Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.28 07:08:54

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: GUMI!!!!
HozzászólásElküldve: 2008.05.24 22:16:14 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.21 15:54:02
Hozzászólások: 22
Üdv mindenkinek!

Látom annó jókis témát dobtam fel! :-D

Nos örülök h mások is próbálkoznak a gumigyártással!

Én jelenleg igenjó gumit szivacsgumit állítok elő! bár nemtitok nem hazai piacra!

jelenleg 1:8 truggy, 1:8 buggy grip,cubic saját minta ami egyátalán nem ballonosodik!

1:8 on road szivacsgumi, különböző keménységűek! valamint nedves átmeneti
1:10 szivacs 26-30
valamint slick, drift gumi


sajnos az itthoni forgalmazás elmaradt eddíg mivel segítséget egyik szövetség sem nyujtott ! :(
sajna ez van viszont keresek olyan embert akinek nagy ismeretségi köre révén magyarországon is hivatalosan is forgalomba kerülhet!
jelenleg ausztria,németország,fanciaországban van forgalomban!

üdv mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.08 19:30:06 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.08.25 22:55:31
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Heves
Üdv dobnál fel képeket róluk...
Kiváncsi vagyok a Drift és a slick gumikra.
Ezek 1:10 és 1:8 méretben is vannak.
Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: GUMI!!!!
HozzászólásElküldve: 2008.06.08 23:03:31 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
botkaroly írta:
sajnos az itthoni forgalmazás elmaradt eddíg mivel segítséget egyik szövetség sem nyujtott ! :(


Konkrétan melyik "szövetség"-nél kopogtattál? Mivel a modellező szövetségek céljai nem a kereskedelem, forgalmazás. Egészen más. Inkább kereskedőkkel kellene beszélned.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.17 10:38:21 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.21 15:54:02
Hozzászólások: 22
Haver-01 írta:
Üdv dobnál fel képeket róluk...
Kiváncsi vagyok a Drift és a slick gumikra.
Ezek 1:10 és 1:8 méretben is vannak.
Üdv.


Szia hamarosan elkészül a honlap és be fogom linkelni ot minden fentlessz driftgumi csak 1:10 ben van 1:8 ban offroad buggy, truggy, on road szivacs
köszi az érdeklődést!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: GUMI!!!!
HozzászólásElküldve: 2008.06.17 10:58:59 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.21 15:54:02
Hozzászólások: 22
Ramses írta:
botkaroly írta:
sajnos az itthoni forgalmazás elmaradt eddíg mivel segítséget egyik szövetség sem nyujtott ! :(


Konkrétan melyik "szövetség"-nél kopogtattál? Mivel a modellező szövetségek céljai nem a kereskedelem, forgalmazás. Egészen más. Inkább kereskedőkkel kellene beszélned.

:Ramses Ramses :Ramses

Szia konkrétan az mmszt kerestem meg! egy kis segítséggel! Sajna hiába! :( Megvolt az okom hogy nem egyből a kereskedőket kerestem meg!
igazából nem létszükség az itthoni értékesítés. De ez volt az eredeti vágyam!
Sajna beigazolódott hogy itthon le sem szarnak! Ausztiában egyből meghívtak egy hétvégére! hogy tesztelhessék kipróbálhassák! Nagyon segítőkészek voltak! itthon 3 szövetséget kerestem meg köztük az mmszt és sajnos megfeneklett a dolog! Részemről ennyi! az osztrákok miután tesztelték még megkérdezték hogy 1:5 on road? menne? ezt csak a hozzáállásmiatt írtam ! biztosan vannak normális hozzáértő és fejlesztő jellemű szövetségek is! csak én még nem találtam meg! De mond mien lenne ha egy magyar kupát magyar gumival rendeznének meg? sztem klassz és nem csak az anyagi dolgok beszélnek belőlem hiszen én már egy ház árát belevertem ebbe a fejlesztésbe! Nekem nem ez a főcél! Én egy közös álmot valósítok meg amit édesapámal kezdtünk el! de sajnos ő már nincs köztünk:(
szóval nem a pénz dominál de ugylátszik itthon aki szövetségi tag! tizedannyit nem tesz meg ezért mint amennyit kéne! TISZTELET A KIVÉTELNEK! De köszömöm hogy foglalkoztál a témával! Remélem ha megoldódnak a dolgok! itthon is piacra kerül a termék!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.17 12:08:07 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Hali!

Nem értem, hogy miért így gondolkozol. Nem védem a szövetséget, de neki tényleg nem ez a feladata. Másrészt pedig kifejezetten örülök neki, hogy hoz a szövetség ilyen döntést. Ezt a szakbizottságoknak kell(ene) meghozni, mint döntést. Van autós szakosztályt (de ezt az Andor, vagy a Reé András valószínűleg elmondta), velük kellene egyeztetni.
Egyébként is visszásnak érezném azt, hogy egy olyan döntést, mi szerint milyen gumival versenyezhetnek a bajnokságon a szövetség hozna meg. Nem ez a feladata.
Egyébként lehet, hogy az osztrákok szívesen fogadtak, de az egy dolog. Fogadni, ígérgetni sok mindent lehet (mennyit rendeltek egyébként?). Ennél azért komolyabb amit írsz, mi szerint MO-n magyar gyártmányú gumikkal versenyezzenek a modellezők. Ne felejtük el, hogy nagyon sok modellező külhonban is versenyez, nekik is előírnád? Én úgy érzem, hogy az álláspontod egyoldalú, és kereskedő szellem ide, kereskedő szellem oda, szerintem a lehetőséget, hogy a versenyzők milyen gumival mennek nem szabadna megkötni.
Szerintem.

Amúgy az autós szakosztály vezetőjének a nevét, telefonszámát el tudom küldeni, ha gondolod. Vele tudsz erről egyeztetni.

:Ramses Ramses :Ramses

Ui.: mielőtt félreértenéd, nagyon örülök neki, hogy van valaki, aki ezzel foglalkozik, tehát nem a személyed, vagy az álalad véghezvitt dologgal nem értek egyet.

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: -
HozzászólásElküldve: 2008.06.17 18:44:16 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.06.06 06:08:12
Hozzászólások: 333
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
egy ház árát?
miért is kell annyi pénz hozzá? amúgy kíváncsian várom a képeket. ha egy ház árát beletoltad a fejlesztésekbe, akkor egy fényképezőre csak telik nem? egy -ké képet igazá tölthetdél fel addig is amíg elkészül a honlapod.

még a lentebbiekhez . hogy hogy nem keresték a termékedet magyarországon? lentebb azt írtad hogy No.-ban is forgalmazol. az itteni modellboltok honnan importálnak? Németből nem hoznak? eddig nem került belőle magyar piacra?

_________________
Carson Specter sufnituningos
AM 40,885 Mhz

full egyedi gyártású 1:5 buggy 70% készültségi fokon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.18 10:06:55 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.07.26 19:11:52
Hozzászólások: 14
Üdv!

Látom, itt igen komoly befektetésekröl van szo és működö piacrol is beszélhetünk. Engem érdekelne az 1:8 truggy-ra valo gumi. Elsö sorban off-road jellegű. Mintárol valami kép jo lenne, illetve a gumik keménységéröl is néhány info...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.23 23:16:48 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.21 15:54:02
Hozzászólások: 22
Ramses írta:
Hali!

Nem értem, hogy miért így gondolkozol. Nem védem a szövetséget, de neki tényleg nem ez a feladata. Másrészt pedig kifejezetten örülök neki, hogy hoz a szövetség ilyen döntést. Ezt a szakbizottságoknak kell(ene) meghozni, mint döntést. Van autós szakosztályt (de ezt az Andor, vagy a Reé András valószínűleg elmondta), velük kellene egyeztetni.
Egyébként is visszásnak érezném azt, hogy egy olyan döntést, mi szerint milyen gumival versenyezhetnek a bajnokságon a szövetség hozna meg. Nem ez a feladata.
Egyébként lehet, hogy az osztrákok szívesen fogadtak, de az egy dolog. Fogadni, ígérgetni sok mindent lehet (mennyit rendeltek egyébként?). Ennél azért komolyabb amit írsz, mi szerint MO-n magyar gyártmányú gumikkal versenyezzenek a modellezők. Ne felejtük el, hogy nagyon sok modellező külhonban is versenyez, nekik is előírnád? Én úgy érzem, hogy az álláspontod egyoldalú, és kereskedő szellem ide, kereskedő szellem oda, szerintem a lehetőséget, hogy a versenyzők milyen gumival mennek nem szabadna megkötni.
Szerintem.

Amúgy az autós szakosztály vezetőjének a nevét, telefonszámát el tudom küldeni, ha gondolod. Vele tudsz erről egyeztetni.

:Ramses Ramses :Ramses

Ui.: mielőtt félreértenéd, nagyon örülök neki, hogy van valaki, aki ezzel foglalkozik, tehát nem a személyed, vagy az álalad véghezvitt dologgal nem értek egyet.


Szia Értem van valami az álláspontodban de... m1 nem ez a lényeg egyátalán nem tenném kötelezővé ezt félreértetted! pont ezaz! de van olyan versenykategória amiben csak egy bizonyos márkát lehet használni... én csak ezt hoztam fel példának! tehát a megkötés amit mondtál nem rám vonatkozik! én csupán egy új terméket kívánok piacra dobni! :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.23 23:28:14 
Offline
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.24 08:02:05
Hozzászólások: 479
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv!
Minket érdekel a forgalmazás lehetősége, ha gondolod, vegyük fel a kapcsolatot. Az elérhetőségeinket a weboldalunkon is megtalálhatod.
Üdvözlettel:
Szilágyi Csaba /SYL/

_________________
http://www.sgmodell.hu
http://www.sylmax.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: -
HozzászólásElküldve: 2008.06.23 23:36:16 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.21 15:54:02
Hozzászólások: 22
babel írta:
egy ház árát?
miért is kell annyi pénz hozzá? amúgy kíváncsian várom a képeket. ha egy ház árát beletoltad a fejlesztésekbe, akkor egy fényképezőre csak telik nem? egy -ké képet igazá tölthetdél fel addig is amíg elkészül a honlapod.

még a lentebbiekhez . hogy hogy nem keresték a termékedet magyarországon? lentebb azt írtad hogy No.-ban is forgalmazol. az itteni modellboltok honnan importálnak? Németből nem hoznak? eddig nem került belőle magyar piacra?


Szia hogy mihez kell egy ház ára? nos én nem itthoni farigcsálással tudtam hozzájutni a szerszámokhoz! nekem többszázezer ft volt egy db és ebből nekem van 13 db de még a felénél sem tartunk ! + a gépek!no és ne egy rózsadombi villát végy alapul!
itt nincs szó arról h mire telik mire nem! én ezt más miatt kezdtem el! édesapámmal volt közös cél! együtt kezdtük el! de tavaly autóbalesetben meghalt!
Szóval ez a cég, gumi, az ő érdeme is és nemtitok kettőnk álma miatt csinálom! Szóval kénytelen vagy megvárni a honlap feltöltését amugy sem szeretem lelőni a poént :-D
a termékeimet nem is reklámoztam csupán egy két tesztnek vetettem alá! És sajna csak a rossz szándékot láttam benne illetve azt amikor irigykedik vki és csakazért is leócsárol! pl egy másik kategória gumija volt az alany! mindkettő ugyanugy nézett ki az egyik neves gyártó a másik az enyém! A gumit felcseréltem a felniken! És mit ad isten?! persze hogy az lett a jobb ami a neves gyártó volt! Csak ugye nem tudtak róla hogy az az én gyártmányom volt! Amivel viszont egész évben versenyeztek! lehordták mert azthitték az az enyém! na itt volt az amikor azt mondtam hogy külföld! és utánna haza! Hiába jobb! vagy hiába megközelítően jobb, rosszabb, igyis ugyis le van irva! és ezen a teszten nem 2 ember volt! Jó igaz átvertem őket de csak azért hogy kiderüljön az igazság! hát kiderült! Sajnos sok olyan magyar versenyzik aki fellengzős el van szálva magától! Mert ő a valaki DE tisztelet a kivételnek! és én a kivételeknek szeretnék elsősorban gyártani hisz ők azok akik tudják h mi is szép ebben!
Az importról annyit hogy szabott árak vannak! és nem érné meg senkinek behozni! és ez lessz itthon is! Itthoni piac hivatalosan még nincs a termék minősítésre vár! És mint minden más sem itthon az se olyan egyszerű!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.23 23:42:12 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.21 15:54:02
Hozzászólások: 22
Boruzs Attila írta:
Üdv!

Látom, itt igen komoly befektetésekröl van szo és működö piacrol is beszélhetünk. Engem érdekelne az 1:8 truggy-ra valo gumi. Elsö sorban off-road jellegű. Mintárol valami kép jo lenne, illetve a gumik keménységéröl is néhány info...


Szia először is köszönöm érdeklődésedet! a tervek szerint 3 fajta minta lessz truggy kategóriában a keverékek pedik 6 skálán át módosulnak! a honlap hamarosan elkészül és ott minden pontosan megtalálható lessz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.23 23:43:14 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.21 15:54:02
Hozzászólások: 22
SYL írta:
Üdv!
Minket érdekel a forgalmazás lehetősége, ha gondolod, vegyük fel a kapcsolatot. Az elérhetőségeinket a weboldalunkon is megtalálhatod.
Üdvözlettel:
Szilágyi Csaba /SYL/


köszönöm az érdeklődéseteket! hamarosan felkereslek titeket!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.24 08:45:42 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.08.25 22:55:31
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Heves
De figyeljétek meg!
Ha Ausztriában beválik és az emberen el kezdik dicsérni akkor a hülye Magyarok onnan fogják behozatni.Holott itt volt a lehetőségük csak 1 kicsit + értőbbnek kellett volna lenniük.
De amúgy én nem értem őket, hogy miért nem!!!!
Na de kitartás! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.24 21:05:16 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.06.06 06:08:12
Hozzászólások: 333
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
Idézet:
nos én nem itthoni farigcsálással tudtam hozzájutni a szerszámokhoz!


nos az itthoni farigcsálásról annyit hogy 2 sablonom készült itthoni farigcsálással egy komolyan felszerelt forgácsolóüzemben, egy 35 éves tapasztalt apa segítségével , ill a magam 12 éves technológus tapasztalatommal. de a következőket már egy CNC esztergályos műhelyben egy kedves isemrősőm készíti el.

a másik:
Idézet:
mindkettő ugyanugy nézett ki az egyik neves gyártó a másik az enyém! A gumit felcseréltem a felniken! És mit ad isten?! persze hogy az lett a jobb ami a neves gyártó volt! Csak ugye nem tudtak róla hogy az az én gyártmányom volt! Amivel viszont egész évben versenyeztek! lehordták mert azthitték az az enyém!


a leírtak szerint te 100% osan ugynolyan gumit készítesz mint a neves gyártó és azzal tapasztalt versenyzőket be tudsz csapni hogy az a gumi amivel egész évben versenyeznek az egy neves gyártóé közben pedig te " lecserélted" a gumijukat . odamentél a neves gumival ragasztott felnis autókhoz, és hipp-hopp mikor egy pillanatra nem figyeltek oda akkor te levágtad a gumit és felragasztottad az ő felnijükre és ők ebből semmit nem vettek észre. gratula de nekem ez sántít.
ja és persze amikor lekopott a gumijuk , vagy esetleg lágyabbat vagy keményebbet akartak felrakni akkor te szintén hipp-hopp ott teremtél és lecserélted a kereküket .persze egy egész szezonban ezt nem vették észre.....
;)

kértünk már képet... kértünk linket , hiszen 3 országban is árusítasz gumit . biztosan van ott is webshop-od vagy hasonló .
kezd ez a dolog a kulamaki féle titánlemezhez hasonlítani.
ja és a válszodból légyszi az álmos dolgot kihagyni mert már 3 szor olvastuk...

_________________
Carson Specter sufnituningos
AM 40,885 Mhz

full egyedi gyártású 1:5 buggy 70% készültségi fokon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.24 21:41:53 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.22 19:51:41
Hozzászólások: 221
Tartózkodási hely: Budapest, XIII. 06/20/590-6709
Kár, hogy nem tesztelhetjük itthon eme neves termékedet, pedig én biztosan megtenném...
Volt rá már precedens, hogy valaki gyártott itthon gumit, nem kerített ekkora feneket neki, mint Te, viszont 3 nap múlva a kezemben volt és próbálhattam. (még fényképet is láttam róla...!)
Talán nem akkora titok egy gumi mintázata és kinézete, hogy nagyobb homály övezze, mint az USA Védelmi Minisztériumának legféltettebb hadititkait.
Tényeket szeretnénk már látni, nem csak hangzatos frázisokat!
Francii

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.24 21:53:29 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Szia botkaroly!

Ennél jobb lehetőséged nemigen lesz, hogy népszerűsítsd az off-road modellezők körében a portékádat.
Ha magadban tartod az információkat azzal, nem fogsz előrébb lépni.

Tudod: a puding próbája az evés…………..

F_Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.25 13:18:21 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.21 15:54:02
Hozzászólások: 22
Babel: nemigazán értelek! mire jó ez h próbálod rossz színben feltüntetni az én cégem, gumim... sztem teljessen felesleges hisz nem is tudsz róla semmit !
A tesztelésről sem tudsz semit! Mégis olyan okat írsz amitől majdnem lefordultam a székről! :-D
az álom! ??? ebből látszik h te nem tisztelsz másokat! mások munkásságát! én nem kértm tőled semmit soha ! Nem hordtam le a munkáid! Te pedig igy állsz hozzá mert nem vagy képes elfogagni hogy mindent a maga idejében! de sok sikert a további fejlődéshez! Nemkívánok addígalacsonyodni h vitázzak veled ezen! az hogy én mien minőséget gyártok ugyis megfogod tudni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.25 13:32:01 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.06.06 06:08:12
Hozzászólások: 333
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
tisztelt botkaroly
nem hordtam le a munkád csak megjegyeztem hogy elég furcsa dolgokat írtál.de olvasd el amit írtál, értelmezd és rájössz hogy valami sántít.
egy neves gyártónak rajta van a logója a neve a gumi tipusa a gumi oldalán. te ugyanazt írtad az oldalára?( ez már azért bűncselekmény ) vagy a tesztelőid nem tudnak olvasni hogy egy szezonon keresztűl nem vették észre hogy nem azzal a gumival mennek amit ők ragasztanak fel.

említetted hogy BJ Racing néven fogsz futni. akkor ez biztosan a te weblapod . nem?http://www.bjracing.com/ vagy ez a név is valami bitorlás lesz?

mi kértünk tőled képeket meg konkrét dolgokat te meg támadásnak veszed? mégegyszer javaslom hogy olvass vissza mit írtál ....és értelmezd..
sok sikert neked is a további fejlődéshez....

_________________
Carson Specter sufnituningos
AM 40,885 Mhz

full egyedi gyártású 1:5 buggy 70% készültségi fokon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.25 15:44:11 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.21 15:54:02
Hozzászólások: 22
tévedsz nem ez a weblap címe!
büncselekmény? micsoda? nincs semilyen logó a gyártó gumián és meg sem említettem hogy egész szezon alatt azt használták csupán 1 délután! ne ferdítsd el a dolgokat légyszives! azt mondtam h azt a gumit hordták le amit egész évben használtak! 1 napos volt a teszt! Még a kategóriát sem említettem! De te egyből kombinálsz!

de igazából még gondoltam rá hogy írok egy e mailt hogy tisztánláss! De abban is csak kötöszködnél! Szal nincs értelme h neked magyarázzam!

De ismered Franciit ! kérdezd meg tőle mi az indok! Ma felhívtam és beszéltünk róla! De nem fogok neked bizonygatni ! hiszen nincsmit! de részemről itt a pont a mondat végén! tetszik tetszik ha nem nem! vagy vársz vagy csinálj amit akarsz!

:-D

üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség