Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.28 04:43:24

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.05 17:24:01 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Hajrá! Sok sikert! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.08 17:03:59 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Szervusztok!

Kérlek benneteket, hogy egy kis beszámolóval, képekkel tájékoztassátok a nagyérdemüt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.08 17:34:50 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Sziasztok,

Este megírom hogy éltük meg a hétvégét.

Thief

8) 8)

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.09 20:38:13 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Sziasztok,

Íme az ígért beszámoló:

A versenyre 10-en utaztunk ki 9 versenyző, és egy profi mechanikus Rudi személyében.
Monster kategória:
Dobrocsi Gábor
Magyar István
Márkus Attila
Szentesi Tamás
Varga Dániel
Gyurics Tamás

Truggy Kategória:
Fally György
Komjáti Balázs
Sipos Hubertusz
Márkus Attila

Pénteken 18 órakor találkoztunk Győrben ahonnan 3 autóval mentünk tovább. A benzinkúton feltöltöttük a készleteinket, és indultunk is. Rocko GPS-e kicsit megbolondult, Párizsnál szeretett volna jobbra fordulni, mi javasoltunk egy rövidebb utat így ők is utánunk jöttek.
Út közben megálltunk tankolni, ahol MMM, és Gyuri elfogyasztotta MMM féltve őrzött kolbászos szendvicseit. Gyuri a hátralévő úton az illatosítómat elnyomva csacsogott. Igazi hentesbolti feelinget kölcsönözve az utazásnak.


Gyuri azóta már meg is vette az új autóillatósítóját.

Kép

A benzinkúton megtartottuk az első szabadedzést a HoBao csapat 2/3-a kakas lovagolásba kezdett. Sajnos az én setupom nem volt tökéletes így könnyen kidőlt alólam a kakas :lol:

Kép

Kép

Prágában egyszerűen megtaláltuk a szállást, de még jó hogy sötétben érkeztünk mert a hely belűről sem volt bizalomgerjesztő. Kettő ötágyas szobát foglaltunk el, egyikben az éhenkórász banda megette a fele szalonna készletemet, és 7 deci pálesszel leöblítették.
Majd készülve a versenyre, óriási snapszer csatába kezdtünk.

A másik szobában a revós különítmény setupolt.
Hajnali egykor úgy döntöttünk lefekszünk, ezt MMM, és Márkus Ati komolyan is vette, Gyuri, Rudi, és én nem tudtunk elaludni. Azaz én állítólag egyszer elaludtam, de mivel horkoltam Rudi volt szíves felkelteni.

4.40-kor úgy éreztem hogy mindenki szeretne felkelni, csak MMM, és Ati tiltakozott picit. Rudi, és Gyuri addig sem aludt.
Rudival elfogyasztottuk a maradék szalonnámat, 6 órára pedig mindenki csatasorba állt, mert egy Cseh srác jött értünk és kivitt a pályához.

6,20-kor a pályán voltunk, tök sötét volt, bár nem mi voltunk az elsők. K@rva hideg volt, így felvettünk minden ruhát. A pályán nyomokban állt a víz, ahol nem látszott vizesnek ott is bokáig el lehetett süllyedni a sárban.

A helyiek készültek mert bazi zsákokban faforgácsot terítettek szét a víz elszívatására.

Kép

Kép

Kép

Közben megérkezett Kolbászos Joe a helyi büfés. Sült kolbi, hot dog, kávé zaccal olcsón beszerezhető volt.

Kép

Mindenki kipróbálta kolbit, azt hiszem egyedül Kapuerat viselte meg mert az időmérők, és a futam közti szünetek nagy részét a bokorban töltötte gugolva. ( nem csigát keresett) :lol: :lol: :lol:

Közben benépesedett a pálya, mindenki kipakolt. Sokféle autó, és rengeteg tunning. Rengeteget költenek alura. Az én 5,5kg-os savagem anorexisnak tűnt a mellettük.

Kép

Kép

Kép

Kép

A bátrabbak 9 felé felmentek a pályára, majd pár kör után lehozták a sárcsomójukat. 10 felé mi is kipróbáltuk a pályát, én az első körben pereceltem egy hatalmasat, mehettem is szerelni.

A többiek is hamar megunták a sárdagasztást. Mivel nem vittünk más kereket, csak apró mintásat, ezért irigykedve néztük a helyiek brutálmintás BIG JOE- kerekeit, és a kaján vigyorukat.

Kép

Kép

A kerekein így nézek ki, csak abban bíztunk hogy a sár jól tapad, mert a minta nem látszott ki a sár alól.

Kép

Kép

Kép

Kép

Az időmérőkre lekapirgáltunk pár kiló sarat, melyet már a bemelegítésen visszaszedtünk.
A Csehek vagy sokat fejlődtek, vagy a pályát ismerték piszkosul, vagy csak a mély talaj feküdt nekik.
Az biztos hogy meglepően szépen mentek. 31 monster indult 4 csoportban, mi 3 különbözőben futottunk. Első két időmérő kör után az első 3 legjobb eredménybe csak én fértem be, a 3. helyen.
A harmadik időmérőn Dobby, és Danoxx belehúzott, így ők jutottak egyenes ágon a döntőbe.
A kinti versenyzéshez hozzátartozik hogy nem ismernek se istent se embert. Átmennek mindenkin, nem lassítanak.

Kép

Rocko 1/4döntőben, szép autózással elsőként végzett, és csatlakozott hozzánk a féldöntőben.
A féldöntőben MMM, és Márkus Ati műszaki hiba miatt kiesett, nem bírták az autók a sok plusz súlyt.
Rockoval szépen feljutottunk a döntőbe. A rajtrácson Dobby, Danoxx, Poplacsek, Thief volt a sorrend Rocko azt hiszem 6.ként indult. 4 Magyar, és 6 Cseh jutott döntőbe.
Rocko motorja már nem volt épp a toppon, hogy menjen 200 fokon kellett járatni.
A rajtácson egymást érték az autók, így csak nekem sikerült tisztán eljönnöm.
Dobbyék belekerültek a darálóba. Pár kör után kicsit el tudtam lépni, félidőben fél körrel vezettem. A többiek a mezőnyben harcoltak a 3-6. helyen. Aztán eltörött két kuplung rugóm így fékezéskor folyton leállt az autóm kiestem.
Ezután Dobby követett, technikai hiba.
Majd csatlakozott Danoxx is hozzánk.
A döntőt csak Rocko futotta végig, izzó hengerfejjel jött be a 4. helyen.
Dobby, MMM nyomdokain haladva szintén megmutatta, hogy kell szembejövő sávban autózni.

A truggysok kitettek magukért, 8 induló közt, az első időmérőt kihagyva, szépen mentek az időmérőkön.

Kép


Hubi, Gyuri, Márkus Balu, sorrendben egy két helyivel köztük indultak a döntőben.
Kapuerra pontos autózással gyorsan az éllre állt, és győzelmet aratott, Gyuri és Balu szépen technikai hiba nélkül bejött az 5. és a 7 helyen.

Márkus Attilának harcban a második helyért leállt a motorja, kis karburáció után, folytatta a futamot. Szépen jött fel, 3 perccel a vége előtt 20mp hátránnyal a 4. volt. Folyamatosan jött fel az utolsó körben a célegyenes előtti egyenesben a 3. helyezett felborult, itt érte be Attila. A célegyenesbe Attila 1 méter előnnyel fordult, mi átordítottuk a célvonalon kb 20 centi előnnyel futott be 3.-ként

Kép

Kép

Kép

Minden truggyink technika hiba nélkül végigment!

Ezután már csak a pakolás maradt, és a hazaút.
18 órakor indultunk és 23 órafelé váltunk el Győrben.

Majd reggel 8 órakor már Debrecenben szálltunk ki az autóból hogy az Extrém Racing Weekend 2 második versenyén is elinduljunk.

Erről kicsit később................

Thief

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.09 20:45:59 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Jaj gyerekek, egy élmény Titeket olvasni!

GRATULA!! :!: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.10 12:59:16 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.01.20 19:07:28
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Budapest ,XV
GRATULA mindenkinek helyezéstől függetlenül!!!!!

Legközelebb vigyetek BIG JOE-t!!!!!

_________________
Kép

Traxxas Slash 4x4
HB Cyclone TC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.14 21:05:00 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Az első hivatalos eredmények szerint Márkus Attila 0.08 másodpercel előzte meg a 4. helyen befutó Cseh srácot a döntőben! Azt hiszem erre mondják hogy szoros befutó volt! Be is rekedtem az ordítástól.

Thief

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség