Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 17:12:38

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Téli elektromos Off-Road
HozzászólásElküldve: 2008.09.12 21:34:10 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.05.17 21:12:00
Hozzászólások: 3
Sziasztok Off-Road-erek

Idén először vetettem bele magam az Off-Road versenyek világába, és meg kell, hogy mondjam, hogy sok örömöm leltem benne...
Egyrészt hamar eloszlott bennem az a tévhit, hogy on-road-os kézzel egyszerű az út a győzelmekig, meg kellett tanulnom tisztelni azokat, akik az alattomosabbnál alattomosabb pályákhoz is tökéletesen alkalmazkodva, bizony körökkel elkenték a számat. Nekik üzenem, hogy sokat tanultam idén, és jövőre is ott leszek. :)
Másrészt nagyon tetszett az a komoly technikai kihívás, hogy az ember úgy rakja össze a gépet otthon az asztalon, hogy az kibírja ezeket a hihetetlen atrocitásokat. Ebben is csak a több éves gyakorlat fog majd teljes biztonságot nyújtani.
Harmadrészt tetszett a társaság, bárkitől is kértem tanácsot, szívesen segített, és nélkülük nem lennének ilyen jó emlékeim az első Off-Road szezonomról. Még egyszer köszönöm nektek.

Miután többetekkel beszélgettem a téli versenyzés lehetőségéről, úgy döntöttünk, hogy idén utjára indítunk egy 1/10-es elektromos buggy kategóriát a Téli Magyar Bajnokság betétfutamaként. Igyekszünk a kategóriának megfelelő méretű és színvonalas akadályokat létrehozni, és a szabályokat úgy kialakítani, hogy viszonylag erős motorokkal (19 körös vagy 10.5-es brushless), jó tempóban, de a lehető legalacsonyabb üzemeltetési költségek (brushless + LiPo akksi) mellett tudjatok versenyezni. Remélem minél többen eljöttök, és velünk együtt készültök a jövő nyári szezonra. Néhányan szervező társammal arról is beszéltünk, hogy egyrészt nyáron is lenne helye ennek a kategóriának a pályákon, másrészt, ha elérünk egy használható létszámot (50-60 autó), akkor a jövő télen akár már külön versenynapokon is elgondolkozhatnánk, még profibb körülmények mellett...

Szóval gyertek el a téli versenyekre Dabas-ra. Mint szervezők, minden tőlünk telhetőt el fogunk követni, hogy a nyári bulikhoz hasonló élményben legyen részetek.

Üdv, KOL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.09.14 18:30:45 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Szia KOL!

Szívesen olvasnánk minden ezzel kapcsolatos infót ezért ha vannak további fejlemények akkor kérlek oszd meg a közzel.

Üdvözlettel Berger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.09.15 09:20:42 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.05.17 21:12:00
Hozzászólások: 3
Szeretném egy helyen tartani az információk kezelését, ezért kérlek Titeket, hogy kövessétek figyelemmel ezt a topic-ot:
http://www.rcauto.hu/forum_posts.asp?TID=530&PN=1

Üdv, kol


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség