Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 15:02:38

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 142 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.02.28 13:05:43 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2011.02.07 20:44:24
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Szolnok
Szia

Nekem volt Bulletem. Az 1/10-es onroad gépekre való kereket felejtsd el, mert nagyon kicsi az átmérője. Amit én javaslok, az az 1/8 buggy kerék, bár minimálisán ez is kissebb átmérőjű, de kb ez megfelel, így ilyet tennék rá.
Kerékhatszögnek én hatszögletű rudat esztergán befúrtam a tengely méretével, majd leszúrtam. Ezekután már csak keresztbe kell fúrni. A stiftet csapágytűgörgővel helyettesítettem. Így fillérekből megoldható a téma.
Bár a buggy kerék nagyjából egyezik, mégis még ennek is kicsi az átmérője, ezért még itt is javasolt az áttétel módosítása, hogy menjen is a gép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.02.28 17:00:04 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.01.08 22:29:59
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest
Köszönöm!

Írtam neked egyébként mailt még tegnap, rcpilot-on megadott címedre, mert ott láttam is a bulletedről képeket. 60A-es szabi volt vízállósítva :)
Áttételezést hogyan módosítottad? 10-es piniont lecserélted mekkorára?

A megoldás ötletes és nagyon tetszik. De mivel nincs alapanyagom sem hozzá, és azt is venni kéne, ezért egyből hatszöget lehet érdemesebb lenne venni, plussz eszterga gépem sincs itthon elfekvőben :) De ha minden kötél szakad, legalább tudom hogy így meg lehet csinálni. 1/8 buggy kerékre gondoltam én is, vagy valamilyen más onroadra. De ezzel a technikával gyakorlatilag bármilyen kerékhatszög méretet meg lehet oldani :) Thx!

st írta:
Szia

Nekem volt Bulletem. Az 1/10-es onroad gépekre való kereket felejtsd el, mert nagyon kicsi az átmérője. Amit én javaslok, az az 1/8 buggy kerék, bár minimálisán ez is kissebb átmérőjű, de kb ez megfelel, így ilyet tennék rá.
Kerékhatszögnek én hatszögletű rudat esztergán befúrtam a tengely méretével, majd leszúrtam. Ezekután már csak keresztbe kell fúrni. A stiftet csapágytűgörgővel helyettesítettem. Így fillérekből megoldható a téma.
Bár a buggy kerék nagyjából egyezik, mégis még ennek is kicsi az átmérője, ezért még itt is javasolt az áttétel módosítása, hogy menjen is a gép.

_________________
Budapest és környékén offroadozást keresek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 142 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség