Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 18:56:46

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 44 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.27 12:53:05 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.09.27 12:42:34
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Bocsika a zavarásért, ill a jelenlétemért.

Készítettem, egy kis videót. Remélem tetszeni fog mindenkinek!
Itt van két link:
http://www.videoplayer.hu/videos/play/97513

http://videa.hu/play.php?v=qOCVz7Y499HSMMwD

Igaz csak rövid ideig tudtam jelen lenni, de nagyon tetszett mindenkinek az autója és maga a légkör! Persze a kipufogó gázoktól eltekintve!

Üdvözletem mindenkinek és további jó versenyzést!

Ha véletlenül ismét Debrecenben jár valak, keressen meg bátran. Bár' nekem csak egy DF-03-as buggym van!

TATos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 07:35:17 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Felkerültek a debreceni verseny eredményei... minden futam és az összes köridő.

http://www.rcoffroad.hu/versenyek/verse ... rseny_id=9

Ebből adódóan pedig megszületett a Magyar Bajnokság 2007-es évad végeredménye is, melyet az alábbi linken tekinthettek meg:

http://www.rcoffroad.hu/versenyek/kupas ... rozat_id=2

Világosabb színnel láthatjátok az eldobott eredményeket. Aki talál benne valami hibát (pl. nem látja az eredményeit, pedig elindult az adott futamon, nem szerepel a neve, vagy rossz az összesítés, szóval bármilyen hiba miatt), akkor kérjük, hogy jelezzék nekünk. PÜ Ramsesnek, vagy nekem, de az info@rcoffroad.hu címen is megtehetitek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 10:49:24 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.08.21 14:01:36
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Budapest 17.ker
Lesz videó a döntőkről?

_________________
Tamiya TNX os .18 tz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.04 09:59:05 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Szeretném jelezni a debreceni futam időmérőjének, hogy a felkerült eredmények "több sebből is vérzenek". A monster időmérők eredményei hibásak (ebből adódóan a mi oldalunkon is hibásan közöltük).

A monster "A" csoport 1. időmérőjében nem szerepel Szentesi Tamás neve, aki indult ezen a futamon és végig is ment. Továbbá a monster "B" csoport 1. időmérőjében nem szerepel Kádár Krisztián (ez lennék én), aki szintén indult ezen a futamon, de Szentesi Tamás nulla körrel viszont igen, aki ezen a futamon nem indult.

Igaz, hogy a csoportok közötti cserét Szentesi Tamás barátom kérésére módosították, de egy modellező ismerősöm egyszer azt mondta nekem, hogy "dolgozni pontosan vagy sehogy". Ezt a véleményt ugyan nem osztom (mert én örülök annak, ha valaki tesz azért, hogy mások is jól érezzék magukat, még akkor is, ha ez nem mindig 100%-os), de szeretném kérni ha lehetséges, hogy kerüljenek fel a helyes csoportbeosztások és eredmények.

Ha ez nagy munkát igényel, esetleg nincsenek már meg a helyes eredmények, akkor nem olyan fontos, hisz a végeredményt nem befolyásolja. És különben is: jól éreztem magam a versenyen és egy igazán jó pályán autózhattunk!

Előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 44 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség