz perc lesz a végső állapot. Úgy, hogy aki ezt terjesztette, vessen magára és vállalja érte a felelősséget. Nekem ezen a téren teljesen tiszta a lelkiismeretem. Nem hiszem, hogy bárkinek meg lett volna ígérve, a biztos végeredmény. Ezért úgy gondolom, el lehet fogadni egy olyan szabályzatot, amely mögött már ott van egy sikeres évad.

Amit szeretnétek, abban óhatatlanul benne van a kategória felgyorsítása, és valljuk be ezzel a megdrágítása is.

Abban biztos vagyok, hogy a menetidő csökkentését senki sem arra fogja használni, hogy tartalékokat képezzen, hanem a nagyobb sebesség oltárán fogja feláldozni, az így megnyert energia mennyiséget. Továbbra is lesznek, akiknek be fog merülni a járgányuk. Az elektromos versenyzés erről szól.
Menjetek el egy hajó versenyre. Ott senki sem tud teljes gázon végéig versenyezni, mert nem lenne, aki végig tudná futni a menetidőt. Arról van szó, hogy beosztják a rendelkezésre álló energia mennyiséget. A megfelelő verseny stratégia kialakításához ez is szorosan hozzá tartozik. Ott is kérhetnék a menetidő csökkentését, vagy az AKKU kapacitás növelését, de mégsem teszi ezt senki.

Néhányan (messze nem a többség) mindenféle képen át szerettétek volna vinni a gyorsítást, ezzel sajnos a DRÁGÍTÁST is. Felvetődött 3 alternatíva. Nagyobb motor vagy akku, esetleg rövidebb menetidő. A kalapba a változatlan feltételeket be sem raktátok.
Nem tudom, miért nem lehet egy kategóriát olcsón hagyni, a Monsternek is az lett a veszte, hogy aki 300 000 forintnál olcsóbb autót épített annak esélye sem maradt a dobogóra. Én inkább azt javasolnám, akinek kevés ez a sebesség az válasszon, olyan kategóriát ahol megkapja a száguldás élményét, és ne kelljen az SCT-is a professzionális versenyzők szája ízére formálni, mert az úgymond „hagyományos”versenyzők azonnal el fognak tűnni a kategóriából.

Abban is biztos vagyok, hogy amennyiben csökkentve lesz a menetidő, akkor is lesz olyan versenyző, aki egy kazal 6500-as Maxamps akkumulátorral fog megjelenni a versenyeken. Na, azokkal aztán végképp hátrányba fognak kerülni az olcsóbb technikával szereplőversenyzők.
Az 5200-as akkummal egyetlen egyszer sem sikerült bemerülnöm. 5800-asokat lehet már venni nagyon kedvező áron. Az több mint 10%-al több energia mint a korábbi évben.

Egy szónak is száz a vége, ahogy a gyűlésen most is tartom magam ahhoz, hogy nem támogatom, hogy dráguljon a kategória. A sebesség növekedésével, a cserélendő alkatrészek száma is jelentősen meg fog növekedni.

Jelzem, vasárnap estig még van lehetőség a menetidő módosítására. A döntés jogát megkapta az RCOR. A döntést rátok bízom, de kérem, hogy az a többség akaratát és az olcsó versenyzésre való törekvés szándékát tükrözze.

Kérem, hogy ma estig kerüljön pont a téma végére.

Azt jelzem, hogy amennyiben, ezt a kategóriát is sikerül elvinni a Monstre sorsa felé, úgy én a nevemet nem szeretném adni hozzá. Ebben az esetben, a kategóriában való indulást is átgondolom.

Üdvözlettel:

Fally György


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.25 10:48:36 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
RoB!

Amennyiben úgy érzed, nem képviselem megfelelően az Egyesületet, és teszek a tavalyi SCT bajnok véleményére, akkor nincs miről beszélnünk.

Jobb lenne, ha azt írnád le, amit ténylegesen mondtál.

Semmilyen "várható" jelzőt nem használtál. Te azt mondtad nekem, hogy ebből botrány lesz, mert a 10 percet kommunikáltad le minden felé. Kérdésemre, hogy érdemben kitől származik az információ, a mai napig nem tudtál választ adni. Tehát a választ továbbra is várom, amennyiben meg önállóan terjesztetted, akkor vállald érte a felelősséget.

De tudjátok mit. Ennyit nem ér az egész. Tegyen mindenki belátása szerint. Este tájékoztassatok a döntésetekről. Azt még megígérem, hogy az akaratotok szerinti idő fog az MB szabályzatba szerepelni.

Az RCOR-ét meg készítsétek el nélkülem.

Nem ártott volna jeleznetek, hogy számotokra a 10 perc az egyetlen elfogadható alternatíva, és mást nem tudtok elfogadni.

A későbbiekben ezt az eszmét nem kívánom képviselni, úgy hogy lássatok neki megkeresni az utódomat.

Üdvözlettel:

Fally György


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.25 14:45:09 
Offline
RCR Team Driver
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.08 13:42:33
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Bp.
Úraim!

Nehogy emiatt egymás nyakának essetek, a lényeg hogy ott legyünk, és mindannyian jól érezzük magunkat! Az említett gyűlésen én is ott voltam, és én is úgy emlékszem, hogy megállapodtunk a futamidő csökkentésében, de ezek után az sem érdekel ha megemelitek 15-re, max 10percnél kiállok!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.25 15:02:21 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.08 20:50:55
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Bp
Sziasztok,

Gyuri, először is szeretném leszögezni, hogy a hosszú évek óta tartó áldozatos munkádat értékelem és elismerem, ahogy annak szóban is számtalan alkalommal hangot adtam, mind négy szem közt, mind társaságban. Ahogy én tudom ez itt nagyon sokunk véleménye! Azt is leírtam, hogy nem szeretnék veszekedni, mert nem ez fog előrevinni minket a megoldáshoz, hogy minél több nevező legyen. Nem szeretném azt se, hogy te dacból vagy egyéb okból ezt így magadra vedd, mert annyit talán nem ér az egész.
Elismerem, hogy hívtál a taggyűlésen a szakbizottságba, de én ezt időhiány miatt nem tudtam felvállalni, valamint azt tettem hozzá ott és akkor, hogy az egyesület véleménye úgyis egységes, mert azt kialakítjuk a taggyűlésen szavazással, amit te vagy ti képviseltek majd a szakbizotságban. Sct vonatkozásában pl: a 10perc. ( Gondoltam miután a taggyűlésen megszavaztuk a 10 percet és tavaly más egyesületből nem nagyon indultak 4wd SCTben, így nem nagyon lesz ellenvetés. ) Én nagyjából ennyit tudtam, ahogy valószínűleg a nagy többség is. A hozzászólásom végén szándékosan kértem mindenkit akit érint, hogy szóljon hozzá és ha egyedül, vagy kisebbségben vagyok a javaslatommal, akkor felejtsük el.
Az egyik kérdés az volt, hogy ki szavazott ellenünk és ebben én nem találok semmi sértőt. Én például arra gondoltam, hogy telefonon felhívom és megkérdezem az okokat és érveket ( amelyek ha nyomosak elfogadnék, mert aki ismer, ahogy te is, tudja, hogy meg lehet győzni).
Ha a saját helyzetemre fordítom át a kérdést, nekem például csak akkor kell megvenni a maxamps aksikat, ha 12 perc lesz a menetidő. De ha a többség egyetért a 12 perccel én szívesen megveszem azokat. Másik példa: az RCRulez is talán árusítja majd az RedRC-n már bemutatott új Ansmann SCT-t, amely már azonos méretű a többi gyártóéval, abba például osztott aksi kell, amiből közel sincs olyan választék árban és teljesítményben.
Összegzésül én felsoroltam pár érvet a 10 perces futamidő mellett itt és az előző hozzászólásomba, de nem gondolom, hogy azt sértő vagy bántó módon tettem volna. Ezért kicsit meglepett az "úgy hogy lássatok neki megkeresni az utódomat." reakciód. Remélem ezt csak első felindulásodban írtad és kicsit hátradőlve te is túlzónak találod majd. Ahogy én is zokszó nélkül elfogadom a 12 percet, ha ez az egyesület akarata.

Ui: LAC-ot elnöknek!!!!

Üdv:

_________________
Danoxx74


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.25 15:14:18 
Offline
RCR Team Driver
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.08 13:42:33
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Bp.
...na Dani most a RoBot is magadra haragítottad! :-D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 28 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség