Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 14:49:09

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 44 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2011.07.27 16:41:25 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Sziasztok!

Az egyesületnek két fő bevételi forrása van:
- egyik a weboldalon elhelyezett bannerek havi díja
- másik pedig az eseti RC modell bemutatózásból szerzett bevétel

Ez utóbbira adtam ki árajánlatot még márciusban, és örömmel kaptam a hírt, hogy megrendelték! Igen fontos nekünk ez, hiszem ez lesz a jövő évi tevékenységünk egyik fő finanszírozó tétele.

2011.09.17-én (szombaton) a Hungaroringen található vezetéstechnikai centrumban lesz egy rendezvény, ahol egész nap autóztatnunk kell a népet, és nap közben tartanunk kell egy 25 perces bemutatót, kommentárral együtt.

Ehhez kapunk egy elkerített területet, a saját ugratóinkból építünk egy pályát ahol a nap fénypontjaként a részvevő egyesületi tagok a saját RC autóikkal körözgetnek, bemutatnak néhány trükköt. Épp úgy, mint az apaji falunapon.

A nap többi részében az egyesület 3db Traxxas Slash 4x4 SCT-ivel mehetnek 5-5 percet a rendezvény vendégei, nekik valami rangsorolást és díjazást kellene majd kitalálni.

Röviden ennyi, várom a jelentkezőket ide a topicba akik az adott napon el tudnak jönni bemutatózni és segíteni a minőségi lebonyolításban. Az egyesület természetesen -mint eddig is, most is állja az aznap elfüstölt nitró és elfogyasztott étel/ital árát.

Előre is köszönjük szépen!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.27 19:56:39 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Továbbá várjuk olyan kolléga jelentkezését is, aki meg tudja oldani, az ugratók oda és visszaszállítását (természetesen a költségeket térítjük).

A weblapunkon lévő hirdetés és a korábbi bemutatókon szerzet kapcsolataink alapján sorozatosan érkeznek megkeresésék,de nem mindegyik kedvező az Egyesület számára.
Ez most olyan, amit nagyon fontos lenne korrektül lebonyolítani.

Tehát várjuk minden olyan modellező jelentkezését, aki hajlandó tenni Egyesületünk jövőjéért.
A korábbi évek tapasztalatai alapján, úgy gondolom, minimálisan nyolc fő szükséges a zökkenőmentes lebonyolításhoz.

Jelenleg dolgozom egy szep 15.-ei bemutatón, ami szintén igéretesnek tűnik, de nagyon az elején vagyok. Amint lesz infó, megosztom.

Üdv:

Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.27 20:00:01 
Offline
Fotóriporter
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:29
Hozzászólások: 936
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Természetesen ott leszek. 8)

_________________
MUGEN MBX-6 ECO
BAJA SS
E REVO 1/16
Futaba 3PM
Kyosho Mini Z


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.28 07:13:35 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.06.06 01:40:51
Hozzászólások: 444
Tartózkodási hely: Budapest XI.
Hello!

Nekem az ügyeletek miatt kicsit képlékeny a munkabeosztásom, de próbálok úgy egyeztetni, hogy ott tudjak lenni.

Kérdésem, a Slash-ek mivel fognak közlekedni? NiMH vagy LiPo? (Már csak a menetidő kalkulálása miatt is.) Lesz elég akku ahhoz, hogy töltés közben is tudjanak rohangálni?

Balu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.28 08:42:26 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Akkukat be kell szerezni, mert a hozzájuk járó, gyakorlatilag semmire sem jó.

Vagy össze tudunk dobni annyi akkut, vagy vásárolni kell.

A folyamatos üzemhez, autóként 3-ra van szükség.

Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.28 14:31:41 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.06.06 01:40:51
Hozzászólások: 444
Tartózkodási hely: Budapest XI.
F_Gyuri írta:
A folyamatos üzemhez, autóként 3-ra van szükség.
Gyuri

Igen, kb én is ennyivel számoltam, az összedobjuk dologban csak annyi problémát látok, hogy ahány akku, annyi csatlakozó...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.28 19:48:27 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Ha megegyezünk előre a csatikban, akkor, ez sem lehet gond.

Na akkor ide jöhetnek a kétcellás LiPo felajánlások.

Az sem baj ha nem kemény tokos.

Ha az 5 800-as Zippy belefér fizikailag, akkor én kettő zsír újat kapásból megajánlok.

Üdv:

Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: 09-17
HozzászólásElküldve: 2011.07.28 21:35:13 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.15 23:05:07
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: Bp.XV.ker.
Sziasztok!

Az ilyen felkéréseket valóban nem hagyhatja ki az Egyesület...

Természetesen a szállítást megoldom.
Sőt viszem a GS-t (ha kell) ami épp most alakul át "lopakodóra"

Boli

_________________
SAVAGE X 4.6 3 speed Futaba 3PM-2.4 GHz
GS Racing XUT Pro
Scuderia Ferrari


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 09-17
HozzászólásElküldve: 2011.07.29 17:41:57 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.06.06 01:40:51
Hozzászólások: 444
Tartózkodási hely: Budapest XI.
Mi van Boli, Te még élsz?
Vagy csak a fuvarozási tevékenységre keresel rá a fórumon?

Balu

Ha a "lopakodó" villanyost jelent, akkor szívesen segítek...
Boli írta:
Sziasztok!

Az ilyen felkéréseket valóban nem hagyhatja ki az Egyesület...

Természetesen a szállítást megoldom.
Sőt viszem a GS-t (ha kell) ami épp most alakul át "lopakodóra"

Boli


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.31 12:46:41 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
2db 5200-es Turnigy HARD CASE-t tudnék hozni, Traxxas csatival...

Ha valakinek kell, gyártok átalakítókat....

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.08.23 19:45:17 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Sziasztok!

A versenyek/nevezések közt mostantól kint van a bemutató, ott tudtok rá jelentkezni. Kérem szépen, hogy vegyük ezt 100% komolyan és csak az jelentkezzen aki el is tud jönni egész napra. Komoly bevétel ez az egyesületnek, melyre nagy szükségünk lesz ha 2012ben is szeretnénk versenysorozatot rendezni. Előre is köszönöm!

Más:

Az autókat fel kell készíteni a bemutatóra, különös tekintettel a motor és kardán csapágyakra. Az egyiket én vállalom, a többire jelentkezőket kérnék szépen!

Üdv,
RoB

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.08.24 18:50:36 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.15 23:05:07
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: Bp.XV.ker.
Szia RoB!

Van még néhány dolog amit tisztázni kellene:

- nyilvános a rendezvény, vagy lehet propagálni ismerősöknek
- mettől meddig az egész nap
- aszfalton leszünk, vagy füvön,stb
- asztalt, áramot kapunk-e
- hangosítás sajátunk, vagy kapunk
- lesz-e egy kis elkeríthető területünk amire a közönség nem jöhet be
(ahol akku töltés, szerszámok, stb)
- a 3 db egyesületi Slash elég lesz-e egész napra (bírni fogják?)
- be lehet-e állni saját kocsival
- rendszámot le kell-e adni előre
- pavilont biztosítanak, vagy vinnünk kell
- mivel nagy rendezvény, az egységes megjelenésünk nagyon fontos:
egyesületi pólók rajtunk, pavilonon RCOR molinó, stb
- készül-e egyesületi szóróanyag......
- hívhatunk-e magunkkal oda modellboltos kereskedőt (persze úgy,hogy
az egyesületnek is jó legyen)

......ezeket jó lenne tudni

üdv
Boli

_________________
SAVAGE X 4.6 3 speed Futaba 3PM-2.4 GHz
GS Racing XUT Pro
Scuderia Ferrari


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.08.25 10:06:33 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Szia Boli!

1 hete rendelték meg csak, a részletek pontosítása jelenleg is folyamatban van. Pont ugyanezekre kérdeztem rá mint Te. Jelenleg nyaralni vagyok, így nem tudtam még mindent egyeztetni a rendezvényszervező céggel.

Kordonnal elkerített füves (nyírt) területet kértem, ahová a Mi fa ugróinkat vinnénk ki. A hangosításunk szintén kelleni fog. Az egyesületi slashekhez tegnap rendeltem plusz akksikat és olyan alkatrészeket amik elfogyhatnak a maratoni nap során.... (plusz egy saját slash-t is hozok tartalékba)

Reggel 8 körül van pálya építés és késő délutánig tart a program.

A bejutásról, rendszám leadásról nem tudok még semmit, azt sem közölték milyen rendezvény ez. Rákérdezek és beírom ide...

Várom a jelentkezőket a versenyek menüpont alatt... minimum 8 autóval kell bemutatót tartani, szükség van rátok srácok! Nevezzetek!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.08.29 17:31:13 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Köszönöm az eddigi nevezéseket, de sajnos csak 3-an vagyunk eddig.

Aki korábban itt a topicban jelezte hogy el tud jönni, az kérem a nevezését is adja le. Előre is köszönöm!

Minimum 8 emberre lenne szükség az egész napos lebonyolításhoz és a 8 autós bemutatóhoz.

Holnapra várom a Boli által feltett igen fontos kérdésekre a választ a rendezvény szervezőtől...

Addig is pár fontos infó:
- az RCOR 310 ezer Ft nettót kap a bemutatóért
- Ugyanennyi kötbért kell fizessünk ha nem megyünk el!!
- Az RC autók megvannak, a pótakksikat, plusz alkatrészeket múlt héten megrendeltem

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.08.29 19:03:09 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.06.06 01:40:51
Hozzászólások: 444
Tartózkodási hely: Budapest XI.
Hello!

Én jeleztem, hogy szívesen részt vennék a rendezvényen, de az élet sajnos közbeszólt, ezen a napon van Pécsen M-szekciós OB futamom.

Köszönöm,
Balu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: részletek
HozzászólásElküldve: 2011.09.01 11:53:48 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Sziasztok!

Megjöttek a részletek, és a legfontosabb szabály: a rendezvény ideje alatt az alkoholfogyasztás az alvállalkozóknak (így nekünk is )tilos!


- Szept. 6.-án megyünk ki helyszínre kijelölni a területet ahol autózunk, pavilont állítunk föl, stb. Aki szeretne, jöhet velem illetve ott találkozunk!
- A rendezvény zártkörű, a Renault kiemelt ügyfélkörét vendégeli meg ezen a napon, így csak meghívó alapján lehet bejutni az eseményre.
- 10.00 - 17.00 tart az esemény, mi a helyszínen reggel 7.00 - 19.00 lesz jelen a fővállalkozó. Bőven elég ha 8:00ra megyünk és 2 óránk lesz pályát építeni...
- lenyírt füves területen leszünk
- áramot tudnak biztosítani, hosszabbítót kellene hozni, mert viszonylag messziről tudjuk megoldani az áramfelvételt
- lesz hangosítás a rendezvényen, Szujó Zoli lesz a műsorvezető, vele tudunk majd beszélgetni az egyesületetekről, illetve magáról a modellezésről, illetve a bemutató alatt csak Minket fognak hallgatni az emberek, így szerintem külön RCOR hangosításra nem lesz majd szükség.
- pavilont, asztalt mi viszünk, mintha versenyre mennénk... Én tudok 2db összecsukható, masszív 3x3m-est hozni, az szerintem elég lesz.
- lesz külön lekerített parkoló, ahol az ügyfelek is parkolnak majd.
- kérik majd a résztvevők neveit és a rendszámokat.
- RCOR pólóban kellene lennünk, egységesen, RCOR szórólapot oszhatunk
- kereskedelmi célú hirdetésre nincs lehetőség, modellboltos kereskedőt sem hívhatunk.
- Nem lesz kint büfés, de biztosítanak a cateringet az eseményen, elvileg, szoktak maguknak hozni szendvicset az alvállalkozók, de általában a délután folyamán mindig marad annnyi étel, hogy, ha már mindenki evett, akkor biztosítanak meleg ételt az alvállalkozóinknak is.
Vagyis azért hozzunk valamit enni-inni, de valószínűleg marad a kajából abból lehet majd marni.


- Tehát pólót kellene csináltatnunk, erre tegyetek javaslatot azt kérem. Hol? Milyet? A méretek miatt gyorsan össze kellene szedni azt a minimum 8 főt aki jön ugye...
- 5 percet mehet majd 1-1 embert a slash-ekkel, valami rangsorolást kellene majd kitalálni, pl úgy mintha időmérő lenne... Valami egyszerű díjat is oszthatnánk az első 3-nak.. Mit szóltok?
- Gyuri igen rutinosan szokott beszélni a mikrofonban, őt szeretném majd megkérni, hogy ha kell segítsen be Szujó Zoltánnak kommentálni... Vagy előtte megbeszélni vele mit mondjon, előre megírni a szövegét, stb, stb...
- A bemutató tematikáját is meg kellene beszélni, nem csak csapatni 25 percet össze vissza 8 autóval mint a bolond.. :)

Így hirtelen ennyi, ha bármi kérdésetek van tegyétek föl...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.09.01 15:15:40 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Bocs fiuk, en is elek meg es jelentkezem. Sajnos modellt mar nem tudok vinni (max egy mini helit), de segiteni szivesen megyek. Polo meretem M vagy L, tipustol fuggoen.

Godzi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.09.01 22:05:02 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Én nem fogytam tovább :) így a XXL méret megfelelő :)

Thief

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.09.02 09:35:25 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
A topikot áthelyeztem ide, hisz a zárt topikban nem hozta a várt eredményt.

A téma adott, minden segítő kézre szüksége van az egyesületnek.

Várjuk a jelentkezéseket.

Néhány szót írnék az az esemény fontosságáról.

Egyesületünk, immáron hetedik éve veszt részt külőmböző rendezvényeken, esetenként szolgáltatóként. Ilyen esetekben térítés ellenében autóztatjuk a megbízó vendégeit. A korábbi években számos hasonló rendezvényt bonyolított le Egyesületünk. Így sikerült összerakni azt a sok millió forintot, melyből megépülhetett nektek-nekünk az Apaji RCOR Ring.

Az utóbbi két évben hasonló rendezvényeken nem vettünk részt mivel a régi stáb már valamilyen szinten szétcsúszott, az új tagokat, nem sikerült aktivitásra bírni.

Na de lépjünk át ezen a néhány gondolaton és tekintsünk előre.

Minden évben a költségvetésünkben szerepelnek a tagdíjakon és a nevezési díjakon kívül, egyéb bevételek is, melyekre a folyamatos működéshez szükség van. Ugyanis rendezvényeink színvonalas lebonyolításához felmerülő költségeket a nevezési díjak csak részben fedezik.
A működés folyamán is rengetek a felmerülő költség pl. szerverbérlés, könyvelési díj, ügyvédi díj, pályakarbantartás díj stb.

A jövő évi költségvetésünkben nagyon meg van a helye annak a bevételnek, melyre egyesületünk e bemutatózás során szert tehet. Ezért kérek minden olyan modellezőt, aki úgy érzi, szívesen részt venne egy ilyen rendezvényen, és ezzel segítene Egyesületének a színvonalas működésben, az vegyen részt az eseményen.

Csak olyan modellezők jelentkezését várjuk, akik felelősséggel, tudnak szerepet vállalni, ezen a fontos eseményen.
Kiemelt figyelemmel várjuk Egyesületünk tisztségviselőinek a jelentkezését.
Kérem, a pólóméretét is adja le minden jelentkező, hogy el tudjuk készíttetni számára is az egyen pólót.

Ételt, italt eddig minden esetben megoldottuk a résztvevők részére. Ha ott leszek, akkor ez most sem lesz másképpen. Ha nem megyek, bízom benne RoB majd gondoskodik erről is.

Más:
Sok-sok ilyen rendezvény lebonyolításából aktívan kivettem a részem. Úgy tűnik ezen most, egyéb kötelezettség miatt, nem tudok részt venni. Abban az esetben, ha nem jönne össze a nyolc jelentkező, akkor természetesen megoldom, hisz nem kívánom az Egyesületet cserbenhagyni, ugyan meglehetősen kellemetlen helyzetbe fogok így keveredni.

Üdvözlettel:
Fally György


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.09.02 16:10:16 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.01.10 18:41:46
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Számíthattok rám, ott leszek!

_________________
Muadib


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 44 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség