Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.24 18:51:41

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 116 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.10.24 15:30:49 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
zuzu írta:
Szevasztok !

Szeretném megkérdezni ,hogy 1/6 Buggy kategória nálatok sincs?
Nem is tervezitek? Vagy csak nevezők számától függ?

üdv:zuzu
eddig még nincs.ha a pálya alkalmas rá méretilegés legalább 15 ember szeretne indulni rendszeresen akkor elképzelhető az indítása de erről még sosem gondolkodtunk

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.24 11:07:40 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.01.24 10:58:43
Hozzászólások: 193
Tartózkodási hely: Esztergom
Sziasztok!

Esztergomi vagyok!!Most vettem egy HPI Savage-t!

Van egy 6 hektáros teületem, és van 6 munkagépünk!!
Csinálhatnánk pályát!!!!!!!!

Írjatok ha segítetek benne :D

Üdv Tóth Zoltán


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.24 11:52:27 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
szivesen elmondjuk mindazt, amit ennyi ido alatt magunkra szedtunk, epitettunk mi is es masok is jo palyakat, igy van mar nemi tapasztalat. Ha gondolod, valamikor gyere ki egy talalkozonkra es eloszoban dumaljunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.24 12:32:21 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.01.24 10:58:43
Hozzászólások: 193
Tartózkodási hely: Esztergom
Hol beszéljünk?????

Mert maint itt a jó idő neki akarok állni :D

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.24 12:32:45 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.01.24 10:58:43
Hozzászólások: 193
Tartózkodási hely: Esztergom
Mikor lesz tali???????


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.24 12:50:39 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.12.12 11:01:59
Hozzászólások: 143
Valaki nem tud nyíregyházi esetleg debreceni versenyekről valami ?van egyáltaln ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.24 13:52:39 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
ahogy kicsit jobb ido lesz, biztos szervezunk, majd a villamtalikban latod.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.06 12:02:15 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.03.04 14:51:47
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Maglód
Sziasztok,

Miután én is vettem egy járgányt (HPI Hellfire), szeretnék az egyesület tagja lenni. Általában bármelyik villámtalin van olyan illetékes, akinek leadható a jelentkezési lap?

Üdv:
Lewes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.06 12:23:05 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
szia!

elore is koszonjuk es udv a csapatban!

az altalunk szervezett talalkozokon ott vagyunk , villamtalit barki szervezhet, ezeken nem feltetlenul van ott RCOR tag.

amint kicsit jobb lesz az ido, tuti talalkozhatunk!

udv,
Csacsi :integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.07 11:24:23 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Lewes írta:
Sziasztok,

Miután én is vettem egy járgányt (HPI Hellfire), szeretnék az egyesület tagja lenni. Általában bármelyik villámtalin van olyan illetékes, akinek leadható a jelentkezési lap?

Üdv:
Lewes


Szia!

Szombatonként össze szoktunk jönni a Színyei utcában egy kis teremautózásra (M18-asokkal, meg Shark18-asokkal, meg Kyosho Mini Infernókkal). Nézz be, ott leszünk, persze csak ha van kedved.

Bővebb infó:
viewtopic.php?t=3517
:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.07 20:20:34 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.03.04 14:51:47
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Maglód
Ramses írta:
Lewes írta:
Sziasztok,

Miután én is vettem egy járgányt (HPI Hellfire), szeretnék az egyesület tagja lenni. Általában bármelyik villámtalin van olyan illetékes, akinek leadható a jelentkezési lap?

Üdv:
Lewes


Szia!

Szombatonként össze szoktunk jönni a Színyei utcában egy kis teremautózásra (M18-asokkal, meg Shark18-asokkal, meg Kyosho Mini Infernókkal). Nézz be, ott leszünk, persze csak ha van kedved.

Bővebb infó:
viewtopic.php?t=3517
:Ramses Ramses :Ramses


Hahó,

Kösz a meghívást. Egyelőre szombatra van beütemezve a járgány bejáratása, ha gyorsan végzünk, akkor odaugrom. Meddig szoktatok ott lenni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.07 20:28:29 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Lewes írta:
Ramses írta:
Lewes írta:
Sziasztok,

Miután én is vettem egy járgányt (HPI Hellfire), szeretnék az egyesület tagja lenni. Általában bármelyik villámtalin van olyan illetékes, akinek leadható a jelentkezési lap?

Üdv:
Lewes


Szia!

Szombatonként össze szoktunk jönni a Színyei utcában egy kis teremautózásra (M18-asokkal, meg Shark18-asokkal, meg Kyosho Mini Infernókkal). Nézz be, ott leszünk, persze csak ha van kedved.

Bővebb infó:
viewtopic.php?t=3517
:Ramses Ramses :Ramses


Hahó,

Kösz a meghívást. Egyelőre szombatra van beütemezve a járgány bejáratása, ha gyorsan végzünk, akkor odaugrom. Meddig szoktatok ott lenni?


Hi!

Olyan 4-5-6-ig, amíg épp jól esik.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.23 15:56:08 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Kedves Modellezők!

Az RC Off-Road Autómodellező Egyesület a 2006. évre is szeretettel vár minden modellezőt, akik részt szeretnének venni az egyesület munkájában, részesülni az elért sikerekben, támogatni az egyesület működését, és elismerni annak eddigi munkásságát a magyar Off-Road autómodellezés terén. Az alábbiakban ismertetni fogjuk a tagságra vonatkozó szabályokat, kötelezettségeket és jogokat.

Az egyesület tagsága

1. Rendes tag
Az egyesület rendes tagja lehet az a természetes személy, aki a belépési nyilatkozatban vállalja, hogy tevékenyen részt vesz az egyesület munkájában. Az egyesületbe kiskorú rendes tag is felvehető a törvényes képviselő hozzájárulásával.

2. Pártoló tag
Az egyesület működésében pártoló tagságot szerezhet az a személy, aki belépési nyilatkozatában vállalja az egyesület erkölcsi és anyagi támogatását. Az egyesületbe felvehető kiskorú tag is a törvényes képviselő hozzájárulásával. Pártoló tagkén jogi személy is részt vehet a sportegyesület munkájában.

3. Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tagként felvehető az a természetes személy, aki különleges és kiemelkedő tevékenységével elsősorban erkölcsileg támogatja az egyesületet. A tiszteletbeli tag személyéről az elnökség dönt, melyhez legalább 3-es szavazati többség szükséges.

Az egyesületbe való belépés

Az egyesületbe való ki-és belépés önkéntes. Az egyesületi tagság, pártoló tagság, tiszteletbeli tagság felvétellel keletkezik. A tagság kilépéssel, a tagdíj, illetőleg a vállalt anyagi támogatás fizetésének hat hónapnál hosszabb idejű elnökség által történő felszólítás ellenére való elmulasztása esetén törléssel, fegyelmi büntetésként kizárással, továbbá elhalálozással szűnik meg.
Az egyesületbe való ki-és belépési szándékot az egyesület internetes oldalán történő nyilatkozat kitöltésével kell az egyesület elnökségének eljuttatni elektronikus (például Word dokumentum), vagy nyomtatott formában személyesen, vagy postai úton. A tagság a belépésnek illetve kilépésnek az elnökség részéről történő tudomásulvételével, a szándéknyilatkozatnak az egyesület elnökéhez történő benyújtásának napjára visszamenőleges hatállyal keletkezik, illetve szűnik meg.
Az egyesületi rendes tagok, pártoló tagok, és tiszteletbeli tagok felvétele az elnökség hatáskörébe tartozik. Az egyesület a tagjairól nyilvántartást vezet és ellátja tagjait tagsági kártyával, a pártoló tagjait pártoló tagi, tiszteletbeli tagjait pedig tiszteletbeli tagi igazolvánnyal. Az egyesület továbbá minden tagját belépteti a Magyar Modellező Szövetségbe is (lásd: Magyar Modellező Szövetségi tagsággal járó jogok), ha a tag a szükséges adatszolgáltatási kötelezettségének eleget tett, valamint a tagsági díját a befizette. A tagdíjakat az RC Off-Road Autómodellező Egyesület K&H Banknál vezetett 10403181-31821874-00000000 számú bankszámlájára utalással, befizetéssel, vagy az elnökség által megbízott személynek - nyugta ellenében - kell teljesíteni.

Jogok és kötelezettségek

Rendes tag jogai

- részt vehetnek a közgyűléseken
- szavazati joggal rendelkezik, és tisztségre választható (képviselettel járó tisztségre csak nagykorúság esetén)
- díjmentesen használhatja az egyesület pályáját az év 365 napján
- RCOR logóval ellátott pólót kap minden, az egyesületben eltöltött évben
- 20% kedvezményt kap az egyesület által kiírt és szervezett versenyek nevezési díjaiból
- részesülhet az egyesület által és az egyesülettel szerződésben lévő felek által nyújtott kedvezményekben (például a közzétett modellező boltokban a tagsági kártya felmutatása esetén kedvezményre jogosult)
- az egyesület honlapján működő fórumban hozzáférést kap az egyesületi híreket, közleményeket, és egyéb, az egyesülettel kapcsolatos információt tartalmazó témákhoz, valamint ezekbe hozzászólásokat, javaslatokat helyezhet el
- az alapszabályban foglaltak szerint részt vehet a bizottságok, szakosztályok munkájában
- Rendes tag kötelezettségei
- alapszabály betartása, valamint az egyesületi vezető szervek határozatainak végrehajtása
- tagdíj befizetése (12 000 Ft/fél év)
- sportszerű magatartás
- versenyszerűen sportoló tag esetén a hazai és nemzetközi versenyeken való lelkiismeretes felkészülés és a legjobb tudás szerinti szereplés


Pártoló tag jogai

- részt vehetnek a közgyűléseken
- szavazati joggal rendelkezik
- az egyesület honlapján működő fórumban hozzáférést kap az egyesületi híreket, közleményeket, és egyéb, az egyesülettel kapcsolatos információt tartalmazó témákhoz, valamint ezekbe hozzászólásokat, javaslatokat helyezhet el
- az alapszabályban foglaltak szerint részt vehet a bizottságok, szakosztályok munkájában


Pártoló tag kötelezettségei

- alapszabály betartása, valamint az egyesületi vezető szervek határozatainak végrehajtása
- tagdíj befizetése (4 000 Ft/év)
- sportszerű magatartás
- versenyszerűen sportoló tag esetén a hazai és nemzetközi versenyeken való lelkiismeretes felkészülés és a legjobb tudás szerinti szereplés (természetes személy esetén)


Tiszteletbeli tag jogai

- részt vehetnek a közgyűléseken
- szavazati joggal rendelkezik, és tisztségre választható (képviselettel járó tisztségre csak nagykorúság esetén)
- díjmentesen használhatja az egyesület pályáját az év 365 napján
- RCOR logóval ellátott pólót kap minden, az egyesületben eltöltött évben
- 20% kedvezményt kap az egyesület által kiírt és szervezett versenyek nevezési díjaiból
- részesülhet az egyesület által és az egyesülettel szerződésben lévő felek által nyújtott kedvezményekben (például a közzétett modellező boltokban a tagsági kártya felmutatása esetén kedvezményre jogosult)
- az egyesület honlapján működő fórumban hozzáférést kap az egyesületi híreket, közleményeket, és egyéb, az egyesülettel kapcsolatos információt tartalmazó témákhoz, valamint ezekbe hozzászólásokat, javaslatokat helyezhet el
- az alapszabályban foglaltak szerint részt vehet a bizottságok, szakosztályok munkájában


Tiszteletbeli tag kötelezettségei

- alapszabály betartása, valamint az egyesületi vezető szervek határozatainak végrehajtása
- sportszerű magatartás
- versenyszerűen sportoló tag esetén a hazai és nemzetközi versenyeken való lelkiismeretes felkészülés és a legjobb tudás szerinti szereplés


Magyar Modellező Szövetségi tagsággal járó jogok

Az egyesület tagjai a Magyar Modellező Szövetség tagjai is lesznek (amennyiben a tagnak jelentkező személy már más tagszervezet által tagja a Magyar Modellező Szövetségnek, azt a tagnak jeleznie kell). Minden tag automatikusan három biztosítást kap a tagságával:
- Magyar Modellező Szövetség, vagy annak tagszervezete által kiírt versenyen, vagy szervezett rendezvényén történt, a tagot ért baleset
- Magyar Modellező Szövetség, vagy annak tagszervezete által kiírt versenyen, vagy szervezett rendezvényén történt más személynek okozott személyi és/vagy anyagi kár (például a modell személyautónak ütközik. Ilyen esetben a biztosító fizeti az okozott anyagi kárt)
- A nap 24 órájában, az év 365 napján a tagot ért - bármilyen okból bekövetkezett - baleset esetén baleseti biztosítás A Magyar Modellező Szövetség tagjai továbbá kedvezményben részesülnek a Szövetséggel szerződésben lévő vendéglátó és egyéb egységekben.


Jelentkezéseteket a BELÉPÉSI NYILATKOZAT kitöltésével kezdeményezhetitek. Előtte kérjük olvassátok el az egyesület Alapszabályzatát! A kitöltött lapokat bármely versenyen leadhatjátok nekünk. A tagdíjakat egy összegben fél évre (12.000 Ft), vagy egy évre (24.000 Ft) kell befizetni a 10403181-31821874-00000000 számú K&H bankszámla számra, vagy személyesen is átadhatjátok (melyet a befizetés tényéről bizonylattal igazolunk), egy előre egyeztetett helyen és időben, illetve bármely RCOR által rendezett versenyen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.17 13:32:23 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Kedves Újonan Belépő Tagok! Szeretném kérni, hogy küldjétek el a fórumban használatos neveteket nekem PÜ-ben, mert a régi jelentkezési lapon ilyen mező még nem szerepelt! Azoktól kérném ezt, akik a következő listában szerepelnek, de nem talál a neve mellett fórum nicket! http://www.rcoffroad.hu/egyesulet/taglista.php

Köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.11.20 14:06:33 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.17 13:09:27
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Még tök új vagyok és sokminden homályos a számomra a tagsággal kapcsolatban:
Ha nem vagyok tag, de néha szeretném használni az egyesület pályáját, azt megtehetem? Gondolom van valami napi díj, vagy ilyesmi.
Ha pártoló tagságit veszek, akkor milyen feltételekkel használhatom a pályát?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.11.20 15:58:54 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
vertigo írta:
Sziasztok!

Még tök új vagyok és sokminden homályos a számomra a tagsággal kapcsolatban:
Ha nem vagyok tag, de néha szeretném használni az egyesület pályáját, azt megtehetem? Gondolom van valami napi díj, vagy ilyesmi.
Ha pártoló tagságit veszek, akkor milyen feltételekkel használhatom a pályát?


Sajnos, vagy nem, a pályát csak a RENDES tagok használhatják. A napi 1000 Ft-os díj megszűnt, ugyan is túl sok kár keletkezett a pályán! Egy ideje csak és kizárólag a tagok számára nyújtjuk ezt a lehetőséget! És ezúton is szeretném megkérni az összes tagot, hogy bátran kérje az RCOR pályán modellező emberektől a tagsági felmutatását, ha nem ismeri az illetőt. Tőlem és az összes alapító tagtól is nyugodtan kérjétek, senki nem fog ezért visszadumálni, vagy negatív hangulatot teremteni. Ez közös érdek, hogy csak olyanok járjanak oda, akik óvják a közös otthonunkat!

Pártoló tagsággal sem lehet a pályát használni, ezzel az MMSZ tagságot tudod megszerezni, ami a versenyzéshez szükséges.

És egy kis információ a jogokről és kötelezettségekről: http://www.rcoffroad.hu/egyesulet/alapszabalyzat.php


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.11.22 16:06:31 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.17 13:09:27
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Budapest
Godzilla írta:

Sajnos, vagy nem, a pályát csak a RENDES tagok használhatják. A napi 1000 Ft-os díj megszűnt, ugyan is túl sok kár keletkezett a pályán! Egy ideje csak és kizárólag a tagok számára nyújtjuk ezt a lehetőséget! És ezúton is szeretném megkérni az összes tagot, hogy bátran kérje az RCOR pályán modellező emberektől a tagsági felmutatását, ha nem ismeri az illetőt. Tőlem és az összes alapító tagtól is nyugodtan kérjétek, senki nem fog ezért visszadumálni, vagy negatív hangulatot teremteni. Ez közös érdek, hogy csak olyanok járjanak oda, akik óvják a közös otthonunkat!

Pártoló tagsággal sem lehet a pályát használni, ezzel az MMSZ tagságot tudod megszerezni, ami a versenyzéshez szükséges.

És egy kis információ a jogokről és kötelezettségekről: http://www.rcoffroad.hu/egyesulet/alapszabalyzat.php


Okés, köszi :)
Sajnálom, hogy nincs egyszeri használati díj, de tökéletesen megértem az indokot, teljesen egyetértek vele. Mérlegelni fogom, hogy ki tudok e jutni évente annyiszor, hogy megérje a rendes tagsági.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Sziasztok
HozzászólásElküldve: 2007.03.19 16:09:35 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.01.17 15:27:06
Hozzászólások: 10
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy ha be akarok lépni azt mikor tehetem, mert láttam hogy van féléves tagsági és ,hogy lesz-e akció vagy ilyesmi :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok
HozzászólásElküldve: 2007.03.19 17:29:25 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
d_zsolti írta:
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy ha be akarok lépni azt mikor tehetem, mert láttam hogy van féléves tagsági és ,hogy lesz-e akció vagy ilyesmi :?:


Szia!

Mindeképpen valamelyikünkkel személyesen kell találkoznod (hamarosan már az időjárás miatt a pályán többször elő fogunk fordulni, vagyis elsősorban ott), és kell egy kitöltött belépési nyilatkozat tőled (azt az oldalunkról le tudod tölteni).

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sziasztok
HozzászólásElküldve: 2007.03.19 22:03:30 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
d_zsolti írta:
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy ha be akarok lépni azt mikor tehetem, mert láttam hogy van féléves tagsági és ,hogy lesz-e akció vagy ilyesmi :?:


Szia Zsolti!

Köszönjük és várunk nagy szeretettel! Kicsit ha viccelni is szeretnék, persze komolyan, akkor arról is biztosíthatlak, hogy számos akcióban részt vehetsz majd, pályakarbantartás, szervezés, fűnyírás... és persze sok sok buli, főzőcske, és együtt marhulás. :-)

üdv,
Csacsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 116 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség