Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 12:10:49

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 58 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.07 12:31:32 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Rendes eligazítást kaptak, ugyanazt, mint a Jászberényiek. Naponta többször is beszéltem velük a problémákról, a hangosításon keresztül is!!!

Ennyit tudtam tenni.

u.i.: ne boruljatok föl! :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.07 12:43:54 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.24 17:08:12
Hozzászólások: 381
RoB

Nem az eligazítással volt a baj, hanem azzal hogy a srácoknál nem nagyon esett le a tantusz.
A szombatiak normálisabbak voltak. A jászberényiek, meg kifejezetten jók szoktak lenni.

tkdynamic

A hétvégi MB futamon a buggy kategória felének nem volt normális mechás csapata. Ha nekünk kellett volna borogatni is, akkor lényegesen kevesebb induló lett volna...
(én két csapatnál segítettem mecházni egyszerre, holott nem is volt autónk a buggy-ban)
Ne felejtsd el, hogy ez a szűk versenyzői létszám is csak úgy jön össze, hogy sokan több kategóriában is indulnak.
Azt is vedd figyelembe, hogy az induló gyerekek helyett is a szülőknek kellene beállni borogatni, akik egyébként mecháznak és más futamokban is indulnak.

uff

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.07 13:07:47 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.22 14:00:38
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Ajka
Sziasztok.

Van már egy jelentős létszámú elektromos induló is, közülük szerintem senkinek nincs segítsége, max. egymásnak segítünk mi is, úgy, hogy 1 kategóriába tartozunk. Nekünk is csak akkor van időnk, mikor nem megyünk. Jó lenne ha lennének borogatók, nagy könnyedség. Én pl. fizetek akár dupla pénzt is érte, csak legyen.

Üdv B.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.07 18:46:56 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2010.06.06 11:33:20
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: 2310
Szimi!
Ez sajnos igaz. Nekem is sokszor gondom van azzal hogy legyen mechasom :(

_________________
---- Email: tlrpeti@gmail.com -------- Mobil: 06309198767 ----------
TLR 8ight 3.0
TLR 8ight 2.0 EU
TLR TEN-SCTE 2.0
LOSI JRX-S Type R
RB Concept 21. , SANWA M12
AKA, Proline, Xceed, Savöx, HI-TEC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.07 19:14:02 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Egyet nem szabad elfelejteni.

Sem a mechás, sem a borogató biztosítása nem a rendező feladata.
Aki nevez, a futamokra ezzel tisztában van. A rendező szívességet tesz azzal, hogy „fizetett” segítők odaszervezésével, és a költségek egy részének átvállalásával könnyít az arra rászorulók dolgán.

Ezt lehet elfogadni vagy nem. Egyik sem kötelező.
Vagy lehet ugyanezért a pénzért (vagy többért) önszerveződés keretében megoldani egyénileg vagy közösen a problémát.
Jó lenne tudomásul venni, hogy ez egy gesztus, amit biztosítottak a rendezők.

Amennyiben csak a probléma látszódik ki belőle, és még azoknak kell magyarázkodnia, akik beszervezték és eligazították a segítőket, akkor nem nagyon lesz kedve senkinek felvállalnia ezt a feladatot.

Ismétlem magam, de újra jelzem, hogy az esemény szervezői örömmel látnák, ha bárki felvállalná a probléma megoldását. Az meg külön gyümölcs lenne a tortán, ha mindez kisebb költséggel és nagyobb hatékonysággal dübörögne a jelenleginél.

Többen is jelezték a hétvégén nekem, hogy nem elégedettek a segítőkkel. Mindegyiknek felajánlottam, hogy visszakapja az erre a célra befizetett pénzét, majd az egyesület pótolja, ami ez által kiesik a végösszegből. Viszont onnantól oldja meg saját maga, hogy valaki ott álljon a posztján, ha rá kerül a sor. Természetesen senki nem választotta ezt az opciót, ami azt jelenti, hogy mégis megfelelt neki az, ami borogatás címén, a pályán történt.

Valóban jó lenne eldönteni, hogy a következő fordulóra kéritek-e a borogatást a helyi fiataloktól vagy nem. Én már a hétvégén kértem, hogy jöjjenek a következő fordulóra, de le tudom még mondani, még ha egy kicsit kellemetlen is.

A témához még hozzátartozik, hogy bármennyire is hihetetlen, két fiatal, a magasnak vélt juttatások ellenére jelezte, hogy ő bizony többet nem jön. Az okokat nem ismerem, és nem is kutatom.

Üdv:
Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.07 22:44:54 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.10.12 19:57:45
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Apaj
Szervusztok!

Nem igazán akartam hozzászólni ezen a fórumon, de több dolog felgyűlt az elmúlt időszakban, és községünkből jelezték, hogy érdekes megjegyzések kerülnek a fórumra!
1. A segítőkről
Tisztelt nagyfiúk, tapasztalt modellezők! Valamit elfelejtetek. Nevezetesen azt, hogy amikor Ti álltatok első alkalommal egy modellpálya kellős közepén, hasonlóan nem tudtátok hova is kapjatok. Többen több félét írtatok, egyet beidéznék:

"A vasárnapi csapat nagyon gyenge volt. Nem azért mert először csinálták és nem azért mert meleg volt - egyszerűen sz@@@@k az egészbe. "

Kedves kolléga! Ezek a falusi fiatalok is olvasnak az interneten, és böngésznek a modellező fórumon, mert kíváncsiak, és talán tanulni is akarnak a hibákból. Bocsásd meg, hogy ezt mondom, de nem tűröm el, hogy így írj róluk!!! A pénzedet én magam fogom visszafizetni, és legközelebb úgy szeded az autód, ahogy akarod. Minden bizonnyal hibáztak a srácok, de ezt soha nem tették szándékosan. Elhiheted, van munka benne, hogy két napra leszervezzük a csapatot, és a por valamint a meleg ellenére is a legtöbb azt mondta eljön legközelebb is. Csak a magam nevében mondhatom, (bár a ROB is ezt mondta magáról vasárnap), hogy az első alkalommal én sem vettem észre néhány autót, és egy 30 perces futam vége felé már vacak volt kint állni.
Arra nézve pedig, hogy a versenyzők jobba csinálják, csak annyit, hogy hallottam én már versenyzőt is elküldeni melegebb égtájakra másik versenyző álltál.

2. Ennek már semmi köze a borogatáshoz. A jelenlegi csapatban kevesen vannak a régiek közül, azok közül, akik elkezdték a pályaépítést itt Apajon. Valami nagyon el lett felejtve. Ez az egyesület megélt már rosszabb időket. Volt amikor a szép pályájukat az agglomerációban egyszerűen eldózerolták, és nem volt helyük sehol. Akkor Apaj község önkormányzata segítő kezet nyújtott. Területet adott egy szerződés keretében, amiért nem fizetett az egyesület. A szerződés értelmében az egyesület évente két alkalommal a település által meghatározott rendezvényen bemutatót tart és autózásra ad lehetőséget. Ez eddig működött is, hiszen gyermeknapon és a Falunapon jelen volt az egyesület. Ezt ezúton is köszönöm. Idén ugyan kimaradt a gyermeknapi bemutató, de majd pótoljuk. A másik része az volt, hogy a pálya Apaj-ring néven fut. Ez is rendben. További cél volt a település megismertetése.
Az Apajiak sokat dolgoztak, hogy ez a pálya így nézzen ki. Egyre kevesebb modellezőt látok itt dolgozni, lassan egy kezemen meg tudom számolni. Ez szomorú dolog. Ráadásul magam azt tapasztaltam, hogy nem becsülik meg mások munkáját. Verseny utáni pályakarbantartáson ugyan megkérdezte a versenyző segítője, hogy mehetnek-e locsolás közben, de az már nem jutott eszébe, hogy ha vigyáznak az autójára, hogy ne locsolják telibe, akkor legalább egy elnézést mond, amikor húzott egy kövéret a sárban és telibe veri az embert, ahelyett hogy kikerülte volna azt. Ez is érdekes. Sokan azt gondolják, hogy ez csak úgy itt van. Erre sokat költöttünk, és sokat segítettünk. Számomra furcsa, hogy az egyesületi szórólapon egy darab kép sincs az egyesület egyetlen hivatalos pályájáról! Az egyesület Apajra van bejegyezve, segít az önkormányzat a hivatalos ügyekben, új bejegyzésben, pályázatban. Most nem tudok például a kistérségben egy szórólapot elvinni, mert rajta sem vagyunk. (Kistérség: Pest megye déli részén 20 települést tömörítő önkormányzati társulás. Jelenleg elnökhelyettese vok) Miért fontos ez? Mert pénzt pályázatokon lehet szerezni. Jelenleg a LEADER pályázaton 840 ezer ft-ot nyert az egyesület! A pályázat írását elkészítettem. Most zajlik az elszámolás, a végrehajtásban vagy 10-en segítettek az iskolai oktató napon. Szóval nem csak Apajt kell promótálni, hanem az egyesületet is! Ezt (bár tisztelet a jászberényi pálya létrehozóinak), nehéz ebben a kistérségben jászberényi fotókkal megcsinálni! Ha ezt valaki nem érti meg, és azt gondolja, hogy a jászberényi pályát akarom lehúzni, azt sajnálom.
Amit eddig tudtam, azt hozzátettem ehhez az egyesülethez, pedig (és ez az eredményeimből is látszik) nem sok közöm van az autómodellezéshez. (Azért küzdök!) Nekem az emberek voltak szimpatikusak annak idején. Ők még ma is azok! Szóval a gyerekeket meg kell tanítani, és ez nem megy egy nap alatt. Szép szóval többet fogtok elérni, mint anyázással. (a két gyerek ezért nem jön legközelebb) Türelem. Egyébként pont az iskolai oktató nap csinált kedvet a srácoknak ahhoz, hogy kijöjjenek autót szedni. Talán ha egyszer az egyesületi autókkal (én a sajátomat is odaadom) mondjuk csinálunk egy futamot nekik nyílt napon, vagy falunapon, akkor átélik a tribün izgalmait, és másképp figyelik majd az autókat. (ez csak egy kósza ötlet.)
Azt hiszem, az elnökségnek össze kell majd ülnie, hogy átbeszélje az egyesület dolgait.
Apaj továbbra is szeretettel vár mindenkit!

Off

N.P. burgomaster

_________________
Bátraké a cseresznye!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.07 23:02:03 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.10.12 19:57:45
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Apaj
Utóirat:

www.apaj.hu

itt már fent vagytok fotókkal is.

_________________
Bátraké a cseresznye!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.08 06:30:15 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Köszönjük Pali!
Korrekt megfogalmazás.

Üdv:
Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.08 10:35:54 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Tisztelt Pali, Tisztelt Modellezők!

Amikor az elnökséget elvállaltam, a legfontosabb feladatomnak az egyesület papírjainak rendbe tétele után a nevezői létszám növelését tartottam.

1. Ennek egyik módja a modellezés szélesebb körben történő népszerűsítése:

Mivel évek óta nem készült RCOR szórólap, egyik grafikus modellező társunkkal megcsináltattam. Ezt az egyesületből többen látták a nyomdába kerülés előtt, senki sem szólt, hogy baj lenne a fotókkal. Szerintem nincs is.
Mégpedig azért, mert ez egy VERSENYNAPTÁR, ami az RCOR versenyeket hivatott reklámozni, hátán alap tudnivalók vannak az RC versenyzésről. A fotók kizárólag illusztrációs célokat szolgálnak, a grafikussal közösen választottuk ki azok közül, melyekből rendelkezésre állt nagy felbontású változtat.

Apaj igenis szerepel a szórólapon, hiszen 3db rendezvény is ki van írva ide rajta. A pályázatokhoz használható, egy fotóról senki nem állapítja meg hol készült.

Egyébként a hátlapon az apaji pályán készült fotó van egy truggy rajtról...

2. Új helyszínek:

Több ember is azért nem járt RCOR kupára és ment inkább MB-re, mert nem akar mindig ugyanazon a pályán menni.

Ez az egyik érv amellett, hogy Jászberénybe is lett 2db RCOR futam rakva.
A másik a pénz. Az egyesület kasszája a jelenlegi reklámbevételekből nem tud 5db versenyt még nullszaldósan sem levezényelni, ezért engedtük be a sorozatba a jászberényi és a pápai pályát is.

Mielőtt bárki megvádol: mindezeket nem én egy személyben hanem az elnökség döntötte el.

Bevallom őszintén én azt hittem jól teszem a dolgom, hiszem 50 fő fölötti nevezői létszámunk volt az eddigi RCOR kupákon. Nem gondoltam volna, hogy a szórólap miatt támadás ér. A következő szórólapon ígérem nagyobb figyelmet fogunk szentelni Apaj felé is. Ez lehetne akár a júliusi az Apaj kupát népszerűsítő nyomtatott, képekkel illusztrált írás is....

Kép

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.08 20:16:13 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.24 17:08:12
Hozzászólások: 381
Pali,

A felesleges sértődés és hangulatkeltés elkerülése érdekében elnézést kérek a sarkos megfogalmazásért.
Íme a véleményem diplomatikusabbra átszabva (mondanivalójában megegyezik):
A vasárnapi segítők némelyikének kifejezetten flegma és nemtörődöm hozzáállása rányomta a bélyegét az egész csapat munkájának megítélésére.
Ezt kellő összehasonlítási lehetőség birtokában mondom, hiszen sem a szombati, sem a legutóbbi Apajon rendezett RCOR futamon tevékenykedő csapat esetében nem volt semmi probléma - sőt, mindkét társulatot csak dicsérte mindenki. Jómagam is igen nagy tisztelettel adózom az említett két segítői gárda előtt!
...pedig azok a srácok sem voltak gyakorlott segítők, az idő sem volt jobb és az Ő esetükben sem volt kellemesebb munka a borogatás.

Ha úgy érzed, hogy ki kell állnod a vasárnapi gárda mellett akkor ezzel egy lapra rakod Őket a másik két, a munkáját becsületesen végző csapattal. Szerintem ez rájuk nézve sértőbb, mint az én jelzőm a vasárnapiakra.

Megjegyzem, mivel én voltam akivel a tromos B-ben róttad a köröket, ezért első kézből hallottam a véleményedet a borogatásról. Nem minden esetben volt hízelgő.

Gyuri

A döntés igen egyszerű. Borogatunk magunknak és tartunk zártkörű, családias versenyeket 15 indulóval - vagy felvállaljuk a fizetett borogatókkal kapcsolatos problémákat/teendőket és megpróbáljuk tartani a 40-50 fős (még mindig karcsú) nevezői létszámot.
A versenyzők többsége igényli a fizetett segítőket, mindazonáltal értem azon érvelésedet is, hogy jelen pillanatban nincs megfelelő erőforrás a segítők ellenőrzésére és kezelésére. Éppen ezért én fel is ajánlkozom RoB kisegítésére ebben a témakörben - ezt viszont csak azzal a kitétellel, hogy a borogatók munkájának megkönnyítése mellett igenis meg kell követeljük a korrekt hozzáállást. Ez egy munka amit becsülettel kell végezni porban és melegben is.

uff

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.08 20:19:45 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Itt azért kapott Apaj némi publicitást... :)

http://www.redrc.net/2011/06/hungarian-offroad-championships%20-rd3-report/

Köszönjük Csekő Gergeőnek a tudósítást!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.06.09 09:06:52 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Szimi!

Mint már korábban számtalanszor írtam, én üdvözlöm a legjobban, ha valaki felvállalja ezt a feladatot. Annak meg külőmősen örülők, ha mindezt jobb hatékonysággal teszi azoknál, akik ezért a dologért eddig bármit is megmozdítottak. Amíg nagy általánosságban olyan kijelentések hangzanak el, vagy íródnak le, mint a követeljük meg, mondjuk el, mutassuk meg nekik, kérjük számon, addig ne várjál sem te sem, se mások változást ebben, témakörben. Mert amíg gazdája felelőse nem lesz, addig nem lesz rend a borogatók terén. Örömmel látom és vesszem, hogy segítségedet ajánlod, de az igazi az lenne, ha mondjuk, felvállalnád teljes körűen a témakört. Természetesen a nem kell egyedül csinálnod, azt vonsz bele, akit akarsz, de te fognád össze ezt a feladatot.

Példának hozhatnám fel a hétvégi gépátvételt is. Segítséget ígértetek a műszaki átvétel során, amit megkaptam és ezúton is köszönök. Üröm az örömben, hogy úgy jött a segítség, teljesen felkészületlenül érkezett. Senkinek fogalma nem volt arról, egy autónak milyen súlyúnak kell lennie, de utána sem nézett senki, sőt szabályzatot sem hozott egyikőtök sem magával. Látható, hogy nélkülem gyakorlatilag nem haladt volna a dolog egy centit sem. Nem szemrehányásnak szántam példámat, és még egyszer köszönöm a segítséget. Csupán szemléltetni akartam, hogy általánosságban meghatározzuk, csináljuk, ellenőrizzük, stb.. nem működik, mindig kell valaki, aki felelősséggel irányítja és összefogja a feladatokat. Gazdája kell, hogy legyen mindennek, addig nem megy.
Remélem a jövőben meg lesz a gazdája ennek a sarkalatos problémának. Örömmel venném, ha vállalnád, de mást is szívesen látok ezen a poszton, ha kellő felelősség tudattal és eredményesen fogja össze és végzi el, a segítőkkel kapcsolatos tennivalókat végzi ezt a feladatot.
Azért írom ezt, mert sajnos ígéretekkel, bevállalt és el nem végzett feladatokkal tele a padlás, azokra semmi szükség.

Azért annyira nem kell leértékelni az RCOR kupát, hogy az alábbi képet vetítsd a jövőre nézve, ha nem lenne borogató.
Szimi írta:
Gyuri

A döntés igen egyszerű. Borogatunk magunknak és tartunk zártkörű, családias versenyeket 15 indulóval - vagy felvállaljuk………


Az RCOR 7 éves múltra tekint vissza versenyrendezés és szervezés területén. Azt hiszem, ezzel az országban teljesen egyedülálló teljesítményt mutatunk fel a modellező klubok közt. Az évek folyamán sokan akik Off-Road versenyt szeretnének rendezni, hozzánk fordulnak segítségért, hogy töltsük meg élettel és tartalommal a pályájukat. Úgy, hogy én nem látom ennyire drámainak a helyzetet.

Azt se felejtsük el, hogy segítségünkkel sikerült több pályát is bejuttatni a köztudatba, köztük idén Jászberényit is.
Az elmúl évekből négy, fizetett segítő nélkül zajlott le, és úgy gondolom sikeresen. Persze lehet a jónál, mégjobbatt csinálni. Itt a lehetőség, hogy felvállald.

Sem RoB sem én nem tudunk ennél többet tenni az Egyesületért, és valljuk be a szervezésben és az előkészületekben a feladatok 99% a miénk.
Tessék besegíteni, tessék megcsinálni jobban, RoB is én is boldogok leszünk, ha látjuk, hogy nélkülünk is megy a segítői dolog, és még hatékonyabban mikor mi foglalkoztunk vele.

Szorítok, szorítunk, neked, nektek Szimi.

Így a végére még azt írnám, túl van már lihegve a dolog. A legközelebbi beírásnak a témakörben valami olyannak kellene lenni, hogy én xy a jövőben teljeskőrüen vállalom a segítői témakörrel kapcsolatos teendők összefogását és koordinálását. Amíg ez nem történik meg addig senkitől semmilyen reklamációnak a témakörben itt nincs helye.

Uff

Üdv:
Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.14 11:37:16 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.14 12:13:06 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Tökéletes lett! Köszönjük szépen Gyuri!!!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.16 22:31:40 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2010.08.06 12:34:31
Hozzászólások: 108
Sziasztok!

Úgy tűnik jelenleg a szabályozóm nem moccan!

Ha valaki SOS-be tudna adni egy Castle Mamba Monster szabit, vagy HPI Blur (ugyanaz), akkor el tudok indulni a holnapi versenyen, egyébként sajnos ugrott a dolog.

Üdv,
Szeszler Dávid
+36706240665

_________________
Mugen MBX6T Eco conversion
Team Durango DEX410


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Fényképek
HozzászólásElküldve: 2011.07.20 16:40:52 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.03.27 19:57:07
Hozzászólások: 212
Sziasztok!

Ha valaki készített kérem küldje el nekem emailben a bokri díjátadón készült képeket.

Köszi,
Gergely

_________________
TEAM LOSI RACING 8ight 2.0 EU
RB CONCEPT Engines
AKA Tires
PRO-LINE Tires & Accessories
SANWA Radio & Servos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.09.26 10:19:28 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.03.27 19:57:07
Hozzászólások: 212
http://www.redrc.net/2011/09/hungarian- ... d5-report/

_________________
TEAM LOSI RACING 8ight 2.0 EU
RB CONCEPT Engines
AKA Tires
PRO-LINE Tires & Accessories
SANWA Radio & Servos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.09.26 11:06:38 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Köszönjük szépen a tudósítást!!! eljen:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 58 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség