Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.21 05:37:31

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 65 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.23 23:58:37 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.11.03 14:24:02
Hozzászólások: 64
Godzilla írta:
netudgi írta:
Szia Godzilla!
Miért gondolod, hogy magaménak érzem a forumot? Azért mert feltettem 2 kérdést egy olyan témával kapcsolatban amit az egyesület indított el és még mindig várom a választ? Nem is magamtól jöttem ide, hanem egy link vezetett erre a helyre, egy olyan link, amit az egyesület egyik képviselője helyezett el, nyílván azért, hogy erre a pályára terelje át a vitát a semleges területről.
Légyszi ne kertelj! Írd már ki a neveket légyszi. Ki az az "Ő", aki már belefáradt a vitába és ki az a "neki", akinek "saját fóruma" van?
Én egyébként konkrétan erre a megjegyzésre gondoltam, ami a "nyilatkozat" után van:
" Aki a véleményét szeretné a tudtunkra hozni, az megteheti, de kérjük, hogy normál hangnemben tegye, mert a nem ide illő hozzászólások a szemetesládában fogják végezni!"
Üdv:
Orosz Zoltán


Nem azt mondtam, hogy a fórumot érzed magadénak, hanem azt, hogy a témát. Az a fura, hogy a legjobban egy olyan fórumozó várja a választ az Egyesülettől, aki teljesen véletlenül „kavarodott” ide egy másik fórumról… Aki nem vett részt eddig az off-road életben… aki elvileg nem ismeri az előzményeket… de ő a legszámonkérőbb és a legkíváncsibb, hogy miért történt mindez??? Talán azért, mert nem „véletlenül” került ide! Ha engem nem érdekel a Libero Örökmozgó pelenka nedvszívó képessége, akkor nem fogok vitába keveredni senkivel, ha belinkelnek egy erről szóló topikot. Ha viszont érdekelt vagyok, akkor igen! De akkor nem véletlenül fogok oda kerülni!

Nem kertelek, hiszen biztosan tudod, hogy „Ki az az Ő”! Hegyi Mihály, az Egyesület elönke. Ő fáradt bele. Akinepk pedig saját fóruma van, az pedig Thomas. De szerintem ezt is tudod. Aki amúgy az alapító tagja (volt?) az RCOR Egyesületnek. Az egyetlen, aki nem fizetett tagdíjat! Aki magára nézve elfogadta az Egyesület alapszabályzatát, hiszen alapító tag volt. Csak hát közben más érdekeket képviselt… változott a helyzet, hiszen kereskedő lett belőle.


Godzi. Ezen úgy mosolygok.

Nem biztos, hogy mindenki közellenség aki nem ért veletek egyet.

Lehet, hogy egy Szebellédi Papát rugt(at)ok föl.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.24 03:53:40 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.03.23 05:07:41
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
Godzilla írta:
Nem azt mondtam, hogy a fórumot érzed magadénak, hanem azt, hogy a témát. Az a fura, hogy a legjobban egy olyan fórumozó várja a választ az Egyesülettől, aki teljesen véletlenül „kavarodott” ide egy másik fórumról… Aki nem vett részt eddig az off-road életben… aki elvileg nem ismeri az előzményeket… de ő a legszámonkérőbb és a legkíváncsibb, hogy miért történt mindez??? Talán azért, mert nem „véletlenül” került ide! Ha engem nem érdekel a Libero Örökmozgó pelenka nedvszívó képessége, akkor nem fogok vitába keveredni senkivel, ha belinkelnek egy erről szóló topikot. Ha viszont érdekelt vagyok, akkor igen! De akkor nem véletlenül fogok oda kerülni!


Szia Godzilla!
Nem a véletlen vezetett ide; ezt már "bevallottam" :oops: egyszer. Egy link volt a bűnös. És tudod mi keltette fel az érdeklődésemet? Az, hogy az egyik nyilt fórumon egyszercsak megjelent egy írás a Ti egyesületetek aláírásával aminek a tartalmát és értelmét nem tudtam elhelyezni magam körül. És mivel nem értettem a dolgot, és az eseményeket csak olyan módon tudtam magamnak megmagyarázni ahogy azt leírtam (amit keménynek minősített itt valaki), ezért kérdeztem, ahelyett hogy félinformáció alapján (esetleg) rossz következtetést vontam volna le. Ennyi történt. Ez nem számonkérés, ez egyszerűen azért van, mert én egy gondolkodó lény vagyok és itt egy számomra logikátlannak tűnő történet rajzolódott ki. És mivel a "válaszok" nem adtak választ a kérdésre, visszakanyarodtam a kérdéshez. Ez nem számonkérés.
Azt gondolom, hogy ha valaki bedob a köztudatba egy dolgot, akkor az abból következő kérdéseket is meg kell válaszolnia. És a válasz az is lehet, hogy "nem tudom", de eddig még a konkrét kérdésre csak egy cinikus válasz érkezett. A többi reakció vagy elbeszélt a kérdés mellett, vagy a kérdés szempontjából irreleváns (pl a Tiéd is az). Tehát bennem a kérdés még mindig megválaszolatlan, bár egyre erősebben formálódó véleményem van. De ha gondolod, nem feszegetem tovább az ügyet és akkor zárjuk az egészet azzal, hogy nem tudjátok, vagy nem akarjátok megválaszolni ezeket a kérdéseket. Csak akkor kár volt ezt az egészet bedobni a köztudatba.
Egyébként fogalmam sincs arról, hogy ki a Hegyi Mihály, bár biztosan ismernem kellene :oops: . Azt végkép nem értem, hogy ha csak annyit írtok: "Ő", akkor nekem honnan kellene tudnom azt, hogy itt Hegyi Mihályról van szó?
A sajátfórumos Thomas-szal karácsony előtt levelezésben álltam, mert akartam venni egy Nomadio-t karácsonyra, de mivel nem érkezett meg időben a szállítmány, nem vettem tőle semmit. Biztosan rossz ember, mert kereskedő lett belőle :? Bár nem értem, hogy miért kellett volna tudnom azt, hogy a Thomas-ról van szó?
Na, szerintem én itt be is fejezem ezt a témát, megyek vissza az on-road-ra. Az kevésbé hepehupás terep :) . Sok szerencsét!
Üdv:
Orosz Zoltán


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.24 07:19:43 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
KEDVES ESZENYI GÁBOR ÉS OROSZ ZOLTÁN KÉREM, HAGYJUK EGYMÁST BÉKÉN. HA LEHET, TARTSUK TISZTELETBEn EGYMÁS MUNKÁJÁT. AZ TISZTÁN LÁTSZIK, HOGY EGYÜTT NEM TUDUNK DOLGOZNI.

Számos bizonyíték van arra, hogy amit eddig tettunk az egyedül álló volt a magyar modellező életben. Lásd példának: viewtopic.php?t=3674

Viták az oly simának kikiáltott on-road terepen is találhatóak (nem is akármilyen). Lásd példának: http://www.rcauto.hu/forum/forum_posts.asp?TID=93&PN=1

Szeretném, ha itt lenne a vége és mindenki a saját feladatára koncentrálna!


F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.24 07:30:02 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
netudgi írta:
Kedves Nagyg!
Én nem tudom, hogy mi volt a baj az irányító állással, egy hozzászólásban az volt, hogy a fő bajotok az volt, hogy nem fedett. De igazából teljesen mindegy mi a baj. A "nyilatkozatotokban" azt írtátok, hogy a modellezők érdekeit képviseltétek, de alul maradtatok. Erre mondtam én azt, és EZ az amit nem tudtál nekem megmagyarázni a válaszodban, hogy honnan lehet tudni, hogy mi a modellezők érdeke. Honnan tudjátok Ti, hogy a modellezők mit választanának: 6 méteres állványon (is), de mindig máshol versenyzni, vagy egy 10 méteres állványon, de mindig ugyanott.
Ja és azért írtam, hogy esetleg törlitek a hozzászólásomat, mert a "nyilatkozat" utóiratában azt írjátok. Nem tudom, hogy itt ezen a fórumon mi a szokás, ezért azt olvastam ki belőle, hogy a nem tetsző dolgokat akár törölheti az admin.

Tehát, továbbra is arra a kérdésre lenne jó válaszolnotok, hogy itt most a modellezők pénzéért megy a harc (az nem jó válasz, hogy Ti nem, de Ők igen, mert logikátlan), vagy 10-12 felnőtt ember nem ért egyet valamiben és most mint az óvodás gyerekek az óvónénihez, kirohantak a publikum elé a másikra panaszkodni? Ezt azért is jó lenne tudni, mert ha csak gyerekes veszekedésről van szó, akkor veszekedjetek, sértődjetek meg, stb..., de ha valaki ezzel sok pénz keres, akkor más a helyzet: Akkor én is építek pályát, mert én is sok pénzt akarok keresni :-D . Légyszi szóljatok már, ha ennyire jó biznisz ez.
Üdv:
Orosz Zoltán
Kedves Zoli!
Eszünkbe sem jutott csak 1 vagy két pályán rendezni a magyar ob-t.minden egyesület meg lett keresve személyesen egy ajánlattal miszerint mi megrendezzük a versenyt az adott helyen lévő egyesület pedig adja a pályát és az infrastruktúrát és mi levezetjük a versenyt segítőkkel,bírókkal,hangosítással és az egész szívással együtt.ami a nevezési díjakból befolyik(azt mi szedtük volna)levonjuk a költségeket és az így maradt összeget egy a modellező társadalomért létrehozott közös alapba az utolsó forintig beletesszük(ettől lett volna nonprofit pl).mindenkinek lehetősége lett volna a saját pályáján azt reklámozni amit akar vagy bármilyen pénzbevételi forrást létrehozni saját maga javára mert az minket nem érdekelt és különben sincs semmi közünk hozzá.

más:kedves mindenki akinek inge!
Szerintem nem kéne egy egyesület hivatalos álláspontját hisztériakeltésnek nevezni.egyszer mert nem az ,másodszor meg nem is annyira illik.köszi

üdv.:nagyg

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.24 08:13:34 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
netudgi írta:
Nem a véletlen vezetett ide; ezt már "bevallottam" :oops: egyszer. Egy link volt a bűnös. És tudod mi keltette fel az érdeklődésemet? Az, hogy az egyik nyilt fórumon egyszercsak megjelent egy írás a Ti egyesületetek aláírásával aminek a tartalmát és értelmét nem tudtam elhelyezni magam körül. És mivel nem értettem a dolgot, és az eseményeket csak olyan módon tudtam magamnak megmagyarázni ahogy azt leírtam (amit keménynek minősített itt valaki), ezért kérdeztem, ahelyett hogy félinformáció alapján (esetleg) rossz következtetést vontam volna le. Ennyi történt. Ez nem számonkérés, ez egyszerűen azért van, mert én egy gondolkodó lény vagyok és itt egy számomra logikátlannak tűnő történet rajzolódott ki. És mivel a "válaszok" nem adtak választ a kérdésre, visszakanyarodtam a kérdéshez. Ez nem számonkérés.
Azt gondolom, hogy ha valaki bedob a köztudatba egy dolgot, akkor az abból következő kérdéseket is meg kell válaszolnia. És a válasz az is lehet, hogy "nem tudom", de eddig még a konkrét kérdésre csak egy cinikus válasz érkezett. A többi reakció vagy elbeszélt a kérdés mellett, vagy a kérdés szempontjából irreleváns (pl a Tiéd is az). Tehát bennem a kérdés még mindig megválaszolatlan, bár egyre erősebben formálódó véleményem van. De ha gondolod, nem feszegetem tovább az ügyet és akkor zárjuk az egészet azzal, hogy nem tudjátok, vagy nem akarjátok megválaszolni ezeket a kérdéseket. Csak akkor kár volt ezt az egészet bedobni a köztudatba.
Egyébként fogalmam sincs arról, hogy ki a Hegyi Mihály, bár biztosan ismernem kellene :oops: . Azt végkép nem értem, hogy ha csak annyit írtok: "Ő", akkor nekem honnan kellene tudnom azt, hogy itt Hegyi Mihályról van szó?
A sajátfórumos Thomas-szal karácsony előtt levelezésben álltam, mert akartam venni egy Nomadio-t karácsonyra, de mivel nem érkezett meg időben a szállítmány, nem vettem tőle semmit. Biztosan rossz ember, mert kereskedő lett belőle :? Bár nem értem, hogy miért kellett volna tudnom azt, hogy a Thomas-ról van szó?
Na, szerintem én itt be is fejezem ezt a témát, megyek vissza az on-road-ra. Az kevésbé hepehupás terep :) . Sok szerencsét!
Üdv:
Orosz Zoltán


Ha elindul egy vitatéma onroadban, de én nem onroadozom, akkor nem fogok semmit megkérdőjelezni (mert nem érdekel), hacsak nem kér meg rá valaki, hogy menjek oda, és képviseljem a saját nevemmel mások véleményét! Ha olvasnál a sorok között, akkor olvastad volna a válasz is, de ha nem akarsz látni, akkor nem fogod.

Thomasról nem azt mondtam, hogy rossz ember (akár lehet ez is a véleményem), hanem azt, hogy az Egyesület alapítót tagja, magára nézve elfogadta az alapszabályzatot, de ezt nem tartja be, nem fizet tagdíjat és a saját érdekeit képviseli, nem az egyesületét. Gondolom belátod, hogy ez nem egyenes hozzáállás. Joga van ezt tenni, de akkor tudassa ezt hivatalosan az Egyesülettel és tegye meg a szükséges lépéseket!

"Na, szerintem én itt be is fejezem ezt a témát, megyek vissza az on-road-ra. Az kevésbé hepehupás terep . Sok szerencsét! "

Látod? Ez a szerencse, hogy mindenki maga döntheti el, mikor, kivel és hol fórumozik. Azért hallok ezt azt másoktól, hogy onroadban sokkal rosszabb a helyzet, szóval neked is sok szerencsét!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.24 08:31:50 
Offline
Fotóriporter
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:29
Hozzászólások: 936
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Ok. Honnan tudjátok, hogy mi nem tudunk jobbat? Folyamatosan azt kell hallgatnom, hogy a színvonal egyetlen garanciái Ti vagytok. Milyen alapon? Ezt mondtam el 300 szor és mondom el ismét, mi mindent tudunk amit Ti, ráadásul úgy, hogy el sem kell mennünk máshova semmit sem kell kérnünk. Lehet, hogy másnak kell, NEKÜNK NEM.


Csak egy dolgot nem értek. Ha nem az RCOR találta fel az off roadot( márpedig tudtommal nem)akkor miért nem találok elötte lebonyolított versenysorozatot, vagy csak baráti örömautózást vagy bármit amit a régi meglévő klubbok nyújtottak 1/8 offroadben??Elötte is lehetett volna csinálni bármit nem? Ha jól olvasom szabad a táncparkett lehet táncolni! Vagy most az a baj, hogy lehet?......

_________________
MUGEN MBX-6 ECO
BAJA SS
E REVO 1/16
Futaba 3PM
Kyosho Mini Z


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.24 20:40:01 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Na még egyszer megpróbálom, aztán még egyszer.
Godzilla, Fgyuri, Ramses, és Péter!
Sajnos ki kell mondani, hogy a fórumon a félretájékoztatás jellemző. Ha valaki ujjat húz valamelyik vezéregyéniséggel, az azonnal közellenséggé válik. Megvédeni nem tudja magát jobb ha félreáll. Aztán jön a mellébeszélés, a hozzászólások törölgetése, az ellehetetlenítés. Ugye gozilla?!

Miért is nem fizetett tagdíjat az egyesület egyik alapítója, felügyelő bizottság tagja: Thomas?
Már megint a mellébeszélés. Igaz godzilla?!
Na akkor most leírom.
2005. májusában egy közgyűlésen megkérdőjeleztem, mint felügyelő bizottsági tag egy döntést, melyről csak ott értesültem. A reakció a kérdésemre: ’Lépjél ki. Azonnal.’ Nekem estetek mit az állatok.
Linkeljem a VIP topikot?

Attól a naptól kezdve a mai napig is azon dolgoztok, hogy minden területen és a modellezők elött ellehetetlenítsetek személyemet, valamint velem együtt azt a márkát is amit képviselek.
Szerencsére sok sok ember van, aki személyesen ismer, valamint olyan is aki megismer és azonnal rájön arra hogy az általatok festett kép rólam hazug.
Befizetné valaki ezek után a tagdíjat?



Hol vannak azok a modellezők, akik Vecsésen is jó hangulatban autóztak és a fórum mindennapos hozzászólói voltak?
Megmondom: megunták ezt a gusztustalan stílust, okoskodását. Már csak maximum olvasnak, ha netán erre tévednek.

Elüldöztök mindenkit, aki intelligensebb, egyenes gondolkozású és rögtön felfedezi az ellentmondásokat, a logikátlan magyarázatokat. Ez történt Netudgi-val is.

Milyen szakértelemről és milyen sportbírói szakértelemről beszéltek?
Ha 2005 évben nincs Esze és Berger akkor azt sem tudjátok merre van a menetirány.

Vélelmezem, hogy Berger az egyesület elnöke is besokallt veletek. Azért passzív, mert már Ő sem tudja feldolgozni ezt a stílust, amit megengedtek magatoknak.

Közel egy év alatt sikerült 9 fővel emelnetek az egyesület taglétszámát. Bravo! Ezt a számot egy új egyesület 2 hét alatt érte el.
Az itt fórumozók előbb utóbb rájönnek, hogy nem kelletek. Csacsi szavaival élek.
Bátran kijelentem: ha az RCOR taglétszám eléri a megfelelő mértéket, akkor egy közgyűlésen megköszönik addigi munkátokat és „nyugdíjaznak” titeket.

Thomas
Ui. ha ez is törlésre kerül szükségesnek tartom feltenni máshová.

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.24 20:55:00 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.03.23 10:11:14
Hozzászólások: 299
Thomas írta:
Na még egyszer megpróbálom, aztán még egyszer.
Godzilla, Fgyuri, Ramses, és Péter!
Sajnos ki kell mondani, hogy a fórumon a félretájékoztatás jellemző. Ha valaki ujjat húz valamelyik vezéregyéniséggel, az azonnal közellenséggé válik. Megvédeni nem tudja magát jobb ha félreáll. Aztán jön a mellébeszélés, a hozzászólások törölgetése, az ellehetetlenítés. Ugye gozilla?!

Miért is nem fizetett tagdíjat az egyesület egyik alapítója, felügyelő bizottság tagja: Thomas?
Már megint a mellébeszélés. Igaz godzilla?!
Na akkor most leírom.
2005. májusában egy közgyűlésen megkérdőjeleztem, mint felügyelő bizottsági tag egy döntést, melyről csak ott értesültem. A reakció a kérdésemre: ’Lépjél ki. Azonnal.’ Nekem estetek mit az állatok.
Linkeljem a VIP topikot?

Attól a naptól kezdve a mai napig is azon dolgoztok, hogy minden területen és a modellezők elött ellehetetlenítsetek személyemet, valamint velem együtt azt a márkát is amit képviselek.
Szerencsére sok sok ember van, aki személyesen ismer, valamint olyan is aki megismer és azonnal rájön arra hogy az általatok festett kép rólam hazug.
Befizetné valaki ezek után a tagdíjat?



Hol vannak azok a modellezők, akik Vecsésen is jó hangulatban autóztak és a fórum mindennapos hozzászólói voltak?
Megmondom: megunták ezt a gusztustalan stílust, okoskodását. Már csak maximum olvasnak, ha netán erre tévednek.

Elüldöztök mindenkit, aki intelligensebb, egyenes gondolkozású és rögtön felfedezi az ellentmondásokat, a logikátlan magyarázatokat. Ez történt Netudgi-val is.

Milyen szakértelemről és milyen sportbírói szakértelemről beszéltek?
Ha 2005 évben nincs Esze és Berger akkor azt sem tudjátok merre van a menetirány.

Vélelmezem, hogy Berger az egyesület elnöke is besokallt veletek. Azért passzív, mert már Ő sem tudja feldolgozni ezt a stílust, amit megengedtek magatoknak.

Közel egy év alatt sikerült 9 fővel emelnetek az egyesület taglétszámát. Bravo! Ezt a számot egy új egyesület 2 hét alatt érte el.
Az itt fórumozók előbb utóbb rájönnek, hogy nem kelletek. Csacsi szavaival élek.
Bátran kijelentem: ha az RCOR taglétszám eléri a megfelelő mértéket, akkor egy közgyűlésen megköszönik addigi munkátokat és „nyugdíjaznak” titeket.

Thomas
Ui. ha ez is törlésre kerül szükségesnek tartom feltenni máshová.


Na megint kezdi! :evil:

_________________
Üdv:

Pedro

Trinity 1/16 NEXT Nitro Truggy
Kyosho Inferno MP777 SP2 RB WS7
HPI BAJA 5B
+ egy világbajnok hajó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.24 21:02:35 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.05.16 14:21:12
Hozzászólások: 366
Tartózkodási hely: Budapest X.ker
Nem gondolom, hogy etikus dolog azt az egyesületet vélt vagy valós rágalmakkal bombázni, amelyik ennyire magas szintre emelte a magyarországi hivatalos versenyzést, létrehozta ezt a fórumot, mely rengeteg segítőkész, többnyire intelligens felhasználót foglal magába. Ha nézeteltérés van, akkor az legyen továbbra is szakmai jellegű, nem kéne belekeverni a régi ellentéteket, és áskálódásba bocsájtkozni, mint a parlamentben!

_________________
SAVAGE28 Hemicuda (msn: spongyabob@vipmail.hu)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.24 23:46:57 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Thomas írta:
Na még egyszer megpróbálom, aztán még egyszer.
Godzilla, Fgyuri, Ramses, és Péter!
Sajnos ki kell mondani, hogy a fórumon a félretájékoztatás jellemző. Ha valaki ujjat húz valamelyik vezéregyéniséggel, az azonnal közellenséggé válik. Megvédeni nem tudja magát jobb ha félreáll. Aztán jön a mellébeszélés, a hozzászólások törölgetése, az ellehetetlenítés. Ugye gozilla?!

Miért is nem fizetett tagdíjat az egyesület egyik alapítója, felügyelő bizottság tagja: Thomas?
Már megint a mellébeszélés. Igaz godzilla?!
Na akkor most leírom.
2005. májusában egy közgyűlésen megkérdőjeleztem, mint felügyelő bizottsági tag egy döntést, melyről csak ott értesültem. A reakció a kérdésemre: ’Lépjél ki. Azonnal.’ Nekem estetek mit az állatok.
Linkeljem a VIP topikot?

Attól a naptól kezdve a mai napig is azon dolgoztok, hogy minden területen és a modellezők elött ellehetetlenítsetek személyemet, valamint velem együtt azt a márkát is amit képviselek.
Szerencsére sok sok ember van, aki személyesen ismer, valamint olyan is aki megismer és azonnal rájön arra hogy az általatok festett kép rólam hazug.
Befizetné valaki ezek után a tagdíjat?



Hol vannak azok a modellezők, akik Vecsésen is jó hangulatban autóztak és a fórum mindennapos hozzászólói voltak?
Megmondom: megunták ezt a gusztustalan stílust, okoskodását. Már csak maximum olvasnak, ha netán erre tévednek.

Elüldöztök mindenkit, aki intelligensebb, egyenes gondolkozású és rögtön felfedezi az ellentmondásokat, a logikátlan magyarázatokat. Ez történt Netudgi-val is.

Milyen szakértelemről és milyen sportbírói szakértelemről beszéltek?
Ha 2005 évben nincs Esze és Berger akkor azt sem tudjátok merre van a menetirány.

Vélelmezem, hogy Berger az egyesület elnöke is besokallt veletek. Azért passzív, mert már Ő sem tudja feldolgozni ezt a stílust, amit megengedtek magatoknak.

Közel egy év alatt sikerült 9 fővel emelnetek az egyesület taglétszámát. Bravo! Ezt a számot egy új egyesület 2 hét alatt érte el.
Az itt fórumozók előbb utóbb rájönnek, hogy nem kelletek. Csacsi szavaival élek.
Bátran kijelentem: ha az RCOR taglétszám eléri a megfelelő mértéket, akkor egy közgyűlésen megköszönik addigi munkátokat és „nyugdíjaznak” titeket.

Thomas
Ui. ha ez is törlésre kerül szükségesnek tartom feltenni máshová.
Kedves Tamás!
bár nem az én szakmám de szerintem üldözési mániád van.bárkitől meglérdezheted akivel eddig beszéltem hogy mondtam e rád bárkinek is egy rossz szót rólad.azt fogod hallani hogy nem.a személyes ellentétinket sosem kötöttem más orrára mert semmi köze hozzá.azokat a termékeket sosem minősítettem rossznak amiket árulsz mert azt hiszem túlnyomó többségben (ez minden kereskedő tewrmékeire igaz)ár érték arányban jó dolgokat árulsz.ami a mondj le dolgot illeti inkább nem regálnék rá mert én nem így emlékszem és részemről lezárt ügynek tekintem.légyszíves időnként te is gondolj újra és újra dolgokat meglátod vannak dolgok amiket máshogy fogsz látni.veled kapcsolatban én ezt tettem már rengetegszer.hidd el megéri más szemszögből is látni dolgokat nem csak a másik torkát fogni folyamatosan.kedves Misit pedig hagyd ki ebből az egészből légyszíves mert semmi köze ehhez a balhéhoz.van szegénynek elég baja anélkül is hogy mindenki őt baszogatja azért amit mások csinálnak(pl én).ha vkinek sérelme van tessék lerendezni azzal akivel a baja van és nem pedig vki teljese vétlennel.azt hiszem bármikor bárki rendelkezésére tudok állni hogy kultúrált körülmények között megbeszéljünk bármit.az elérhetőségeim ha jól emlékszem nyilvánosak.

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 00:25:32 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
T.nagyg.

Ebben a topikban engem nevesítettek több esetben. Meg sem szólaltam eddig. Első hozzászólásom alatt számold meg hány üzenetben találod a nevemet.
A harmadik oldalnál tart ez a topik. És azt mondod, hogy nekem van üldözési mániám? Te most viccelsz ? Vagy nem tudsz olvasni?


Ti foglalkoztok velem. Nincs mit megbeszélni. 2005 év folyamán arra is képtelenek voltatok, hogy kirúgjatok szabályosan határozattal. Megvártátok a 2006-os esztendőt mert tisztában voltatok azzal, hogy ilyen körülmények között nincs az a épeszű ember aki befizeti a tagsági díjat.
Gábor ez már megint komolytalan.

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 08:34:16 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Thomas mesterien forgatná a szavakat es hazudna, de nem teszi :) tudod miert nem lettel még kirugva? Mert Misike 100x elhalasztotta, mondvan, nem kell az, ugyse zavarsz mar minket.

emlekeim szerint pl. olyan dolgokert, hogy csak 1et emlitsek a kedves modellezoknek, hogy az RCOR palyat keresett, minden tagja, kajtatott, kutatott. Thomasnak meg mar epult, csak elfelejtett szolni rola annak az egyesuletnek, melynek alapito tagja... na kb. ilyenekert. aprosagok igaz?

A kirugasod: meg most sem vagy kirugva- Ezek szeirnt ebben hibazott Misi, mert lehet ezt igy is forditani: mar minket is un Misi, ezert nem nyilatkozik. tehat meg ezzel a gesztussal is visszaelsz, es meg egy alkalommal leszarod a Misi fejet, akit itt amugy meg ajnarozol, igaz? Hanyszor fogod lehazugozni meg Misit is? Parszor megtetted.


Nem szertnem kedves Thomas neked azt a percet, amikor Misi leul a gep ele, es megirja a teljes kepet, mert akkor semmilyen szinten nem leszel nepszerubb, bar azt hiszem ezzel jelenleg sem kuzdhetsz sokat.

MAS: ne szemelykedjel, hanem menjel heggeszteni az allvanyodat, hogy megfeleljen a szabalyoknak, es elferjenek rajta, biztonsagban legyenek rajta a modellezok. Itt a tavasz, gondolom a kapat ha kirantod a megfelelo helyrol, azzal is tudsz mit kezdeni a palyan.

mar mondtam: Tessek nekiallni melozni, mert nem lesz jo a modellezoknek az idei ev es ezt csak munkaval lehet rendbetenni.

Bar lesz olyan hely tovabbra is ahol a megismert modon nyomulhatnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 08:51:30 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
És azt mondod, hogy nekem van üldözési mániám?
Hát, bizony sajnos ez így van.... :roll: De Te mondtad. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 11:33:00 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Csacsi írta:
Thomas mesterien forgatná a szavakat es hazudna, de nem teszi :) tudod miert nem lettel még kirugva? Mert Misike 100x elhalasztotta, mondvan, nem kell az, ugyse zavarsz mar minket.

emlekeim szerint pl. olyan dolgokert, hogy csak 1et emlitsek a kedves modellezoknek, hogy az RCOR palyat keresett, minden tagja, kajtatott, kutatott. Thomasnak meg mar epult, csak elfelejtett szolni rola annak az egyesuletnek, melynek alapito tagja... na kb. ilyenekert. aprosagok igaz?
Semmilyen pályát nem kerestetek. A vecsési alternatíva még mindig működött.
Idézem Misi bejelentését 2005.05.04 16:45:07:
“A szerződés a kezemben az áláírása már csak azon múlik mikorra tudunk egyeztetni a úrral időpontot.
Itt a lehetőség az ország legjobb legszebb intézményét felépíteni.”
Olvasd!

viewtopic.php?p=36474&highlight=polg%E1rmester+vecs%E9s#36474

Az ominózus közgyűlés pedig 2005. 05.13-án volt. Tájékoztattalak titeket arról, hogy a Grim pálya helye még nem ismert. Óbuda hajógyári sziget, vagy más terület. A pálya építési tervem nem volt új számotokra. Kértem, hogy ezen a pályán is legyen RCOR futam ha megépül.
Már megint a logikai ellentmondások, és alaptalan vádaskodások a hazugságok a közvélemény hangolása érdekében.


A kirugasod: meg most sem vagy kirugva- Ezek szeirnt ebben hibazott Misi, mert lehet ezt igy is forditani: mar minket is un Misi, ezert nem nyilatkozik. tehat meg ezzel a gesztussal is visszaelsz, es meg egy alkalommal leszarod a Misi fejet, akit itt amugy meg ajnarozol, igaz? Hanyszor fogod lehazugozni meg Misit is? Parszor megtetted.
Ne keverd ebbe Misi személyét. Ö népszerű elismert ember. Ne vedd igénybe személyével való takarózást.
Ezek az üres szólamok megint csak az olvasótáborra akarnak hatni. Átlátszó Türkk


Nem szertnem kedves Thomas neked azt a percet, amikor Misi leul a gep ele, es megirja a teljes kepet, mert akkor semmilyen szinten nem leszel nepszerubb, bar azt hiszem ezzel jelenleg sem kuzdhetsz sokat.
Ebben ne bízz! Nincs mit megírnia én mindig nyílt lapokkal játszom.

MAS: ne szemelykedjel, hanem menjel heggeszteni az allvanyodat, hogy megfeleljen a szabalyoknak, es elferjenek rajta, biztonsagban legyenek rajta a modellezok. Itt a tavasz, gondolom a kapat ha kirantod a megfelelo helyrol, azzal is tudsz mit kezdeni a palyan.
No ehhez semmi közöd. Javasolnám a gesztenye tovább ásását. Jó munkát.

mar mondtam: Tessek nekiallni melozni, mert nem lesz jo a modellezoknek az idei ev es ezt csak munkaval lehet rendbetenni.
Dolgozunk helyetted ne aggódj. Te csak szereld a motorodat és várd a sültgesztenyét.
Bar lesz olyan hely tovabbra is ahol a megismert modon nyomulhatnak.
Ebben biztos vagyok.




Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 11:55:27 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
:P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 12:29:44 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.23 08:13:40
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Buda
Thomas!

.

Fenti pont két dolgot szimbolizál:
egyrészt egyszerűségedet, másrészt hogy a veled való vitát a magam részéről itt lezártam.

Döntsenek a tettek, sok sikert!

_________________
Mugenseiki MBX-5


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 14:30:41 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Az itt fórumozók előbb utóbb rájönnek, hogy nem kelletek.

Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hol fórumozik. Csak nem értem, hogy ha rájöttek, hogy mi nem kellünk, mert rosszak vagyunk, akkor miért van közel 1100 felhszáló a nálad található 150-nel szemben, és miért van itt 48.000 hozzászólás a nálad található 1875-tel szemben? És miért nő minden egyes hónapban a weboldal látogatottsága? A napi átlag az utobbi 4 hónapban ezt a tendenciát mutatta: 439, 510, 652, 687. Tisztán látszik a hanyatlás! ;)
Thomas írta:
Bátran kijelentem: ha az RCOR taglétszám eléri a megfelelő mértéket, akkor egy közgyűlésen megköszönik addigi munkátokat és „nyugdíjaznak” titeket.

Erre meg van a lehetőség. Ha megtörténik, te leszel az első, akit felhívok, hogy elnézést kérjek, hogy az egyesület nem tett semmit az off-road modellezésért. De szerintem miattam ne hagy bekapcsolva a telefonod, mert nem kell majd felhívjalak!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 14:56:43 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.10.17 13:24:33
Hozzászólások: 31
Figyeljetek már, ez itt a fórum nyílt része.
Jó lenne ha nem ide szemetelnétek, ezt mindenki olvassa...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.25 15:00:09 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
T.J. írta:
Figyeljetek már, ez itt a fórum nyílt része.
Jó lenne ha nem ide szemetelnétek, ezt mindenki olvassa...


Teljesen igazad van! Hamarosan le is fogjuk zárni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.03.26 00:06:05 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Thomas írta:
Na még egyszer megpróbálom, aztán még egyszer.
Az már nem egyszer, hanem kétszer
Thomas írta:
Sajnos ki kell mondani, hogy a fórumon a félretájékoztatás jellemző.
A héten történt: Állításod szerint Győr elfogadta az általad belinkelt szabályzattervezetet, néhány óra alatt kiderült, hogy nem igaz. Még csak olvasni sem olvasták! Ennyit a félretájékoztatásról!
Thomas írta:
2005. májusában egy közgyűlésen megkérdőjeleztem, mint felügyelő bizottsági tag egy döntést, melyről csak ott értesültem. A reakció a kérdésemre: ’Lépjél ki. Azonnal.’ Nekem estetek mit az állatok.
Nem igaz! Te illetted minősíthetetlen jelzőkkel egyesületünk elnökét! Valamint kijelentetted, másnap postázod kérelmedet, hogy tagságodat azonnali hatállyal szüntesse meg az egyesület!(azóta sem hozta a postás) Az állatok jelző használatát kikérem, magam és társaim nevében!
Thomas írta:
Elüldöztök mindenkit, aki intelligensebb, egyenes gondolkozású és rögtön felfedezi az ellentmondásokat, a logikátlan magyarázatokat.
Lentebb Godzilla, statisztikai adatokkal igazolta, hogy a többség választása, nem igazolja állításodat.
Elüldözésről annyit, hogy több fórumot átvizsgálva (Győri Off-Road fórum, Rcmodell fórum, RCOR fórum) elvétve fordul elő olyan vita, amiben ne te lennél ez egyik küzdő fél.
Hogy statisztikai adatokkal éljek, többet vitatkoztál, mint az összes Off_road modellező együttvéve.
Ha te ezt üldöztetésnek érzed, akkor gondolkodj el azon, hogy miért van az, hogy az imént említett fórumokon sem valami magas a népszerűséged.
Thomas írta:
Milyen szakértelemről és milyen sportbírói szakértelemről beszéltek?
Lehet, hogy mi nem értünk hozzá, tavaly volt két kupasorozat, majd a modellezők eldöntik melyik volt sikeresebb és színvonalasabb (az egyiknek a mai napig nem találom az eredményét)!
Thomas írta:
Közel egy év alatt sikerült 9 fővel emelnetek az egyesület taglétszámát. Bravo! Ezt a számot egy új egyesület 2 hét alatt érte el.
Igen, tudom a te értékrendedben ez sarkalatos pont. Mikor utoljára egy asztalnál ültünk, említetted is, hogy ha céljaid eléréséhez szükséges, akkor te másnapra belépteted az egész Coca-Cola céget egyesületedbe. Igazad van, jogod van hozzá, tedd azt!
Thomas írta:
Ui. ha ez is törlésre kerül szükségesnek tartom feltenni máshová.
Ezen a héten töröltél „egy a témába vágó hozzászólást”, arról a fórumról, amelyik sajátod és büszkén hirdetitek, hogy nálatok ismeretlen fogalom a törlés.

Én nem kívánok semmit belinkelni, és nem kívánom tovább folytatni ezt a parttalan vitát.

Zárszóként kérem, hogy a modellezők érdekében tekintsük lezártnak vitánkat. Úgy vélem, ha közös munka nem megy, akkor legalább próbáljuk meg külön utakon hasznos dolgokra fordítani energiánkat, aminek hasznát esetlegesen az RC Off-Road kiváló modellezői élvezni tudnak.

További sikereket kívánva!
üdvözlettel:
F_Gyuri
Fally György

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 65 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség