Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.16 07:21:41

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 116 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2005.06.06 14:04:33 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Kedves Modellező Társaink!

Eljött az idő, amikor már a Ti segítségetekre is szükségünk van a tovább lépéshez, az Egyesület fennmaradásához. Aki úgy gondolja, hogy szívesen lenne egy kellemes hangulatú csapat tagja, és a tagdíj befizetésével támogatná ennek a kellemes hobbinak a fennmaradását kultúrált körülmények között, azoknak nagy szeretettel várjuk jelentkezését egyesületünkben! A tagdíjakat egy összegben kell fél évre (12.000 Ft), vagy egy évre (24.000 Ft) befizetni a 10403181-31821874-00000000 számú K&H bankszámla számra.

Az RCOR minden tag számára egy darab RCOR logóval ellátott pólót és tagsági kártyát biztosít. A tagok az RCOR által megrendezett versenysorozatokon 20% kedvezményt kapnak a nevezési díjból, illetve a fórumban hozzáférést biztosítunk egy speciális (csak a tagok számára látható) topikhoz is.

Jelentkezésedet az alábbi BELÉPÉSI NYILATKOZAT kitöltésével kezdeményezhetitek. Előtte kérjük olvassátok el az egyesület Alapszabályzatát! A kitöltött lapokat bármely versenyen leadhatjátok nekünk. A tagdíjat pedig átutalással a fenti bankszámlaszámra, vagy személyesen is átadhatjátok, szintén valamely RCOR Kupa futamán.

Belépési nyilatkozat - PDF - 81,4 Kb


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 19:43:30 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.05.16 14:21:12
Hozzászólások: 366
Tartózkodási hely: Budapest X.ker
Sziasztok!

Szerintem, nagyon sokak szívesen csatlakoznának, csak nincs felesleges évi 24 ezer forintjuk erre. Tudom érthető, mire kell, nem is gondolom, hogy zsebbe megy, pl: időmérőt kell bérelni, pályamunkák stb...
Ezzel értelmetlenné válik hozzászólásom, csak azért írtam az egészet, hogy tudjátok, hogy csatlakozna más is, csak nem engedheti meg magának. Mert maga a modell is viszi a pénzt sajna... . Tanuló vagyok nincs keresetem csak alkalmi munkák, alig tudom fenttartani az autómat. Most ne mtudom miből fogok venni üzemanyagot...

Húú ez úgy hangzott mintha az aluljáróban ülő bácsi szájából jött volna,de ez az igazság. Tudom ezt ti kikalkuláltátok, hogy mennyinek kell lennie. Nem is szólok bele, de mi lenne akkor ha tömegesen lépnének be az egyesületbe akkor le lehetne csökkenteni a díjat. Mondjuk nyilván időrendileg fordítva kéne, szóval, ez alatt azt értem, hogyha lecsökkentetnétek a díjat akkor többen lépnének be. Kérlek ne támadjatok rám (nem feltételezem rólatok ,csak pont most olvastam a kyosho katlan vitatémát, és elszomorított, megilyesztett) ezért mert ezt felvetettem, nyilván ti tudjátok mennyinek ekll lennie, csak egy 5let volt.

_________________
SAVAGE28 Hemicuda (msn: spongyabob@vipmail.hu)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 19:46:28 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.04.03 22:11:37
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Bp. XV.
Savy írta:
Sziasztok!

Szerintem, nagyon sokak szívesen csatlakoznának, csak nincs felesleges évi 24 ezer forintjuk erre. Tudom érthető, mire kell, nem is gondolom, hogy zsebbe megy, pl: időmérőt kell bérelni, pályamunkák stb...
Ezzel értelmetlenné válik hozzászólásom, csak azért írtam az egészet, hogy tudjátok, hogy csatlakozna más is, csak nem engedheti meg magának. Mert maga a modell is viszi a pénzt sajna... . Tanuló vagyok nincs keresetem csak alkalmi munkák, alig tudom fenttartani az autómat. Most ne mtudom miből fogok venni üzemanyagot...

Húú ez úgy hangzott mintha az aluljáróban ülő bácsi szájából jött volna,de ez az igazság. Tudom ezt ti kikalkuláltátok, hogy mennyinek kell lennie. Nem is szólok bele, de mi lenne akkor ha tömegesen lépnének be az egyesületbe akkor le lehetne csökkenteni a díjat. Mondjuk nyilván időrendileg fordítva kéne, szóval, ez alatt azt értem, hogyha lecsökkentetnétek a díjat akkor többen lépnének be. Kérlek ne támadjatok rám (nem feltételezem rólatok ,csak pont most olvastam a kyosho katlan vitatémát, és elszomorított, megilyesztett) ezért mert ezt felvetettem, nyilván ti tudjátok mennyinek ekll lennie, csak egy 5let volt.


Nem is biztos, hogy a díjakat kellene csökkenteni, csak mondjuk havi bontásban havi 2000Ft.

Bár ebbe belegondolva gondolom kicsit bonyolult lenne az adminisztráció.

Csak egy ötlet volt. Ha nem megvalósítható, akkor nyugodtan töröljétek a hozzászólásomat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 20:15:07 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Szervusz Savy!

Dehogy rontunk rád.
Természetesen megértjük felvetésed és bizony magunk is gondoltunk arra, hogy mi lesz a fiatalokkal diákokkal.
Valóban talán nem kevés az az összeg egy diáknak pláne ha ezt egy összegbe kell befizetni és a havi apanázs sem sokkal több.
Megpróbálunk valami lehetőséget keresni miként tudunk ezen segíteni.
Kroki felvetése az talán kedvezőnek tűnik de azt mindenkinek be kell látnia a havi befizetés az nem kalkulálható és nehezebb egy költségvetést beruházást tervezni az esetleges bizonytalanságáról nem beszélve.
Az adminisztráciüó lenne a legkevesebb ha bizonyosággal és bizotnsággal lehetne erre építeni.

A tömeges belépés hízelgően és jólesően hagzik de az eddigi jelzésekből kiindulva ez kérdéses de ne nekem legyen igazam. ;)

Köszönöm figyelmed Hegyi Mihály


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 20:33:04 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.01 15:04:03
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Sziasztok.

Én könnyebb helyzetben vagyok... saját keresetem van. Megértem a diákokat, és az egyesületet is.
Igazából én nem is az anyagiak miatt szólok hozzá, hanem inkább amit ezért kapunk.
Az én véleményem az, hogy a kizárólag tagok számára elérhető topic megosztaná a forumozókat, ami nem biztos hogy a hangulat javát szolgálná. Szerintem érdemes a tisztelt adminoknak ezen elgondolkodni.
Hangsújozom, hogy a véleményem nem támadó jellegű, és kizárólag a forum érdekében írtam le! Természetesen a tagság lehetőségével élni fogok.

Baráti üdvözlettel: Győrik Bence

_________________
RcOffRoadCenter
SeRoK's Savage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 20:39:44 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Szia Serok!

Részben igazad van, de ez emberi kérdés, vagyis mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy megosztottá válik-e (önmaga), vagy sem attól, hogy tag lett. Azonban azt sem felejtsd el, hogy a tagok bizonyos jogokkal bírnak (pálya használat, póló, stb), amiről őket értesíteni kell, és erre kiválóan alkalmas egy nekik szánt topic. Szó sincs arról, hogy egymás háta mögött fogunk dumálni a nem tagokról, sőt. Kifejezetten oda is fogunk figyelni majd erre a topicra, nehogy valaki azt mondhassa, hogy ez meg az ilyet és olyat írt a tag-os topic-ba, amit ő nem láthat.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 20:49:41 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.01 15:04:03
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Természetesen nem feltételezem senkiről hogy a másik hátamögött írna a fórumba, azt meg hogy az adminok eltűrjék mégúgysem.
Itt egyszerűen arra gondoltam, hogy egy verseny után a tagok sztorizgatásáról lemaradhat egy nem egyesületi tag, ami valljuk be senkinek sem esne jól... talán ezektől a hozzászólásoktól jó ez a társaság.
Természetesen ez az adminok felelősége... mi bízunk bennetek! :lol:

_________________
RcOffRoadCenter
SeRoK's Savage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 20:54:16 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Igen, de szigorúan csak a tagsággal kapcsolatos ügyek lennének ott megbeszélve, vagyis például egy verseny sztoriit áttennénk - ha egyáltalán keletkezne a tag-os topicban - a publikusba. Ahogy eddig is tettük. Biztos vannak hibák, de én kifejezetten az egyik legfegyelmezetteb fórumnak tartom az RCOR fórumát (sokat ülök a munkám miatt szgép előtt, és elég rég óta csinálom, ismerek néhányat tehát). Vagyis ha az eddigi moderálási elveket követjük - de hát miért is ne tennénk - akkor rend lenne ott is.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 20:58:25 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Azért mindenképp elgondolkodtató felvetésed.
Valóban okozhat nézet eltéréseket.
De az ötlet valóban csak az egyesületi tagoknak mint információs csatornaként lett kitalálva.




SeRoK írta:
Természetesen nem feltételezem senkiről hogy a másik hátamögött írna a fórumba, azt meg hogy az adminok eltűrjék mégúgysem.
Itt egyszerűen arra gondoltam, hogy egy verseny után a tagok sztorizgatásáról lemaradhat egy nem egyesületi tag, ami valljuk be senkinek sem esne jól... talán ezektől a hozzászólásoktól jó ez a társaság.
Természetesen ez az adminok felelősége... mi bízunk bennetek! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 21:04:58 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.01 15:04:03
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Részemről tökéletesen elfogadom amit írtatok... szerintem így mindenki nyugodt lehet hogy nem marad le semmiről.
:integet

_________________
RcOffRoadCenter
SeRoK's Savage


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 21:35:34 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Hali
en is az anyagiakhoz szolnek hozza:
nekem 3 autom van+1 repulo,ezt mind fenn tartani eleg sok love,ezt szintem eleg sokan tudjak...,azt a 20x ropit elo tom teremteni,csak ha belegondoltok hogy ilyet meg befizetnenk egy ket palyara,tegyuk fel ilyet csinlana a Kyosho,Grim es a Serpent is,akkor az mar EVI 80ropi volna,mert ugyi a tagsagban benne van a palya,engem pl. foleg az erdekel hogy kulonbozo palyakon tudjak menni,viszont ehhez bekellene fizetnem evi 80ropit(ami = 3 torzen difivel+T6 7075os alvazzal)...en ezert arra gondolnek hogy esetleg a palyakra lehessen kulon evit befizetni....tagsag nelku|(es a +cuccok nelkul) es akkor az osszeg nyilvan kisebb lenne.es akkor persze lenne egy olyan amiben minden benne van es egy ami csak a palya...ez egy otlet,ami segitene (foleg) a diakokat!

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.15 23:08:58 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
Sziasztok!

Megfogadtam hogy nem irok ide, no de ha már igy beindult ez a topic na akkor én is véleményt alkotnék...

Elöször is nem akarok senkit se megbántani amit irok, csak egy vélemény ill. észrevétel.

Ezekkel a feltételekkel én n e m fogok belépni az egyesületbe.

Nem vagyok semmin se felhábordva, nagyon sokat köszönhetek nektek, de nincs havi 2ropim erre, amellett hogy 1 autot is alig tudok fenntartani.

Ez az egyesület dolog nem ujkeletű, és nem is egy utolsó dolog tetszene, de nem ebben a formában. Mondanék is egy pozitiv példát.

Van egy barátom aki szintén modellezik, a Budapesti Automodellező Kör (BAK) tagja. Ez neki évi (!) kb. 10-12 ezer Ft-jába kerül. Namost ezzel Ő bármikor használhatja a BAK pályáit ingyen és bérmentve, sőt, kulcsa is van a pályához tehát akkor megy ki modellezni amikor akar. Kapott egy kártyát (http://www.sportplussz.hu) amivel Ő különböző üzletekben kap 10-20% kedvezményt, amivel már pár hónap alatt visszajön az a pénz amit a BAK-nak fizetett. Utolsó értesülése szerint jövő évtől a tagdíjat felére szeretnék csökkenteni.

Nem szeretném folytatni, mert azzal esetleg megbántanék olyan emberek akik azt nem érdemlik...

Köszönettel: Juhász Gergely

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.16 05:58:35 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Bizony részben belátjuk és átérezzük a felvetéseket.
Talán egyetlen gondolat még amit megosztanék veletek.
A különböző kedvezmények melyek könnyebbé tehetnék a szűk költségvetésből gazdálkodók modellezők életét befektetés nélkül nem valósítható meg.
Sajnos az RCOR Egyesület mivel nem volt a kezdeményezés elött iyen jellegű és hagyományokkal rendelkező modellező tevékenység így örökül sem tudunk pályához és területhez jutni mit pl. a BAK.
Nem rendelkezünk mecénással aki ezt támogatva és beruházva mindannyiunk örömére otthont adna sporttevékenységünkhöz, hobbinkhoz.
Az igények adottak és minőségében egyre inkább emelkedni látszanak melyek mind több és több erőforrást igényelnek és feltételeznek.
Ezt magunk kell megteremtenünk előteremtenünk.
Mindaddig amíg az alapfeltételek nem teljesülnek a kedvezmények tárháza is valóban szűk keretek között maradnak.
Ezért is mint segítség és támogatásként hírdettük meg tagtoborzónkat melyet belépésekkel igazolnak azok akik erre áldozni képesek.
Ha az áhított otthon és pálya megvalósul természetesen az a havi 2.000 forint sem lesz olyan sok azért a szolgáltatásért amely 0-24 órás hozzáférést biztosít a tevékenység folytatásához vízzel, villanyal, toalettel és örzéssel.
Nem is ragoznám tovább hiszen mindenki tudja belátja és át tudja érezni ennek a gonolatmenetnek a lényegét.
A cél adott a törekvések megvannak a munka mégha számotokra nem is látványos de zajlik és a lehetőséget kutatva azon vagyunk, hogy megvalósúljon.

Köszönöm a figyelmeteket.
Tisztelettel Hegyi Mihály


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.16 06:13:42 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
attol fuggetlenul gergew, hogy igazad van reszben, megkerdeznem, hogy mennyit is koltesz a modellezesre egy honapban? vs az irgalmatlan 2000 forint.

?

de! igen, amiket irtal, jo dolgok.

hozzatennem, hogy egy kicsi bizalom lenne a jovoben, talan mi is jobban haladnank...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.16 06:30:58 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.22 12:57:19
Hozzászólások: 284
Tartózkodási hely: 1147 Budapest
Sziasztok!

Bocsánat hogy beleszolok de ha már ennyire sok a tagsági díj ami számomra nem baj csak mondom és ne vegyétek támadásnak légyszi de tényleg lehet hogy hülyeség szoval a tagok mit is kapnak cserébe ezért az összegért!?

Üdv.

_________________
nitro MT2 4wd 1/10 scale nitro truck, AND A LOT OF "SUFNI"!

MSN: rudolf3@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2005.06.16 07:47:26 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.11.01 16:30:05
Hozzászólások: 460
Godzilla írta:
Kedves Modellező Társaink!....

Az RCOR minden tag számára egy darab RCOR logóval ellátott pólót és tagsági kártyát biztosít. A tagok az RCOR által megrendezett versenysorozatokon 20% kedvezményt kapnak a nevezési díjból, illetve a fórumban hozzáférést biztosítunk egy speciális (csak a tagok számára látható) topikhoz is.....

Hát ezt!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.16 08:38:36 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Valamint ingyen es bermentve lehet majd jatszani az egyesulet palyajan. Ami valo igaz meg nincs meg, de tutira lesz, csak ido kerdese. Pont ezert van ilyen "koran" tagtoborzas, hogy konnyebben legyen. Penz nelkul nagyon nehez egy komoly palyat epiteni. Egy vecsesi dolgot barmikor ossze lehet turni, de ennel sokkal tutibb a tervunk, aminek megvalositasahoz szuksegunk van segitsegre.

Amit meg lentebb emlitett valaki (bocsanat most nem keresem vissza), hogy kedvezmeny a kereskedoknel. Gondoltunk mar ra mi is, tervben van, remeljuk lesz is belole valami. (Ehhez ugye meg kell tudnunk egyezni a kereskedokkel)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.16 09:22:17 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.24 19:34:12
Hozzászólások: 468
Tartózkodási hely: Siófok
Sziasztok!

Mikor megláttam a toborzást, én is azt gondoltam, hogy húú, ez nem kevés...
De ebben tényleg sok a lehetőség, és ahogy a srácokat ismerem, ennél már csak több lehet ;)
Srácok, én nem turkálok senki zsebében, de vannak olyanok, akik eddig felhördultek, és többszázezer forintos autókat fejlesztgetnek....
Most nem akarok itt okoskodni, hogy hogy lehetne összespórolni ezt a havi kemény 2000Ft-ot, és nem is cigizek, de biztos vannak köztetek olyanok, akik elpöfékelik ezt az összeget, vagy a többszörösét.
Nem személyeskedés, sőt, én is elköltöm baromságra ezt az összeget, az tuti, mert én is csak egy szegény diák vagyok ;)

Tehát gondoljátok át ezt mégegyszer, ha nekem ilyen lehetőségem lenne, itt pár km-rel arréb, örömmelcsatlakoznék.
Bár tudjuk, hogy sokminden megadatott már ezekből a dolgokból, sok pálya, a fórumot használhatjuk, mert ez jó, és ingyen van.
Vegyétek úgy, hogy ez az eddigi használatért van ;)
A másik fórumon most gyűjtenek új szerverre, nekünk itt nincs ilyen problémánk (bár támogattam, mert azt is használom...).

Nem akartam senkit sem megbántani, csak azt szeretném, ha mindenki átgondolná, hogy mennyit jelent manapság ez a havi 2000Ft...

Sziasztok!

_________________
Akinek még a fűnyírója is elektromos...:)

"Van aki füvezik, van aki fázik, van aki barom mégis pofázik... " :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.16 12:08:43 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.22 12:57:19
Hozzászólások: 284
Tartózkodási hely: 1147 Budapest
Szaisztok!

Ok köszi értem ez lehet hogy nem kapcsolodik ide de a polorol a nnyit hogy ezt külön is lehetne csinálni "Rcoffroad"-os polot és ha volna én biztos vennék köszi!

Üdv.

_________________
nitro MT2 4wd 1/10 scale nitro truck, AND A LOT OF "SUFNI"!

MSN: rudolf3@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.16 12:40:00 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
Csacsi írta:
attol fuggetlenul gergew, hogy igazad van reszben, megkerdeznem, hogy mennyit is koltesz a modellezesre egy honapban? vs az irgalmatlan 2000 forint.


Hát, ezen még nem is gondolkoztam, de olyan 10 ropi lehet átlag, de ez akkor csak az üzemanyag + alkatrészek, mert ha ugy vesszük 140 volt az autó és 63 a motor és az az ami egész lényege. De teljesen mindegy, mert minden pénzemet az automra költöm és még igy is rengeteg dolog van amit szivesen megvennék, most sincs pénzem pl. vevöre, ami nélkül elég nehéz autózni. Ha belegondoltok sokkal jbb is lenne ha fele ennyi lenne, mert akkor sokkal többen is lépnének be.

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 116 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség